کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT نسبت به روش هایی نظیر FIT و FUT روشی نوین تر می باشد

تمامی مراحل کاشت مو به روش SUT از برداشت  گرفت ها تا کاشت آنها توسط دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته و با نظارت کامل متخصصین رویان سلامت انجام می پذیرد.

در عمل کاشت مو به روش SUT به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولا پشت سر فرد می باشید  جدا شده و سپس فریز می شود زیرا با روش فریز کردن میزان هدر رفتن فولیکول ها به کمترین مقدار میرسد  دلیل فریز شدن این گرفت ها جلوگیری از تخریب آن هاست .

خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بالا این روش کاشت مو از مزایای این روش میباشد به  عمل کاشت مو به روش SUT روش غیر تهاجمی نیز گفته میشود و جای هیچ گونه خط اسکار چه در محل کاشت و چه در محل برداشت  مشاهده نمی شود.

 

کاشت مو sut

مشاهده تصاویر بیشتر

مراحل کاشت مو به روش SUT

در روش(SUT)  دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار، برش  نبوده و هیچ گونه عوارضی نداشته ؛ مامی توانیم، به وسیله، دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو را تا  14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد را انجام دهیم .
دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مكرر، شاهد زمانه طولانی برداشت و كاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم.

مزایای کاشت مو به روش SUT

از جمله مزایای این تكنیك، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم، در این متد می توانیم، تراكمی سه برابری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT)  را انجام دهیم كه  کاشت14000تار مو را در یك جلسه شاهد هستیم.
همچنین لازم بذكر است این تكنیك به روز ترین متد روز امریكا و اروپا است. از مزایای این تكنیك طبیعی بودن خط رویش،  مهندسی آن توسط تیم مجرب كاشت مو ، تراكم بالای مو در این روش، انجام آن در یك جلسه ومشاهده كردن موهای كاشته شده بعد از كاشت موی طبیعی كه بصورت یك سانتی است.
همچنین در تكنیك كاشت موی (SUT ) پرتی و از بین رفتن فولیكولهای برداشت شده به صفر می رسند. زیرا طی یك فرآینده برداشت و فریز كردن فولیكولهای موی شخص تمامی برداشت سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند، پس از انجام کاشت مو،  توسط دستگاهای لیزری این مرکز، تحریک و رشد سریع مو، تقویت و رشد مجدد مو ها شخص را نیز  شاهد هستیم.
تكنیك (SUT ) موفق ترین روش کاشت مو بوده، و اندازه تراكم مورد نیاز ، توضیح داده شده توسط مشاورین این مركز با نرم افزارهای خاص به بیمار نشان داده می شود.  شما عزیزان میتوانید عكس های قبل و بعد بیماران این مركز را در قسمت گالری تصاویر (SUT) دیده، تفاوت این متد را با دیگر متدهای رایج مقایسه نماید و تحولی در امر كاشت موی زنده و قابل رشد را كاملاً حس كنید.

معمولا در یک جلسه چند تار مو می‌توان کاشت؟

هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر می‌شود. ممکن  است مویی که از پشت سر برداشته می‌شود تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.
به عنوان مثال: اگر از یک فرد هزار مو برداشت کنیم، به همان تعداد  می‌توان کاشت. ولی اگر موهای فرد چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا می‌یابد. که این حالت به نوع مو افراد بستگی دارد.
به طور کلی با روش های رایج (FIT) و (FUT)  در ۳ روز پشت سرهم بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو نمی‌توان برای افراد کاشت. یکی دیگر مشكلات روش های سنتی می باشد.
همچنین در این روش های رایج تكرار جلسات كاشت و خستگی بیمار و در نهایت تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. اما با تكنیك (SUT ) شخص مورد نظر پیوند مو می تواند، تجربه ای كاملاً بدون درد و خستگی و تراكمی بالا را تجربه كند.

 

کاشت مو sut

 مشاهده تصاویر بیشتر

چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر ۹۹ درصد از گروههای پیوند مو بعلت نداشتن تجربه و اخذ مدارك لازم و نداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاهای پیشرفته و بروز نمی توانند تكنیك های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((Fit) استفاده می‌کنند.
بجا ماندن اسكار در پشت سر شخص با روش (Fut) كه در نهایت باعث  بجا ماندن حفرهای كاشته شده و تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تكنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشكان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند.
اما در تكنیك (SUT) كه انجام این تكنیك توسط متخصصین پوست و مو  را شاهد  هستیم .
در مرحله اول مهندسی، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاهای تمام اتوماتیك را می بینیم. كه این خود كیفیت بالایی در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو در یك جلسه به بیمار می دهد. در نهایت رضایت كامل بیمار و نزدیكان شخص را به دنبال دارد.
متاسفانه تبلیغات زیادی در امر كاشت مو انجام شده است. كه تعداد بسیاری از این مراكز تجربه لازم در این امر را نداشته و فاقدمتخصص، دستگاهای لازم، استریل و مجوزهای قانونی می باشند. شما عزیزان دقت زیادی در این مورد باید داشته باشید زیرا كه برداشت غیر حرفه ای از بانك موهای شما ، جبران و انجام مجدد آن بسیار مشكل می باشد.

چه نكاتی را بعد از كاشت مو افراد باید رعایت كنند؟

بعد از انجام كاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزشهای سنگین اجتناب کنید، و شستشوی ناحیه كاشته شده فقط تا دو هفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این مدت به طور کامل دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و مو‌ها رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی بعد از رشد كاملاً قابل اصلاح نیز هستند.

در پایان برای متقاضیان پیوند موی طبیعی چه پیشنهادی دارید؟

متقاضایان پیوند مو حتما باید تحت نظر متخصص مربوطه این عمل را انجام دهند، تا از هر گونه عوارض جلوگیری به عمل آید. و باید به مراکزی مراجعه کنند که سابقه پیوند موفقیت‌ آمیزی داشته‌اند.

 

روش کاشت مو اس یو تی sut روش کاشت مو اس یو تی sut
روش کاشت مو اس یو تی sut روش کاشت مو اس یو تی sut

کاشت مو به روش SuperFUE

در کاشت مو به روش SuperFUE که منحصرا توسط مجموعه رویان مو سلامت انجام می شود تمام معایب و عوارض روش های قبلی کاشت مو از بین رفته و تراکم موهای کاشته شده نسبت به روش های قبلی نتایج چشم گیری را به همراه داشته است.

در حال حاضر می توان این روش را به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی کرد.

تکنیک SuperFUE تکنیک جدید و پیشرفته در علم روز پیوند مو در جهان است که باعث می شود گرفت های بیش تری را از بانک مو فرد برداشت کرده که در نهایت با تراکمی بالا کاشت موی شخص کاندید کاشت مو انجام می شود.

این روش به علت به کارگیری دستگاه های فوق پیشرفته یکی از پیشرفته ترین تکنیک های کاشت مو به شمار می رود و در کلینیک رویان سلامت به صورت انحصاری انجام می شود.

کاشت مو به روش superfue

مشاهده تصاویر کاشت مو به روش superfue

مقایسه روش SuperFUE با روش SUT:

درکاشت مو به روش SUT ریشه ها به صورت یک به یک توسط دستگاه شناسایی و برداشت می شود و برای افرادی مناسب است که ریزش مو کمی دارند و اصطلاحا گفته می شود در حد چهار انگشت جلو سر یا پشت سر پوشش داده می شود. ولی در روش SuperFUE ریشه های مناسب و چندتایی توسط دستگاه اسکنر فوق پیشرفته برداشته می شود و این اسکنر قابلیت های گسترده ای نسبت به روش SUT دارد. پوشش دهی در روش SuperFUE بسیار بیش تر از روش SUT است.

در روش SUT احتمال آسیب رسیدن به نواحی گیرنده و دریافت کننده فولیکول های مو بیش تر است و به علت عدم کاشت میکروسکوپی تراکم بالا داده نمی شود و خط رویش طبیعی حاصل نمی شود.

 

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره های 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ  به شماره 09190125460 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

آخرین مقالات کاشت مو

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید