کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT نسبت به روش هایی نظیر FIT و FUT روشی نوین تر می باشد

از روش کاشت موی اس یو تی می توان به عنوان یکی از بهترین متدهای کاشت مو نام برد.تمامی مراحل کاشت مو به روش SUT از برداشت گرافت ها توسط دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته با دقت و سرعت بالاتر(2019) و با نظارت کامل متخصصین رویان سلامت انجام می پذیرد.کلیه عمل ها در بیمازستان فوق تخصصی وابسته به رویان سلامت انجام می شود.

در عمل کاشت مو به روش SUT به وسیله پانچ لیزری از محل اهدا کننده که معمولا پشت سر فرد می باشید جدا شده و چون دستگاه دارای سیستم کولینگ (خنک کننده) قوی می باشد باعث عدم آسیب به گرافت های برداشت شده می شود.

در این روش فولیکول های مو در سلول های بنیادی شخص نگهداری می شود تا زمانی که کاشت برای آن شخص انجام شود .

در این روش ۱۰ تا ۱۵ هزار تار مو در یک جلسه برداشت می شود و امکان برداشت حداکثری موهای مشکی نسبت به موهای سفید خواهیم داشت و سپس در مناطق کم پشت و طاس سر کاشته می شود.

در صورت بانک مو های ضعیف میتوانیم  از سایر مناطق بدن ،بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش برداشت مو داشته باشیم.

در کاشت مو به روش SUT خط رویش بسیار طبیعی و تراکم بالا این روش کاشت مو از مزایای این روش میباشد به عمل کاشت مو به روش SUT روش غیر تهاجمی نیز گفته میشود و جای هیچ گونه خط اسکار چه در محل کاشت و چه در محل برداشت مشاهده نمی شود و عوارض بیهوشی را نیز برای فرد به همراه ندارد.

مراحل کاشت مو به روش SUT

در روش(SUT) دیگر نیازی به تیغ جراحی، بیهوشی، به جا ماندن اسکار،برش نبوده و هیچ گونه عوارضی نداشته ؛ مامی توانیم، به وسیله، دستگاههای تمام اتوماتیک زیر نظر متخصصین مجرب، برداشت و پیوند مو را تا  14000 هزار تار موی واقعی، که 3 برابر نسبت به روشهای قدیمی می باشد را انجام دهیم .
به دلیل استفاده از تیغ یکبار مصرف با تکنولوژی نانو استریلیزاسیون امکان انتقال بیماری به صفر می رسد.
دیگر مانند روش های سنتی (FIT) و (FUT) نیازی به جلسات مكرر، شاهد زمانه طولانی برداشت و كاشت مو و خستگی بیمار نمی باشیم.
به جهت به کارگیری خط کش لیزری دقت طراحی خط رویش در حد میلیمتر می باشد که باعث به وجود آمدن طبیعی ترین حالت خط رویش می شود.

مزایای کاشت مو به روش SUT

 • از جمله مزایای این تكنیك، بدون جراحی، خونریزی و درد، آن است که شاهد هیچ گونه اسكاری چه در قسمت برداشت و چه در قسمت موهای كاشته شده نمی باشیم.
 • تراكمی حداکثری نسبت به روش های سنتی (FIT) و (FUT) را انجام دهیم كه کاشت 14000تار مو را در یك جلسه شاهد هستیم.
 • همچنین لازم بذكر است این تكنیك به روز ترین متد روز امریكا و اروپا است. از مزایای این تكنیك طبیعی بودن خط رویش،مهندسی آن توسط تیم مجرب كاشت مو ، تراكم بالای مو در این روش، انجام آن در یك جلسه و مشاهده كردن موهای كاشته شده بعد از كاشت موی طبیعی كه بصورت یك سانتی است.
 •  در تكنیك كاشت موی (SUT ) پرتی و از بین رفتن فولیكولهای برداشت شده به صفر می رسند. زیرا طی یك فرآیند برداشت تمامی فولیكولهای موی شخص سالم مانده و توسط متخصص بصورت بسیار ظریف و با دقت بالایی در محل مورد نیاز پیوند داده می شوند،
 • پس از انجام کاشت مو،توسط دستگاه های لیزری این مرکز، تحریک و رشد سریع مو، تقویت و رشد مجدد مو ها شخص را نیز شاهد هستیم.
 • ارائه ضمانتنامه رويش مجدد مو از طرف بیمه ایران
  در صورت عدم رشد موهاي كاشته شده كل هزينه دريافتي توسط بيمه ايران عودت مي شود.

تكنیك (SUT ) موفق ترین روش کاشت مو بوده، و اندازه تراكم مورد نیاز ، توضیح داده شده توسط مشاورین این مركز با نرم افزارهای خاص به بیمار نشان داده می شود.  شما عزیزان میتوانید عكس های قبل و بعد بیماران این مركز را در قسمت گالری تصاویر (SUT) دیده، تفاوت این متد را با دیگر متدهای رایج مقایسه نماید و تحولی در امر كاشت موی زنده و قابل رشد را كاملاً حس كنید.

معمولا در یک جلسه چند تار مو می‌توان کاشت؟

هر چه تراکم میزان موهای پشت سر شخص بیشتر باشد، تعداد واحدهای فولیکول مو نیز بیشتر می‌شود. ممکن  است مویی که از پشت سر برداشته می‌شود تک دانه و یا چند دانه‌ای باشد.
به عنوان مثال: اگر از یک فرد هزار مو برداشت کنیم، به همان تعداد  می‌توان کاشت. ولی اگر موهای فرد چهارتایی باشد به ۴ هزار تار مو ارتقا می‌یابد. که این حالت به نوع مو افراد بستگی دارد.
به طور کلی با روش های رایج (FIT) و (FUT)  در ۳ روز پشت سرهم بیشتر از ۶ تا ۷ هزار تارمو نمی‌توان برای افراد کاشت. یکی دیگر مشكلات روش های سنتی می باشد.
همچنین در این روش های رایج تكرار جلسات كاشت و خستگی بیمار و در نهایت تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. اما با تكنیك (SUT ) شخص مورد نظر پیوند مو می تواند، تجربه ای كاملاً بدون درد و خستگی و تراكمی بالا را تجربه كند.

 

کاشت مو به روش sut

 مشاهده تصاویر بیشتر

چه نوع دستگاه کاشت مویی برای افراد مناسب است؟

در حال حاضر ۹۹ درصد از گروههای پیوند مو بعلت نداشتن تجربه و اخذ مدارك لازم و نداشتن تخصص در این زمینه و نبود دستگاه های پیشرفته و بروز نمی توانند تكنیك های جدید رادر ایران بصورت سخت افزاری انجام دهند. بلکه تنها از هولدرهای دستی (بردارنده فولیکول مو ((FIT) استفاده می‌کنند.
بجا ماندن اسكار در پشت سر شخص با روش (FUT) كه در نهایت باعث بجا ماندن حفرهای كاشته شده و تراكم كم موهای كاشته شده را شاهد هستیم. متاسفانه این امر را معمولاً تكنسین های تجربی انجام می دهند، و پزشكان فقط ناظر عمل پیوند مو می باشند.
اما در تكنیك (SUT) كه انجام این تكنیك توسط متخصصین پوست و مو  را شاهد  هستیم .
در مرحله اول مهندسی، خط رویش شخص یا همان ( Hair line) است و بعد برداشت و پیوند آن با دستگاهای تمام اتوماتیك را می بینیم. كه این خود كیفیت بالایی در خط رویش و تراكم بالای 14000تار مو در یك جلسه به بیمار می دهد. در نهایت رضایت كامل بیمار و نزدیكان شخص را به دنبال دارد.

 

روش کاشت مو اس یو تی sut روش کاشت مو اس یو تی sut
روش کاشت مو اس یو تی sut روش کاشت مو اس یو تی sut

چه نكاتی را بعد از كاشت مو افراد باید رعایت كنند؟

بعد از انجام كاشت مو فقط در دو تا سه هفته اول از ورزشهای سنگین اجتناب کنید، و شستشوی ناحیه كاشته شده فقط تا دو هفته اول باید بسیار آرام باشد، بعد از این مدت به طور کامل دیگر مو نیازی به مراقب خاصی ندارد و مو‌ها رشد پیدا می‌کند، به طوری که حتی بعد از رشد كاملاً قابل اصلاح نیز هستند.

در پایان برای متقاضیان پیوند موی طبیعی چه پیشنهادی دارید؟

متقاضیان پیوند مو حتما باید تحت نظر متخصص مربوطه این عمل را انجام دهند، تا از هر گونه عوارض جلوگیری به عمل آید. و باید به مراکزی مراجعه کنند که سابقه پیوند موفقیت‌ آمیزی داشته‌اند.

کاشت ابرو به روش SUT

کاشت ابرو به روش sut ظاهری صد در صد طبیعی را برای افراد به همراه دارد ، محل برداشت ابرو و کاشت ابرو بدون هیچگونه زخم ، جای بخیه و برشی صورت میگیرد که هیچگونه ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار نمی دهد ، همچنین رشد ابرو ها از این طریق بسیار سریع خواهد بود که افراد در کم ترین زمان ممکن نتیجه عالی خود را کسب  می نمایند .

مورد دیگری که مورد توجه بیشتر افراد قرار گرفته است ، طراحی عالی این روش بوده که ظاهر منحصر به فردی را برای افراد به همراه دارد ، کاشت ابرو به روش sut قادر است بر ابرو های آسیب دیده نیز اجرا گشته و درمان عالی را بر جای بگذارد ، افراد زیادی هستند که بر اثر جراحات شدید و یا تصادفات و شکستگی ابرو دچار زخم شدید بر ابرو شده اند که  امکان رشد ابرو در آن نقطه غیر ممکن میگردد ، اما کاشت ابرو به روش sut تنها روشی بوده که امکان درمان و رشد طبیعی ابرو ها را در این منقطه به عمل خواهد آورد .

بنابراین افراد با انتخاب ای روش میتوانند شاهد رشد طبیعی و دائمی ابرو های خود شوند و از این طریق زیبایی و خوشفرمی را به ابرو ها و ظاهر خود هدیه دهند .

کاشت ابرو

 

کاشت مو به روش SuperFUE

در کاشت مو به روش SuperFUE که منحصرا توسط مجموعه رویان سلامت انجام می شود تمام معایب و عوارض روش های قبلی کاشت مو از بین رفته و تراکم موهای کاشته شده نسبت به روش های قبلی نتایج چشم گیری را به همراه داشته است.

در حال حاضر می توان این روش را به عنوان بهترین روش کاشت مو در جهان معرفی کرد.

تکنیک SuperFUE تکنیک جدید و پیشرفته در علم روز پیوند مو در جهان است که باعث می شود گرفت های بیش تری را از بانک مو فرد برداشت کرده که در نهایت با تراکمی بالا کاشت موی شخص کاندید کاشت مو انجام می شود.

این روش به علت به کارگیری دستگاه های فوق پیشرفته یکی از پیشرفته ترین تکنیک های کاشت مو به شمار می رود و در کلینیک رویان سلامت به صورت انحصاری انجام می شود.

کاشت مو به روش superfue

مشاهده تصاویر کاشت مو به روش superfue

دیدگاه در"کاشت مو به روش SUT"

 1. محسن

  سلام وقت بخير ببخشيد كاشت مو با كدوم روش تراكم بيشتري داره؟

 2. فراهانی

  سلام
  ببخشید فرق بین super fue و sut درچیست ؟
  مزایا و معایب رو ممنون میشم توضیح بدید که تونم انتخاب بهتری داشته باشم

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map