کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

کاشت مو به روش superFUE

جدید ترین روش کاشت مو در دنیا

کاشت مو،ابرو و ریش به روش super FUE جدیدترین و بهترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه ، دانش و تکنولوژی این روش به صورت انحصاری در اختیار گروه پرشکی رویان سلامت قرار گرفته است .
مجموعه رویان سلامت مفتخر است که بصورت انحصاری مجری این شیوه کاشت مو در ایران و خاورمیانه می باشد .
تجربه کاشت مو از زبان اروپایی ها در رویان سلامت
نخستین دستگاه کاشت مو رباتیک در خاورمیانه

فرم هوشمند کاشت مو

مهمترین مزیت های کاشت مو به روش super FUE :

 • دستگاه هوشمند super FUE قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیم و گرافت های چند ریشه ای را دارد .این دستگاه کاشت مو با اسکن و آنالیز هوشمند بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه موها، عمل برداشت گرافت ها را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه ی کار با این روش باعث ایجاد تراکم حداکثری در مرحله ی کاشت به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می شود.
 • استفاه از کیت سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه super FUE
 • کاشت خط رویش مو با دستگاه  Implant super FUE که باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش مو پس از عمل می گردد . در این دستگاه بدون نیاز به برش کاشت مو انجام می گردد.
 • بیحسی سر با دستگاه بدون درد و بدون سوزن Needel Less super FUE صورت می گیرد و بدلیل اینکه در این دستگاه هیچ گونه سوزنی بکار نرفته است بنابراین دردی احساس نمی گردد.

 • بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار
 • به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.
 • رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از ۶-۹ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته ۱۲-۱۴ ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .
 • ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری super FUE
 • امکان طراحی چهره شما قبل از عمل
 • بکارگیری همزمان لیزر هوشمند super FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت مو و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .
 • امکان برداشت مو از سایر مناطق بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش
 • تمامی پروسه super FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .
 • شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش ،تنها شیوه مورد تایید بیمه ایران می باشد که به تمامی عزیزانی که از این روش جهت کاشت مو استفاده نمایند ضمانت نامه کتبی بیمه ایران تعلق می گیرد که این بیمه نامه بدون قید شرط در صورتی که فرد نتیجه مناسب از عمل را نداشته باشد عودت هزینه را تقبل می نماید .

 

 

استفاده از دستگاه فوق پیشرفته اسکن پوست و مو برای تشخیص و طراحی رباتیک

پروسه ی کاشت مو در روش انحصاری super FUE :

 •  اسکن و آنالیز سر و طراحی لیزری خط رویش مو

روش عمل super FUE : در روز عمل پس از مراجعه متقاضی به یکی از کلینیک های تخصصی طرف قرارداد با رویان مو پس از طی شدن مراحل پذیرش و تشکیل پرونده و آماده شدن ابتدایی و ویزیت توسط متخصصین پوست و مو جهت آغاز عمل با مراجعه به اتاق مربوطه به super FUE در ابتدا با واردکردن پسورد متقاضی به سایت super FUE نقشه ی کلی کاشت مرحله به مرحله ترسیم می گردد. 

در این مرحله با اسکن پوست سر و آنالیزر کامل موهای منطقه ی برداشت،توسط دستگاه های فوق پیشرفته super FUE به اطلاعات ارزشمندی به شرح زیر دست می یابیم.

۱-طراحی کامپیوتری خط رویش مو با توجه به فنوتیپ و استانداردهای کاشت موی امریکا

۲-اندازه گیری وسعت منطقه ی کاشت و مشخص نمودن تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت حداکثر تراکم کاشت مو در منطقه مورد نظر

۳-ترسیم الگوی کاشت مو با مشخص نمودن تعداد گرافت مورد نیاز

۴-آنالیزر و اسکن منطقه برداشت مو که پس از آنالیزر کامپیوتری اطلاعات با ارزشی به شرح زیر بدست می آید:

 • تعداد کل فولیکول های قابل برداشت موی سر
 • مشخص نمودن تعداد گرافت های با ریشه های چندتایی و با ضخامت مناسب جهت کاشت مو
 • مشخص کردن رطوبت، چربی و الاستیسه پوست و بهترین منطقه برداشت مو
 • مشخص نمودن عمق ریشه های مو جهت برداشت هوشمند گرافت ها بدون وارد شدن آسیب به ریشه مو که باعث می شود تمامی بافت های برداشت شده رویش نمایند و هیچ گونه گرافت بدون ریشه ای کاشت نشود ( لازم به ذکر است که از دستگاه های دیگر بدلیل نداشتن اسکن و آنالیز،عمق ریشه گرافت مشخص نمی باشد و حداقل 20%-30% گرافت ها یا ریشه ندارند یا به علت آسیب وارد شده رویش پس از عمل ندارند ولی در روش super FUE به دلیل مشخص شدن عمق ریشه ها تقریبا 100% گرافت های برداشت شده رویش می نمایند و برت وجود ندارد.)
 • مشخص نمودن درصد موهای سفید و سیاه منطقه برداشت مو در جهت برداشت حداکثر موهای سیاه
 • مشخص نمودن خون رسانی زیرپوستی در جهت جلوگیری از نکروز پوستی
 • معاینه کامل پوستی در جهت رد هرگونه بیماری پوستی و قارچی و

پس از طی کلیه مراحل فوق تخصصی اسکن با دستگاه های فوق پیشرفته super FUE اطلاعات در سایت مرکزی super FUE  جهت آنالیزر نهایی و مشخص شدن شیوه کاشت مو بارگزاری می گردد.

قبل از کاشت مو بعد از کاشت مو
قبل از کاشت مو بعد از کاشت مو
 • آماده سازی جهت استخراج واحد های فولیکولی مو

و سپس با اخذ قبولی از متقاضی چند سی سی خون جهت جداسازی سلول های بنیادی فرد و نگهداری بافت بیمار گرفته می شود.خون گرفته شده در داخل دستگاه super FUE  قرار داده می شود که پس از نیم ساعت سلول های بنیادی جداسازی شده آماده می باشد که در عمل جهت نگهداری بافت بیمار استفاده میشود.

و پس از خاتمه طراحی منطقه کاشت و خط رویش کل پوست سر با دستگاه DBD  پلاسما جهت از بین بردن کلیه میکروب ها و آلودگی های موجود بر روی پوست سر ضدعفونی می شود.

 • استخراج فولیکول مو از مناطق اهدا کننده

پس از خاتمه طراحی منطقه کاشت و خط رویش ، بیحسی با دستگاه جدید بیحسی Needel Less super FUE انجام میشود که از مزیت های این دستگاه  میتوان به بدون سوزن بودن آن اشاره کرد ،به این دلیل که در روشهای سابق جهت بیحسی ناحیه برداشت مو ،از بیحسی توسط سرنگ و سوزنهای عمیق تزریق استفاده می شد ،این امر علاوه بر ایجاد درد شدید باعث وارد شدن صدمه به ریشه های مو نیز میگشت .

در مرحله بعدی ،آماده سازی منطقه جهت برداشت با دستگاه  super FUE را خواهیم داشت  که مجهز به سنسور هوشمند می باشد و با توجه به آنالیز انجام شده خط رویش و مشخص شدن عمق ریشه ی مو،شروع به برداشت فولیکول های اسکن شده که دارای حداکثر قابلیت از نظر ضخامت و چند ریشه ای بودن هستند می گردد.

 شایان ذکر است در این مرحله با توجه به هوشمند بودن دستگاه و آنالیز کامپیوتری و مشخص بودن عمق ریشه های مو انجام شده توان برداشت حداکثری گرافت های چند ریشه ای ( ۴تا ۵ برابر بیشتر) حاصل می گردد .

دستگاه  super FUE به دلیل هوشمند بودن تیغه برداشت هیچ گونه آسیبی به ریشه ی موهای برداشت شده وارد نمی نماید و به دلیل شیوه منحصر به فرد برداشت باعث می شود بافت برداشت شده با کمترین آسیب در حداقل زمان بدون بجا گذاشتن نمای اسکار جوش بخورد و ترمیم یابد.

 • کاشت واحدهای فولیکولی مو

در مرحله ی کاشت خط رویش ریشه های مو بصورت مستقیم و بدون آسیب به ریشه ی موهای برداشت شده بصورت کاملا طبیعی و با فاصله ی بسیار نزدیک به هم کاشته می شود و این باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش مو پس از عمل می گردد .

در ادامه لازم به ذکر است با توجه به اینکه کارتریج های دستگاه یکبار مصرف می باشد احتمال هیچ گونه انتقال بیماری وجود ندارد.

با توجه به انتخاب هوشمند بهترین گرافت های بنیادی و مشخص شدن نمای کاشت مو و تخمین دقیق مقدار بافت نتیجه حاصل از عمل پس از یک دوره 9-7 ماهه که حداقل ۴ ماه زودتر نسبت به روش های گذشته است و با تراکم بیش از ۵-۴ برابری به بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت نایل می گردد بدین سبب است که بیمه متد  super FUE را تضمین بی قید و شرط نمودند.

در این روش به دلیل عدم استفاده از شیوه جراحی و روش ویژه برداشت مو از قسمت پشت سر متقاضی نیاز به استراحت پس از عمل ندارد و دارای کمترین دوره نقاهت پس از عمل نسبت به کلیه روش های گذشته می باشد.

کاشت مو به روش superfue plse

در این روش تمامی مراحل برداشت و کاشت مو با دستگاه هوشمند و رباتیک انجام می پذیرد و از 23 دستگاه تمام اتوماتیک تشکیل شده و جز بهترین روش کاشت مو در دنیا می باشد.

مراکز معدودی در دنیا کاشت مو با دستگاه را انجام میدهند و در خاورمیانه و کشور عزیزمان ایران نیز تنها مجموعه کلینیک های وابسته به رویان سلامت مجهز به این تکنولوژی می باشد.

از مهم ترین ویژگی های این روش اینست که توسط این دستگاه بهترین گرافت ها با ضخامت مناسب و چند ریشه ای بدون بجا ماندن اسکار محل برداشت و آسیب به بافتهای زیرین با تراکم 5-7 برابر بیشتر برداشته می شود و کاشت مو هم با دستگاه بدون وارد نمودن آسیب به فولیکولها در جهت مناسب با رعایت خواب و استاندارد و با حداکثر تراکم انجام می پذیرد.

کاشت مو با دستگاه

هزینه کاشت مو

برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو  و روش مناسب جهت کاشت مو میتوانید در ساعات کاری کلینیک با شماره های 41936(021) , 95-22885890(021)  تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان در تهران دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان های تلگرام  به ای دی royanmoobot@  و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

مشاوره رایگان کاشت مو

برخی از مشاورهایی که در مرکز تماس رویان مو سلامت ارائه می شود، شامل موارد زیر می باشد:

 • مشاوره رایگان تلفنی
 • اعلام قیمت به روز هزینه ی کاشت مو، ابرو و...
 • اعلام تخفیفات جدید کاشت مو ، ابرو و...

کاشت مو اقساطی

هزینه های کاشت مو به گونه ای است که می توان آن را به صورت کاشت مو اقساطی ارائه داد. اما در این بین بایستی توجه نمود که رویان مو سلامت یکی از بهترین مراکز کاشت مو است که در زمینه اقساطی کردن کاشت مو قدم بر می دارد زیرا شرایط اقساطی کردن کاشت مو را به گونه ای ایجاد نموده است که افراد توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند.

 

ضمانتنامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت مو

عبارت است از بیمه مسئولیت کیفیت خدمات کاشت مو بیمه گذار، بدین معنی که چنانچه بیمه گذار در نتیجه عیب و نقص کیفی محصولات مورد کاشت و خدمات انجام شده در قبال عدم رشد (80%) هشتاد درصد از موهای کاشته شده در تیپهای یک تا شش در طول مدت حداکثر یکسال خسارت وارد آید. بیمه گر، پس از احراز مسئولیت بیمه گذار تا حدود تعهدات مندرج در قرارداد و با توجه به موارد ذکر شده در ضمانتنامه بیمه گذار نسبت به پرداخت اقدام می نماید.

کاشت ابرو

بسیاری از مردم بعد از چند سال، از ابروهای نازک و کم پشت خود خسته می‌شوند و به دنبال راهی برای ترمیم دائمی موی ابروی  خود هستند. به همین خاطر است که امروزه کاشت ابرو در میان مردم ، محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

کلینیک رویان سلامت با استفاده از کاشت ابرو با دستگاه رباتیک  super FUE plus که پیشرفته‌ترین متد جهانی برای کاشت مو و ابرو است ، بهترین خدمات را به مشتریان متقاضی ارائه می‌دهد. همچنین با استفاده از این دستگاه ، کاشت ابرو در بازه زمانی بسیار کوتاه‌تر با تراکمی بیش‌تر از 7 برابر صورت می‌گیرد و نتایج کاشت ، بسیار طبیعی ، در یک جهت مناسب و با تراکم یکنواخت انجام می‌شود.

برای مشاهده تصاویر قبل و بعد از کاشت ابرو اینجا کلیک نمایید.

در ادامه مطلب اطلاعات کاملی راجع به کاشت ابرو با دستگاه رباتیک super FUE plus در اختیار شما می‌گذاریم. اگر به فکر کاشت ابرو هستید، حتما این مطلب را بخوانید تا این کار را به دستگاه و روش مناسبی انجام دهید.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت ابرو

 

کاشت سبیل و ریش

یک روش درمان تخصصی است که نتایج حاصل از آن به شدت وابسته به تجربه و مهارت جراح انجام دهنده این درمان دارد. در این مرکز متخصصان کاشت موی صورت وجود دارند که دانش و تجربه کافی در انجام این کار برای همه بیماران دارای شرایط مختلف ظاهری و نژادی دارند.

در کلینیک های رویان مو سلامت ، به منظور هر چه طبیعی تر به نظر رسیدن نتایج، الگوی رشد موهای طبیعی بیمار بررسی می شود و پس از آن طرحی از الگوی کاشت ریش و سبیل  وی تهیه می شود، بدین ترتیب نتایج حاصله بیشترین شباهت ممکن را خواهد داشت.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر در مورد کاشت ریش و سبیل  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت ریش و سبیل

کاشت موی زنان

پرپشت بودن مو یکی از فاکتورهای مهمی است که بر زیبایی به خصوص زیبایی زنان تاثیر می‌گذارد .برخی از افراد به دلایل مختلفی مانند وراثت، هورمون و یا افزایش سن ،ریزش موی شدید دارند و از کم پشتی موهایشان رنج می‌کشند.

معمولا زنانی که موهای پرپشتی ندارند، به دنبال روشی برای رفع مشکل خود هستند، به همین خاطر است که کاشت مو زنان بسیار رایج شده است.

 برای مشاهده تصاویر قبل و بعد از کاشت مو زنان اینجا کلیک نمایید.

در ادامه مطلب اطلاعات کاملی راجع به کاشت موی زنان با دستگاه رباتیک super FUE plus در اختیار شما می‌گذاریم. اگر از ریزش مو یا کچلی موهای خود خسته شده‌اید و به فکر کاشت مو هستید ، حتما این مطلب را بخوانید تا این کار را با استفاده از دستگاه و روش مناسبی انجام دهید.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت مو زنان

دیدگاه در"کاشت مو به روش superFUE"

 1. فهیمه حسینی

  سلام و درود . ببخشید کسی که پوست سرش دچار بیماری پوستی صدف هست نمیتونه ترمیم و کاشت مو داشته باشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   نه متاسفانه امکان کاشت مو وجود نداره

   • کاظم

    سلام
    من ریش صورت کاشتم والان ازش خوشم نمیاد و میخوام این ریش رو بردارم کلا بدون هیچ صدمه ای ولکه هیچ ریشی نمیخوام
    امکانش هست ؟

    • royanadmin

     با سلام و درود
     بله میتونید لیزر انجام بدین ولی باید برای انجام اینکار تعهد کتبی بدین

 2. حسین رحمانی

  میخواستم قیمت کاشت مو بپرسم.بکارم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه‌ها متغییر هستند و معمولا براساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:
   ۱٫ تعیین هزینه بر اساس نوع تکنیک برداشت و کاشت مو
   ۲٫ تعیین هزینه بر اساس وسعت طاسی
   برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره۴۱۹۳۶ (۰۲۱) ، ۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

 3. مسعود

  سلام ببخشید میتونید بگید حداکثر هزینه کاشت مو با این روش جدید fue با بهترین شرایط چقدر میشه؟؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه کاشت مو به این روش براساس وسعت طاسی سر متغیر می باشد و معمولا بین ۸-۱۲ میلیون تومان است.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره۴۱۹۳۶ (۰۲۱) ، ۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

 4. هاشم

  سلام ـ من یک بار به دکتر کاشت مو در اصفهان مراجعه کردم و گفت که بانک موی من کم و تار موهایم نازک است ـ در متد شما این نقایص برطرف میشود ؟
  با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص نظرشان را به شما اعلام نماید.

 5. محیا آخوندی

  اگه مشکل تیروئید داشته باشیم برامون کاشت مو انجام میشه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله در صورت همراه داشتن تاییدیه کتبی از پزشک معالج امکان پذیر می باشد

 6. سعید

  چند وقت بعد از کاشت موها در میان؟آیا موههایی که کاشتیم بازم ریزش میکند؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   ۲۰-۳۰ روز بعد از عمل کاشت مو ،موها شروع به ریزش میکنند که اصطلاحا به آن فاز استراحت می گویند و بعد از گذشت ۳-۵ ماه بعد از این مدت موها شروع به رشد می کنند

 7. parisa

  سلام روز بخیر .ایا برای کاشت مو نیاز به کوتاه کردن مو میباشد؟ حتی برای خانم ها هم موها تراشیده میشود؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بدلیل اینکه برداشت ریشه مو راحتر انجام شود و شست وشو ونظلافت مو راحتر صورت گرفته و از عفونت درناحیه پوست سر جلوگیری شود بهتر است که قبل از عمل کاشت موها تراشیده شود

 8. معصوم

  سلام وقت بخیر
  چند سوال داشتم خدمت شما
  ۱- ریشه که برمیدارید تکثیر می کنید؟
  ۲- افرادی که بر اثر بیماری پوستی موهای خودشون از دست دادند می تون کاشت مو انجام بدند؟
  ۳- بانکموی من ضعیف است از نواحی دیگر بدن میشه استفاده کرد برای کاشت مو ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   ۱-خیر
   ۲-در صورتیکه بیماری قابل درمان باشد و مشکل ژنتیکی نباشد امکان پذیر است
   ۳-بله از نواحی دیگر بدن میشه برای کاشت مو استفاده کرد

 9. امیرعلی

  چقدر جالب من تابه حال نشنیده بودم مزایای این روش رو جای دیگه. حتی ترکیه هم رفتیم مشاوره شدیم ولی این روش اونجا هم نبود.
  میشه بفرمایید برای مشاوره کاشت مو کدوم شعبه تون باید مراجعه کنیم؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله ما دو شعبه در تهران داریم قیطریه-اندرزگو و شهرک غرب که میتونید جهت تعیین وقت مشاوره رایگان با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 10. محمد

  سلام در چند جلسه کاشت مو انجام می شود؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   عمل کاشت مو براساس وسعت ناحیه طاسی سر ۱-۲ جلسه می باشد و در صورتیکه ناحیه طاسی خیلی زیاد باشه در ۲ مرحله به فاصله ۸-۱۲ ماهه انجام می پذیرد

 11. سارا

  باسلام
  کاشت مژه هم در کلینیک انجام می شود ؟
  ممنون

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید