کلینیک کاشت مو رویان سلامت

فرم هوشمند کاشت مو

جدید ترین روش کاشت مو در دنیا

کاشت مو به روش Super FUE جدیدترین و بهترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه ، دانش و تکنولوژی این روش به صورت انحصاری در اختیار گروه پزشکی رویان سلامت قرار گرفته است  و کلینیک کاشت مو رویان سلامت مفتخر است که بصورت انحصاری مجری این شیوه کاشت مو در ایران و خاورمیانه می باشد .

در کدام روش کاشت ، بانک مو آسیب کمتری می بیند؟

بانک موی شما همانند بانکی که سرمایه خود را در آن نگه داری می کنید برای شما ارزشمند است .برداشت از این بانک اگر درست و هوشمندانه نباشد شما دیگر سرمایه ای برای آینده نخواهید داشت.

مقایسه میزان ترمیم بانک مو در روش SuperFUEplus با سایر روش های بدون جراحی

سه ماه بعد از برداشت مو

دو هفته بعد از برداشت مو

یک روز بعد از برداشت مو

عمده ترین تفاوتی که در روش SuperFue Plus با سایر روش های بدون جراحی وجود دارد اینست که در روش های عادی بدون جراحی با پانچ های مرسوم زخمهای بزرگتر و عمیق تری روی پوست سرتان ایجاد میشود که هم باعث دیر خوب شدن زخم هایتان و هم باعث کم پشت بودن و خالی بنظر رسیدن قسمتهای پشت سرتان می شود. اما در روش SuperFue Plus گرافتها از ناحیه هایی که در مرحله اسکن توسط دستگاه مشخص شده با استفاده از تکنیکهای خاص و پانچ های اختصاصی دستگاه پلاس با نظارت کامل پزشک و بصورت کاملا محاسبه شده برداشت میشود، اين مسئله کمک می کند تا زخمهای ایجاد شده از همان روز اول جوش بخورند و به سرعت ترمیم شوند بطوری که بعد از چند هفته فراموش کنید که مویی از پشت سرتان برداشته شده است.

نمونه کارها و تصاویر کاشت مو

کاشت مو

داشتن موهای سالم و پر پشت و خوش حالت یکی از عوامل تاثیرگذار در جذابیت ظاهری فرد می باشد ریزش مو در خانم ها یا آقایان بسیار ناراحت کننده است و باعث مضطرب شدن و کاهش اعتماد به نفس فرد می شود. موهای خوش حالت، سالم و پرپشت باعث می شود جوان تر و زیباتر به نظر برسید.به جرات می توان گفت که تنها روش قطعی درمان ریزش مو و پایان دادن به تمامی این استرس ها کاشت مو می باشد.

انتخاب روش ایده ال و مناسب یکی از دغدغه های افرادی است که تصمیم به کاشت مو دارند. امروزه با توجه به پیشرفت های چشمگیر تکنولوژی و علمی در زمینه کاشت مو رفتن به سراغ روش های قدیمی منطقی به نظر نمی رسد.برای کاشت مو روش های مختلفی با هزینه و نتایج متفاوتی وجود دارد از روش های دستی قدیمی گرفته تا روش های مدرن با دستگاه های تمام اتوماتیک.

کلینیک رویان سلامت به عنوان یکی از برترین برندهای کاشت مو در خاورمیانه با ارائه دو روش از جدیدترین روشهای کاشت مو در حال خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. روشهای مورد استفاده برای کاشت مو در مجموعه رویان روش های انحصاری Super FUE  و Super FUE Plus  می باشد.

روش های کاشت مو در رویان
روش سوپر FUE پلاس
 • این روش نوع پیشرفته تر سوپر FUE می باشد که علاوه بر مزیت های قبلی موارد زیر به این دستگاه اضافه شده است که کیفیت و تراکم کاشت مو را مضاعف می کند
 • قطر پانچ ها در مرحله برداشت پلاس قابل تغییر است که باعث می شود علاوه بر گرافت های چندتایی،گرافت های تکی با قطر کمتر برداشت شود،این ویژگی باعث می شود هم تعداد بیشتری گرافت از پشت سر برداشت شود(حداکثر ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ گرافت یا ۱۶ تا ۲۰ هزار تار مو) و هم بانک مو بهتر ترمیم شود و نمای پشت سر پوشش بهتری داشته باشد
 • استفاده از دستگاه DBD پلاسما جهت استرلیزاسیون پوست سر و استفاده از دستگاه Cold Plasma و لیزر کم توان بعد از کاشت جهت تسریع ترمیم زخم و افزایش رشد موهای کاشته شده می شود.
 • کاشت خط رویش توسط پزشک با استفاده از سوزن های Diamond دستگاه پلاس که ۴-۵ برابر سایر روش ها تراکم می دهد(تعداد گرافت کاشته شده در ۱ سانتی متر مربع در +sFUE بین ۷۰-۸۰ تا گرافت می باشد)
 • در روش پلاس برای کاشت خط رویش گرافت های ۴-۵ تار مویی زیر میکروسکوپ تک گرافتی شده و تعداد بسیار بیشتری موی تکی در خط رویش کاشت می شود و موجب ایجاد نمای کاشت طبیعی تر نسبت به سایر روش ها می شود
روش سوپر FUE
 • اسکن و آنالیز بانک مو و پوست سر قبل از عمل کاشت انجام می شود که توسط آن گرافت های چند ریشه ای و ضخیم مناسب برای کاشت شناسایی می شود و اطلاعات این آنالیز به دستگاه برداشت مو داده شده که موجب می شود بیش از ۹۵٪ گرافت ها سالم باقی بماند
 • در این روش حدود ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ گرافت (۱۲ تا ۱۴ هزار تار مو) برداشت می شود (۱۱/۵ تا ۱۳/۵ هزار تار مو رشد می کند)
 • طراحی خط رویش لیزری با توجه به ابعاد آناتومیک صورت که در مرحله اسکن شناسایی شده که موجب می شود طبیعی ترین خط رویش حاصل شود.
 • بیحسی اولیه با دستگاه بدون سوزن انجام میشود که درد تزریق بیحسی را تا ۸۰٪ کاهش می دهد
 • مرحله کاشت تحت میکروسکوپ با بزرگنمایی ۲۰ برابر انجام می شود که باعث می شود تعداد بیشتری گرافت در ۱ سانتی متر مربع کاشته شود(تعداد گرافت کاشته شده در ۱ سانتی متر مربع در sFUE بین 40 تا 45 گرافت می باشد)
 • بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار

انتخاب مناسب ترین روش کاشت مو به عواملی از قبیل : میزان طاسی سر ، وضعیت بانک مو ، وضعیت خوب شدن زخم ها ، داشتن بیماری خاصی ، میزان تراکم مورد نظر ، انعطاف پذیری پوست سر ، زمان و هزینه بستگی دارد.

ویژگی های مجموعه رویان سلامت : مشاوره رایگان ، ویزیت رایگان توسط پزشک و توصیه مناسب ترین روش برای شما ، انجام کار با بهترین کیفیت و نتیجه ، ارائه بیمه نامه های معتبر از بیمه ایران ،امکان پرداخت اقساطی و ... می باشد.

کاشت مو

هزینه کاشت مو

عوامل زیادی بر روی هزینه‌ کاشت مو تاثیر دارند. مجموع این عوامل در کنار هم، هزینه های انجام این فعالیت را تعیین می کند. اساسی ترین فاکتورهای تعیین هزینه پیوند مو طبیعی عبارت است از:

 • میزان گرافت های استخراج شده: هر چه تعداد گرافت ها جهت انتقال بیشتر باشد، هزینه عمل بالاتر خواهد بود.
 • تکنیک انتخاب شده برای عمل پیوند: روش های نوین، معمولا هزینه های بیشتری به دنبال دارند اما کارآمد تر و موثرتر نیز هستند.
 • تخصص و مهارت کادر پزشکی
 • اعتبار و موقعیت جغرافیایی کلینیک
 • امکانات و تجهیزات بکار رفته در عمل

علاوه بر این موارد، هزینه هایی عمومی ( هزینه آزمایشات قبل از عمل و داروهای تجویز شده بعد از کاشت) نیز باید درنظر گرفت.

برای گرفتن اطلاعات دقیق هزینه کاشت مو و مشاوره تخصصی برای تعیین روش کاشت مو مناسب شما میتوانید با مشاوران ما تماس گرفته و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید.

مدت اقامت

1 الی 2 روز

مدت زمان عمل

6 - 10 ساعت

روش بیهوشی

موضعي

مدت زمان انتظار برای به دست آوردن نتیجه

یک سال

تکنیک های عملیاتی

روش superfue, superfue plus

عوارض و خطرات عمل

هیچ خطری ندارد

دوره نقاهت

10 -7 روز

سن مناسب کاشت مو

25 سال به بالا

سوالات متداول

ارتباط با مشاورین ما از طریق واتساپ :

برای دریافت اطلاعات تکمیلی همین حالا با مشاورین ما تماس بگیرید

سایر خدمات کاشت

کاشت ریش

داشتن ریش هایی پر برای مردان از اهمیت بسزایی برخوردار است و بسیاری از مردان ایرانی به داشتن ریش و سبیل پرپشت علاقه دارند. کاشت ریش کاملا شباهت به کاشت موی سر دارد، اما برای کاشت ریش باید به جهت رشد موها یا به اصطلاح زاویه خواب موها دقت شود.

در مجموعه رویان سلامت به دو روش کاشت ریش انجام می شود روش اول Super FUE  می باشد که دراین روش نوار پوستی برداشته شده از ناحیه بانک مو توسط پرسنل مجرب زیرمیکروسکوپ به واحدهای ١، ٢،  ٣یا ۴ مویی تقسیم می شود .

و سپس توسط شکاف های ریزی که در صورت زده می شود فولیکول های مو کاشته می شوند. روش دوم و جدیدتر کاشت ریش، روش Super FUE Plus  می باشد که بدون ایجاد برش جراحی در پشت سر انجام می شود و در آن گرافت های سالم در زیر میکروسکوپ جداسازی می شوند و در مرحله بعد در صورت توسط تیغ های دیاموند که در دستگاه پلاس موجود می باشد کاشته می شود .

در هر دو روش اسکن و آنالیز داریم اما تفاوت عمده این دو روش در این است که در روش سوپرfue پلاس برش جراحی نخواهیم داشت و همچنین به دلیل استفاده از گرافت های تکی، تراکم بیشتر و نمای طبیعی تری خواهیم داشت زیرا سایز گرافتها بر اساس تعداد موهای موجود در واحد مو متفاوت میباشد. این بدین معناست که واحدهای تک موئی ضخامت کمتری دارند, واحدهای ٢ موئی کمی ضخیم تر و واحدهای ٣ یا ۴ موئی به مراتب ضخامت بیشتری دارند.

توضیحات بیشتر

کاشت ابرو

کاشت ابرو

بسیاری از مردم بعد از چند سال، از ابروهای نازک و کم پشت خود خسته می‌شوند و به دنبال راهی برای ترمیم دائمی موی ابروی خود هستند. به همین خاطر است که امروزه کاشت ابرو در میان مردم ، محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است.در مجموعه کلینیک های رویان سلامت کاشت ابرو به سه روش انجام می شود.

در روش fut یک نوار پوستی از پشت سر شخص برداشته می شود و با توجه به خواب ابرو فولیکول های مناسب از نوار فلپ برداشته می شود و در ابرو کاشته می شود این روش تراکم خوبی دارد و همراه با بخیه و جراحی می باشد.

روش دوم Super FUE می باشد که در این روش ابتدا از سر شخص اسکن گرفته می شود و پوست و موی فرد آنالیز می شود و سپس با توجه به نتایج اسکن مشخص می شود کدام ناحیه از بانک مو ، دارای فولیکول مناسب با خواب ابرو و ریشه سالم می باشد در این روش نیز نیاز به برداشت نوار پوستی از پشت سر فرد میباشد و تراکم آن 2 برابر بیشتر از روش fut خواهد بود.

در روش سوم super FUE plus اسکن و انالیز از سر فرد انجام می شود و گرافت های مو به صورت تکی توسط دستگاه برداشت می شود و سپس فولیکول های سالم با جهت رویش مناسب انتخاب می شوند سپس توسط شکاف های ریزی که در ناحیه طاسی زده می شود فولیکول های مو کاشته می شوند.این روش نیاز به بخیه و جراحی ندارد تراکم کاشت در این روش 2 برابر روش معمولی می باشد.

 

توضیحات بیشتر

کاشت مو زنان

کاشت مو خانم ها

پرپشت بودن مو یکی از فاکتورهای مهمی است که بر زیبایی به خصوص زیبایی زنان تاثیر می‌گذارد . تا زمانی که علت اصلی و چگونگی ریزش مو در خانم ها کشف نشده، نمی‌توان هیچگونه اقدام درمانی برای آنها انجام داد چرا که این امکان وجود دارد که پس از کاشت مو، دوباره دچار ریزش مو شوند همچنین بسیاری از زنانی که دارای الگوی ریزش موی منتشر هستند، داوطلبان خوبی برای پیوند مو نمی‌باشند. زیرا این افراد دارای ذخایر مو (بانک مو) مناسبی در بخش پشتی سر یا سایر مناطق بدن نیستند. با این حال مواردی وجود دارد که به کمک کاشت مو در زنان بهبود قابل توجهی در ظاهر آنها ایجاد می‌شود. این موارد عبارتند از:

 • ریزش مو به علت آلوپسی ‌(ارثی، کششی و سکه‌ای)
 • خط رشد مو بالاتر از حد معمول به صورت ارثی
 • ریزش مو (طاسی) ناشی از زخم یا سوختگی
 • ریزش مو پس از عمل جراحیِ کشیدن پوست صورت

روش های کاشت مو در خانم ها و آقایان یکسان می باشد . در کاشت مو خانم ها بر عکس آقایان که ما معمولا کل موها را کوتاه می کنیم ،می توان فقط قسمتهای لازم را کوتاه نمود و بعضی از قسمت های سر را کوتاه نکرد.

از مهم ترین ویژگی های روش کاشت مو خانم ها می تواند به موارد زیر اشاره کرد:

1 انجام ازمایشات هورمونی مناسب به تشخیص پزشک خصوصا در موارد ریزش منتشر

2 انتخاب روش کاشت مناسب با توجه به حساسیت پوست و نازکی پوست بانوان جهت حصول نتیجه مناسب  و در ریزش های کششی ناحیه شقیقه ها و کناره های سر ( روش پلاس سوزنی)

3 برداشت هوشمند خصوصا در مواردیکه بانک سر محدود و موها نازک میباشد ( اکثرا بدین صورت هست)

4 نوع روش کاشت بعد از معاینه و ویزیت توسط پزشک با توجه به نوع طاسی و ناحیه تعیین میشود

5 در مورد کوتاه کردن خط رویش و کناره ها حتما روش پلاس سوزنی / میکروسکوپی باید انجام شود

6 دوره نقاهت کوتاهتر و تراکم بیشتر و طبیعی تر در این روش

توضیحات بیشتر

دیدگاه در"کلینیک کاشت مو رویان سلامت"

 1. فهیمه حسینی

  سلام و درود . ببخشید کسی که پوست سرش دچار بیماری پوستی صدف هست نمیتونه ترمیم و کاشت مو داشته باشه؟ ممنون میشم پاسخ بدید

 2. حسین رحمانی

  میخواستم قیمت کاشت مو بپرسم.بکارم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه‌ها متغیر هستند و معمولا براساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:
   1. تعیین هزینه بر اساس نوع تکنیک برداشت و کاشت مو
   2. تعیین هزینه بر اساس وسعت طاسی
   برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان سلامت با شماره41936 (021) ، 22885890-95 (021) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

  • هانیه

   سلام کاشت ابرو چنده و راجب مدت زمان عمل بگین و کدوم بیمارستان و شهر با ضمانت انجام میدین

   • رویان سلامت

    با سلام و عرض ادب
    هزینه عمل ابرو بستگی به روش انتخاب شما دارد برای دریافت هزینه با شماره 41936-021 تماس بگیرید.مدت زمان عمل 3 الی 4 ساعت می باشد.
    عمل در اتاق عمل رویان سلامت انجام می شود . برای کاشت ابرو ضمانت نامه رویان از طرف مجموعه کلینیک های رویان به شما تعلق می گیرد.

 3. مسعود

  سلام ببخشید میتونید بگید حداکثر هزینه کاشت مو با این روش جدید fue با بهترین شرایط چقدر میشه؟؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه کاشت مو به این روش براساس وسعت طاسی سر و روش کاشت مو متغیر می باشد لطفا یا شماره 41936-021 تماس بگیرید.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره۴۱۹۳۶ (۰۲۱) ، ۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های ت، واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

  • رضا

   با سلام
   چند روز طول می کشد آثار برداشت مو محو شود.
   چون می خواستم مرخصی بگیرم
   میشه تا رویش کامل بعد از ۱۵ روز از کلاه گیس استفاده کرد

   • رویان سلامت

    با سلام و عرض ادب
    تفاوت های فردی نیز بر مدت زمان بهبودی پوست تأثیر می گذارد. در بعضی افراد علائم جراحی معمولاً بعد از سه هفته از بین می رود و برای برخی تا چهار ماه خواهد ماند.
    بعد از گذشت ۱۰ روز از انجام عمل کاشت مو می توان از انواع کلاه گیس یا پوستیژ استفاده نمود به شرطی که اگر از چسب استفاده می شود در ناحیه کاشت شده تا یکماه چسبی قرار داده نشود.
    شادو پیروز باشید

 4. هاشم

  سلام ـ من یک بار به دکتر کاشت مو در اصفهان مراجعه کردم و گفت که بانک موی من کم و تار موهایم نازک است ـ در متد شما این نقایص برطرف میشود ؟
  با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص نظرشان را به شما اعلام نماید.

 5. محیا آخوندی

  اگه مشکل تیروئید داشته باشیم برامون کاشت مو انجام میشه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله در صورت همراه داشتن تاییدیه کتبی از پزشک معالج امکان پذیر می باشد

 6. سعید

  چند وقت بعد از کاشت موها در میان؟آیا موههایی که کاشتیم بازم ریزش میکند؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   20-30 روز بعد از عمل کاشت مو ،موها شروع به ریزش میکنند که اصطلاحا به آن فاز استراحت می گویند و بعد از گذشت 3-5 ماه بعد از این مدت موها شروع به رشد می کنند

 7. parisa

  سلام روز بخیر .ایا برای کاشت مو نیاز به کوتاه کردن مو میباشد؟ حتی برای خانم ها هم موها تراشیده میشود؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بدلیل اینکه برداشت ریشه مو راحتر انجام شود و شست وشو ونظلافت مو راحتر صورت گرفته و از عفونت درناحیه پوست سر جلوگیری شود بهتر است که قبل از عمل کاشت موها تراشیده شود

 8. معصوم

  سلام وقت بخیر
  چند سوال داشتم خدمت شما
  1- ریشه که برمیدارید تکثیر می کنید؟
  2- افرادی که بر اثر بیماری پوستی موهای خودشون از دست دادند می تون کاشت مو انجام بدند؟
  3- بانکموی من ضعیف است از نواحی دیگر بدن میشه استفاده کرد برای کاشت مو ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   1-خیر
   2-در صورتیکه بیماری قابل درمان باشد و مشکل ژنتیکی نباشد امکان پذیر است
   3-بله از نواحی دیگر بدن میشه برای کاشت مو استفاده کرد

 9. امیرعلی

  چقدر جالب من تابه حال نشنیده بودم مزایای این روش رو جای دیگه. حتی ترکیه هم رفتیم مشاوره شدیم ولی این روش اونجا هم نبود.
  میشه بفرمایید برای مشاوره کاشت مو کدوم شعبه تون باید مراجعه کنیم؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله ما دو شعبه در تهران داریم قیطریه-اندرزگو و شهرک غرب که میتونید جهت تعیین وقت مشاوره رایگان با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 10. محمد

  سلام در چند جلسه کاشت مو انجام می شود؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   عمل کاشت مو براساس وسعت ناحیه طاسی سر 1-2 جلسه می باشد و در صورتیکه ناحیه طاسی خیلی زیاد باشه در 2 مرحله به فاصله 8-12 ماهه انجام می پذیرد

 11. سارا

  باسلام
  کاشت مژه هم در کلینیک انجام می شود ؟
  ممنون

 12. رضا محمدی

  سلام آیا همه گرافتهای کاشته شده رشد میکنند و حداقل و حداکثر زمانی که باید منتظر ماند چه مدت است ? با تشکر

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   بله همه گرافت های کاشته شده رشد دائم و طبیعی دارند.موها تا 2-3 ماه وارد فاز استراحت میشوند بعد از آن مجدد رشد کرده،طی 6-7 ماه 70 تا 80 درصد نتیجه کار را میبینید و بعد از 1 سال هم 100درصد نتیجه حاصل میشود.

  • حمید

   سلام
   قسمتی از موهای صورتم کم پشت هست آیا میشه در کلینیک شما کاشت مو انجام بدم .

 13. زهرا

  سلام وقتتون بخیر ببخشید هزینه کاشت ابرو به صورت استاندارد و یا پر تراکم با دستگاه روی ابروی طبیعی و بدون تتو لطف میکنید

  • رویان سلامت

   سلام وقت بخیر
   لطفا جهت دریافت هزینه ها با مشاورین ما با شماره 41936-021 تماس بگیرید و یا از طریق واتساب پیام ارسال نمایید.

 14. علی

  سلام خسته نباشید
  من از کودکی بخش کوچکی از جلوی سرم مو نداشته و الان هم اصلا ریزش مو ندارم منتهی یکم موی سرم بلند میشه چون موج‌دار هست توی هم می‌پیچه و اون قسمت خالی جلوی سرم معلوم میشه می‌خواستم بدونم شما برای اون قسمت جلوی سرم کاشت مو انجام می‌دید؟ یا باید مقدار زیادی از مو ریخته باشه؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   اگر ریزش سکه ای نباشه بله میشه کاشت کرد.پیشنهاد میکنم برای بررسی علت ریزش مشاوره حضوری با پزشک را داشته باشین

 15. نیما از ارومیه

  با سلام و احترام
  ضمن تشکر از مقاله خوبتون که باعث شد بهتر تصمیم بگیرم برای کاشت مو و یه تخفیف هم از سایت تخفیفی ویرا برگ بگیرم. خوشحالم که با سایت شما آشنا شدم.موفق باشید.

 16. iman

  سلام ببخشبد موهای کاشته شده تا چند سانتی متر میتوانند رشد کنند آیا حتما باید همیشه کوتاه کنیم یا اگه یه مقدار بلند باشد مشکل برایش پیش می آید و میریزند

 17. محمد

  سلام کسی که بیماری پوستی درماتیت سبوره داشته باشه میتونه کاشت انجام بده؟

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   بله کسی که بیماری پوستی درماتیت سبوره داشته باشه میتونه کاشت انجام بده ولی نیازه قبلش نیازه داروهایی که پزشک تجویز می کنند رو استفاده کنید.

 18. سینا

  برای افرادی که بانک مو کافی ندارند آیا از قسمت‌های دیگر بدن مثل دست و سینه می شود استفاده کرد

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   از نواحی که می‌توان از فولیکول‌های آن استفاده کرد می‌توان به دست، پا، ریش، بازو و قفسه سینه مردان اشاره کرد.با توجه به اینکه موهای پشت سر در مقایسه با سایر نواحی از مقاومت بالایی برخوردار هستند و اینکه این نواحی از نظر ضخامت به موهای سر تشابه کمتری دارند، اما گزینه‌های مناسبی برای انجام عمل زیبایی کاشت مو خواهند بود. اگر شما نیز فولیکول‌های مناسبی برای اهدا نداشتید پزشک از نزدیک‌ترین و مشابه‌ترین فولیکول‌ها برای پیوند مو استفاده خواهد کرد.

 19. افخمی

  سلام عرض ادب خدمت شما 25 سال سن دارم به شدت از کم پشتی موهام رنج میبرم.طوری که اصلا اعتمادبنفس ندارم.خواستم راهنمایی کنید که چطوری میشه به کلینک ها کاشت اعتماد کرد تا کاشت کنم. یا اصلا نتیجه کامل میگیرم بعد کاشت یا نه.

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   به شما ضمانت نامه کتبی مادام العمر می دهیم تا پایان عمر موهای کاشته شده شما نمی ریزد، و سعی میکنیم جلوی ریزش مویتان را بگیریم، بهتر است تا بانک مویتان بیشتر تحلیل نرفته اقدام به کاشت مو کنید.

 20. میلاد وحیدی فر

  سلام من 24 سالمه وبه طور مادرزادی در ناحیه شقیقه سمت چپ طاسی ای به اندازه یه سکه دارم آیا می شه کاشت موی طبیعی انجام داد ممنون.

  • رویان سلامت

   با سلام و درود
   بله باید پزشک شما را بصورت حضوری معاینه نماید، اگر بیماری پوستی نباشه کاشت انجام میشود.

   • سید

    سلام و وقت بخیر
    پسرم دارای بیماری ام اس است آیا می تواند کاشت مو انجام داد البته با پزشک مشورت کردیم ایشان گفتن مشکلی نداره.ولی بانک مویش ضعیفه و نازک لطفا میشه راهنمایی کنید که چکار کنیم ممنون

    • رویان سلامت

     با سلام و احترام
     در صورت دریافت نامه کتبی از پزشک معالج بله کاشت مو امکان پذیر است .

 21. الیاس جوادی

  با سلام و قت بخیر
  در صورت که بانک موی پشت سر برای پیوند کافی نباشد؛ عمل پیوند مو بدون برش و جراحی نوار از پوست سر به چه صورت و از کدام قسمت انجام میپذیرد؟ با تشکر.

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   هرچقدر که بانک موی شما جواب دهد برای شما کاشت میشود و در صورتیکه بانک موی شما ضعیف باشد از موهای کتف و سینه هم تعداد 200-300 گرافت برداشت میشود.

 22. مانای

  با سلام من حدود 3سال پیش قسمت جلوی سرم ریزش سکه ای داشتم لطفا بفرمایید جهت کاشت چه اقداماتی باید انجام بدم؟ ممنون

  • رویان سلامت

   در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که متاسفانه افرادی که به هر نوعی از آلوپسی اعم از آلوپسی سکه ای، آلوپسی توتال و یا آلوپسی یونیورسال مبتلا باشند نمی توانند کاشت موی طبیعی انجام دهند زیرا مشکل اصلی بیماری آلوپسی سیستم ایمنی بدن می باشد .بنابر این کاشت مو برای بیماران آلوپسی غیر ممکن می باشد.

 23. مهرداد احمدی

  سلام . من موهای بسیار چربی دارم و الان دوچار ریزش مو شدم می خواستم بدونم راهی هست که دیگه موهام نریزه و آنهایی که هم ریخته ترمیم بشه! و اگه من مو بکارم بخاطر چربی سرم احتمال ریزش دوباره آنها هست یا نه؟

  • حدادی

   سلام. کاش پاسخ دوستمون رو میدادین. بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم. موهای وسط و جلوی سرم کم پشت شده و از طرفی سه تا چهار ساعت بعد از هر بار استحمام، پوست سر و موهام به شدت چرب میشن بطوریکه وقتی یک دستمال کاغذی روی موهام میگذارم انگار که به روغن آغشته میشه! سوال بنده این بود با این شرایط آیا اگه اقدام به کاشت مو کنم نتیجه مطلوب حاصل میشه؟ یا چربی سر باعث خفگی موهای کاشته شده و عدم دستیابی به نتیجه دلخواه میشه؟

   • رویان سلامت

    با سلام و احترام
    قبل از عمل کاشت مو با تزربق فیلرهای ویژه برای کنترل چربی افراطی پوست سر ، توسط پزشک برای شما تجویز می شود و سپس عمل کاشت مو برای شما انجام می شود .در حالت کلی موها و پوست سر بعد از عمل کاشت مو نیز چرب خواهند شد. این موضوع اصلا نگران کننده نیست و به مرور رفع می شود. چربی پوست سر بعد از عمل نباید خیلی کم و نباید خیلی زیاد باشد، چون زیاد بودن آن باعث ریزش و کمبود آن باعث عدم رشد مناسب موها می شود.بله بعد از درمان می توانید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.

    • حدادی

     سلام وقت بخیر. ممنون از پاسخ شما. تزریق این فیلر ها عوارض نداره؟ و تا چه مدت برای کنترل چربی سر جواب میده؟ این تزریق در روزی که کاشت قراره صورت بگیره انجام میشه یا چند روز قبلش؟

 24. همتا همتی

  سلام
  من دختری ۲۷ ساله هستم که موهای پیشانیم کم پشته و کمی پیشانیم بلنده ؛میخواستم بدونم آیا میکنم که خط مو کاشت کنم و موهای جلو سرم حجیم شود.لطفا جواب بدید

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   اگر دلیل کم پشتی و ریزش موی جلوی سرتان مشکل هورمونی نباشد که این مورد پس از انجام آزمایشات بررسی می شود و در صورت نبود مشکل بله کاشت موی خط رویش امکان پذیر است

 25. محمد امینی

  سلام .پسری ۲۷ ساله ام که از ۲۳ سالگی در قسمت جلو سرم بصورت ارثی دچار ریزش شدم و جلوی سرم تنک شده چند سوال از خدمتتون داشتم.۱)حداکثر تا چه سنی ریزش مو دارم
  ۲)چه زمانی میتونم برای کاشت مو اقدام کنم
  ۳)آیا برای کاشت مو حتما باید ریزش مو قطع شده باشد؟

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   معمولا در سنین بالاتر از ۲۵ سال ریزش مو در آقایان تثبیت می شود و کاشت مو شما بهتر است زمانی انجام شود که ریزش مو به ثبات رسیده باشد و الگوی طاسی و وسعت آن مشخص باشد.

 26. Mones

  سلام ،من ۲۰ سالمه الان نزدیک به ۵ ساله که ریزش مو دارم دکترم گفته که الگوی ریزش مردانه دارم جلوی سرم و تقریبا وسط سرم کم پشت شده و این ریزش هم کاملا ارثی هست خواستم بدونم که میتونم کاشت مو انجام بدم یا نه و اینکه شما توی اهواز هم شعبه دارید؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   اگر ریزش موی شما تثبیت شده باشد و الگو و وسعت طاسی تان مشخص باشد بله می توانید کاشت مو انجام دهید.
   خیر فقط تهران شعبه داریم

 27. امید

  سلام و درود آیا برای کسی که بانک مو یعنی موهای اطراف سرش مهم نباشه امکانش هست کل بانک مو رو وسط سرش کاشت کنه،و سوال دیگه ام هم اینه که بیشترین گرافتی وه برای کلشت استفاده میکنید چه قدر هست؟سپاسگزارم

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   مقدار گرافت قابل برداشت به بانک موی شما و روش انتخابی کاشت مو بستگی دارد که معمولا در روش super fue plus این مقدار 5 -6 هزار گرافت می باشد.

  • رحيم

   سلام وقتتون بخير ببخشيد من موهاي چربي دارم و روزي ٥-٦ تار هم ريزش دارم راهي هس كه ريزش قطع بشه و ايا امكان كاشت هست ممنون از شما

   • رویان سلامت

    با سلام و احترام
    قبل از اقدام به کاشت مو پزشک فیلر و شامپو مخصوص جهت کاهش چربی موی سرتان تجویز می کند و بعد از مدتی تحت نظر پزشک شما می توانید کاشت مو کنید

 28. ندا

  سلام ببخشید دوتا سوال داشتم
  ۱.اینکه موهایی که از بانک مو برداشته میشه مجدد اون قسمت رشد میکنه؟
  ۲.من قسمتی که ریزش داره از سرم همیشه داغ هست و مخصوصا تو گرما بشدت سرم عرق میکنه این تاثیری برای روند رشد و نقاحت بعداز عمل نداره؟
  و این گرما اگر تاثیر داره بهتره چه زمانی برای کاشت مراجعه کنم.
  با سپاس فراوان

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   1.خیر .محل برداشتن مو در پشت سر مشخص نیست و با بلند شدن موهای اطراف،این قسمت ها پنهان می شوند.
   2.در مورد سوال دوم با توجه به این مسئله که فرمودید بهتر است در زمان خنک شدن هوا برای کاشت مو اقدام نمایید.

 29. فاطمه

  با سلام من خانمی ۲۳ ساله هستم از ۷ سالگی ب بعد شروع ب ریزش مو داشتم تاحدی ک موها نازک کم حجم و تاسی سر مشخص است خیلی آزارم میده یکساله ک داروهای سیپروترون استات و کمپاند و اسپیرونولاکتون استفاده میکنم و ۱۰ جلسه مزوترابی مقدار کمی حجم گرفته موهام و بانک موی مناسبی برای کاشت ندارم همچنین از قرص یونی زینک و محلول ضد ریزش مو هم استفاده میکنم تیروئید کم کار دارم و با دارو تیروئیدم منظم است آیا میتونم کاشت انجام بدم بدون تراشیدن موی سر چون واقعا برای ی خانم خیلی سخته موهایش تراشیده بشه

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه تیروئید دارید باید لیست آزمایشات و داروهای مصرفی خود را برای ما ارسال نمایید تا پس از یررسی پزشک ببینیم که آیا امکان کاشت برای شما وجود دارد یا نه ؟در مورد سوال دوم بله امکان کاشت مو برای خانمها بدون تراشیدن سر وجود دارد.

 30. سارا

  ریزش مو الگوی مردانه که در خانمهاست میتوان گاشت مو انجام دهد.با تشکر

  • رویان سلامت

   با سلام و درود
   در صورتیکه بانک موی خوبی داشته باشید و مشکلات هورمونی نداشته باشید بله میتوانید کاشت مو انجام دهید

 31. سیروان رحیمی

  آیا این روش بدون عوارضی مثل باد کردن صورت و آب‌پاشی ناحیه کاشت شده میباشد؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   یکی از عوارض موقت کاشت مو، ورم سر بعد از کاشت مو است. این ورم کمتر از چند ساعت و در بدترین حالت چند روز روی پوست سر دیده می­شود. این عارضه با رعایت چند نکته ساده قابل پیشگیری و یا حتی درمان است.لازم است از روز چهارم کاشت مو تا 2 الی 3 هفته بعد از کاشت توسط اسپری آبپاشی که حاوی آب جوشیده سرد شده است دائما باید سر خیس نگه داشته شود تا از تشکیل لخته یا کراست روی سر جلوگیری شود.

 32. مجید

  با سلام،
  لطفا بفرمایید تفاوت‌ها و مزایای روش +sFUE با روش میکروگرافت یا روش SUT که در سایر کلینیکها بعنوان برترین متدهای کاشت مو تبلیغ میشود چیست؟ اصلا در روش شما تا چه اندازه یا درصد از کل عمل جراحی از دستگاه اتوماتیک استفاده میشود؟
  میزان اتلاف فولیکول در روش شما نسبت به روشهای ذکر شده چقدر است؟
  ممنون

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   دستگاه هایی که در روش sfue+ استفاده می شود چه در مرحله ی برداشت و چه در مرحله ی کاشت مو قابل قیاس با روش sut نمی باشد و بسیار پیشرفته می باشد.و بخاطر تکنولوژی روزی که در این دستگاه ها استفاده می شود پرتی گرافت صفر می باشد.

 33. شهرام

  سلام
  سوالی داشتم من قبلا به روش fut .و fit چندین سال قبل حدود شش یا هفت سال قبل کاشت مو را انجام اما از تراکم آن راضی نیستم. موها نازک و بور سفیدن البته آبان شاید بانک موی قوی نداشته باشم یا امکان برداشت کم باشه اما خواستم بدونم امکان برداشت از شکم و سینه هست موها شبیه موی سر هست.اصلا در کلینیک شما انجام میشود هدف پر تراکم کردن و کاشت خوب است .ممنون.

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه بانک موی ضعیفی دارین ،شما باید به صورت حضوری مراجعه نمایید تا پزشک بانک موی شما را بعد از کاشت اولیه بررسی کند و ببینند چه نتیجه ای در کاشت دوم و ترمیم قابل اجرا است .برداشت از بدن با روش BHD انجام میدهیم و عموما برداشت مو از ریش مناسبتر است و نتیجه مطلوبتری را نسبت به سینه و دیگر نواحی بدن دارد.

 34. پارییز

  با سلام و ادب خدمت شما … میخواستم بدونم که بانک موی من ضعیف است آیا به روش تکثیر وجود داره

 35. رضا رحمتی

  با سلام
  آیا میشه از بانک موی دیگران برای کاشت مو استفاده کرد؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   کاشت مو با بانک موی دیگران امکان پذیر نیست. هنگام پیوند فولیکول‌های مو از شخصی به شخص دیگر در واقع انتقال بافت انجام می‌شود. بنابراین اگر شخص دهنده و گیرنده دقیقا DNA یکسانی نداشته باشند، سیستم ایمنی بدن تمام پیوندهای انجام شده را رد می‌کند. در نتیجه هیچ فولیکولی در بدن شخص گیرنده زنده نمی‌ماند.

 36. رضا رحیمی

  یکی از اقواممون جایی کاشت مو انجام داده که جای نوار جراحی پشت سرش مشخصه.روش شما که بدون جراحیه و موهای پشت سر خالی نمیشه برای من جالب بود

 37. محمد صالحی

  سلام وقت بخیر
  میشه لطفا توضیح بدین بدون بخیه و جراحی یعنی چی .پس چطور مو برمیدارید؟

  • رویان سلامت

   با سلام و وقت بخیر
   کاشت مو بدون جراحی یعنی نوار پوستی از پشت سر برداشته نمیشود و موها بصورت دانه دانه از پشت سر برداشته می شود.

 38. شهرام

  در کامنت قبلیم چند تا قبل زحمت کشیدید جواب دادید خواستم اضافه کنم در ناحیه ریش زیر فک در گردن ریش پر تراکم هست البته سفید و بور مشابه سر در ناحیه شکم و سینه هم رشد موها شبیه سر است البته من چون قبلا کاشت کردم مشکل خط پیشانی ندارم و قبلا انجام شده هدف پرپشت کردن هست و در ناحیه دهنده سر هم فکر کنم هنوز امکان برداشت داره همانطور که فرمودید حضوری مراجعه خواهم کرد تنها مشکل تردد بدلیل شرایط کرونا هست سفر از شهرستان به تهران با ماشین شخصی که امیدوارم بزودی برطرف شود.

  • رویان سلامت

   اگر ناحیه پشت سر بانک موی مناسبی داشته باشین بهترین منطقه اهداکننده می باشد زیرا سازگاری بیشتری با موی ما دارد و با دوام تر است.انشالله در زمان مناسب حضوری مراجعه نمایید و توضیحات کامل پس از معاینه پزشک دریافت نمایید.

 39. بهزاد

  قصد دارم یک مقدار روی شقیقه ها و کمی داخل و پشت سرم پرتر شود

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   باید بانک موی شما بررسی شود لطفا از طریق پیام رسان واتساپ عکس از سه ناحیه بالا،پشت سر و رو به رو سرتان برای مشاورین ما ارسال نمایید تا پس از بررسی پزشک متخصص راهنمایی لازم خدمتتان اعلام نمایند.

 40. حسن

  سلام
  ایا بیماری تب مالت داشته باشی میشه کاشت موه انجام داد؟؟؟؟؟؟؟؟.

 41. حسن

  ایا پوست سر چرب باشه
  اگر کاشت انجام بدیم چرب بودن و عرق کردن سر باعث ریزش دوباره موهای کاشته شده نمیشه؟؟؟

  • رویان سلامت

   با سلام و درود
   خیر مشکلی نیست .درصورت نیاز پزشک شامپو مخصوص و فیلرهای مخصوص جهت کاهش چربی موی سر تجویز می کنند.

 42. حسین

  بنده 37 سالم و تا حدود 25% موهایم نسبت سنین 25 سالگی کم شده ولی دچار تاسی نیستم آیا روش شما امکان افزایش تراکم در کیس بنده داره؟ واینکه تا چه حدی تراکم میده؟

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   لطفا عکس از سه ناحیه روبه رو ،پشت سر و جلوی سر خود را از طریق پیام رسان واتساپ به مشاورین ما ارسال نمایید تا پس از بررسی پزشک متخصص راهنمایی های لازم را خدمتتان اعلام کنند.

 43. زهرا

  سلام خسته نباشید ایا دختری که مبتلا به هایپرپلازی ادرنال میباشد میتواند کاشت مو انجام دهد؟

 44. کریم بهلولی

  با عرض سلام و ادب
  من ۸ سال پیش توسط دکتر کوهی در ارومیه کاشت انجام دادم ولی اون چیزی که میخواستم اصلا نشد و هنوز موهام کم پشته و در حال تحقیق هستم چون نمیخوام ار بانک موم برداشت شه

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   باید حضوری مراجعه کنید .در صورتی که بانک موی ضعیفی داشته باشید برداشت مو از قسمت ریش ناحیه فک برای شما انجام میشود.

 45. گودرز وثوقی نیا

  سلام من هپاتیت بی غیر فعال دارم میتونم کاشت داشته باشم.
  ممنون

 46. محمد نصرالهی

  با سلام
  من ۲۵ سالمه موهام خیلی کم پشت شده و ریزش دارم حدودا ۳ سال ماینوکسیدیل و چند ماهی فینستراید مصرف کردم و موهام دراومد ولی بعد از قطع کردن داروها موهام ییشتر ریخت. سوال من اینه اگه الان اقدام به کاشت مو کنم بعد از کاشت مو، موهای طبیعی خودم ریزشش قطع میشه؟ یا حتما باید صبر کنم کاملا ریزش تموم بشه بعدش اقدام کنم به کاشت مو؟ بعد از کاشت مو اگه ریزش موها متوقف نشده باشه چه اتفاقی میوفته؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   برای آقاین بهتر است زمانی کاشت مو انجام بدهند که الگوی طاسی شان مشخص شده باشد و ریزش موشان تثبیت شده باشد . برای دریافت راهنمایی بیشتر شما میتوانی عکس از سه ناحیه رو برو ، پشت سر و جلوی سرتان به مشاورین ما در واتساپ ارسال نمایید .

 47. م.ک

  درود
  چند روز پس از کاشت روش سوپر پلاس میشه از کلاه استفاده کرد ؟

  • رویان سلامت

   با سلام عرض ادب
   با توجه به اینکه پوست سر بعد از جراحی بسیار حساس است و گرافت ها نیاز به مراقبت دارند بنابراین بهتره حداقل تا 20 روز بعد از عمل از کلاه استفاده نشود و بعد از این مدت میتوانید از کلاه هایی گشاد هستند که هنگام استفاده با ناحیه پیوند مو تماس پیدا نمی کنند استفاده کنید.

 48. سجاد تولی

  بسیار عالی

 49. محمد

  سلام آیا کاشت موی سر هم با ضمانت انجام میشه؟ و اینکه امکان کاشت موی بدن به سر هم وجود داره؟ و در آخر لطفا شماره واتس اپی که برای مشاوره بتونیم عکس بفرستیم رو لطف کنین بدین تماس بگیریم

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   بله به شما بعد از کاشت مو ،ضمات نامه از طرف بیمه ایران تعلق می گیرد.در صورتیکه بانک موی سر پشت سر شما ضعیف باشه مو از قسمتی از بدن که سازگاری بیشتری با موی سر شما داشته باشد برداشت می شود.شما میتوانید به مشاورین ما با شماره واتساپ 09193247678 عکس از سه ناحیه سرتان ارسال کنید.

 50. مجتبی بهرامی

  کاشت مو کجا انجام میشود

 51. رامتین

  سلام برای افراد ۲۰ ساله کاشت مو دارید ؟؟؟

  • رویان سلامت

   با سلام ودرود
   بله در صورتیکه الگوی طاسیتون مشخص شده باشه و ریزش مویتان تثبیت شده باشد می توانید کاشت مو انجام دهید

 52. علی

  سلام برای کاشت ابرو از موهای قسمتهای دیگه بدن که کوتاه هستند و بیشتر از دوسانت رشد نمیکنند میشه استفاده کرد؟ مثل موی دست چون موی سر استفاده شه مدام باید کوتاه کنیم که فرم طبیعیش رو از دست میده و من قسمت‌هایی از ابروم‌خالی هست که میخوام پر کنم

  • رویان سلامت

   با سلام واحترام
   برای برداشت مو از قسمت های استفاده می شود که بیشترین سازگاری با مو های ابرو شما داشته باشد که بعد از کاشت دچار ریزش نشود و برای ابرو معمولا از موهای نازک پشت گوش که خواب طبیعی تری دارد استفاده میشود

 53. alireza

  با سلام
  بنده الگوی تاسیم مشخصه ولی سنم 21 هستش آیا امکان کاشت برام وجود داره؟
  الگوی ریزشم ناحیه 4 هست که داخل سایت خودتون هست موهام ب شدت کم حجم شده و کاملا الگوی ریزش مشخصه
  و منظورتون از تثبیت ریزش چی هست؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   منظور از تثبیت ریزش این است ریزش موی شما کاهش یافته و الگوی طاسی مشخص شده باشد .در اینصورت بله میتوانید کاشت مو انجام دهید.

 54. صدرا

  سلام
  من سی و پنج ساله هستم و جنس مو و پر پشتی بانک موی خوبی دارم اما جلوی سرم به صورت هلال کم پشت شده ولی کچل نیست.میخچاستم بپرسم پرپشت کردن ناحیه کم پشت باعث آسیب به موهای سالم اطراف نمیشه؟

  • رویان سلامت

   با سلام و درود
   با توجه به اینکه شما بانک موی خوبی دارین میتوانید نتیجه مطلوبی در کاشت مو داشته باشید و روش کاشت موی ما بدون جراحی است و بالاترین ترمیم بانک مو نسبت به سایر روش های بدون جراحی دارد.

 55. ساجد

  سلام وقت بخیر.من چند سال پیش کاشت انجام دادم چندتا ولی از تراکم‌ راضی نیستم سوال دارم
  ۱-جای برش برداشت قبل رو هم‌میشه کاشت کرد؟
  ۲-تمام مراحل کاشت با دستگاه انجام میشه یا دستی؟
  ۳-ایا واقعا با میکروسکوپ کاشت میشه ؟در این صورت تراکم چندین برابر بالا میره درسته؟
  ۴-میشه کل برداشت از ریش وسینه انجام بشه؟

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   معمولا بر روی محل اسکار کاشت موی قبلی کاشت مو انجام نمیشود .
   گرافت های مو با میکروسکوپ دیده میشه و متناسب با عمق و چندتایی بودن آن تفکیک میشود و در جای مناسب به صورت دستی کاشته میشود.
   بهترین محل برای برداشت مو ،موی سر می باشد چون سازرگاری بیشتری دارد و دچار ریزش نمیشود البته در مواردی که بانک موی سر ضعیف باشد از نواحی دیگر مثل ریش که سازگاری بیشتری با موی سر دارند هم برداشت میشود.

 56. هجیر بهرا

  با سلام خدمت شما.. من 36 سالمه. کاش زودتر با شما اشنا میشدم که نشد متاسفانه.. من حدودا 4 ماه و15 روزه مو کاشتم خط جلوش قشنگ اومده ولی پشت خط کم پشت تر اومده.. و تقریبا دونقطه کوچک به اندازه ناخن فقط حود 10 دونه مو درومده ایا مشکلی هست

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه نتیجه کاشت مو یکسال بعد از عمل قابل مشاهده است و شما هنوز زمان زیادی نیست که کاشت مو انجام دادید فعلا برای مشخص شدن نتیجه باید صبر کنید.

 57. بهزاد غلامپور

  سلام در مشهدم شعبه دارید واسه کاشت مو
  من ریزش موم ارثیه یکم میشه درست بشه الان
  ۲۷ سالمه بکارم دیگه ریزش نمیکنه تا چند سالگی موهام میریزه

  • رویان سلامت

   سلام .خیر مشهد شعبه نداریم فقط تهران.
   بله میتونید برای جلوگیری از ریزش موی بیشتر موهای خود را با پروسه های تراپی تقویت کنید. اگر قصد کاشت مو دارید در صورتیکه الگوی طاسی سرتان مشخص شده و ریزش مویتان تثبیت شده میتوانید کاشت مو کنید .نتیجه کاشت مو دائمی است و بهتر است تا قبل از اینکه بانک مویتان تحلیل نرفته اقدام به کاشت مو کنید.

 58. آرش شاهری

  سلام و احترام … می‌خواستم بدونم کاشت مو در قفسه‌ی سینه هم عملی هست … من ۳۱ ساله هستم و قسمت کمی از قفسه‌ی سینه‌ام مو داره و علاقه‌مندم که این ناحیه مردانه‌تر و پرمو تر باشه … آیا این نوع کاشت هم شدنی هست ؟

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   برای این مورد بهتر است که حضوری مراجعه کنید و با پزشک صحبت کنید.

 59. فاطمه

  سلام. موهای من بطور یکسان در تمام مناطق سر کم پشت شده و هیچ جای سرم منطقه پُر پشت نیست که به عنوان بانک مو استفاده کنم. آیا راهی برای کاشت مو دارم؟

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   لطفا عکس از نواحی مختلف سرتان برای مشاوزین ما به شماره های واتساپ اعلامی در سایت ارسال کنید تا شما را دقیقتر راهنمایی کنند.

 60. محمد

  درود، حداکثر تعداد نخ موی که میشه از ناحیه ریش برای کاشت موی سر استفاده کرد چه مقدار میباشد؟

 61. مهدی

  سلام
  بنده 29 سال سن دارم و ناحیه ی شقیقه سرم دو طرف خالی شده ولی بانک موی خوبی دارم و دچار بیماری پوستی پسوریازیس سر هستم آیا میتونم کاشت مو انجام بدم یا خیر
  بهترین روش کاشت مو چه روشی هست با تشکر

 62. وحید

  سلام ببخشید سوال من اینه که کاشت فقط در قسمتهای تاس انجام میشه یا برای پر پشت کردن موهای فرق و جلوی سر هم انجام میشه ؟ یعنی جایی که مو داره اما کم پشت. و بانک سر هم خوبه تغریبا

  • رویان سلامت

   با سلام و عرض ادب
   بله علاوه بر نواحی طاس در نواحی کم مو هم تا جایی که به موهای اطراف آسیب نرساند و جا داشته باشد با تشخیص پزشک امکان کاشت مو وجود دارد البته به مواردی از جمله تایپ پوستی وسن فرد هم بستگی دارد .

 63. مریم

  سلام خانمی هستم که سالهاست ریزش مو بر اثر تیروئید دارم بیشتر جلوی و بغل موهام میریزه بارها درمان کردم یه مدت خوب شد و بعد به داروها مقاوم شد‌ الان ۵ساله درمان را کنار گذاشته و هیچ دارویی هم نخوردم و بغل و جلوی موهام خیلی ریخته ۴۰ساله هستم. امکان کاشت مو دارم؟ یا ممکنه دوباره ریزش داشته باشه؟ و آیا بعد از عمل داروی خاصی داده میشود

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   کم کاری تیروئید یا پرکاری یکی از دلایل ریزش مو میباشد.طولانی شدن بیماری‌های تیروئیدی منجر به بروز آلوپسی آره آتا و طاسی سر می‌شود.در این شرایط پیشنهاد ما به شما این است که به یک پزشک متخصص زنان و یا متخصص غدد مراجعه کنید و پس از کنترل و درمان کم‌کاری یا پرکاری تیروئید، نسبت به بازگردانی موهای از دست رفته تان اقدام کنید .

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map