کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

لیفت بینی با نخ و تزریق ژل

چکیده مطلب

آیا تا به حال آرزو کرده‌اید که کاش می‌توانستید شکل بینی خود را  بدون اینکه زیر تیغ عمل جراحی بینی بروید و درد این عمل را تحمل کنید، تغییر دهید ؟ لیفت بینی با نخ و تزریق ژل از روش­‌های غیر جراحی برای اصلاح فرم بینی هستند که به تازگی مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته اند و افراد بسیاری به دنبال کسب اطلاعات بیشتر راجع به آن هستند.

در ادامه مطلب اطلاعات جامعی را درباره لیفت بینی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

 

لیفت بینی چیست؟

قبلا، زمانی که افراد درباره جراحی زیبایی بینی صحبت می‌کردند، معمولا رینوپلاستی یا جراحی سنتی بینی به ذهن خطور می کرد، اما در سال‌های اخیر با توجه به پیشرفت‌های پزشکی، برای رفع یکسری از مشکلات بینی و زیبای بخشیدن به بینی دیگر نیازی به انجام عمل جراحی بینی نیست. لیفت بینی روشی غیر جراحی برای بهبود فرم بینی و رفع نواقص آن است.

 

چرا لیفت بینی انجام می دهید؟

پزشکان به این نتیجه رسیده اند که بینی به خاطر قرارگیری در مرکز صورت ، عضوی مهم در صورت است و ایجاد تغییراتی کوچک در آن می‌تواند ترکیب چهره را تغییر دهد و زیبایی افراد را دو چندان کند.

برخی افراد تمایل دارند که تغییرات اندکی روی بینی خود ایجاد کنند اما در عین حال نمی‌خواهند که زیر تیغ جراحی قرار گیرند، به همین خاطر لیفت بینی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا روشی غیر جراحی برای زیبایی بخشیدن به بینی است.

 

عمل غیر جراحی بینی چه زمانی استفاده می شود؟

اگر از قرار گرفتن زیر تیغ جراحی و بیهوشی ناشی از آن ترس دارید، می‌توانید با لیفت بینی که فقط 30-15 دقیقه طول می‌کشد به رفع قوز بینی و برجستگی نامناسب و بهبود فرم آن کمک کنید و به نتیجه دلخواه خود برسید.

 

روش های غیر جراحی لیفت بینی چگونه است؟

تا چند سال پیش، اگر یک بینی جدید، کوچک‌تر، صاف‌تر و زیبا‌تر می‌خواستید، هیچ راهی به جز جراحی نداشتید. اما امروزه با ابداع روش‌های غیر جراحی لیفت بینی ، به راحتی می‌توانید فرم بینی تان را تغییر دهید. روش‌های غیر جراحی لیفت بینی متعدد هستند و این روش‌ها عبارتند از:

  • با تزریق ژل

با افزایش فیلرهای تزریقی، استفاده‌ خارج از کاربرد اصلی آن‌ها پدیدار شد و پزشکان قادر شدند با استفاده از این فیلرها فرم بینی و چهره شما را در 30 دقیقه تغییر دهند.

معمولا لیفت بینی بدون جراحی به صورت تزریق ماده‌ای به نام فیلر صورت می‌گیرد که در این روش پزشک با استفاده از فیلر فرورفتگی‌های بینی را پر می‌کند.

هیالورنیک اسید یک نوع ژل (فیلر) است که مدتی بعد از تزریق جذب می‌شود و به همین دلیل است که فرد متقاضی ، باید پس از مدتی، برای تزریق مجدد به پزشک مراجعه نماید. پزشک با استفاده از همان ژل‌های هیالورونیک اسیدی که برای لب‌ها و گونه‌ها به کار می‌رود، می‌تواند برآمدگی‌ها و مشکلات بینی شما را اصلاح کرده و کاری کند که بینی شما کوچکتر و زیباتر به نظر برسد.

فرایند تزریق ژل به بینی در اتاق جراحی و با بی‌حسی موضعی انجام می‌گیرد، این فرایند هیچ جای زخمی بر جای نمی‌گذارد و هم در هنگام جراحی و هم پس از آن بدون درد است.

بیشتر فیلرهای زیبایی موقتی هستند. تزریقات، بسته به نوعی که شما انتخاب می‌کنید بین 3 ماه تا دو سال باقی می‌مانند.

افراد غالباً این فرایند را به دلیل ماندگاری کوتاه مدت آن مسخره می‌کنند اعتقاد دارند که چرا باید کاری را انجام دهیم که دوباره و دوباره مجبور به تجدید آن باشیم؟ اما به طور کلی پزشکان، کار را با یک فیلر موقتی آغاز می‌کنند که یک سال و نیم باقی می‌ماند، برگشت‌پذیر بوده و ظاهر طبیعی در بینی شما ایجاد می‌کند.

زمانی که ژل موقتی حل شد، پزشکان از یک ژل دائمی در تزریق مجدد استفاده می‌کنند که به سه جلسه‌ با فاصله‌ زمانی برای دیدن نتایج نهایی که سال‌ها ماندگار باشد، نیاز است.

  •  با نخ لیفتینگ

لیفت بینی با نخ روشی برای دستکاری بینی است و درحال حاضر لیفت با نخ به یکی از روش‌­های مشهور برای اصلاح قوز بینی تبدیل شده است.

در این روش پزشک یک نخ کوتاه را روی تیغه بینی یا درون کلوملا (تیغه‌ای از جنس پوست و غضروف است که در پایین سپتوم بینی قرار دارد و دو سوراخ چپ و راست بینی را از هم جدا می‌کند) قرار می‌دهد تا ظاهر بینی، ارتفاع و ساختار آن را طبق خواسته بیمار تغییر دهد.

پس از قرار دادن تعداد زیادی از نخ‌ها درون بینی تغییراتی در ظاهر بینی حاصل می‌شود. لیفت بینی با نخ شبیه عمل جراحی بینی است و تفاوت آن، در مدت زمان کوتاه (حدود 15 دقیقه) این عمل است و اینکه در این روش نخ روی تیغه بینی قرار می‌گیرند و ظرف مدت 2-1 ساعت به طور کامل جذب می‌شوند.

نخ‌هایی که برای لیفت بینی مورد استفاده قرار می­‌گیرند، نخ‌های پلی دی اکسانون ( PDO ) نامیده می‌شوند و این نخ‌ها پس از عمل به طور کامل توسط بدن جذب می‌شوند.

پس از قرار گرفتن نخ مخصوص در محل مورد نظر، این نخ فورا به بهبود ظاهر بینی کمک می‌کنند و با قرار دادن این نخ‌ها در بینی، ظاهر بینی را طبق خواسته بیمار تغییر داده و بالا می‌کشد. همچنین بعد از جذب شدن این نخ‌ها، کلاژن بیشتری تولید می‌شود و رشته‌­های فیبروپلاستی پوست که به سفت شدن پوست کمک می‌کنند، باعث بهبود فرم و ظاهر بینی می‌شوند.

  • با ترکیبی از نخ و ژل

یک فرایند تزریقی جدید و عملاً بدون درد لیفت بینی با تزریق ترکیبی ژل و نخ است. این روش بسیار موثر است زیرا با استفاده از نخ نوک بینی بالا کشیده می‌شود و قوز بینی از بین می‌رود از ظرفی با استفاده از تزریق ژل نیز برخی برآمدگی‌ها برطرف شده و به این ترتیب ظاهر بینی زیبا می‌شود.

مزایای لیفت بینی با نخ

اگر قصد دارید بدون جراحی تهاجمی، بینی صاف و زیبایی داشته باشید و دچار عوارض جراحی نشوید، لیفت بینی با نخ انتخاب مناسبی برای شما است.

لیفت بینی با نخ نسبت به سایر روش‌­ها مانند لیفت بینی با تزریق ژل مزایای بسیار زیاد دارد. برخی از مزایای لیفت بینی با نخ عبارتند از:

  • لیفت بینی با نخ تیغه بینی را اصلاح می‌کند و ظاهری طبیعی به آن می‌بخشد.
  • نوک بینی را بالا می‌کشد اما لیفت بینی با تزریق ژل نمی‌تواند به بهبود وضعیت نوک بینی کمک کند.
  • قوز بینی را صاف می‌کند.
  • قوز بینی را بالا می‌کشد.
  • پره‌های بینی را کوچک‌تر می‌کند تا نوک بینی کوچک به نظر برسد.

 هزینه لیفت بینی

لیفت بینی، یک جایگزین مناسب برای عمل جراحی بینی سنتی است. همانطور که گفتیم لیفت بینی، فرایندی برای اصلاح قوز بینی یا بد شکلی‌های نوک بینی با کمترین برش است. بنابراین این روش یک فرایند با حداقل تهاجم است که بهترین نتیجه را هم از نظر طبیعی بودن و هم از نظر مدت زمان دوام، ارائه می‌دهد. متخصصان زیبایی در کلینیک زیبایی رویان سلامت با ارائه خدمات لیفت بینی بدون عمل جراحی می‌توانند بهترین نتایج را برای شما به ارمغان آورند.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه لیفت بینی می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های 41936(021) , 95-22885890(021)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی @royanmoobot  و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس بینی خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی ، مشاوران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

لیفت بینی
لیفت بینی
لیفت بینی
لیفت بینی

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید