کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

میکرو نیدلینگ چیست و آیا باید این کار را انجام دهید؟

این درمان چند منظوره همه چیز را از زخم های آکنه تا ریزش مو هدف قرار می دهد.

برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر زخم، افزایش کلاژن سازی پوست و یا تحریک رشد مو هستند، میکرو نیدلینگ روشی مناسب و غیر تهاجمی است. قدمت میکرونیدلینگ به سال 1995 می رسد، اما در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و دست به دست شدن هزاران فیلم از این روش زیبایی در یوتیوب و سایر فضاهای مجازیو دیدن نظرها و اعلام رضایت افرادی که این روش را انجام داده اند، باعث محبوبیت و عمومیت یافتن بیشتر میکرونیدلینگ شده است. Macrene Alexiades به همراه Macrene Alexiades متخصصین پوست  تحقیقات گسترده ای درباره میکرونیدلینگ منتشر کرده و بر اساس آن میکرونیدلینگ را درمانی چندمنظوره معرفی کرده اند.

میکرونیدلینگ باعث ایجاد حفره های میکروسکوپی در پوست می شود.

دکتر Macrene عقیده دارد میکرونیدلینگ به سادگی و با استفاده از سوزن های بسیار بسیار ریز باعث جوان سازی پوست می شود.  رایج ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه میکرونیدلینگ، درمارولر نام دارد که در آن سوزن هایی بسیار کوچک با قطر 0.5 و 2.5 میلی متر تعبیه شده است. اگر از ماندن جای سوزن ها بر پوست نگران هستید، باید مطمئن باشید که مشکلی از این جهت برای شما پیش نخواهد آمد.

میکرونیدلینگ نتایجی نسبتا سریع ارائه می دهد.

پس از درمان به روش میکرونیدلینگ ممکن است تنها چند روز صورت شما اندکی متورم، صورتی رنگ و براق شود. دکتر مکرن می گوید: «میکرونیدلینگ در یک دوره کوتاه مدت باعث پوسته پوسته شدن صورت می شود و درنتیجه تا چندروز صورت شما ملتهب و متورم به نظر برسد.

میکرونیدلینگ به تدریج و به مرور زمان باعث بهبود پوست می شود.

با استناد به بررسی هایی که در سال 2008 در این زمینه به عمل آمد، درمان به روش میکرونیدلینگ در طی 4 جلسه با فاصله یک ماهه انجام می شود که منجر به افزایش 400% کلاژن و الاستین در مدت شش ماه پس از اتمام درمان می شود.

میکرونیدلینگ باعث تحریک فولیکول های مو می شود

برطبق مطالعات جدیدی که دکتر Gohara انجام داده است، میکرونیدلینگ باعث رویش مجدد مو می شود. در این مطالعه صد آزمایش بر روی داوطلبان که به دو گروه تقسیم شده بودند انجام شد. در یکی از این دو گروه درمان افراد تنها با مینوکسیدیل انجام شد و در گروه دیگر، میکرونیدلینگ هم به مینوکسیدیل افزوده شد.پس از 12 هفته، 82 درصد از گروهی که میکرونیدلینگ نیز بر روی آنها انجام شده بود 50% بهبود یافته بودند و رقم بهبودی در گروه مقابل که فقط مینوکسیدیل دریافت کرده بودن، تنها 4.5 درصد بود.

درمارولر در صورت همراهی با سایر محصولات مراقبت از پوست به خوبی عمل می کند.

 توصیه میشود میکرونیدلینگ را همراه با سایر درمان های موضعی (مانند 37 Extreme Actives کرم ها و سرم های محافظت کننده از پوست در مقابل عوارض بالارفتن پوست) و لیزرها استفاده کنید. «در بیشتر اوقات ما از این درمان به عنوان یک درمان ضد پیری که به وارد کردن سوزن های بسیار ریز به پوست عمل می کند، یاد می کنیم. هنگامی که میکرونیدلینگ با درمان های موضعی همراه می شود، مواد مستقیما با کلاژن موجود در ساختمان پوست درگیر می شوند. اگر با فرکانس رادیویی همراه شود، شما می توانید نتایج مثبت را در طول یک ماه مشاهده کنید. مکرن اضافه می کند: «مطالعات انجام شده نشان می دهند که انجام میکرونیدلینگ به تنهایی برای حصول نتیجه بسیار زمان بر و طولانی خواهد بود».

آیا می توان میکرونیدلینگ را در منزل انجام داد؟

 برای اینکه مشخص شود این درمان برای شما مناسب است یا خیر نیاز است که توسط متخصص پوست معاینه شوید. اگر به مشکلات پوستی مانند اگزما، روزاسه، آکنه و درماتیت پریورال دچار هستید، ممکن است با انجام این کار با مشکلاتی مانند خارش پوست مواجه شوید.

آیا می توان به طور مکرر میکرونیدلینگ را انجام داد؟

انجام مکرر عمل میکرونیدلینگ ممکن است منجر به پارگی مویرگ ها شود که این کار ممکن است باعث پلاستیکی به نظر رسیدن ظاهر پوست شود.وی اضافه می کند: «همچنین استفاده مکرر از این روش درمانی ممکن است باعث وابستگی پوست شود؛ پس بهتر است که انجام این روش را به جلسات ماهانه محدود کنید و در هر چند وقت یک بار فرصت ریکاوری و استراحت را به پوست خود بدهید.

 

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • کاشت مو و ابروی طبیعی
  • تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانت نامه رویش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران
  • ضمانت نامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ابرو
  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست
  • در صورت عدم رشد موهای کاشته شده کل هزینه دریافتی توسط بیمه ایران عودت می شود

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و ... با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

021-41936

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

آخرین مقالات جوانسازی پوست

قسمت دیدگاه بسته شده است.

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید