لیپوماتیک

کلینیک های رویان سلامت تنها مرکز مجهز به غربالگری ویروس کرونا

زیباجویان گرامی با توجه به شیوع بیماری کرونا کلینیک رویان سلامت برای حفظ سلامت افراد و مراجعان ، همه عزیزان را در خارج کلینیک تحت معاینه دمای بدن و کنترل اولیه کرونا ویروس قرار داده و هر روز کاری کلیه سطوح و آسانسور ها و استیشن ؛ورودی ها و همه طبقات و مسیرهای رفت و آمد با مواد ضد عفونی بیمارستانی ضد عفونی میگردد و با قطع چرخه سرایت ویروس هیچ نگرانی برای مراجعه و انجام‌ کار در این مجموعه وجود ندارد
همه عزیزان مراجعه کننده در بدو ورود مورد معاینات لازم قرار گرفته و از ورود افراد با کوچکترین علامت سرماخوردگی جلوگیری میشود

 بهترین مراکز پیکر تراشی در ایران

کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت یکی از بهترین مراکز تخصصی پیکرتراشی در تهران می باشد که مجهز به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات روز پزشکی دنیا است. کلیه جراحی های زیبایی از جمله  لیپوماتیک و پیکر تراشی و ابدومینوپلاستی و ... در محیط استریل و کاملا ایمن در بهترین بیمارستان ایران انجام می شود.

سابقه فعالیت این مجموعه و تجربه کادر پزشکی آن از دیگر نکات با اهمیت می باشد که جزو شروط اصلی برای انجام یک عمل موفق و پربار خواهد بود

استقبال بالای زیباجویان از مجموعه کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت نشاندهنده سطح بالای کیفیت عمل و رضایت مشتریان می باشد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو وابسته به رویان سلامت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد پیکرتراشی و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. 

مشاوران رویان سلامت

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک تکنولوژی نوین برداشت چربی های زیر جلدی است و برای استخراج چربی های موضعی کاربرد دارد .

تکنولوژی به کار رفته در این ابزار با دقت بسیار بالا آن را از روش لیپوساکشن های قدیمی کاملا متمایز می کند . در نسل چهارم لیپوماتیک با کانولای هوشمند آسیب به بافت به کمترین سطح کاهش یافته و بیشترین میزان برداشت چربی صورت می گیرد و به همین سبب به پیکرتراشی یا رسیدن به اندام با فرم ساعت شنی شهرت یافته است .

چربی حاصل از لیپوماتیک به علت دقت در برداشت خلوص بسیار بالایی دارد و 80 درصد از سلول های چربی برداشته شده با این روش سلامت هستند و مناسب برای ترنسفر (انتقال) به سایر نقاط بدن از جمله باسن ، سینه ، ساق پا و صورت می باشد.

روش کار دستگاه لیپوماتیک:

دستگاه لیپوماتیک اینفراسونیک هوای فشرده که توسط دستگاه کمپرسور ایجاد می‌شود را به کانولایی دارای انعطاف که در مجموع لرزشی، نوسانی و چرخشی (Flutuation،vibration & rotation) است منتقل می‌کند و سبب ایجاد سه نوع حرکت گردشی می‌گردد (Flexible) که گردش سه بعدی گفته می‌شود.

در محل مورد نظر برای شروع پروسه لیپوماتیک، سوراخی به اندازه 2 الی 5میلی متر ایجاد شده و کانولای دستگاه از طریق سوراخهای ایجاد شده وارد بافت چربی میشود و با استفاده از میدانی از امواج مادون صوت بافت چربی محل مورد نظر را تخریب کرده و همزمان محلول استاندارد را جهت بی حسی موضعی و از بین بردن احتمال خون ریزی به میان بافت چربی میفرستد.

مخلوط این مایع بی حسی و چربی خرد شده در نهایت از همان منافذ ایجاد شده خارج میگردد.ولی آسیبی به عروق خونی، لنفی، عضلات و اعصاب نمی‌رساند در نتیجه آسیب کمتر به بافت‌های زیر پوستی وارد می‌شود و درد، تورم و کبودی بسیار کمتر از سایر روش‌های لیپولیز و لیپوساکشن می‌باشد و سپس چربی امولسیفیه شده توسط دستگاه به خارج از بدن کشیده می‌شود.

تفاوت دستگاه لیپوماتیک با دستگاه لیپوساکشن:

لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد کرده، دستگاه را متوقف می کند بنابراین خطر پارگی احشائی و یا پرفوراسیون ندارد و به دلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست ، نکروز پوست ویا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد.

و این ویژگی منحصر دستگاه لیپوماتیک است که باعث میشود از عوارض این نوع عمل بکاهد و عوارض ساکشن های قدیمی را نداشته باشد.

این دستگاه همچنین با کانولای قابل انعطاف در اندازه‌های مختلف داروی بی حسی را بطور یکنواخت وارد چربی زیر پوست می‌کند و نیاز به داروی بیحسی کمتری نسبت به سایر روش‌های لیپوساکشن و لیپولیز دارد، سلول‌های فیبروپلاست پوست با حرکات چرخشی و گردشی سه بعدی کانولای منعطف تحریک می‌شوند و کلاژن بیشتر تولید می‌کنند و به این ترتیب طی چند هفته تا چند ماه پوست آن ناحیه سفت‌تر خواهد شد. لیپوماتیک نسبت به لیپولیز پوست را یکنواخت‌تر و مناسب‌تر جمع می‌کند.

بیشترین متقاضی لیپوماتیک کسانی هستند  که پس  از کاهش وزن برای برداشتن چربی هایی که نسبت به ورزش و تغذیه مقاوم بوده  وفقط از طریق تهاجم وتخریب قابل انجام است.

مزیت های جراحی پیکر تراشی لیپوماتیک

طبیعتا هر روش جدید و مدرن با مزیت هایی نسبت به سایر روش های قدیمی همراه است .مهمترین ویژگی این تکنیک استفاده از فرکانس های پایین ارتعاشی (به ویژه نسبت به تکنیک اولتراسوند) می باشد .

در مجموع می توان برتری لیپوماتیک را نسبت به دیگر روش های لیپوساکشن و لیپولیزر در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. دوره نقاهت بسیار کوتاه
 2. بدون نیاز به بیهوشی
 3. تورم و کبودی جزیی
 4. بدون نیاز به ویزیت های بعدی و ماساژهای دردناک
 5. عدم ایجاد سوختگی پوست
 6. درد کمتر حین عمل و پس از عمل
 7. زمان عمل کوتاه‌تر است.
 8. میزان داروی بی حسی کمتری نیاز دارد.
 9. انقباض پوست بهتر و بیشتر است و نتیجه جمع شدن پوست و جلوگیری از شلی پوست بهتر انجام می‌شود.
 10. درمان نواحی فیبروتیک مانند کمر، سینه آقایان و افراد که قبلا لیپوساکشن شده‌اند بهتر و آسان‌تر از روش‌های دیگر است.
 11. برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
 12. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 13. کارایی آسان و مفید
 14. تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
 15. استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن
 16. امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
 17. تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
 18. کاملا ایمن و بدون عارضه
 19. ریسک پارگی احشائی و آمبولی ندارد.

تصاویر پیکرتراشی لیپوماتیک

از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

 • سینه
 • ران
 • شکم
 • پهلو
 • بازو
 • باسن

آیا عمل لیپوماتیک عوارضی دارد؟

اگرچه عوارض این روش نسبت به روش‌های قدیمی لاغری موضعی بسیار کم است  و با وجود تمامی مزایایی که این دستگاه برای لاغری دارد، اما هیچ دستگاه یا روش لاغری بدون عارضه نیست:

 • جای زخم، تورم و کبودی: در این روش جای زخم جراحی نسبت به روش لیپوساکشن بسیار کوچک است و پس از چند روز بهبود مییابد. همچنین تورم و کبودی نیز بسیار کم است چون آسیب بافتی با این روش بسیار کم است.
 • خونریزی در زمان جراحی: اگر بیمار به توصیه‌های پزشک راجع به عدم مصرف آسپرین و وارفارین دو هفته قبل از جراحی، عمل کرده باشد، خونریزی حین عمل اتفاق نمی‌افتد.
 • حساسیت به لیدوکائین: لیدوکائین ماده بی حس کننده موضعی است که در این جراحی قبل از وارد کردن کانولا به بدن، استفاده می‌شود، برخی از افراد به این دارو حساسیت دارند.
 • عفونت: اگر جراحی در شرایط استریل انجام نشود امکان عفونت وجود دارد، البته احتمال عفونت بسیار پایین است چون که زخم‌های جراحی لیپوماتیک بسیار ریز هستند و مراقبت از آن‌ها آسان است.
 • برگشت پذیری لیپوماتیک: اگر بعد از لیپوماتیک رژیم غذایی و ورزش را رعایت نکنید، تضمینی برای عدم برگشت مجدد چربی‌های اضافه وجود ندارد.
 • خطر آمبولی: ارتعاش دستگاه می‌تواند موجب آسیب برخی از عروق شود، البته با وجود پیشرفت دستگاه‌ها و استفاده از دستگاههای هوشمند حین عمل لیپوماتیک، احتمال تخریب عروق و آمبولی نزدیک به صفر است.

بهبودی بعد از عمل پیکر تراشی لیپوماتیک

یکی از سوالات رایج مراجعین برای انجام هرگونه جراحی زیبایی در مورد مدت زمان بهبودی کامل است . در روشهای قدیمی تر مانند لیپوساکشن به دلیل تزریق زیاد مایع بی حسی و آسیب بافتی بیش از حد و همچنین بیهوشی گاهی اوقات تا دوماه پس از عمل بیمار درد داشته و دوره بهبودی آن طول می کشد،اما در جراحی لیپوماتیک بیشتر بیماران از فردای عمل فعالیت روزانه خود را پی گرفته و حداکثر زمان ممکن برای مراقبت اولیه یک هفته می باشد.

پوشيدن گن هاي ويژه تخليه چربي

بعد از لیپوماتیک براي ترغيب درناژ (تخلیه ) مايعات از محل هاي برش و جلوگيري از تورم پس از تخليه چربي مي بايست بعد از لیپوماتیک پوشيدن گـِـن (Garment) ويژه ،متناسب با سايز بيمار تجويز نمود تا بلافاصله پس از پانسمان شدن بر تن وي پوشيده شود.
با آغاز روز بعد از جراحي بيمار مي تواند گن را فقط روزانه براي رفتن به حمام بيرون آورده، گن را شسته و پس از خشک شدن مجدداً بپوشد و پوشيدن مداوم گن را بايد تا 24 ساعت بعد از اينكه درناژ مايعات كاملاً متوقف شد، ادامه دهد.
پوشيدن گن پس از درمان با ليپوماتيک فقط به مدت 7 تا 10 روز توصيه می گردد و پس از آن اجازه داده می شود تا پوست فشرده نشده و به طور عرضي شروع به كشيده شدن نمايد.
بيماران ممكن است احساس سرگيجه مختصري را در صبح روز بعد از تخليه چربي، تجربه نمايند كه معمولاً به هنگام درآوردن لباس ها و يا تغییر وضعيت سريع از حالت نشسته به ايستاده رخ می دهد. در اين حالت بيمار بايد سريعاً در حالت نشسته يا درازكش قرار بگيرد.

زمان عمل پیکر تراشی لیپوماتیک چقدر طول می کشد؟

در این نوع عمل با توجه به اینکه تزریق مایه بی حسی به صورت اتوماتیک و هوشمند صورت می پذیرد بنابراین با سرعت بیشتری انجام می شود.و به دنبال آن تخریب سلولهای چربی همزمان تخلیه صورت می گیرد.بنابراین زمان عمل لیپوماتیک کوتاهتر شده و زمان بیشتری در اختیار پزشک قرار می گیرد و پزشک می تواند با حوصله و ظرافت بیشتری عمل لیپوماتیک را انجام دهدو در نهایت نتیجه بهتری از عمل لیپوماتیک حاصل شود.

مشاوره قبل از انجام عمل لیپوماتیک

اولین تصمیم انتخاب مرکز تخصصی  معتبر برای انجام عمل است تا با بررسی میزان وحجم چربی ناحیه مورد نظر مشاوره لازم را در این زمینه به شما بدهد.در جلسه اول ابتدا پزشک  انتظارات و خواسته های شمارا در مورد عمل لیپوماتیک بررسی کرده و با توجه به شرایط شما از نظیر قد ، وزن ومیزان چربی برای شما تعیین میکند که ایا انظارات شما معقول است یا خیر. و برای شما تعداد جلسات ممکن را برای عمل با توجه به توده چربی ویا نواحی مورد نیاز عمل را برای شما مشخص میکند.

اقدامات لازم قبل از انجام لیپوماتیک:

 1. نکاتی که در جلسه مشاوره باید از بیمار سوال شود و بیمار بایستی با دقت به آن پاسخ دهد شامل موارد ذیل می باشد:
  سابقه بیماریهایی مانند دیابت کنترل نشده ،فشارخون بالا ، بیماریهای قلبی عروقی مانن سکته قلبی یا مغزی ،جراحی های قبلی مخصوصا در ناحیه مورد نظر ،بیماریهای مزمن مانند سرطان،لوپوس ، بیماریهای همراه با ضعف سیستم ایمنی و......
 2. سابقه مصرف داروها خصوصا داروهای ضدانعقادی مانند آسپرین،وارفارین،پلاویکس و داروهای ضعیفتر مانند بروفن و خانواده آن، ویتامینE و.....
 3. ارزیابی های روانی از نظر سابقه اعمال مشابه ، تغییرات وزن متوالی ، فعالیت بدنی ، تحمل مراحل بعد از عمل
 4. انجام سونوگرافی از نظر قطر چربی زیر جلدی ، احتمال فتق و ...
 5. آزمایشات خون از نظر کم خونی ،کارکرد کبد و کلیه ،تست بارداری در زنان ، تستهای انعقادی و تست تشخیص بیماریهایی مانند هپاتیت و ......
 6. پر کردن فرم رضایت نامه

به علت اثر داروهاي بي حسي و آرام بخش های بکار برده شده حین عمل ، توصیه می گردد بيمار با يک همراه محل كلینیک ترك كند.

مراقبت های بعد از عمل لیپوماتیک:

به مقدار كافي آب، آب ميوه يا نوشيدني هاي غيرالكلي براي جلوگيري از اتلاف آب بدن بنوشد. از خوردن نوشيدني هاي الكلي، به مدت 48 ساعت قبل و بعد از جراحي اجتناب شود.
استراحت مطلق براي چند ساعت اول بعد از جراحي لیپوماتیک پيشنهاد می شود و تا 18 ساعت رانندگي نباید انجام شود.
در روز يا عصر تخليه چربي با لیپوماتیک ، پياده روي كوتاهي اگر تمايل داشته باشد، مي تواند انجام دهد. در صورت شلي اوليه زياد پوست در ناحيه شکم تا 3 الي روز بيمار را از نشستن 90 درجه بايد منع کرد زيرا پوست شل شده چين خورده و مايعات در بين سپتوم هاي آن محبوس شده و به همراه سروم هاي تشکیل شده سبب سفتي پوست زير شکم می شود
براي جلوگيري از اين امر به بيمار توصيه می شود که در اين مدت بيشتر دراز کشیده ،راه برود يا براي نشستن لم دهد.
روز بعد از تخليه چربي با ليپوماتيک بيمار مي تواند خود را درگير فعاليت هاي فيزيكي روزانه خود کند . همچنين مي تواند 2 تا 4 روز پس از درمان به ورزش يافعاليت فيزيكي خود باز گردد. پيشنهاد می شود كه با 25 درصد از شدت ورزش نرمال خود آغاز كند و سپس فعاليت روزانه ورزشي را با حوصله افزايش دهد. هرچه تحرک بيمار در روزهاي اول بيشتر باشد تخليه مايعات بهتر صورت ميگيرد.

مراقبت از زخم و حمام کردن

بيمار بايد بعد از لیپوماتیک بريدگی ها را تميز نگه دارد. پس از 48 ساعت اولیه دو بار در روز حمام کردن توصيه می شود . پس از شستن دستها ابتدا بايد پوست محل تخليه چربي را مقداري ماساژ داده تا به درناژ کمک شود سپس بريدگيها را به آرامي با آب و صابون شسته و بعد با حوله تميزي خشک كرد.
محل برش را دوباره پانسمان کرده و از پد هاي جاذب جديد استفاده شود. هنگامي كه به مدت 24 ساعت از محل برش مايعي تخليه نشود، ديگر نيازي به پانسمان کردن و ابرای دریافت برای دریافت سوالات متداول خود اینجا کلیک نمایید.

 

سوالات متداول:

فرم مشاوره آنلاین لیپوماتیک

زیبا جویان گرامی از طریق فرم زیر می توانید جهت مشاوره آنلاین لیپوماتیک اقدام فرمایید .لطفا در ارائه اطلاعات صحیح شماره همراه و ایمیل دقت نمایید.مشاورین ما پس از بررسی در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت 

آبدومینوپلاستی چیست؟

یکی از قدرتمند ترین اعمال جراحی ترمیمی ( تغییر شکل دهنده )  آبدومینوپلاستی ( تامی تاک ) است که باعث می شود شکم را به ایده آل از دیدگاه زیبایی نزدیک کند. از دیدگاه زیبایی، شکمی ایده آل است که مسطح بوده و فاقد هرگونه خطوط استریا و پوست اضافه باشد. علاوه بر این عضلات شکمی سفت بوده و تنها یک لایه چربی متوسط روی آن را پوشانده است.آبدومینوپلاستی باعث سفت شدن شلی و افتادگی پوست شکم می شود و نیز موجب مسطح شدن ( صاف تر ) و لاغر شدن شکم و بازگرداندن شکم به حالت اولیه خود می شود یعنی تا حد امکان خطوط استریا و چین و چروک ها و ترک های سطح پوست را از بین می برد.

بارداری و کاهش یا افزایش وزن از جمله مهم ترین عواملی هستند که با اثر بر روی عضلات شکم، ایجاد خطوط استریا و افزایش توده چربی شکمی، سبب تغییر در ظاهر شکم می شوند. ورزش می تواند سبب کاهش توده (ضخامت) چربی در ناحیه شکم شود اما هیچ اثری در از بین بردن خطوط استریا و بهبود پوست شل شده شکم ندارد. علاوه بر آن اگر تغییر معناداری در عضلات شکمی هم به وجود آمده باشد دیگر ورزش به تنهایی برای بهبود ظاهر آن کارساز نخواهد بود.

تفاوت عمل لیپوماتیک با آبدومینوپلاستی در چیست؟

عمل آبدومینوپلاستی در مقایسه با لیپوماتیک یک جراحی تهاجمی محسوب می شود. در روش آبدومینوپلاستی برش های مختلفی در نواحی شکم و دور ناف ایجاد می شود و به دلیل برداشت حجم بالای چربی های تجمع یافته در این ناحیه،  در نهایت زیبایی خاصی به اندام داده خواهد شد.

لیپوماتیک برای افرادی کاربردی تر است که چاقی موضعی اندکی در بدن دارند و با یک شکم بسیار بزرگ که افتاده و آویزان می باشند، روبرو نیستند. در حقیقت در کاندید های مناسب برای این عمل، پوست خاصیت انعطاف پذیری و ارتجاعی خود را دارا می باشد و تنها قرار است یک حجم مشخص از چربی های اندام شکم را خارج کرد.

با استفاده از روش آبدومینوپلاستی تنها می توان چربی های مازاد در ناحیه شکم را خارج کرده و افتادگی های این ناحیه را برطرف نمود. این روش جراحی زیبایی مخصوص شکم است اما روش لیپوماتیک از جمله شیوه های کاربردی برای تمامی اندام هایی می باشد که دارای چربی های مازاد هستند.

ابدومینوپلاستی

مشاهده تصاویر بیشتر در مورد آبدومینوپلاستی

لاغری موضعی بدون جراحی

برخی موارد برای حذف چربی های موضعی از روش های جراحی استفاده می کنند. برخی افراد دارای اضافه وزن ،برای حذف چربی و لاغری موضعی به دنبال روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی هستند. دستگاه cool laser حاصل تلفیق دو تکنولوژی بسیار قدرتمند  Vacuum Freeze,  Low Energy Laser می باشدکه محصول کشور اسپانیا – امریکا است و تنها دستگاه لاغری موضعی دنیا می باشد که دارای تایید سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) و اروپا (CE) و ایران می باشد.

شایان ذکر است که این دستگاه در سال 2019 به عنوان شگفت انگیزترین دستگاه لاغری دنیا رونمایی شد و در حال حاضر فقط کلینیک های وابسته به رویان سلامت دارای این دستگاه پیشرفته می باشند.

لاغری موضعی با دستگاه
                    مشاهده تصاویر بیشتر در مورد لاغری موضعی

 

 

دیدگاه در"لیپوماتیک"

 1. الی

  سوالی داشتم
  اینکه بعد از تزریق در نواحی سینه و باسن این نواحی حس پوستیشون رو از دست میدن؟؟؟ بی حس میشن؟؟

  بعد اینکه بعد مدتی چربی شل میشه؟ جوری که باسن افتادگی باسن و شلی بیش از حد بشه؟

  • royanadmin

   سلام خیر، اصلا چنین اتفاقی نمیفته و هیچ ربطی به اعصاب و حسش نداره

  • ماندانا رحمتیان

   سلام من ماندانا هستم ۵۲ ساله ۳ سال پیش عمل بای پس معده به طریقه لاپاراسکوپی کردم وزنم از ۱۱۰ رسید به ۸۰الان روی ۸۵ کیلو مونده وشکمبزرگ و اویزان وپهلو دارم خواستم ببینم هزینه عمل ابدومینوپلاستی کلا چقدرمیشه؟

   • royanadmin

    با سلام و درود
    قیمت ابدومینوپلاستی با توجه به انواع ابدومینوپلاستی ، میزان چربی و پوست اضافه شکم و اقداماتی که باید صورت گیرد و دستمزد جراح متخصص پلاستیک و هزینه های جانبی کلینیک تعیین می شود.

 2. ماری

  سلام آیا لیپوماتیک ساق پا هم انجام می دهید؟ حدودا هزینه اش چقدر میشه و تا چه حد موثر در لاغری و خوش فرم شدن ساق پا می شود؟

 3. مینا

  سلام ببخشید مادرم شکم پهلو زیادی داره قند داره برا عملش مشکلی پیش نمیاد

  • royanadmin

   با سلام
   قند اگر تحت کنترل باشه و عدد هموگلوبین A1c نرمال باشه
   و پزشک معالجشون نامه کتبی برای تایید بدن میشه این عمل انجام بدین

  • محمدرضا

   سلام هزینه لیپو شکم و پهلو چقدر است؟

 4. اکبر رضایی

  با سلام.من بیماری کولیت اولستراتیو یا التهاب روده بزرگ دارم و در عین حال چربی زیادی در شکم و پهلو دارم.ایا انجام لیپوماتیک با داشتن این بیماری برای بنده مقدوره؟

 5. Zeinab

  سلام ببخشین باید ﭺندوقت از عمل سزارین بگذره تا بتونم لیپوماتیک کنم بعداین ک هزینه پشت شکم وپهلو ﭺقدر حدودا

  • royanadmin

   با سلام
   پس از گذشت شش ماه از عمل سزارین میتونید انجام بدین
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵
   مشاورین تلگرام : royanmoobot@

 6. میلان

  سلام .من ۲ماه پیش تو مرکز شما لیپو شکم انجام دادم ولی هنوز شکمم بزرگه.چرا؟

 7. نیروانا

  سلام‌. بعد از تخلیه چربی به باسن. احتمال جذب شدنش هست؟ من چربی از شکم برداشتم برای لپ و خط خنده. بعد از یکسال بکلی جذب شد.

  • royanadmin

   با سلام
   بله یک مقدار از چربی جذب میشه
   و تقریبا پنجاه درصدش تا چندین سال میمونه

 8. م د

  ببخشید وقتی لیپو انجام میشه بعد تزریق به باسن همزمان انجام میشه مشکلی‌ نیس دراز بکشیم؟ فرم باسن مشکلی پیش نمیاد براش؟

  • royanadmin

   با سلام
   بالشت مخصوص داره روی اون باید بشینید
   خوابیدنم تا حداقل دو هفته روی پهلو باید باشه

 9. م د

  و اینکه هزینه با ترنسفر به باسن ۶ت؟ بازوها چقدر میشه؟

  • royanadmin

   با سلام
   خیر هزینه ترنسفر ۲ میلیون می باشد
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

 10. علی

  سلام برای جراحی های لاغری و پیکر تراشی شکم و سینه و باسن شرایط اقساط دارید ؟اگر نه لطفا هزینه این عمل ها رو بگید .
  ممنون

  • royanadmin

   با سلام
   خیر شرایط اقساط فقط برای کاشت مو می باشد.
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

  • زهره

   سلام ایا برای سرشانه نیز میتوان لیپوماتیک را انجام داد ؟

 11. امیر

  سلام ببخشید پسری هستم با قد ۱۷۲ و وزن ۹۸ کیلوگرم اگه بخوام چربی شکم و سینه ام رو بردارم حدودا چقدر میشه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 12. آ .د

  هزینه عمل بزرگی سینه مردان از نوع بافت چربی چقدر می باشد ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 13. رامین

  ببخشید شکم من خیلی بزرگه دکتر رفتم گفت شما چربی خیلی کمی داری ولی دلیل بزرگی شکمتون نفخ خیلی زیاده،ایا شکمی که نفخ داره هم میشه عمل کرد و هزینه‌اش چقد هست
  با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله میشه عمل کرد
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 14. حامد

  سلام تخلیه مایع بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو معمولا چند روز زمان میبره؟لطف میکنین

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   معمولا سه روز زمان میبره

  • رزپریا

   سلام من دنبال دکتر متخصص خانوم که کارش عالی باشه جهت تزریق چربی به باسن هستم میشه لطفا معرفی کنین باتشکر

   • royanadmin

    با سلام و احترام
    پزشک خانم نداریم و در هیچ اتاق عملی ضمانتی بابت عدم حضور پرسنل آقا در اتاق عمل وجود ندارد.

 15. محمد

  با سلام بعضی ها میگن چربی که تو لیپوماتیک برداشته میشه بعد یه مدت دوباره جذب میشه و دوباره آدم چاق میشه درسته یا نه؟ممنون

  • royanadmin

   با سلام و درود
   با توجه به اینکه در روش لیپوماتیک با جدا نمودن و تخلیه بافت سالم چربی از بدن فرد متقاضی ، شاهد کاهش چربی در ناحیه مورد نظر یا کاهش سایز اندام شکمی و کمری فرد هستیم اما چنانچه فرد پس از کاهش قابل توجه سایز بدن خود به رعایت رژیم غذایی توجهی نکند ، مسلما این چربی های حذف شده باز خواهند گشت.

 16. ليلا موسي نژاد

  با سلام
  ميخواستم بدونم ليپوساكسن صورت هم انجام ميدين؟

 17. ناهیده

  سلام خسته نباشید
  معذرت سوالی داشتم
  من خانمی ۲۷ ساله هستم که بعد رایمان dvt پای راست گرفتم و الان ۶ ماهه وارفارین مصرف میکنم که با توجه به نتیجه سونو رنگی در هفته قبل بیماری کاملا بهبود یافته و تا یک ماه دیگه قرص مصرف میکنم. آیا میتوانم لیپوماتیک ران انجام دهم؟ چه مدت بعد قطع قرص ممکن است؟
  ممنون

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما بهتر است که لیپوماتیک ران انجام ندهید بدلیل اینکه احتمال آمبولی در شما وجود دارد ولی لیپوماتیک شکم و پهلو بلامانع است

 18. یسنا

  سلام خسته نباشید ، من شکم و پهلوهام چربی داره ولی زیاد نیست ، اینا رو تخلیه کنید و یکمی از چربی ها به باسنم اضافه بشه میخواستم بدونم هزینه لیپوماتیک چقدر میشه ؟ من از مشهد میخوام بیام واسه عمل به همین خاطر اگه اماکنش هست قیمت بگید ممنون میشم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   حدودا ۸،۵۰۰،۰۰۰ تومان هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو و ترنسفر آن به ناحیه دیگر میشود.

 19. نیلوفر

  سلام. وقت بخیر. من قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۴ هستش. فقط مشکلم تو ران هستش .ه هر چی رژیم و ورزش می کنم تکون نمیزخوره. هزینه لیپوماتیک ران چقدر میشه؟ و اینکه چربی من اصلا زیاد نیس فقط میخوام فرمش بهتر بشه. و اینکه ایا امکان پرداخت قسطی هم وجود داره؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای دریافت هزینه می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره۴۱۹۳۶ (۰۲۱) ، ۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید .
   خیر پرداخت اقساطی فقط برای کاشت مو می باشد.

 20. زیبا

  سلام و خسته نباشید.من سه ساله پیش سزارین کردم دوقلو حامله بودم به خاطر همین پوست شکمم خیلی افتادگی پیدا کرده و اویزان شده و چربی هم زیر اونو گرفتهقدم ۱۶۵ و وزنم۷۰ کیلو هست.میخواستم ببینم ایا عمل لیپوماتیک میتونم انجام بدم یا باید ابدومینوپلاستی انجام بدم با توجه به عوارصی که داره.و اینکه لطف بفرمایید هزینشو هم اعلام کنید.لطفا چون شهرستان هستم میخام دقیق بدونم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما چون شکمتون افتادگی داره حتما ابدومینوپلاستی باید انجام بدین و در صورت انجام لیپوماتیک افتادگی بیشتر میشود .هزینه ابدومینوپلاستی برای شکم حدودا ۱۰میلیون تومان می باشد.

 21. لیاا

  سلام…
  ۳۸ ساله هستم…و ۳بار زایمان داشتم
  من ۳ ساله که عمل ابدومینو انجام دادم…
  و اندامم عالی شده بود ولی الان رانهای چاق دارم…و کمی هم شکمم چربی اورده…ومیخوام کلا از بازو و ران هام چربی برداشته بشه….و اگر مقدار کمی چربی در شکم هم هست اونها رو هم بردارم…
  هزینه اش چقدر هست؟
  و مدت استراحت چند روزه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه لیپوماتیک برای هر بازو حدودا ۲ میلیون و برای هر ران ۴ میلیون تومان میباشد.
   مدت استراحت هم بستگی به آستانه تحمل درد هر بیمار دارد ولی به طور نرمال حدودا ۳-۴ روز می باشد.

 22. Fs

  سلام خسته نباشید من کل بدنم چاق هست سینه شکم پهلو.. قد ۱۵۰ وزنم ۹۰ کیلو میخواستم ببینم هزینه لیپوماتیک من چقدره؟؟ و اینکه من تیروئید خیلی کم کار دارم.. بعداز عمل ایا دوباره چاق میشم ؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لیپوماتیک برای کل بدن معمولا با نظر پزشک معالج در دو مرحله صورت می پذیرد .
   اصولا جایی که لیپوماتیک انجام میشود چربی تجمع نمیشود .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و … شما میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 23. مریم

  سلام هزینه ی ابدو شکم وپهلو چنده

 24. مهران خان

  سلام خدمت شما.بنده چاق بودم الان چند ساله لاغر شدم و به حدی رسیدم که مربی باشگاه میگه کم تر از ۱۰درصد شده چربی بدنم.فقط پوست در ناحیه شکم اضافه اوردم.میخواستم عمل کنم.و سینه هامم سره صورتی بزرگ دارند میخواستم اونم عملش کنم کوچگ کنم.میخواستم ببینم میشه جفتشا تو یک عمل درست کرد.و این که بنده از اصفهان باید بیام اگه زحمتی نیس مبلغشم حدودی بهم بگین ممنون.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص در مورد نیاز به عمل جراحی نظرشان را به شما اعلام نماید.ولی بهتره است که شما در ابتدا عمل کاشت مو انجام بدین و بعد بینیتونو عمل کنید

 25. نسیم

  باسلام من نظرمساعدی به لیپوماتیک دارم شاهدعمل دوستانم بودم و نتیجه ش عالی بوده خودم هم تصمیم به عمل لیپوماتیک دارم

 26. صفدری

  سلام هزینه جراحی لیفت سینه سایز ۷۵ که یکم بالا بیادو کوچیکتر و همزمان ابدومینوپلاستی شکم که بخاطر ترک بارداریه ترکا تا ناف اومده میخوام برن سایز کمر ۴۰ چقده؟هردوباهم چقدر میشه

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره ۴۱۹۳۶(۰۲۱) ، ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید

 27. لیلا

  با سلام.من لیپوماتیک برای شکم میخاستم و همزمان تزریق چربی به باسن ولی خیلی آدم ترسویی هستم میخاستم بدونم عوارض نداره؟منظورم آمبولی …..
  و اینکه در حین عمل داروی خواب آور تزریق میشه یا من فرایند عمل میبینم.چون فکر نکنم در طول عمل صبور باشم.
  البته من بدن چاقی ندارم و یه مدته دارم رژیم پر کالری استفاده میکنم تا کمی چربی برای تزریق به باسن داشته باشم.قدم۱۶۴ وزنم۶۴ هست.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هر عملی عوارض مربوط به خود را دارد با توجه به اینکه محققان تلاش زیادی در رفع عوارض جراحی های زیبایی دارند، دستگاه هایی هوشمند و پیشرفته را ابداع کرده اند دستگاه لاغری لیپوماتیک از جمله دستگاه های جدید و به روزی است که در سراسر نقاط دنیا و در بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و ریسک ابتلا به آمبولی را در بیماران به صفر رسانده است.
   بله در عمل بیهوش میشین و چیزی از مراحل عمل متوجه نمیشین.
   برای تزریق چربی به باسن باید ذخیره چربی مناسبی داشته باشین

 28. حمید

  با سلام چنانچه ناحیه شکم لیپوماتیک شود چقدر روی وزن تاثیر می گذارد چقدر از وزن کم می شود.مادرم ۶۶ سال سن دارند بیماری قند دارند چون وزنشون زیاده پاهاشون توان لازم را ندارند.چه توصیه می فرمایید.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه بافت چربی وزن زیادی ندارد و بیشتر حجم داره ،بنابراین خیلی در وزن تاثیر گذار نیست
   و در مورد بیماری قند مادرتون باید میزان بیماریشان بررسی شود و برای عمل حتما تاییدیه پزشک معالج مورد نیاز است زیرا در اینگونه بیماری ها بهبود ناشی از جراحت های بعد از عمل با کندی صورت میگیرد

 29. حمید

  در عمل لیپوماتیک چقدر در روی وزن تاثیر می گذارد مادرم ۶۶سال سن دارند ودیابت دارند.می خواهیم عمل روی شکم شون عمل انجام شود.تاثیر روی وزنشون دارد.

 30. پارسا

  سلام ببخشيد من اقايي ٢٤ساله هستم ميخاستم چربي هاي سينه مو بردارم البته فقط جهت زيبايي نه جهت چاقي ايا روشهاي مناسب تري هست يا خير؟ و براي ليپوماتيك بايد چه چيزايي از يك دكتر انتظارداشته باشم و چه از او بپرسم راجب دستگاه ليپوماتيكي كه استفاده ميكنه؟ و هزينه تقريبي ان چقدر است ايا شما ميتوانيد دكتر خوبي در شيرازمعرفي كنيد؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   اگر هدف شما کوچک کردن سینه می باشد باید عمل ژنیکوماستی انجام دهید ،ولی اگر بخواهید تخلیه چربی کنید میتوانید عمل لیپوماتیک انجام دهید.توصیه میشود جهت مشاوره حضوری رایگان به کلینیک مراجعه نمایید.

 31. فائزه

  سلام من مزديك دو ستل پيش سرطان تيروييد داشتم عمل كردم يد درماني هم كردم الان شكر خدا خوبم ميخوام بدونم ميتونم ليپو انجام بدم

 32. سیندی

  سلام برای انجام پرتز سینه از طریق ترنسفر چربی باید از بدن خود شخص باشه ایا این به این معنی فقط باید چاق باشی؟ چه میزان چربی لازمه؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   عمل پروتز سینه با تزریق چربی به سینه متفاوت می باشد و تزریق چربی به سینه در حقیقت روشی برای بزرگ کردن سینه‌ها می باشد وبیشترمناسب افرادی است که تمایل ندارند زیر تیغ جراحی بروند و از چربی های خود فرد استفاده می شود و باید میزان حجم چربی کافی در بدن خود داشته باشید.

 33. محمد

  سلام. من عمل معده انجام دادم و خيلي از وزنم رو از دست دادم و الان خيلي پوستم شل و افتاده شده. جوري كه اصلاً ظاهر خوبي نداره.تو كلينكتون عمل كشيدگي پوست انجام ميديد؟؟ اگر حدود قيمت هم بگيد ممنون ميشم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما باید عمل ابدومینوپلاستی انجام دهید و هزینه عمل ۱۰/۵ میلیون تومان می باشد.

 34. فاطمه

  سلام خسته نباشید من از شهرستان مزاحمتون میشم من میخوام لیپوماتیک شکم و پهلو و تزریق بعه باسن انجام بدم راهم خیلی دوره میشه لطف کنید بگید هزینش چقدره و آیا عوارض یا خطری نداره؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   برای تزریق چربی به باسن باید ذخیره چربی مناسبی داشته باشین
   دستگاه لاغری لیپوماتیک از جمله دستگاه های جدید و به روزی است که در سراسر نقاط دنیا و در بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و ریسک ابتلا به آمبولی را در بیماران به صفر رسانده است.
   جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره ۴۱۹۳۶(۰۲۱) ، ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید

 35. فاطمه

  سلام خسته نباشید من از شهرستان مزاحمتون میشم من میخوام لیپوماتیک شکم و پهلو و تزریق به باسن انجام بدم راهم خیلی دوره میشه لطف کنید بگید هزینش چقدره و آیا عوارض یا خطری نداره؟
  آیا هزینه ربطی به بزرگی و کوچکی شکم و پهلو دارد چون من زیاد بزرگ نیست شکم و پهلوم

 36. A

  سلام خسته نباشید
  من دخترم و ۱۹ سالمه میخام لیپو انجام بدم ب نظرتون خوبه الان انجام بدم یا بعد از ازدواج؟؟؟

 37. F.kh

  سلام بعد از عمل مینی ابدو امکان بارداری وجود داره ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بارداری بعد از عمل ابدومینوپلاستی بلامانع است و فرد می تواند بدون هیچ مشکلی باردار شود، اما باید ۲ تا ۳ سال بعد از عمل این کار را انجام دهد و این موضوع را نیز باید درنظر گرفت که احتمال بازگشت شکم به حالت قبل وجود دارد.با توجه به اینکه بارداری به علت کاهش و افزایش سایز شکم منجر به افتادگی شکم و ایجاد ترک های پوستی می میشود. بنابراین توصیه می شود پس از بارداری و زمانی که قصد باردار شدن مجدد ندارید عمل ابدومینوپلاستی (جراحی شکم) را انجام دهید

  • نرگس

   سلام هزینه لیپو گونه چقدره حدودا؟

 38. زهرا

  سلام. ایا تخلیه چربی های شکم برای خانم های سنین باروری مشکلی رو از نظر عوارض های بارداری بعدی پیش نمیاره؟؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   خیر به هیچ وجه

   • مهسا

    سلام من ۲۷سالم هست وزنم ۱۰۸هست و قدم ۱۷۰و ۳۷کیلو اضافه وزن دارم بیشتر ران چند کیلو بخوام لیپو انجام بدم کم میشه و هزینه اش چقدره و نوبت برای چند وقت دیگه هست و با کدام بیمه ها کار میکنید

    • royanadmin

     با سلام و احترام
     در عمل لیپوماتیک با توجه به اینکه چربی بیشتر حجم داره و وزن زیادی نداره ،بیشتر سایز بدنتون کم میشه تا وزن
     البته برای اطلاعات دقیقتر شما میتوانید با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ با مشاورین ما تماس بگیرین و وقت مشاوره رایگان دریافت کنید.

 39. لیدی

  با سلام، من میخوام لیپوماتیک کل بالا تنه انجام بدم. یعنی بازو، پشت، کمر، پهلو و شکم. این عمل در یک جلسه امکان پذیر هست؟

 40. negin

  سلام، هزینه کوچک کردن باسن حدودا چقدره؟

 41. مرسده

  سلام من ۲۱ سالمه حدود ۳۵ کیلو وزن کم کردم ولی هنوز ی مقدار چربی ناحیه شکم دارم و دچار افتادگی شدم میخواستم لیپو و ابدو انجام بدم ولی شنیدم ک اگر ابدو کنم نمیتونم باردار شم واقعا مشکلی ایجاد میکنه یا خیر در ناحیه بازو هم برای رفع افتادگیش شنیدم ک رد عمل میمونه و بدجور مبشه درسته؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   بارداری بعد از عمل ابدومینوپلاستی بلامانع است و بهتر است ۳ سال از عمل جراحی شکم بگذرد.بعد از عمل ابدومینوپلاستی، خانم ها می توانند به راحتی حامله شوند ولی توصیه می گردد که اگر خانمی قصد باردارشدن دارد، این عمل را به بعد از بارداری خود موکول کند زیرا در دوران حاملگی عضلات، مجدد از هم دور شده و شکم دوباره به وضعیت قبل از ابدومینوپلاستی برمی گردد.و مورد بعدی اکثر عمل های زیبای جای اسکار بجا میماند و به مرور زمان کمرنگ تر میشود

 42. زینب

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم چند درصد از چربی شکم و پهلو لیپوماتیک میشه ؟؟ و اینکه بعد از عمل هزینه دگ ای هم داره ؟؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   کلا ۱۰ درصد از حجم چربی بدن را میتوان هر هر مرحله لیپوماتیک کرد.برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه ها با شماره های ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 43. شقایق

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سالمه و دو زایمان داشتم شکم بزرگ و افتادگی شکم دارم و همچنین پهلو باز میخاستم بدونم من اگ بخام عمل کنم ایا بعد عمل درد زیادی داره یا قابل تحمل و خطری پیش نمیاد و میخاستم هزینش و بدونم من چون شهرستان هسم ممنون میشم ک جوابم و بدید تشکر ☺

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   افرادی که به درد حساس اند میتوانند در ساعات منظمی مسکن های تجویز شده را مصرف کنند و کوچکترین احساس دردی نداشته باشن
   برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد هزینه ها با شماره های ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 44. آزاده

  سلام لطفاً بفرمایید با این روش چربی قسمت کتف و پشت رو هم میشه برداشت؟

 45. M.o

  سلام وقت به خیر بی حسی و درد لیپوماتیک تا چند وقت بعد از عمل میمونه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   میتوان گفت که داروی بیهوشی و یک سری داروهای دیگر که در حین لیپوماتیک استفاده شده حداقل تا ۸ ساعت بعد از لیپوماتیک شکم موثر خواهند بود و بیمار دردی را در ناحیه شکم حس نخواهد کرد. اما پس از آن به راحتی می توان با مسکن درد را کنترل کرد تا بیمار کوچکترین دردی را احساس نکند.

 46. roshan

  سلام
  هزینه عمل پروتز بزرگ کردن سینه چقدره؟

 47. فاطی

  سلام خسته نباشید من از شیراز مزاحمتون میشم میخواستم بدونم هزینه پروتز سینه چقدر هست

 48. معصومه

  سلام من میخاستم بدونم اگه بخان عمل لیمو برا ازبین چربی درناحیه شکم پهلو کمر وران وبازو انجام بدم به طور کلی قیمتش چقدرمیشع
  لطف میکنین اکه اینجا بگین

 49. Girl

  سلام محدوده سن چقد هس؟

 50. مریم

  طلام برای سینه های کوچک پرتز را پیشنهاد میکنیید یا تزریق چربی من ۱۷۰ قدمه ۵۸ کیلو وزن وقیمتش رو هم محبت کنیید ممنون

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما احتمالا چربیه لازم رو برای تزریق ندارین و بهتره که پروتز انجام بدین جهت دریافت هزینه هم میتوانید با مشاورین ما با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 51. شهرزاد

  سلام هزینه لیپو شکم و تزریق به باسن چقد میشه ؟ من میخوام طی سه مرحله چربیهای شکم پهلو وپشت لیپو کنم و به باسن تزریق کنم در فواصل چند ماه تا بعد از سه بار تزریق به باسن و جذب چربی اون چربی که میمونه یک باسن نرمال درست بشه و بعدش عمل آبدو انجام بدم آیا این روش امکان پذیره و هزینه هاش چقد میشه؟

 52. مریم

  سلام
  من۷۸کیلو هستم.۱۶۳سانت قدمه.
  فقط شکم پهلو و پشتم چربی دارم ک میخاستم بردارم و ب باسن و بغل پا یا همون ران تزریق کنم.
  میخاستم بدونم میشه؟
  و اینکه هزینش چقدر هس

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله امکان پذیره ولی بهتره که مشاوره حضوری بشین.لطفا برای تعیین وقت و اطلاع از هزینه ها با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 53. سمیه

  سلام و عرض ادب ببخشید من با قد ۱۶۸و وزن ۹۸کیلو چاقی در کل بدنم پخش می‌باشد سایر کمر برای شلوار ۴۸الی ۵۰ میباشد کمی شکمم هم آویزان میباشد و دارای پهلو وکمرم هم دوتا خط چاقی دارد ممنون میشم راهنمایی ام کنید هزینه عمل چقدر می‌باشد چون میخواهم از اصفهان بیام و آیا بعد عمل دربیمارستان بستری میشویم یا خیر وجدانا قیمت ها را لطف کنید

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما حتما باید مشاوره حضوری بشین و یا برای ما از طریق تلگرام و واتساپ عکس ارسال نمایید

 54. Zeynab

  با سلام و احترام
  خسته نباشید،سوالی داشتم از خدمتتون،پوست شکم من چربی کمی داره ولی بخاطر حاملگی پوست افتاده و حالت چروکی داره،آیا با لیپوماتیک قابل برطرف شدنه؟
  منشکرم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای پوست های افتاده و شل عمل آبدومینوپلاستی انجام میدهیم لطفا برای مشاوره رایگان با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 55. solmaz

  سلام هزینه ابدو برای بغل پا وساق پا چقدر .من بغل پا دارم و میخوام برشون دارم

  • royanadmin

   با سلام برای اطلاع دقیق از هزینه ها لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و تلگرام پیام ارسال نمایید.

 56. ساحل

  سلام من بر اثر یه تصادف تو ۹سالگی ۳تا استخون پام شکست و نزدیک به ۲ماه تو گچ بود الان که ۲۴ سالمه این موضوع خیلی اذیتم میکنه اون پای شکستم از اون یکی پام لاغرتره و و این موضوع خیلی افسردم کرده شماهم که گفتین ساق پا انجام نمیشه من باید چیکار کنم که پاهام هماهنگ و یکی بشه تورو خدا جواب بدین

 57. م.ا

  سلام،ببخشیدجراحی برداشتن چربی صورت روانجام میدین.لطفاهزینه اش روبگین

 58. زیبا

  سلام من واریس پشت زانو دارم میخوام بدونم میتونم ابدو کنم ؟ خطر امبولی نداره؟

 59. مینا

  سلام وقت بخیر، مادرم ۵ تا بچه به دنیا اوردن و ۳ بار سزارین کردن، شکمشون خیلی بزرگ و افتاده شده اما به نظر نمیاد همش چربی باشه، میخواستم بدونم با توجه به اینکه ایشون ۵۰ سالشون هست عمل براشون خطر نداره؟ باید چه عملی انجام بدن هزینش چقدر میشه و اینکه ایا احتمال مرگ هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدید

  • royanadmin

   با سلام و وقت بخیر
   با توجه به افتادگی شکم مادر شما حتما باید عمل آبدومینوپلاستی انجام بدن . و با توجه به اینکه این عمل در بیمارستان فوق تخصصی و با تجهیزات پیشرفته و پزشکان مجرب صورت میگیرد این عمل حداقل خطرات احتمالی را خواهد داشت.برای اطلاع دقیق در مورد هرینه لطفا با شماره ۰۲۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 60. سميرا

  سلام.من به دليل حساسيت شديد،كورتون ميخورم .قصد دارم كه چربي شكمم رو ليپو كنم،مشكلي براي من پيش نمياد.مشكل عفونت؟؟؟و اينكه هزينه ليپو فقط شكم چقدر هستش؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   باید نامه کتبی از پزشک معالج داشته باشین در مورد هزینه هم با مشاورین ما با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین

 61. ميرحسيني

  سلام من قدم ١٧٠ هست و وزنم ٦٤ ،ران هاي پام چربي دارن ،هزينش چقدر ميشه؟

 62. saeid

  با سلام
  من ۳۵ سالمه،بیماری فشار خون دارم ولی قرص لوزارتان و آملودیپین استفاده میکنم و فشارم رو کنترل میکنم.میخواستم بپرسم میتونم لیپو انجام بدم و اینکه هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو و ژنیکوماستی چقدر میشه؟

 63. رها

  باسلام یه سوال داشتم میخاستم سینه هامو کوچیک کنم وبالا بکشم آیا بیمه تکمیلی هزینه عملو میده ؟؟چون دیدم بیمارستان بابیمه آسیا قرارداد داره

 64. آرمین

  سلام من ۶ ماه پیش عمل لیپوماتیک شکم انجام دادم و مشکلی ندارم . اما در حال حاضر در قسمت زیر شکم و بالای دستگاه تناسلی تجمع چربی خیلی به چشم میاد و آزار دهنده شده . سوالم اینه که چربی این ناحیه هم قابل برداشته ؟ واگر هست لیپوماتیک پیشنهاد میشه یا چیز دیگه ؟ با سپاس از شما

 65. میترا

  سلام ممنون از خدمات عالیتون …من۱۹سالمه و قد ۱۷۰و وزن۱۰۰کیلو و چاقی عمومی دارم و میخوام این عملو برای بازوها و پهلو پشت و پهلو شکم و خودشکم انجام بدم من از شهرستان مزاحمتون میشم با توجه به اینکه راهم خیییلی دوره امکان مراجعه حضوری رو ندارم اگه میشه لطف کنین هزینه عملو بفرمایید؟؟؟خیلی ممنونتون میشم

  • royanadmin

   با سلام و درود ،سپاس از لطفتون
   لطفا جهت اطلاع دقیق از هزینه ها با مشاورین ما با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین.

 66. مرجان

  سلام
  وقت بخير
  ميخواستم بدونم آيا جاي عمل ليپوماتيك رو پوست مي مونه؟
  البته يكي از آشناها پيكر تراشي كرده و كاملا زير شكمش يه خط بلند از جاي عملش مونده ولي من نميدونم كه ليپوماتيك هم همونطوره يا نه و حتي شنيدم در بعضي پيكر تراشي ها ناف رو بر ميدارن و…😣
  ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
  و اينكه هزينه ليپوماتيك شكم و پهلو چقده الان؟

  • royanadmin

   با سلام و عرض ادب
   خیر در عمل لیپوماتیک کانولا پس از واردشدن از طریق سوراخ کوچک ۳ میلی متری چربی را توسط دستگاه به خارج از بدن کشیده می‌شود و برشی در بدن زده نمیشود.ولی در صورتیکه شلی و افتادگی پوست در شکم باشد که معمولا خانها بعد از بارداری به آن دچار میشوند برش جراحی وجود دارد.برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 67. KIMIA

  سلام
  ببخشید هزینه لیپوماتیک ران و باسن چه قدر میشه و همین طور شکم و پهلو و بازو

  • royanadmin

   با سلام و عرض ادب
   لطفا جهت اطلاع از هزینه و تعیین وقت مشاوره رایگان با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید

 68. آرزو

  لیپوماتیک عمل خطرناکی هست؟سپیدیار و سایت شما و دکترای دیگه میگن مشکلی نداره اما من نگرانم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هر عملی خطرات و ریسک خود را دارد ولی با توجه به پیشرفته شدن دستگاه و تجهیزات پزشکی و اینکه این عمل در محیط امن بیمارستان و تحت نظر پزشکان متخصص و با سابقه طولانی جراحی زیبایی انجام می پذیرد خطرات احتمالی را به حداقل مقدار ممکن رسانده است

 69. مینا

  سلام وقتتون بخیر. من دختری ۲۸ ساله و مجرد هستم از زمان کودکی قسمت پایین شکمم افتاده بوده. آیا اگر عمل لیپوماتیک انجام بدم برای حاملگی مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه پوست شکمم چروک میشه؟ و سوال بعد اینکه بعد از تخلیه چربی حتما تیکه پایین شکم رو با جراحی برمیدارید؟

 70. مهیا

  سلام خسته نباشید من در طی سه سال حدودا ۳۴کیلو کاهش وزن داشتم الان پوستم خیلی شل شده (بازو ،ران، شکم ،سینه )باید چه عملی انجام بدم ؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   برای شکم ، ران باید عمل ابدومینوپلاستی انجام بدین و برای بازو براکیوپلاستی و سینه عمل ماموپلاستی انجام بدین

 71. مریم

  سلام
  من سینه هام‌بزرگ هستن و میخوام کوچک بشن ایا لیپو مناسب هست واسه من یا باید عمل جراحی انجام بدم؟
  اگر لیپو انجام بدم پوست سینه هم جمع میشه ؟

 72. M.sh

  سلام آقای دکتر عزیز
  ممنون از بابت پاسخ های رساتون به پرسش های دوستان
  *
  در صورتی که پوست، زخم های کلوئیدی ایجاد کنه لیپو انجام میشه؟ (چون همونطور که می دونین کلویئد هم رشد میکنه و هم خارش میگیره و این عذاب آوره) راهی برای عدم ایجاد این نوع زخم پس از لیپو هست؟

  • royanadmin

   با سلام و عرض ادب
   ممنون از لطف و همراهی شما
   احتمال اینکه محل ورود کانولا کلوئیدی شود هست ولی ما سعی میکنیم که این اتفاق نیوفتد ولی به هر حال شما باید ریسک این عمل را بپذیرید

 73. ماندانا رحمتیان

  هزینه عمل ابدومینوپلاستی چقدر است،

  • royanadmin

   با سلام و درود
   قیمت ابدومینوپلاستی با توجه به انواع ابدومینوپلاستی ، میزان چربی و پوست اضافه شکم و اقداماتی که باید صورت گیرد و دستمزد جراح متخصص پلاستیک و هزینه های جانبی کلینیک تعیین می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید