لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک تکنولوژی نوین برداشت چربی های زیر جلدی است و برای استخراج چربی های موضعی کاربرد دارد .

تکنولوژی به کار رفته در این ابزار با دقت بسیار بالا آن را از روش لیپوساکشن های قدیمی کاملا متمایز می کند . در نسل چهارم لیپوماتیک با کانولای هوشمند آسیب به بافت به کمترین سطح کاهش یافته و بیشترین میزان برداشت چربی صورت می گیرد و به همین سبب به پیکرتراشی یا رسیدن به اندام با فرم ساعت شنی شهرت یافته است . چربی حاصل از لیپوماتیک به علت دقت در برداشت خلوص بسیار بالایی دارد و 80 درصد از سلول های چربی برداشته شده با این روش سلامت هستند و مناسب برای ترنسفر (انتقال) به سایر نقاط بدن از جمله باسن ، سینه ، ساق پا و صورت می باشد.

زمان عمل پیکر تراشی لیپوماتیک چقدر طول می کشد؟

در این نوع عمل با توجه به اینکه تزریق مایه بی حسی به صورت اتوماتیک و هوشمند صورت می پذیردبنابراین با سرعت بیشتری انجام می شود.و به دنبال آن تخریب سلولهای چربی همزمان تخلیه صورت می گیرد.بنابراین زمان عمل لیپوماتیک کوتاهتر شده و زمان بیشتری در اختیار پزشک قرار می گیرد و پزشک می تواند با حوصله و ظرافت بیشتری عمل لیپوماتیک را انجام دهدو در نهایت نتیجه بهتری از عمل لیپوماتیک حاصل شود.

بهبودی بعد از عمل پیکر تراشی لیپوماتیک

یکی از سوالات رایج مراجعین برای انجام هرگونه جراحی زیبایی در مورد مدت زمان بهبودی کامل است . در روشهای قدیمی تر مانند لیپوساکشن به دلیل تزریق زیاد مایع بی حسی و آسیب بافتی بیش از حد و همچنین بیهوشی گاهی اوقات تا دوماه پس از عمل بیمار درد داشته و دوره بهبودی آن طول می کشد،اما در عمل لیپوماتیک بیشتر بیماران از فردای عمل فعالیت روزانه خود را پی گرفته و حداکثر زمان ممکن برای مراقبت اولیه یک هفته می باشد.

مزیت های روش رفع چربی ها با جراحی پیکر تراشی لیپوماتیک

طبیعتا هر روش جدید و مدرن با مزیت هایی نسبت به سایر روش های قدیمی همراه است .مهمترین ویژگی این تکنیک استفاده از فرکانس های پایین ارتعاشی (به ویژه نسبت به تکنیک اولتراسوند) می باشد و این خاصیت مزایای متعددی از جمله خونریزی کمتر، بهبود سریع تر، دوران نقاهت کوتاهتر، نتایج موثرتر درمانی و مهم تر از همه جلوگیری از خطر سوختگی پوست را شامل می شود.

که بطور خلاصه برتری های لیپوماتیک نسبت به سایر روشهای لیپولیزر،لیپوساکشن اولتراسونیک عبارتند از :

 • عدم ایجاد سوختگی پوست
 • درد کمتر حین عمل و پس از عمل لیپوماتیک
 • تورم وکبودی
 • زمان عمل کوتاهتر است
 • میزان داروی بی حسی کمتری نیاز دارد
 • انقباض پوست بهتر وبیشتر است و در نتیجه جمع شدن پوست وجلوگیری از شلی پوست بهترانجام می شود
 • درمان نواحی فیبروتیک مانند کمر، سینه آقایان وافراد که قبلا لیپوساکشن شده اند بهتر وآسانتر از روشهای دیگر است
 • ریسک پارگی احشائی وآمبولی ندارد .

جراحی پیکرتراشی به روش لیپوماتیک در کلینیک رویان سلامت

آبدومینوپلاستی چیست؟

یکی از قدرتمند ترین اعمال جراحی ترمیمی ( تغییر شکل دهنده )  آبدومینوپلاستی ( تامی تاک ) است که باعث می شود شکم را به ایده آل از دیدگاه زیبایی نزدیک کند. از دیدگاه زیبایی، شکمی ایده آل است که مسطح بوده و فاقد هرگونه خطوط استریا و پوست اضافه باشد. علاوه بر این عضلات شکمی سفت بوده و تنها یک لایه چربی متوسط روی آن را پوشانده است.آبدومینوپلاستی باعث سفت شدن شلی و افتادگی پوست شکم می شود و نیز موجب مسطح شدن ( صاف تر ) و لاغر شدن شکم و بازگرداندن شکم به حالت اولیه خود می شود یعنی تا حد امکان خطوط استریا و چین و چروک ها و ترک های سطح پوست را از بین می برد.

بارداری و کاهش یا افزایش وزن از جمله مهم ترین عواملی هستند که با اثر بر روی عضلات شکم، ایجاد خطوط استریا و افزایش توده چربی شکمی، سبب تغییر در ظاهر شکم می شوند. ورزش می تواند سبب کاهش توده (ضخامت) چربی در ناحیه شکم شود اما هیچ اثری در از بین بردن خطوط استریا و بهبود پوست شل شده شکم ندارد. علاوه بر آن اگر تغییر معناداری در عضلات شکمی هم به وجود آمده باشد دیگر ورزش به تنهایی برای بهبود ظاهر آن کارساز نخواهد بود.

آبدومینوپلاستی برای بیمارانی مناسب است که تمام اقدامات غیر تهاجمی تر مثل رژیم و ورزش و… را امتحان کرده و نتیجه نگرفته و در حال افزایش وزن نیست.آبدومینوپلاستی اقدامی تهاجمی است که  اساس کار این جراحی، تغییر در مولفه هایی است که به طور مستقیم بر ظاهر شکم اثر می گذارند، مانند

🌸 پوست اضافه و خطوط استریا

🌸 توده چربی اضافه

🌸 عضلات شکمی شل شده

بهترین بیمار برای ابدومینوپلاستی کیست؟

ابدومینوپلاستی برای افرادی که سلامت عمومی خوب و وزن ثابتی دارند سیگار نمیکشند و پوست اضافی به همراه عضلات جدا شده در خط وسط دارند میتواند ظاهر اندام را بهبود ببخشد

🔆جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی )🔆

🔆انجام توسط حرفه اي ترين و مجرب ترين پزشكان فوق تخصص🔆

🔆با جديدترين و پيشرفته ترين متدها و تجهيزات روز دنيا 🔆

🔆 پاسخگويي ٢٤ ساعته مراقبت هاي بعد از عمل توسط پزشك🔆

روش کار دستگاه لیپوماتیک:

دستگاه لیپوماتیک اینفراسونیک هوای فشرده که توسط دستگاه کمپرسور ایجاد می‌شود را به کانولایی دارای انعطاف که در مجموع لرزشی، نوسانی و چرخشی (Flutuation،vibration & rotation) است منتقل می‌کند و سبب ایجاد سه نوع حرکت گردشی می‌گردد (Flexible) که گردش سه بعدی گفته می‌شود. کانولاپس از واردشدن از طریق سوراخ کوچک ۳ میلی متری وارد nutation به آن بافت چربی می شود این حرکات سبب ایجاد امواج اینفراسونیک می‌شود که بافت چربی را به صورت انتخابی مورد هدف قرار می‌دهد وامولسیفیه می‌کند ولی آسیبی به عروق خونی، لنفی، عضلات و اعصاب نمی‌رساند در نتیجه آسیب کمتر به بافت‌های زیر پوستی وارد می‌شود و درد، تورم و کبودی بسیار کمتر از سایر روش‌های لیپولیز و لیپوساکشن می‌باشد و سپس چربی امولسیفیه شده توسط دستگاه به خارج از بدن کشیده می‌شود.

این دستگاه همچنین با کانولای قابل انعطاف در اندازه‌های مختلف داروی بی حسی را بطور یکنواخت وارد چربی زیر پوست می‌کند و نیاز به داروی بیحسی کمتری نسبت به سایر روش‌های لیپوساکشن و لیپولیز دارد، سلول‌های فیبروپلاست پوست با حرکات چرخشی و گردشی سه بعدی کانولای منعطف تحریک می‌شوند و کلاژن بیشتر تولید می‌کنند و به این ترتیب طی چند هفته تا چند ماه پوست آن ناحیه سفت‌تر خواهد شد. لیپوماتیک نسبت به لیپولیز پوست را یکنواخت‌تر و مناسب‌تر جمع می‌کند.

بیشترین متقاضی لیپوماتیک کسانی هستند  که پس  از کاهش وزن برای برداشتن چربی هایی که نسبت به ورزش و تغذیه مقاوم بوده  وفقط از طریق تهاجم وتخریب قابل انجام است .

لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می‌باشد که وقتی به بافت غیر‌چربی برخورد می‌کند دستگاه را متوقف می‌کند بنابراین خطر پارگی احشائی و یا پرفوراسیون ندارد و بدلیل عدم ایجاد حرارات در بافت چربی خطر سوختگی پوست، نکروز پوست و یا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد. در افرادی که قبلا لیپوساکشن شده‌اند و چربی آن ناحیه فیبروتیک و سفت شده است و همچنین در نواحی سینه آقایان و یا کمر که چربی بطور طبیعی فیبروتیک است دستگاه لیپوماتیک با تکنولوژی منحصر به فرد خود این امکان را به جراح می‌دهد که عمل راحت‌تر و با زحمت کمتر انجام پذیرد.

مزایای لیپوماتیک

در مجموع می توان برتری لیپوماتیک را نسبت به دیگر روش های لیپوساکشن و لیپولیزر در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. دوره نقاهت بسیار کوتاه
 2. بدون نیاز به بیهوشی
 3. تورم و کبودی جزیی
 4. بدون نیاز به ویزیت های بعدی و ماساژهای دردناک
 5. عدم ایجاد سوختگی پوست
 6. درد کمتر حین عمل و پس از عمل
 7. زمان عمل کوتاه‌تر است.
 8. میزان داروی بی حسی کمتری نیاز دارد.
 9. انقباض پوست بهتر و بیشتر است و نتیجه جمع شدن پوست و جلوگیری از شلی پوست بهتر انجام می‌شود.
 10. درمان نواحی فیبروتیک مانند کمر، سینه آقایان و افراد که قبلا لیپوساکشن شده‌اند بهتر و آسان‌تر از روش‌های دیگر است.ریسک پارگی احشائی وامبولی ندارد.
 11. برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
 12. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 13. کارایی آسان و مفید
 14. تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
 15. استفاده همزمان از دو تکنولوژی ویبریشن و ساکشن
 16. امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
 17. تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
 18. کاملا ایمن و بدون عارضه
 19. دارای درد بسیار کم

 

از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

سینه
ران
شکم
پهلو
بازو
باسن

نحوه عملکرد لیپوماتیک:

در محل مورد نظر برای شروع پروسه لیپوماتیک، سوراخی به اندازه 2 الی  5میلی متر ایجاد شده و کانولای دستگاه از طریق سوراخهای ایجاد شده وارد بافت چربی میشود وبا استفاده از میدانی از امواج مادون صوت بافت چربی محل مورد نظر را تخریب کرده و همزمان محلول استاندارد را جهت بی حسی موضعی واز بین بردن احتمال خون ریزی به میان بافت چربی میفرستد. مخلوط این مایع بی حسی و چربی خرد شده در نهایت از همان منافذ ایجاد شده خارج میگردد. لیپوماتیک اینفراسونیک دارای سیستم ایمنی فعال می باشد که وقتی به بافت غیر چربی برخورد کرده، دستگاه را متوقف می کند بنابراین خطر پارگی احشائی و یا پرفوراسیون ندارد و به دلیل عدم ایجاد حرارت در بافت چربی خطر سوختگی پوست ، نکروز پوست ویا سوختگی محل ورود کانولا را ندارد.و این ویژگی منحصر دستگاه لیپوماتیک است که باعث میشود از عوارض این نوع عمل بکاهد و عوارض ساکشن های قدیمی را نداشته باشد.

 

مشاوره قبل از انجام عمل لیپوماتیک

اولین تصمیم انتخاب مرکز تخصصی  معتبر برای انجام عمل است تا با بررسی میزان وحجم چربی ناحیه مورد نظر مشاوره لازم را در این زمینه به شما بدهد.در جلسه اول ابتدا پزشک  انتظارات و خواسته های شمارا در مورد عمل لیپوماتیک بررسی کرده و با توجه به شرایط شما از نظیر قد ، وزن ومیزان چربی برای شما تعیین میکند که ایا انظارات شما معقول است یا خیر. و برای شما تعداد جلسات ممکن را برای عمل با توجه به توده چربی ویا نواحی مورد نیاز عمل را برای شما مشخص میکند.

 اقدامات لازم قبل از انجام لیپوماتیک:

نکاتی که در جلسه مشاوره باید از بیمار سوال شود و بیمار بایستی با دقت به آن پاسخ دهد شامل موارد ذیل می باشد:
1-سابقه بیماریهایی مانند دیابت کنترل نشده ، فشارخون بالا ، بیماریهای قلبی عروقی مانن سکته قلبی یا مغزی ،جراحی های قبلی مخصوصا در ناحیه مورد نظر ، بیماریهای مزمن مانند سرطان ، لوپوس ، بیماریهای همراه با ضعف سیستم ایمنی و......
2-سابقه مصرف داروها خصوصا داروهای ضدانعقادی مانند آسپرین،وارفارین،پلاویکس و داروهای ضعیفتر مانند بروفن و خانواده آن، ویتامینE و داروهایی مانند آمیودارون، سایمتیدین، سیپروفلوکساسین، فلوکستین، فلوکونازول، مترونیدازول، کلاریترومایسین،،اریترومایسین،کتوکونازول،وراپامیل،سرترالین،تیروکسینها،دیلتیازم،نیفدیپین ،متوپرولول ، تتراسیکلین ، دانازول ،الپرازولام ،اترووستاتین ،سیموستاتین

3-ارزیابی های روانی از نظر سابقه اعمال مشابه ، تغییرات وزن متوالی ، فعالیت بدنی ، تحمل مراحل بعد از عمل

4-انجام سونوگرافی از نظر قطر چربی زیر جلدی ، احتمال فتق و ...
5-آزمایشات خون از نظر کم خونی ، کارکرد کبد و کلیه ، تست بارداری در زنان ، تستهای انعقادی و تست تشخیص بیماریهایی مانند هپاتیت و ......
6-پر کردن فرم رضایت نامه

به علت اثر داروهاي بي حسي و آرام بخش های بکار برده شده حین عمل ، توصیه می گردد بيمار با يک همراه محل كلینیک ترك كند.

رژیم غذایی بعد از لیپوماتیک

اگر تخليه چربي و لیپوماتیک با بي حس كننده موضعي انجام شده است که عموما به اینگونه است ، بيمار مي تواند فوراً به رژيم غذايي معمول خود بازگردد.

سایر ملاحظات بعد از لیپوماتیک

به مقدار كافي آب، آب ميوه يا نوشيدني هاي غيرالكلي براي جلوگيري از اتلاف آب بدن بنوشد. از خوردن نوشيدني هاي الكلي، به مدت 48 ساعت قبل و بعد از جراحي اجتناب شود.
استراحت مطلق براي چند ساعت اول بعد از جراحي لیپوماتیک پيشنهاد می شود و تا 18 ساعت رانندگي نباید انجام شود.
در روز يا عصر تخليه چربي با لیپوماتیک ، پياده روي كوتاهي اگر تمايل داشته باشد، مي تواند انجام دهد. در صورت شلي اوليه زياد پوست در ناحيه شکم تا 3 الي روز بيمار را از نشستن 90 درجه بايد منع کرد زيرا پوست شل شده چين خورده و مايعات در بين سپتوم هاي آن محبوس شده و به همراه سروماي تشکیل شده سبب سفتي پوست زير شکم می شود . اين مشکلي است که خيلي از پزشکان پس از تخليه چربي با آن مواجه مي شوند و دنبال راه حلي براي آن می گردند .
براي جلوگيري از اين امر به بيمار توصيه می شود که در اين مدت بيشتر دراز کشیده ،راه برود يا براي نشستن لم دهد.
روز بعد از تخليه چربي با ليپوماتيک بيمار مي تواند خود را درگير فعاليت هاي فيزيكي روزانه خود کند . همچنين مي تواند 2 تا 4 روز پس از درمان به ورزش يافعاليت فيزيكي خود باز گردد. پيشنهاد می شود كه با 25 درصد از شدت ورزش نرمال خود آغاز كند و سپس فعاليت روزانه ورزشي را با حوصله افزايش دهد. هرچه تحرک بيمار در روزهاي اول بيشتر باشد تخليه مايعات بهتر صورت ميگيرد.

پوشيدن گن هاي ويژه تخليه چربي

بعد از لیپوماتیک براي ترغيب درناژ (تخلیه ) مايعات از محل هاي برش و جلوگيري از تورم پس از تخليه چربي مي بايست بعد از لیپوماتیک پوشيدن گـِـن (Garment) ويژه ، متناسب با سايز بيمار تجويز نمود تا بلافاصله پس از پانسمان شدن بر تن وي پوشيده شود.
با آغاز روز بعد از جراحي بيمار مي تواند گن را فقط روزانه براي رفتن به حمام بيرون آورده، گن را شسته و پس از خشک شدن مجدداً بپوشد و پوشيدن مداوم گن را بايد تا 24 ساعت بعد از اينكه درناژ مايعات كاملاً متوقف شد، ادامه دهد.
پوشيدن گن پس از درمان با ليپوماتيک فقط به مدت 7 تا 10 روز توصيه می گردد و پس از آن اجازه داده می شود تا پوست فشرده نشده و به طور عرضي شروع به كشيده شدن نمايد.
بيماران ممكن است احساس سرگيجه مختصري را در صبح روز بعد از تخليه چربي، تجربه نمايند كه معمولاً به هنگام درآوردن لباس ها و يا تغییر وضعيت سريع از حالت نشسته به ايستاده رخ می دهد. در اين حالت بيمار بايد سريعاً در حالت نشسته يا درازكش قرار بگيرد.

مراقبت از زخم وحمام کردن

بيمار بايد بعد از لیپوماتیک بريدگی ها را تميز نگه دارد. پس از 48 ساعت اولیه دو بار در روز حمام کردن توصيه می شود . پس از شستن دستها ابتدا بايد پوست محل تخليه چربي را مقداري ماساژ داده تا به درناژ کمک شود سپس بريدگيها را به آرامي با آب و صابون شسته و بعد با حوله تميزي خشک كرد.
محل برش را دوباره پانسمان کرده و از پد هاي جاذب جديد استفاده شود. هنگامي كه به مدت 24 ساعت از محل برش مايعي تخليه نشود، ديگر نيازي به پانسمان کردن و استفاده از پد نيست.

پیکر تراشی به روش لیپوماتیک

جشنواره نوروزی ویژه پیکر تراشی رویان سلامت
شکم و پهلوها فقط پنج و نیم میلیون
به مدت محدود با اولویت ثبت نام بدون هزینه بیمارستان
انجام توسط حرفه اي ترين و مجرب ترين پزشكان فوق تخصص
با جديدترين و پيشرفته ترين متدها و تجهيزات روز دنیا

♦برای نخستین بار در ایران پیکرتراشی با پیشرفته ترین دستگاه روز اروپا
♦لیپوست( تلفیق بادی جت + لیپوماتیک)
♦انجام در مراکز جراحی مجهز و پیشرفته توسط فوق تخصص

♦جراحي زیبایی فقط در 3 ساعت
♦بدون نیاز به ماساژ های بعدی و بدون درد و خونریزی
♦کمترین دوره نقاهت و بدون نیاز به بستری شدن و بیهوشی
♦بدون نیاز به ماساژ بعد از عمل

برای دیدن نمونه ای بیشتر پیج جراحی رویان را دنبال کنید
@royan.surgery

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن  41936-021 ,95-22885890-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید

سایر خدمات زیبایی رویان سلامت

دیدگاه در"لیپوماتیک"

 1. الی

  سوالی داشتم
  اینکه بعد از تزریق در نواحی سینه و باسن این نواحی حس پوستیشون رو از دست میدن؟؟؟ بی حس میشن؟؟

  بعد اینکه بعد مدتی چربی شل میشه؟ جوری که باسن افتادگی باسن و شلی بیش از حد بشه؟

 2. ماری

  سلام آیا لیپوماتیک ساق پا هم انجام می دهید؟ حدودا هزینه اش چقدر میشه و تا چه حد موثر در لاغری و خوش فرم شدن ساق پا می شود؟

  • royanadmin

   با سلام
   خیر ساق پا لیپو نمیشه
   چربی های کنار زانو رو میشه برداشت
   ولی ساق پا در اکثر کیسها نمیشه بی ضرر بودنش اثبات نشده و چون این احتمال آسیب به ورید هست بهتره انجام نشه

 3. مینا

  سلام ببخشید مادرم شکم پهلو زیادی داره قند داره برا عملش مشکلی پیش نمیاد

  • royanadmin

   با سلام
   قند اگر تحت کنترل باشه و عدد هموگلوبین A1c نرمال باشه
   و پزشک معالجشون نامه کتبی برای تایید بدن میشه این عمل انجام بدین

  • محمدرضا

   سلام هزینه لیپو شکم و پهلو چقدر است؟

   • royanadmin

    با سلام
    برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره ۴۱۹۳۶(۰۲۱) ، ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید

 4. اکبر رضایی

  با سلام.من بیماری کولیت اولستراتیو یا التهاب روده بزرگ دارم و در عین حال چربی زیادی در شکم و پهلو دارم.ایا انجام لیپوماتیک با داشتن این بیماری برای بنده مقدوره؟

 5. Zeinab

  سلام ببخشین باید ﭺندوقت از عمل سزارین بگذره تا بتونم لیپوماتیک کنم بعداین ک هزینه پشت شکم وپهلو ﭺقدر حدودا

  • royanadmin

   با سلام
   پس از گذشت شش ماه از عمل سزارین میتونید انجام بدین
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵
   مشاورین تلگرام : royanmoobot@

 6. میلان

  سلام .من ۲ماه پیش تو مرکز شما لیپو شکم انجام دادم ولی هنوز شکمم بزرگه.چرا؟

 7. نیروانا

  سلام‌. بعد از تخلیه چربی به باسن. احتمال جذب شدنش هست؟ من چربی از شکم برداشتم برای لپ و خط خنده. بعد از یکسال بکلی جذب شد.

 8. م د

  ببخشید وقتی لیپو انجام میشه بعد تزریق به باسن همزمان انجام میشه مشکلی‌ نیس دراز بکشیم؟ فرم باسن مشکلی پیش نمیاد براش؟

 9. م د

  و اینکه هزینه با ترنسفر به باسن ۶ت؟ بازوها چقدر میشه؟

  • royanadmin

   با سلام
   خیر هزینه ترنسفر ۲ میلیون می باشد
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

 10. علی

  سلام برای جراحی های لاغری و پیکر تراشی شکم و سینه و باسن شرایط اقساط دارید ؟اگر نه لطفا هزینه این عمل ها رو بگید .
  ممنون

  • royanadmin

   با سلام
   خیر شرایط اقساط فقط برای کاشت مو می باشد.
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.
   ☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
   ☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

 11. امیر

  سلام ببخشید پسری هستم با قد ۱۷۲ و وزن ۹۸ کیلوگرم اگه بخوام چربی شکم و سینه ام رو بردارم حدودا چقدر میشه؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 12. آ .د

  هزینه عمل بزرگی سینه مردان از نوع بافت چربی چقدر می باشد ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 13. رامین

  ببخشید شکم من خیلی بزرگه دکتر رفتم گفت شما چربی خیلی کمی داری ولی دلیل بزرگی شکمتون نفخ خیلی زیاده،ایا شکمی که نفخ داره هم میشه عمل کرد و هزینه‌اش چقد هست
  با تشکر

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله میشه عمل کرد
   برای مشاوره رایگان در مورد هزینه ها با مجرب ترین مشاورین ما، میتوانید با شماره تلفن ۴۱۹۳۶-۰۲۱ و ۹۵-۲۲۸۸۸۵۸۹۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید

 14. حامد

  سلام تخلیه مایع بعد از لیپوماتیک شکم و پهلو معمولا چند روز زمان میبره؟لطف میکنین

 15. محمد

  با سلام بعضی ها میگن چربی که تو لیپوماتیک برداشته میشه بعد یه مدت دوباره جذب میشه و دوباره آدم چاق میشه درسته یا نه؟ممنون

  • royanadmin

   با سلام و درود
   با توجه به اینکه در روش لیپوماتیک با جدا نمودن و تخلیه بافت سالم چربی از بدن فرد متقاضی ، شاهد کاهش چربی در ناحیه مورد نظر یا کاهش سایز اندام شکمی و کمری فرد هستیم اما چنانچه فرد پس از کاهش قابل توجه سایز بدن خود به رعایت رژیم غذایی توجهی نکند ، مسلما این چربی های حذف شده باز خواهند گشت.

 16. ليلا موسي نژاد

  با سلام
  ميخواستم بدونم ليپوساكسن صورت هم انجام ميدين؟

 17. ناهیده

  سلام خسته نباشید
  معذرت سوالی داشتم
  من خانمی ۲۷ ساله هستم که بعد رایمان dvt پای راست گرفتم و الان ۶ ماهه وارفارین مصرف میکنم که با توجه به نتیجه سونو رنگی در هفته قبل بیماری کاملا بهبود یافته و تا یک ماه دیگه قرص مصرف میکنم. آیا میتوانم لیپوماتیک ران انجام دهم؟ چه مدت بعد قطع قرص ممکن است؟
  ممنون

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما بهتر است که لیپوماتیک ران انجام ندهید بدلیل اینکه احتمال آمبولی در شما وجود دارد
   ولی لیپوماتیک شکم و پهلو بلامانع است

 18. یسنا

  سلام خسته نباشید ، من شکم و پهلوهام چربی داره ولی زیاد نیست ، اینا رو تخلیه کنید و یکمی از چربی ها به باسنم اضافه بشه میخواستم بدونم هزینه لیپوماتیک چقدر میشه ؟ من از مشهد میخوام بیام واسه عمل به همین خاطر اگه اماکنش هست قیمت بگید ممنون میشم

 19. نیلوفر

  سلام. وقت بخیر. من قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۴ هستش. فقط مشکلم تو ران هستش .ه هر چی رژیم و ورزش می کنم تکون نمیزخوره. هزینه لیپوماتیک ران چقدر میشه؟ و اینکه چربی من اصلا زیاد نیس فقط میخوام فرمش بهتر بشه. و اینکه ایا امکان پرداخت قسطی هم وجود داره؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای دریافت هزینه می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره۴۱۹۳۶ (۰۲۱) ، ۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید .
   خیر پرداخت اقساطی فقط برای کاشت مو می باشد.

 20. زیبا

  سلام و خسته نباشید.من سه ساله پیش سزارین کردم دوقلو حامله بودم به خاطر همین پوست شکمم خیلی افتادگی پیدا کرده و اویزان شده و چربی هم زیر اونو گرفتهقدم ۱۶۵ و وزنم۷۰ کیلو هست.میخواستم ببینم ایا عمل لیپوماتیک میتونم انجام بدم یا باید ابدومینوپلاستی انجام بدم با توجه به عوارصی که داره.و اینکه لطف بفرمایید هزینشو هم اعلام کنید.لطفا چون شهرستان هستم میخام دقیق بدونم

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   شما چون شکمتون افتادگی داره حتما ابدومینوپلاستی باید انجام بدین و در صورت انجام لیپوماتیک افتادگی بیشتر میشود .هزینه ابدومینوپلاستی برای شکم حدودا ۱۰میلیون تومان می باشد.

 21. لیاا

  سلام…
  ۳۸ ساله هستم…و ۳بار زایمان داشتم
  من ۳ ساله که عمل ابدومینو انجام دادم…
  و اندامم عالی شده بود ولی الان رانهای چاق دارم…و کمی هم شکمم چربی اورده…ومیخوام کلا از بازو و ران هام چربی برداشته بشه….و اگر مقدار کمی چربی در شکم هم هست اونها رو هم بردارم…
  هزینه اش چقدر هست؟
  و مدت استراحت چند روزه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هزینه لیپوماتیک برای هر بازو حدودا ۲ میلیون و برای هر ران ۴ میلیون تومان میباشد.
   مدت استراحت هم بستگی به آستانه تحمل درد هر بیمار دارد ولی به طور نرمال حدودا ۳-۴ روز می باشد.

 22. Fs

  سلام خسته نباشید من کل بدنم چاق هست سینه شکم پهلو.. قد ۱۵۰ وزنم ۹۰ کیلو میخواستم ببینم هزینه لیپوماتیک من چقدره؟؟ و اینکه من تیروئید خیلی کم کار دارم.. بعداز عمل ایا دوباره چاق میشم ؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لیپوماتیک برای کل بدن معمولا با نظر پزشک معالج در دو مرحله صورت می پذیرد .
   اصولا جایی که لیپوماتیک انجام میشود چربی تجمع نمیشود .
   برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و … شما میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 23. مریم

  سلام هزینه ی ابدو شکم وپهلو چنده

 24. مهران خان

  سلام خدمت شما.بنده چاق بودم الان چند ساله لاغر شدم و به حدی رسیدم که مربی باشگاه میگه کم تر از ۱۰درصد شده چربی بدنم.فقط پوست در ناحیه شکم اضافه اوردم.میخواستم عمل کنم.و سینه هامم سره صورتی بزرگ دارند میخواستم اونم عملش کنم کوچگ کنم.میخواستم ببینم میشه جفتشا تو یک عمل درست کرد.و این که بنده از اصفهان باید بیام اگه زحمتی نیس مبلغشم حدودی بهم بگین ممنون.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتس آپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص در مورد نیاز به عمل جراحی نظرشان را به شما اعلام نماید.ولی بهتره است که شما در ابتدا عمل کاشت مو انجام بدین و بعد بینیتونو عمل کنید

 25. نسیم

  باسلام من نظرمساعدی به لیپوماتیک دارم شاهدعمل دوستانم بودم و نتیجه ش عالی بوده خودم هم تصمیم به عمل لیپوماتیک دارم

 26. صفدری

  سلام هزینه جراحی لیفت سینه سایز ۷۵ که یکم بالا بیادو کوچیکتر و همزمان ابدومینوپلاستی شکم که بخاطر ترک بارداریه ترکا تا ناف اومده میخوام برن سایز کمر ۴۰ چقده؟هردوباهم چقدر میشه

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره ۴۱۹۳۶(۰۲۱) ، ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید

 27. لیلا

  با سلام.من لیپوماتیک برای شکم میخاستم و همزمان تزریق چربی به باسن ولی خیلی آدم ترسویی هستم میخاستم بدونم عوارض نداره؟منظورم آمبولی …..
  و اینکه در حین عمل داروی خواب آور تزریق میشه یا من فرایند عمل میبینم.چون فکر نکنم در طول عمل صبور باشم.
  البته من بدن چاقی ندارم و یه مدته دارم رژیم پر کالری استفاده میکنم تا کمی چربی برای تزریق به باسن داشته باشم.قدم۱۶۴ وزنم۶۴ هست.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   هر عملی عوارض مربوط به خود را دارد با توجه به اینکه محققان تلاش زیادی در رفع عوارض جراحی های زیبایی دارند، دستگاه هایی هوشمند و پیشرفته را ابداع کرده اند دستگاه لاغری لیپوماتیک از جمله دستگاه های جدید و به روزی است که در سراسر نقاط دنیا و در بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و ریسک ابتلا به آمبولی را در بیماران به صفر رسانده است.
   بله در عمل بیهوش میشین و چیزی از مراحل عمل متوجه نمیشین.
   برای تزریق چربی به باسن باید ذخیره چربی مناسبی داشته باشین

 28. حمید

  با سلام چنانچه ناحیه شکم لیپوماتیک شود چقدر روی وزن تاثیر می گذارد چقدر از وزن کم می شود.مادرم ۶۶ سال سن دارند بیماری قند دارند چون وزنشون زیاده پاهاشون توان لازم را ندارند.چه توصیه می فرمایید.

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   با توجه به اینکه بافت چربی وزن زیادی ندارد و بیشتر حجم داره ،بنابراین خیلی در وزن تاثیر گذار نیست
   و در مورد بیماری قند مادرتون باید میزان بیماریشان بررسی شود و برای عمل حتما تاییدیه پزشک معالج مورد نیاز است زیرا در اینگونه بیماری ها بهبود ناشی از جراحت های بعد از عمل با کندی صورت میگیرد

 29. حمید

  در عمل لیپوماتیک چقدر در روی وزن تاثیر می گذارد مادرم ۶۶سال سن دارند ودیابت دارند.می خواهیم عمل روی شکم شون عمل انجام شود.تاثیر روی وزنشون دارد.

 30. فائزه

  سلام من مزديك دو ستل پيش سرطان تيروييد داشتم عمل كردم يد درماني هم كردم الان شكر خدا خوبم ميخوام بدونم ميتونم ليپو انجام بدم

 31. فاطمه

  سلام خسته نباشید من از شهرستان مزاحمتون میشم من میخوام لیپوماتیک شکم و پهلو و تزریق بعه باسن انجام بدم راهم خیلی دوره میشه لطف کنید بگید هزینش چقدره و آیا عوارض یا خطری نداره؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   برای تزریق چربی به باسن باید ذخیره چربی مناسبی داشته باشین
   دستگاه لاغری لیپوماتیک از جمله دستگاه های جدید و به روزی است که در سراسر نقاط دنیا و در بهترین کلینیک های تخصصی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و ریسک ابتلا به آمبولی را در بیماران به صفر رسانده است.
   جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره ۴۱۹۳۶(۰۲۱) ، ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ به شماره ۰۹۱۹۰۱۲۵۴۶۰ پیام ارسال کنید

 32. فاطمه

  سلام خسته نباشید من از شهرستان مزاحمتون میشم من میخوام لیپوماتیک شکم و پهلو و تزریق به باسن انجام بدم راهم خیلی دوره میشه لطف کنید بگید هزینش چقدره و آیا عوارض یا خطری نداره؟
  آیا هزینه ربطی به بزرگی و کوچکی شکم و پهلو دارد چون من زیاد بزرگ نیست شکم و پهلوم

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map