کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

کاشت مو رویان سلامت

چرا کاشت مو انجام می دهیم؟

بدون شک ریزش مو یکی از بزرگترین معضل هایی است که یک فرد در دوران زندگی خود با آن برخورد میکند. افرادی هم که دچار ریزش وسیع مو هستند از نظر ظاهری مسن تر از هم سن های خود که موهایشان نریخته به نظر می رسند.

این مساله می تواند منجر به ایجاد افسردگی و عدم اعتماد به نفس در فرد بشود. البته ریزش مو در افراد مختلف عکس العمل های متفاوتی را ایجاد می کند. تعداد معدودی از مردان مشکل طاسی خود را به خوبی پذیرفته و با آن کنار  آمده اند، ولی امروزه اکثر مردان طاس برای برگرداندن موهای از دست رفته به دنبال هر درمانی می روند.

از درمان های سنتی گرفته تا دارویی و جراحی. چرا که به نظر آن ها داشتن مو مترادف است با جوانی، زیبایی و اعتماد به نفس. در چنین شرایطی باید به دنبال بهترین راه حل بود و تنها راه حل دائمی برای موهای از دست رفته عمل جراحی کاشت مو می باشد.

کاشت مو که در جراحی های امروزه استفاده می شود، تارهای مو و ریشه‌های مو از ناحیه ای برداشته می شود و به منطقه ای که مو در آن وجود ندارد و یا کم مو است منتق می گردد. روش نامبرده برای بازسازی و ترمیم ریش، مژه، ابرو، موهای سینه استفاده می‌شود.

چه کسانی کاندید کاشت موی طبیعی هستند؟

1-مردان مبتلا به ریزش موی هورمونی- ژنتیکی ( Andogenetic alopecia ) که دچار درجات مختلفی از کم پشتی و یا طاسی سر هستند.
2-خانم هایی که مبتلا به ریزش موی هورمونی – ژنتیکی بوده و دارای موهای کم پشت و یا نازک در مناطق جلوی سر و نواحی مرکزی سر هستند ولی از تراکم موی خوبی در قسمت پشت سر ( ناحیه دهنده ) برخوردار می باشند.
3-افرادی که بطور مادر زادی دارای مو کم پشت و یا فاقد آن هستند .
4-افرادی که به دنبال بعضی بیماری های پوستی و یا صدمات وارده به این ناحیه و یا عمل جراحی و یا سوختگی در پوست سر دچار طاسی شده اند.
5-کسانی که به دنبال جراحی یا سوختگی در ناحیه صورت و یا صدمات وارده به مو ، ابروها و ریش یا سبیل آنها به صورت خطی یا منطقه ای دچار طاسی شده است.
6-افرادی که به دنبال خالکوبی ابرو و چند سال بعداز آن دچار کم پشتی شدید و یا طاسی ابرو می شوند.
7-افرادی که قبلاً برای باز سازی طاسی و کم پشتی از روش های Flap استفاده کرده و از نمای غیر طبیعی آن نارضایتی دارند.

 دلایل علمی ریزش مو

 ریزش مو دلایل بسیاری دارد ، اما قبل از هر چیز باید علت ریزش آن بررسی شود و با توجه به دلایل آن درمان مناسب و نتیجه بخش را برای آن مشخص کرد . بطور تقریبی در حدود 70 تا 98 هزار تار مو در سر وجود دارد که بیش از 87% آنها در حال رشد هستند . بطور متوسط روزانه 30 تا 100 عدد مو ریزش دارد.

همچنان که یک مو می ریزد موی جدید جای آن را می گیرد، اما مشکل زمانی آغاز می شود که سرعت ریزش از سرعت رویش مو پیشی میگیرد و یا رشد مو های جدید ضعیف شود. در این حالت پس از مدتی از تعداد کل مو ها کم شده و فرد متوجه کاهش حجم موهایش می شود . عوامل مختلفی می توانند بر سیکل رشد اثر کرده و باعث ریزش موقت یا دائمی شوند.

شایع ترین علت طاسی در مردان هورمون آندروژن و عامل ژنتیک می باشد. از دیگر دلایل ریزش مو ( خصوصا در خانم ها ) به علت استرس ، افسردگی، خونریزی، رژیم غذایی سخت و نامناسب و کمبود پروتئین، استفاده و یا قطع دارو های هورمونی، مصرف قرص های ضدبارداری طولانی مدت، کمبود روی یا آهن، آسیب های فیزیکی طولانی مثل تحریک و فشار و کشش تار مو (استفاده از اتوی مو ، سشوار، بیگودی و …) تب بالا ، پرکاری یا کم کاری تیروئید، کم خوابی و … می باشد که معمولا موقتی و قابل درمان هستند.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

برای کاشت مو روش های متفاوتی وجود دارد که متخصصین ما می توانند بهترین کاشت مو را برای شما انجام دهند. اگر هم اکنون نیاز به تغییر ظاهری را در خود احساس می کنید، کاشت مو را در کلینیک کاشت مو رویان سلامت تجربه کنید . کاشت مو یکی از خدماتی است که کلینیک کاشت مو رویان سلامت به شما عزیزان ارائه می دهد،خدماتی دیگر نظیر کاشت ریش و سیبیل، لیزر، کاشت ابرو، لیپوماتیک و... را با مجرب ترین و بهترین متخصصین ارائه می دهد. کاشت مو ارزان را می توانید با قیمت مناسب در کلینیک کاشت مو رویان سلامت انجام دهید. 

جهت دریافت وقت مشاوره تخصصی با پزشک متخصص پوست و مو رویان سلامت می توانید با شماره خط ویژه کلینیک 02141936 و 95-22885890(021) در تماس باشید.همچنین می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ پیام ارسال کنید.

آخرین مطالب منتشر شده کاشت مو

دیدگاه در"کاشت مو رویان سلامت"

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید