کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

تزریق ژل

ویدئوی توضیحات پزشکان رویان سلامت درباره ی انواع فیلر و ژل لب

در ویدئوهای بالا نمونه کار و فیلم تزریق ژل هیالورونیک اسید به لب و فک از کلینیک زیبایی رویان سلامت تهران را مشاهده میکنید.

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

مهم ترین مسئله در انتخاب بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران ، وجود متخصص پوست و زیبایی ماهر و مجرب می باشد تا با تجربه و مهارت خود ، بهترین نتیجه را برای متقاضیان ارائه دهد .

نکته مهم دیگر در انتخاب کلینیک تزریق ژل و تزریق ژل لب ، وجود بهترین برندهای روز دنیا می باشد  تا فرد کمترین زمان ممکن را برای نقاهت خود طی کند.

در بهترین مرکز تزریق ژل کلیه مراحل انجام عمل ، از جلسه ی مشاوره قبل از عمل گرفته تا ویزیت های بعد از عمل بدون اتلاف وقت بیمار و در وقت معین انجام خواهد شد .

معمولا بهترین تزریق ژل با اسید هیالورونیک می باشد که اکثرا در کلینیک رویان سلامت از این روش استفاده میشود ، به طور کلی متخصص ماهر با معاینه فرد بهترین نوع و استانداردترین مقدار تزریق ژل لب  و محل تزریق ژل را با توجه به ظاهر شخص و شرایط  فرد تعیین  و اقدام به اجرا می کند .

مقدار تزریق ژل در کیفیت و ظاهر نقش بسیاری دارد ، که خوشبختانه در کلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت مقدار تزریق ژل کاملا استاندارد و اصولی  تزریق خواهد شد ، از موارد دیگر در این کلینیک می توان به مجهز بودن و استاندارد بودن کلینیک و همچنین معتبر بودن مواد مصرفی در این کلینیک می باشد که همگی استاندارد و دارای تاییدیه وزارت بهداشت می باشد . همانطور که میدانید تزریق ژل برای ماندگاری و دائمی شدن نیاز به ترمیم های سالانه دارد که در کلینیک رویان سلامت به صورت استاندارد و بدون ایجاد تغییر برای متقاضیان اجرا خواهد شد .

تزریق ژل چیست؟

ژل های حجم دهنده موادی هستند که در ترکیب آنها از هیالورونیک اسید، یکی از مواد طبیعی موجود در پوست انسان استفاده شده است و کمترین ناسازگاری را با بافت های بدن دارند.

این ژلها به عنوان کاهش دهنده عمق چروک و حجم دهنده برای گونه، لب، سینه و پرکننده فرورفتگی های مختلف پوست، بکار می روند و سفتی مناسب  و چسبندگی خوب به بافت های زیر پوست و یکنواختی در جذب، از مزایای آنهاست و درمحل تزریق تا حدی باعث بافت سازی نیز می شوند.

انواع مختلف ژل ها:

ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نیز بسته به نوع خودش، کاربرد متفاوتی دارد. به طور کلی می توان ژل ها را به سه دسته تقسیم کرد:

  • ژل های قابل جذب

این نوع ژل ها از جنس مولکول های خود بدن هستند و میتوانند بر روی پوست جذب شوند.

  • ژل های دیر جذب

ژل رادیس (Radiesse) و کپتیکو (Captique) ، از ژل های دیر جذب هستند. این نوع ژل ها باعث تحریک بافت سازی می شوند و در طی ۱ تا ۵ سال عمل خواهند کرد. اشکال این نوع ژل ها (ژل های دیر جذب) این است که باعث گلوله شدن زیر پوست می شوند.

ژل های غیر قابل جذب:

این نوع ژل ها غیر قابل جذب در پوست بوده و به هیچ وجه جذب پوست نمی شوند. ژل های آرتکل و آکوآمید از این گونه ژل ها هستند. برای استفاده از این گونه ژل ها باید آن ها را به پوست تزریق کرد.

البته نمی توان این گونه ژل ها را به خود پوست تزریق کرد و این یکی از معایب این گونه ژل ها ست. در ضمن، ژل های غیر قابل جذب، در طی زمان بیشتری اثر میکنند (حدود ۳ تا ۵ سال) .

این ژل ها توانایی گلوله شدن زیر پوست را نیز دارند که از معایب محسوب می شود؛ یعنی می توان پس از مدتی، آنها را در زیر پوست لمس کرد.

 

 

تزریق ژل و کاربرد آن در نقاط مختلف بدن

1-فرم دهی و پروتز چانه با تزریق ژل:

چانه زیبا یکی از المان های مهم در جذایت چهره به شمار می رود . چانه قوی و برجسته جز ویژگی هایی در صورت است که می تواند باعث تقارن و تعادل چهره شود.برای این کار حجمی از ژل های  نوع هیالورونیک اسید توسط سوزن های نازک در زیر پوست قسمت چانه تزریق می شود. تزریق بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد.

تزریق ژل چانه

2-رفع خط خنده  با تزریق ژل:

خطوط خنده (لبخند)، چین های وابسته به لب (بینی) هستند که از هر دو طرف بینی تان تا گوشه های دهان شما جریان دارد. آنها بر اثر سالخوردگی و پیری بوجود می آیند، وقتی لایه های چربی صورت از بین می روند و باعث می شود که پوست حالت افتاده پیدا کند و چین های برجسته ای را ایجاد کند.

3-زاویه سازی و فرم دهی فک با تزریق ژل:

باعث بهبود اندازه فک شود:برخی از بیماران نیاز به تزریق ژل پوستی دارند تا خط آرواره شان را تا جایی نزدیک اطراف گوش شان بالا ببرند.

باعث بهبود شکل فک شود:برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتری در جلوی فک خود در چانه دارند و برخی از بیماران نیاز به حجم بیشتر در گوشه فک خود دقیقاً زیر گوش دارند و بعضی از آنها فقط نیاز به مرتب کردن خط فک با توجه به فک پایین شان با تزریق در شیار پیش فکی دارند.

باعث بهبود خط فک بعد از جراحی پلاستیک شود:   اغلب خطوط فک در نزدیکی گوشها پس از جراحی پلاستیک بد شکل می شود. تزریق ژل پوستی برای بازسازی این ناحیه می تواند ظاهر طبیعی تری ایجاد کند.

باعث بهبود خطوط فک از کار افتاده می شود: در حالیکه ما پا به سن می گذاریم، نظم ساختاری خط آرواره ما از بین می رود. این را می توان با تزریق ژل پوستی جبران کرد.

تقارن خط فک : عدم تقارن خط فک را می توان با درمان تزریق ژل پوستی بهبود بخشید.

تزریق ژل زاویه فک

4-برجسته سازی و فرم دهی لب با تزریق ژل هیالونیک اسید

امروزه ژل های پیشرفته از اسید هیالورونیک (یا HA) ساخته شده اند که به طور طبیعی در بدن یافت می شود. این عنصر زیبایی ، بسیار مفید است زیرا قادر است که وزن خود را در آب تا ۱۰۰۰ بار نگه دارد.از این ژل برای فرم دهی چانه، زاویه سازی فک، برجسته سازی لب و گونه، رفع خط اخم اطراف ... استفاده می شود.

  • میکروکانولا: وسيله اي است با يك سر گرد و يك منفذ ظريف كه از طریق یک ورودی كوچك که معمولاً با یک سوزن سایز بزرگ‌تر در پوست ایجاد می‌شود، وارد لایه‌های زیرین پوستی شده و به ‌راحتی زیر پوست بیمار می‌لغزد و از اين طریق فیلر يا ژل را تنها با يك سوراخ بدون درد و خونریزی تزریق می‌شود.
  • ويبراتور: جديدترين وسيله كاهش درد تزريقات بيحسي در دنيا كه با ايجاد لرزش عصب هاي درد را گمراه كرده و درد تزريق بي حسي را تا ٩٠٪‏ كاهش مي دهد.

 

تزریق ژل لب

مزایای تزریق ژل چیست؟

برای از بین بردن چین و چروک، می توانید از چند روش کمک بگیرید. یکی از آنها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی است. در کل تزریق چربی، به مراتب بهتر از تزریق ژل است چون چربی در نقاط زیادی از بدن نیز وجود دارد و شیمایی نیست که همین باعث می شود  که عوارض کمتری داشته باشد.

اما از مزایای تزریق ژل نسبت به چربی این است که ژل، تورم و درد زیادی را به همراه ندارد. همچنین چون ژل ها آماده هستند، نیازی نیست که به اتاق عمل بروید و می توان به صورت سرپایی ژل را تزریق کرد.

نکات بعد از تزریق ژل لب :

1-عدم نوشیدن مایعات داغ تا 1 هفته
2-عدم استفاده از رژ لب حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
3-عدم استفاده کمپرس گرم
4-عدم استفاده از سیگار و قلیان حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
5-پرهیز از بوسیدن حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
6-استفاده از کپسول سفالکسین طبق دستور دکتر
7-عدم ماساژ تا 2 هفته توسط غیر پزشک
8-تا 1 هفته بعد از تزریق روزی 2 مرتبه با پماد تتراساکین یا موپیرسن را چرب نمایید.
نکته :
1-عدم قرینگی در تزریق ژل تا 2 هفته طبیعی است که به علت ورم خون مردگی در ناحیه تزریق است که حجم کاذب ایجاد میکند.
2-کبودی و درد مختصر تا 1 هفته بعد از تزریق طبیعی است.
3-در صورت درد شدید و رنگ پریدگی لب پس از تزریق بلا فاصله با پزشک تماس بگیرید واطلاع دهید.
4-بعلت تزریق ماده بی حسی ممکن است تا چند ساعت پس از تزریق احساس کنید که لب و یا چانه کج شده است که جای هیچ گونه نگرانی را ندارد.
5-با توجه به تزریق ماده بی حسی و ورم ایجاد شده به واسطه تزریق حجم کاذب ایجاد میشود که پس از 3 الی 7 روز کامل از بین میرود و حجم ایجاد شده 30% الی 50% کمتر از حجم روز اول میباشد.
6-در صورت سابقه تب خال حتما قرص آسیکلودیر را طبق دستور پزشک مصرف نمایید.

 برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید