تزریق چربی به صورت

همه چیز درباره ی تزریق چربی،اثرات زیبایی و درمانی آن

 یکی از علت های اصلی پیری و چین و چروک های پوستی کم شدن چربی پوست است که به دنبال این اتفاق، مشکلاتی از قبیل ایجاد شدن خط خنده، خط اشک،خط اخم، چین و چروک در نواحی از جمله روی پلک ها، درمان چروک دور چشم، گونه و شقیقه ها رخ می دهد.

اما تا زمانی که این چروک ها عمیق نشده باشند، می توان در برخی از نواحی با کمک تزریق بوتاکس این مشکل را تا حدودی برطرف کرد اما زمانی که چروک ها عمیق می شوند دیگر از بوتاکس کار چندانی برنمی آید و باید به تزریق فیلرها رو آورد که بهترین پرکننده، تزریق چربی است؛ چرا که در این روش بافت چربی از قسمتی از بدن خود فرد برداشته شده و به قسمت دیگری از بدن پیوند زده می شود . چربی نوعی فیلر یا حجم دهنده طبیعی است که کاربرد های زیادی در طب و زیبایی دارد .

 

مصاحبه بایکی از زیباجویان رویان سلامت بعد از عمل تزریق چربی به صورت

یک نکته مهم:
تزریق چربی در واقع پیوند سلولهای چربی زنده به صورت و دست و... است که بعد از مدتی بافت همبند و عروق خونی اطراف آنرا گرفته و سلول‌های چربی جزئی از بافت بدن می شود و جابه جایی چربی تزریق شده گوله شدن و شل شدن پوست به هیچ وجه امکان پذیر نیست.(این عوارض در ژلهای دائمی یا ژل پاژ که از مواد صنعتی ساخته می شد مطرح بود که هم اکنون منسوخ شده است)

موارد استفاده تزریق چربی:

به غیر از برطرف کردن، چین و چروک های عمیق می توان از این روش در سایر بخش های دیگر جوانسازی از جمله:
 1. پر کردن مناطق لاغر فرورفته صورت مثل گونه و زیر چشم
 2. برجسته سازی گونه و چانه،...
 3. برجسته سازی باسن
 4. بزرگ کردن سینه ها و بازسازی سینه
 5. جوانسازی دست و کاهش ظاهری عروق زیر پوست
 6. پرکردن اسکار یا جای زخم فرورفته و سوختگی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چرا تزریق چربی جزو پرطرفدارترین روش ها است؟

از مزایای تزریق چربی می توان گفت که از آنجا که در این فرایند، از سلول‌های چربی خود بدن استفاده می‌شود،خطر واکنش‌های آلرژیک نیز از بین می‌رود و بروز مشکل پس زدگی بسیار کم است به این دلیل، برخی از افراد این روش را ایمن‌تر می‌دانند.

یکی دیگر از مزیت های این روش این است که دوام چربی از فیلرهای هیالورونیک اسید بیشتر است. همچنین چون بدون بیهوشی انجام می شود می تواند یکی از روش های جوانسازی با کمترین عارضه های احتمالی باشد و امکان جابجایی و یا حرکت در زیر پوست ندارد.

در آخر بهتر است بدانید که گاهی اوقات برای حصول نتایج ماندگارتر نیاز به چند جلسه تزریق چربی داریم. در اکثر بیماران اثرات تزریق چربی پس از جلسات ترمیم بالغ بر 5 سال یا بیشتر باقی می ماند.

لازم به ذکر است مقدار تزریق شده بعد از گذشت یک هفته یا 10 روز بیش از 40 تا 50 درصد از حجم تزریق شده کاسته میشود پس جای نگرانی از سایز ایجاد شده بعد از عمل نمیباشد.
با توجه به اینکه چربی بافت زنده میباشد و در بهترین حالت پس از تزریق بیش از 30% از حجم تزریق شده جذب میگردد ، پس لازم است که در هنگام تزریق بیش از 50% حجم خواسته شده تزریق گردد که پس از جذب و از بین رفتن تورم به سایز دلخواه رسیده شود.

نمونه تصاویر قبل و بعد از عمل

چه مناطقی برای برداشت چربی مناسب هستند؟

بهترین محل‌هایی که می‌توان چربی را برداشت کرد منطقه‌ای است که چربی آن با رژیم غذایی کم نمی‌شود .عموما بهترین مناطق قسمت خارجی ران و باسن هستند. اما به طور کلی تقریبا از چربی زیر پوست در هر نقطه ای از بدن میتوان بدین منظور استفاده کرد ولی نواحی پهلو ها، رانها، کنار زانو و زیر شکم معمولا چربی مقاومتری دارد.

آیا با یک‌بار تزریق چربی می توان به نتایج مطلوب رسید؟

در تکنولوژی قدیم (برداشت چربی به روش دستی ) جهت ماندگاری تزریق چربی باید 2 الی 4 مرتبه تکرار شود درحالیکه در تکنولوژِی جدید (برداشت چربی با دستگاه بادی جت) به علت برداشت سلول های چربی با فشار آب و بدون آسیب به سلول های چربی جهت ماندگاری فقط یکبار تکرار لازم است .

لازم به ذکر است که برخی از پزشکان چربی فریز شده استفاده می کنند که به بدلیل گوله شدن منسوخ شده است و بهتر است چربی به صورت تازه کشیده شود.

 

دوره نقاهت چقدر است و عوارضی به همراه دارد؟

دوره ی نقاهت بین 4 تا 14 روز می باشد که شامل تورم در ناحیه تزریق شده می باشد و احتمال کبودی بسیار اندک می باشد گاه تجمع کوچکی از چربی اتفاق می افتد که به سادگی برطرف می گردد. در مجموع عوارض تزریق چربی نسبت به سایر روش ها بسیار اندک می باشد که از عوارض آن میتوان به ورم بعد از عمل و با احتمال بسیار جزیی کبودی در ناحیه تزریق اشاره نمود.

مراقبت های بعد از تزریق چربی 

 • برای جلوگیری از بروز عفونت، نیاز است زیر نظر پزشک برای مدت چند روز از آنتی بیوتیک استفاده شود.
 • بعد از تزریق چربی نباید چند روز به محل تزریق دست زده شود چرا که ممکن است چربی تکان بخورد.
 •  توصیه میشود که از وارد کردن فشار زیاد به محل تزریق به مدت ۷ تا۱۰ روز و نیز ازفعالیت سنگین، ورزش شدید و خم شدن تا چند هفته پرهیز کند. به علاوه در سه هفته ی اوّل تزریق از قرار گرفتن طولانی مدت در آفتاب، استفاده از فضاهای گرم (سونای خشک و بخار) و حمام های طولانی مدت شدیدا بپرهیزید.
 •  حداقل دو هفته روی صورت نخوابید.(استفاده از بالش گردنی)
 • حداقل یک ماه هیچ ورزشی سنگین انجام ندهید روز اول صورت خود را به آرامی و با آب ولرم(بدون صابون) یک مرتبه بشورید و سپس کرم ترمیم کننده بزنید.
 • از روز دوم روزی دو تا سه مرتبه به آرامی با آب ولرم و صابون صورت خود را بشویید و هر چهار ساعت کرم ترمیم کننده را به کل صورت بزنید.
 • برای از بین رفتن ورم در خانه راه بروید و از دو بالش زیر سرتان استفاده کنید.
 • چند روز اول از سیب زمینی استفاده نکنید.(ورم را بیشتر می کند)

تزریق چربی به دست ها

دستها هم مانند صورت با افزایش سن، تغییر زیادی می کنند. با افزایش سن، تولید کلاژن در بدن بسیار کم می شود و پوست دستها پر از چین و چروک و خطوط مختلف می شود و حتی پوست دست شل هم می شود.

علاوه بر اینها، بافت چربی زیر پوست هم از بین می رود و رگ های دست برجسته تر از قبل نشان داده می شوند. بسیاری از بیماران برای تزریق چربی در دستهای خود به کلینیک پوست و موی رویان سلامت مراجعه می کنند.

تزریق چربی در دستها به منظور جوانسازی دستها انجام می شود. چربی ای که در دستها تزریق می شود، از بدن خود بیمار گرفته می شود. تزریق چربی در اصطلاح ” تزریق میکرو – لیپو ” هم نامیده می شود.

 

بسیاری از دوستان و همراهان عزیز بر سر دوراهی انتخاب ژل یا تزریق چربی دچار تردید و سردرگمی هستند.

در مورد تزریق ژل و چربی چند نکته مهم را یادآوری کنیم تا در انتخاب درست شما عزیزان را یاری کنیم
اول چند نکته در مورد تزریق ژلهای هیالورونیک اسید:
اگر جوانی صورتتان به علت افزایش سن،چاق و لاغر شدن متمادی و بر اثر عوامل محیطی از بین رفته است دوستان شادابی و شفافیت گذشته را ندارد و یا فقط قسمتهایی از صورت مثل لب ،زاویه فک و چانه و گونه تنها با هدف فرم دهی نیاز به تزریق داشته باشد پیشنهاد تزریق ژل میتواند بهترین گزینه باشد ،با توجه به اینکه تورم و کبودی ناشی از تزریق ژل بسیار ناچیز و فقط در قسمت لب ممکن است تورم یا گاها کبودی به وجود آید که در مدت زمان بسیار کوتاه یک تا دو روزه کاملا بر طرف میشود.

تزریق ژل و چربی

اما به خاطر داشته باشید که ژلهای مرغوب هیالورونیک اسید از هر سی سی ۷۰۰ تا دو میلیون تومان هزینه دارد و ماندگاری آنها بین شش ماه تا یکسال است که البته با توجه به وجود آنزیم هیالاز در بدن و سبک زندگی هر فرد این ماندگاری ممکن است متغیر باشد ،پس شما در تزریق ژل باید هزینه زیادی برای فرم دهی چند ناحیه از صورت بپردازید که با توجه به جذب ژلها و قیمت آن واقعا مقرون به صرفه نخواهد بود.

در عین حال برای قسمتهایی از صورت مانند لب بهترین گزینه تزریق ژلهای هیالورونیک اسید جذبی است چون بهترین حالت فرم دهی و زیبایی را به لبها هدیه میکند و امکان حرکت و بد فرمی بسیار ناچیز است.

پس در تزریق ژل به این نتایج دست پیدا میکنیم:

۱.فرم دهی برای نقاطی محدود از صورت مانند رفع خط خنده یا زیر چشم یا فرم دهی برای افرادی که صورتهای پری دارند
۲.فرم دهی لبها به بهترین شکل و طراحی زیبا برای لب بدون جابجایی
۳کبودی و تورم بسیار ناچیز در نواحی تزریق و دوران نقاهت بسیار کم

درمقابل اگر چربی صورت شما به علت کاهش وزن و افزایش سن یا تاثیر آفتاب ،یا رژیم های غلط غذایی،بارداری و شیردهی در خانمها و کشیدن سیگار و رفتارهای غلط مانند اعتیاد به مواد مخدر از دست رفته ،یا منافذ باز و جوشها و اسکارهای جوش دارید میتوانید با تزریق چربی بدن خودتان پوست صورت را علاوه برجوانسازی و لیفت ،فرم دهی و زاویه سازی کرده و صورت را پر و حجیم کنید.
در تزریق چربی شما میتوانید بدون محدودیت به پر کردن نواحی مختلف صورت اعم‌ از گونه،زاویه فک،چانه،خط خنده،شقیقه ناودان اشکی؛زیر چشم؛خط بغض و اندوه ؛ اقدام کنید و همزمان اثرات معجزه بخش جوانی و شادابی و لیفت را به علت وجود سلولهای بنیادی در پوست خود تجربه کنید ،اثراتی که هایفو و دیگر روشهای موقتی هرگز نمی توانند جایگزین آن باشند.
در عین حال تزریق چربی بین پانزده تا بیست روز اثرات تورمی در صورت خواهد داشت و در هر مرحله از تزریق ۳۰تا۴۰ در صد از سلولهای چربی تزریق شده ماندگاری دائمی پیدا خواهند کرد پس شما با تزریق چربی صورت با یک تیر چند نشانه خواهید زد.

و در تزریق چربی به این نتایج دست پیدا میکنیم:

۱.شادابی و جوانسازی پوست و کوچک شدن منافذ و کمتر شدن اسکار جوش
۲.عدم محدودیت در تزریق تا رسیدن به فرم دلخواه و حتی رسیدن به فرم های مدلینگ صورت
۳.مهم ترین ملاک برای انتخاب تزریق چربی هزینه کاملا مناسب با توجه به کارایی های فراوان آن میباشد.

 

مراقبت های بعد از تزریق چربی

 • دو روز بعد از تزریق می توانید حمام کنید
 • محل زخم برداشت چربی(شکم یا پا) را حتما با پانسمان ضد آب بپوشانید و سپس حمام روید
 • بعد از حمام پانسمان ضد آب را برداشته و با گاز استریل و سرم شستشو محل زخم را کاملا تمیز کرده و بعد از آن با پماد آنتی بیوتیک پانسمان کنید.
 • یک ماه اول به هیچ وجه از لیف برای صورت خود استفاده نکنید.
 • سرنگ چربی های اضافه را حتما داخل فریزر گذاشته و به هیچ وجه آب نشود و هنگام ترمیم داخل یخ آورده شود.

ورم بعد از تزریق چربی کاملا طبیعی است و بین سه روز تا دو هفته ممکن است ادامه داشته باشد و بهترین نتیجه را یک ماه بعد از تزریق مشاهده می کنید.

توصیه مهم:
جهت ماندگاری تزریق چربی و رسیدن به بهترین نتیجه میبایستی ترمیم به روش دستی حداقل سه بار و به روش بادی جت یکبار انجام پذیرد.

نانو فت چیست؟

چربی نانو یا نانو فت (Nanofat) چربی فرآوری شده بدن است که حاوی غلظت بالایی از سلولهای بنیادی است.
سلولهای بنیادی به سلولهای زیست شناختی گفته میشود که هنوز متمایز نشده اند و قابلیت تبدیل شدن به سلولهای اختصاصی را داشته و میتوانند در بازسازی بافتهای آسیب دیده اهمیت بسیار زیادی دارند.

درمان نانو چربی به سبک رویان چگونه است ؟

ابتدا سلولهای چربی با استفاده از دستگاه بادی جت آلمان برداشت می شود(که نسبت به روش دستی سلول های بنیادی بیشتری دارد)معمولا چربی از ناحیه رانها و یا شکم برداشته میشود. سپس این چربی با تکنیک‌ ویژه ای طی فرآیند پیچیده فرآوری شده و چربی بسیار لطیف و ابریشم گونه ای که حاوی سلولهای بنیادی فراوانی است بدست می آید.

تزریق نانو چربی چه فوایدی دارد ؟

مشخص شده است که تزریق چربی نانوفت تاثیر معجزه آسایی در جوانسازی داشته و پوستهای آسیب دیده (تغییر رنگ یافته یا آفتاب سوخته) و پیر را بهبود می بخشد.

تزریق چربی زیر چشم برای جوانسازی و از بین بردن کبودی،گودی و چین چروک دور چشم ،از بین بردن چروکهای سطحی صورت، گردن و ناحیه دکولته اثرات شگفت انگیزی به همراه دارد
سلولهای داخل پیوند چربی قادرند بافتهای آسیب دیده را ترمیم کرده و سلولهای پوست را به تولید کلاژن تحریک کنند که خاصیت کشسانی پوست و نشستن پروتئینهای ساختاری لازم برای پوست را تقویت میکند.همچنین این کار تاثیر مثبتی بر محو شدن جای زخمها و اسکارها دارد. به خصوص در صورتی که همراه با تزریق چربی داخل جلدی باشد نتایج شگفت انگیزی حاصل خواهد کرد.

مزیت های تزریق نانو چربی با تکنیک رویان

⚜ماندگاری بسیار طولانی مدت(حداقل ۳-۴ سال)
⚜استفاده از چربی بدن خود فرد
⚜بهبودی سریع،بدون نیاز به بیهوشی و کاملا سرپایی
⚜موثرترین روش جهت درمان گودی،کبودی و سیاهی زیر چشم

مزایا بزرگ کردن باسن و یا سینه به روش انتقال طبیعی چربی در مقایسه با پروتز سینه

تعجبی نیست که عمل جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی در  دنیا است، که می تواند نه تنها اندازه سینه را بزرگ کند، بلکه علاوه بر این تاثیر چشمگیر در ایجاد توازن بین اعضای بدن دارد.

به هر حال، بسیاری از زنان به دنبال یک روش بزرگ کردن سینه بدون جراحی  هستند، زیرا ایده داشتن مواد ایمپلنت یا پروتز خارجی در بدن یک موضوع ناراحت کننده است و به همین خاطر صرف نظر از بی خطر بودن عمل از انجام آن خودداری می کنند. برای زنانی که دارای این طرز فکر هستند، یک عمل بزرگ کردن سینه بدون جراحی و نو آورانه در حال حاضر در دسترس و قابل استفاده است.

در این عمل به جای استفاده از محلول نمک، سیلیکون یا تزریق ژل به سینه برای بزرگ کردن و افزایش اندازه سینه از بافت چربی برداشته شده از بدن بیمار برای بزرگ کردن سینه استفاده می شود که در اصطلاح به بزرگ شدن سینه با تزریق چربی، عمل جراحی پیوند چربی گفته می شود.

بزرگ کردن باسن و یا سینه به روش انتقال طبیعی چربی دارای برخی مزایا است. این مزایا عبارتند از:

 1. عمل جراحی بزرگ کردن سینه با استفاده از بافت بدن خود بیمار انجام می شود و به همین خاطر احتمال مشاهده عکس العمل نسبت به آن وجود ندارد.
 2. ایجاد کپسول که می تواند یکی از مشکلات عادی در زمان استفاده از پروتز ها باشد در صورت استفاده از روش درمانی انتقال چربی مشاهده نمی شود.
 3. بافت چربی با گذشت زمان سفت نمی شود.
 4. امکان سوراخ شدن یا خالی شدن بافت چربی تزریق شده وجود ندارد.
 5. در پروتز سینه بعد از گذشت 10 سال نیازمند تعویض میباشد و باید پروتز جدید گذاشته شود در صورتیکه برای تزریق چربی چنین اتفاقی نمی افتد.
 6. چربی بعد از تزریق خونرسانی می شود و با بدن مانند پیوند پوست جوش می خورد و جزئی از بافت بدن می گردد و بنابراین امکان جابجایی و یا حرکت در زیر پوست ندارد . میتوان آن را یکبار تهیه و به منظور تزریق در دفعات بعدی در فریزر به مدت ۶ماه نگهداری کرد .
 دوره ی نقاهت بعد از تزریق چربی به سینه

ممکن است پس از این عمل  بیمار احساس پر شدن و ورم در ناحیه سینه خود داشته باشد و ناحیه اهدا کننده چربی در بدن نیز ممکن است دردناک بوده و کبود شود که با استفاده از کیسه آب سرد می تواند این علائم را کاهش داد و احساس راحتی بیشتر کرد. پس از بزرگ کردن سینه با تزریق چربی بیمار بلافاصله با تغییر در ظاهر خود مواجه می شود. 

جراح برای انجام این عمل مقدار چربی بیشتری در ابتدا از بافت اهدا کننده بر می دارد تا به این ترتیب افت و از بین رفتن طبیعی چربی در زمان پیوند را پوشش دهد. معمولاً ۴۰ تا ۵۰ درصد چربی برداشته شده از عضو اهدا کننده هنگام پیوند توسط بدن جذب می شود.

به همین دلیل، ممکن است نیاز به جلسات ترمیم پیوند چربی برای دستیابی به نتایج مطلوب در برجسته کردن سینه وجود داشته باشد. با از بین رفتن ورم و  قرار گرفتن سلول های انتقال یافته در موقعیت جدید آنها، نتایج نهایی حاصل از عمل جراحی آشکار تر می شوند. در این حالت اکثر بیماران می توانند در طول یک یا دو هفته به سر کار خود باز گردند.

تزریق چربی صورت بدون بیهوشی با دستگاه بادی جت آلمان با متد رویان سلامت

با دستگاه بادی جت آلمان :
یک بار شارژ رایگان+یک سال ضمانت ماندگاری
مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
کاملا بدون درد در مرحله برداشت چربی
كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی(بعد از تزريق بي حسي مانند دندان پزشكي)
هشتاد درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند
♦♦♦♦♦♦♦
با روش دستی :
نیاز به دو تا سه بار شارژ
مدت ماندگاری چربی: حداقل سه تا چهار سال و در خیلی از موارد دائمی
درد مختصر در مرحله برداشت چربی
كاملا بدون درد در مرحله تزريق چربی(بعد از تزريق بي حسي مانند دندان پزشكي)
ده تا بیست درصد سلول های چربی برداشت شده زنده هستند

 

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۱۹۳۶

۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

دیدگاه در"تزریق چربی به صورت"

 1. معصومه

  سلام
  ترزیق چربی تورم و کبودی دارد؟
  چه مدت زمان میبره نتیجه کار مشخص بشه ؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   بله تورم داره .بیشترین تورم چربی در دو هفته اول بعد از تززیق است اما اغلب افراد بعد از 4 – 3 هفته کم کم متوجه بسیاری از نتایج ارزشمند تزریق چربی
   می شوند با این حال در بعضی قسمتهای صورت ممکن است تورم کمی به مدت 1-2 ماه باقی بماند

 2. محیا

  در صورت احساس کشیدگی و فشار دادن آیا این احساس برطرف می شود؟

  • royanadmin

   با سلام ودرود بر شما
   وجود این حالت در روزهای اول بعد از تزریق امری طبیعی است و معمولا در عرض یک تا دو هفته برطرف میگردد .و اغلب به عات خشکی پوست است که می توانید از مرطوب کننده استفاده کنید.

 3. مهنار

  با سلام و احترام
  میشه بگید دوره نقاهت ترزیق چربی چقدر است؟

  • royanadmin

   بیشترین تورم چربی در دو هفته اول بعد از تززیق است اما اغلب افراد بعد از 4 – 3 هفته کم کم متوجه بسیاری از نتایج ارزشمند تزریق چربی
   می شوند با این حال در بعضی قسمتهای صورت ممکن است تورم کمی به مدت 1-2 ماه باقی بماند

 4. سپهر

  چربی تزریق کنیم بعد ورزش و فعالیت بدنی داشته باشیم چربی آب نمیشه؟نمیریزه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   ورزش شدید درماه اول ممنوع می باشد. برای ورزش ابتدا از فعالیتهای کمتر شروع کنید و کم کم فعالیتهایتان را بیشتر کنید. چنانچه متوجه افزایش تورم صورت شدید از میزان فعالیتتان کم کنید.

 5. الهه

  تا چند وقت بعد از تزریق چربی باید طاق باز خوابید؟

 6. سمانه

  ماندگاری تزریق چربی چقدر هستش؟

 7. samira

  ایا چربی با وارد کردن فشار به صورت یا انجام ماساژچربی جابه جا میشه؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   چربی با ماساژ جا به جا نمیشود اما بهتر است یک ماه اول از هرگونه دستکاری خودداری شود.

 8. آخوندی

  آیا همزمان با تزریق چربی یا یکی دو روز بعدش می توان تزریق بوتاکس و ژل داشته باشیم؟

  • royanadmin

   با سلام و درود
   همزمان با تزریق چربی میتوان تزریق ژل لب داشت ولی بوتاکس بستگی به نظر پزشک است.

 9. […] می شود که ماندگاری تزریق چربی کاهش یابد در صورتیکه تزریق چربی توسط متخصص مجرب و با روش صحیح انجام شود ماندگاری […]

 10. Ayda

  سلام…
  بعداز تزریق چربی غیر قرینگی وجود داره…
  باید چکار کرد؟؟؟

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   تورم و عدم قرینگی جزیی معمولا دو الی سه هفته بعد از تزریق چربی می باشد.

 11. فاطمه

  سلام وقت بخیر در کلینیک رویان تزریق چربی به روش دستی انجام میشود؟ هزینه تزریق چربی به چه صورت هست؟ من برای زاویه فک و چونه و خط خنده و زیر چشم میخواستم چند بار باید تزریق بشه و به فاصله چند ماه؟ و اینکه ماندگاریش به چه صورت هست ممنون میشم پاسخ بدین

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا جهت دریافت مشاوره باشماره 41936-021 تماس بگیرین یا از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ پیام ارسال کنید

 12. پری

  سلام اگر چربی تزریق شده در صورت حالت گوله گوله داشت برطرف میشه ب مرور یا نه؟و اینکه تقارن بین دو نیم رخ نباشه قابل ترمیم هست یا خیر

  • royanadmin

   با سلام و وقت بخیر
   به هیچ وجه امکان گوله گوله شدن وجود ندارد و در صورت عدم تقارن جزیی امکان یکبار ترمیم و شارژ رایگان دارید که در مدت یکسال میتوانید از آن استفاده نمایید.

 13. سمیدا

  من برای تزریق به صورت میخوام وقت بگیرم .میخولستم ببینم امکانش هست به سرشانه هم تزریق بشه که شانه ها عریض تر دیده بشه؟؟؟

 14. اری

  با سلام و احترام من ۲۶ سالمه ،۶ ماه پیش تزریق چربی به گونه و زیر چشم و چانه انجام دادم.نزدیکه یک ماه پیش متوجه یه توده سفت زیر گونه ام شدم وه همچنین به موازات بینی ام که دست می زنم یه توده سفت را احساس می کنم به دکتر مراجعه کردم انتی بیوتیک تجویز کردن مصرف کردم تاثیری نداشت
  برای درمانش چه کار کنم ممکنه جذب شه و از بین بره؟میترسم این اتفاق برای زیر چشمامم بیفته!!

  • royanadmin

   با سلام و وقت بخیر
   شما در کلینیک ما تزریق چربی انجام دادین؟ این مورد معمولا در زمانی پیش میاد که شما قبلش تزریق ژل انجام دادین و به پزشکتون نگفته باشین و یا اینکه چربی در عمق مناسبی تزریق نشده باشه،بهتره به پزشکتون مراجعه کنید اگر در ظاهر صورتتون تغییری ایجاد کرده باشه با مصرف دارو و در موارد خاص تخلیه چربی براتون انجام میدن

   • اری

    سلام وقتتون به خیر مرسی باباته وقتی که میزارین وه به سوالات جواب میدین، خیر تزریقو چربیو کلینیک شما انجام ندادم قبلا هم اصلا تزریق چربی نداشتم .و اینکه این توده های سفت توظاهر صورتم تاثیری ندارن ولی درد دارن . خیلی نگرانم دوستان بهم میگن ممکنه نکروز بگیری یا این توده ها جلوی خون رسانی به اون قسمتو بگیرن ، دکترم هم رفتم دارو هم مصرف کردم ولی از بین نرفتن خیلی میترسم

 15. یوسف

  هزینه تزریق چربی کل صورت با دستگاه با دستگاه بادی جت چقدره؟

 16. رها

  سلام
  من حدود ۶ ماه پیش تزریق چربی زیر چشم داشتم،الان چند روز هست زیر چشمم ورم کرده و کمی کبود شده،لطفا راهنمایی کنید

  • royanadmin

   با سلام
   بعد از گذشت ۶ ماه این مورد احتمالا ارتباطی به تزریق چربی نداشته باشد .برای بررسی بیشتر لطفا به پزشکتون مراجعه کنید

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید