کلینیک تخصصی رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

کاشت ابرو

نکات مهم در مورد کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو امروزه در میان مردم با محبوبیت بالایی همراه است، زیرا آنها به دنبال راههایی می‌گردند تا موی ابرو خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کنند. مجموعه رویان مو سلامت با هدف ارائه خدمات ،کاشت ابرو  با بالاترین کیفیت را به شما عزیزان متضمن می‌شود.

مهم ترین موضوع در کاشت ابرو حفظ جهت رشد طبیعی موهای ابرو است و انجام این کار مستلزم این است که جراح به نحو ماهرانه ای زاویه کاشت هر مو را تعیین کند تا در نهایت شکل کمانی ابرو و همگرایی موهای بالا و پایین ابرو و سپس قرار گیری موهای سر ابرو به سمت بالا کاملا به طور طبیعی ترمیم و بازسازی شود.

دومین نکته مهم این است که در هنگام ایجاد حفره هایی در پوست برای کاشت مو باید از سوزن های بسیار ظریفی استفاده شود که با زاویه ای بسیار کم و در سطح پوست جای کاشت مو را در زاویه ای نزدیک به سطح پوست آماده می کند. بدین ترتیب موهای کاشته شده مانند موهای ابرو روی سطح پوست رشد خواهند کرد.

 

مشاوران رویان سلامت

جدیدترین و مناسبترین متد جهت کاشت ابرو

متد+super FUE پیشرفته ترین متد جهانی است ، این متد برای اولین بار در خاورمیانه به صورت انحصاری فقط در کلینیک رویان مو سلامت ارئه می شود . در این روش با یک اسکنر پیشرفته موهای سر آنالیز میشود و موهای نازک و مطابق خواب ابرو می باشد را شناسایی میکند و سپس توسط دستگاه برداشت می شود .

 

مراحل کاشت ابرو به روش+super FUE :

در این روش در مرحله ی نخست از مراجعه کننده اسکن  و آنالیز با دستگاه های فوق پیشرفته گرفته می شود که با کیفیت ترین موها با ظرافت مخصوص ابرو و مطابق با خواب طبیعی ابرو مشخص می گردد سپس در مرحله ی آنالیز عمق ریشه ها مشخص می گردد که این کمک می کند که در مرحله ی برداشت هیچگونه آسیبی به گرافت برداشت شده وارد نگردد و تقریبا 100% گرافت های برداشت شده دارای ریشه ی سالم باشند و تمامأ پس از کاشت،رویش نمایند.

علاوه بر این موارد ،گزارش بسیار دقیقی در رابطه با حالت کشسانی پوست ،میزان خون رسانی و ... که اطلاعات بسیار کمک کننده جهت کاشت موفق ابروی می باشد حاصل می گردد و در پایان دستگاه بهترین و طبیعی ترین حالت کاشت ابرو جهت هر شخص و مختص به آن فرد ترسیم مینماید.

در مرحله ی بعد پس از انجام اسکن و آنالیز سر و مشخص شدن نتیجه ی آن بیمار جهت انجام کاشت ابرو به کلینیک مراجعه می نماید .

در این مرحله نخست قسمتی از پشت سر که  بهترین منطقه جهت برداشت مشخص شده است با دستگاه+Neddel Less super FUE که فاقد هیچگونه سوزنی میباشد و کاملا بدون درد است بیحس می گردد و سپس با دستگاه +super FUE برداشت مو انجام می گردد (شایان ذکر است در صورت نیاز و عدم خون رسانی مناسب مخصوصا اگر افراد دارای تاتو باشند ممکن است نیاز به برداشت فلپ بسیار کوچک هم باشد تواماٌ انجام می گردد )

 پس از برداشت ظریفترین موها با جهت خواب طبیعی ابرو، نوبت به مرحله ی کاشت ابرو می رسد که در این مرحله با استفاده از دستگاه فوق پیشرفته +Implant super FUE عمل کاشت مطابق خواب طبیعی ابرو با حداکثر تراکم انجام می گردد .قابل ذکر است که این دستگاه بهترین و موثرترین دستگاه جهت کاشت ابرو با تتو می باشد.

با توجه به اینکه در این دستگاه بدون نیاز به برش همزمان عمل کاشت ابرو انجام میگردد ،باعث می شود هیچگونه آسیبی به بافت ابرو نرسد و احتمال وجود گوشت اضافه و اسکار به حداقل ممکن می رسد.                                                                              

 در مرحله ی نهایی پس از عمل کاشت روز بعد با لیزر کم توان + superFUE ابروهای کاشته شده مقاوم می گردند و خونرسانی انجام می گردد که این لیزر باعث از بین رفتن التهاب و جوش خوردن بافت های کاشته شده نیز می گردد.

مزایای کاشت ابرو با دستگاه + super FUE :

 • تراکم 3 الی 5 برابر بیشتر
 • اسکن و آنالیز و طراحی دیجیتالی برای تشخیص سلامت فولیکول های موهای برداشت شده و انتخاب بهترین فولیکولها مطابق با خواب طبیعی ابرو
 • بیحسی بدون درد با دستگاه بدون سوزن +Neddel Less super FUE
 • کاشت ابرو با دستگاه +Implant super FUE با حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت خواب ابرو
 • کاشت ابرو با موی طبیعی ،قابل رشد و دائمی
 • با کمترین برش و در بسیاری از موارد بدون نیاز به برش و جراحی
 • قابل اصلاح و رنگ کردن
 • با تضمین رویش بر روی خواب درست ابرو
 • طراحی بر اساس نظر بیمار قبل از کاشت حتی روی تاتو های قدیمی
 • با ارائه ضمانتنامه کتبی رویان کلینیک
 • مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های کاشت شده
 • لیزر تراپی برای کوتاه شدن دوران نقاهت و بهبود در رشد موها

 

دلایل کاشت ابرو:

کاشت ابرو امروزه هم برای زنان و هم مردان گزینه ی مطلوبی است و میتواند برای افرادی که دچار ریزش شدید ابرو هستند روش مناسبی باشد . ترمیم ابرو می تواند ابروهایی که ضخامت و تراکم کافی ندارند را ارتقا دهند و زیبایی بیشتر و بهتری برای فرد همراه داشته باشند. دلایل مختلفی باعث می شود افراد به کاشت ابرو رو بیاورند که شامل : بیماری ، جراحی،زخم  شرایط پوستی ،برداشتن بیش از حد ابرو یا ابروهای نازک است.

رویان مو برای تمام دلایل قید شده کاشت ابرو را برای افراد مستعد انجام می دهد و شما می توانید عکس های قبل و بعد بیماران را در صفحه ی مربوطه در سایت ببینید .

برخی افراد بین انجام پروسه ی کاشت ابرو و تتوی ابرو مردد هستند اما باید گفت تتوی ابرو عمدتا حتی با به کارگیری اخرین مدل های مد روز نتایج غیر طبیعی برای فرد به همراه دارد .

تکنیک های کاشت ابرو :

زمانی که از تکنیک های کاشت ابرو صحبت می کنیم ضروری است که جراح ، دقت وسواس گونه ای به تمام جزییات تکنیکی داشته باشد و در کنار آن در این زمینه هنر داشته باشد. زاویه ی موی خاص و صاف ، حلقه ی طبیعی و طراحی مناسب ابرو  همگی عناصر مهم در خلق ابروی پر و جذاب هستند که هدف نهایی کاشت ابرو است .

کاشت ابرو عملی است که طی آن گرافت های مو از سر گرفته شده و در ابرو کاشته می شوند. چگونگی کاشت ابرو شامل تراکم ، جهت کاشت مو و زاویه آن با پوست به دقت توسط جراح و متخصص زیبایی طراحی می شود تا ابرو دقیقا طبق خواسته شما و شکلی طبیعی کاشته شود.

گرفت ها عمدتا شامل موی تک هستند که البته در مورد افرادی که جنس موی خوبی دارند گرفت های دو مویی برای قسمت های داخلی و کانونی ابرو استفاده می شود . هر گرفت مو با ظرافت هرچه تمام تر آماده شده و سپس با دقت در نواحی که موی ابرو دچار ریزش شده قرار داده می شوند.

بسیار مهم است که زوایای هر موی ابرو به درستی قرار داده شوند تا نتیجه طبیعی به دست بیاید . زوایای موی ابرو باید کاملا مسطح با پوست باشد ،نسبت به بینی شکل مناسبی داشته باشد و در نهایت ظاهری شبیه به دم ماهی داشته باشد.

قبل از کاشت ابرو بعد از کاشت ابرو
قبل از کاشت ابرو بعد از کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو:

هزینه ی جراحی کاشت ابرو بسته به عوامل مختلف برای هر بیمار  با توجه به شرایط منحصر به فرد آنها متفاوت است؛ به عنوان مثال محدوده ی پوشاننده ی کاشت ابرو ، ضخامت و تراکم ابرو و میزان گرفت های مورد نیاز برای ایجاد ابروهایی با نمای طبیعی و دلخواه و... هزینه ی جراحی کاشت ابرو در مشاوره ی اولیه با شما در میان گذاشته می شود.

دلایل ریزش ابرو:

عوامل مختلفی در ریزش ابرو دخیل هستند که از جمله ی آنها کم کاری تیروئید است. عامل دیگر کندن بیش از حد ابرو توسط فرد و یا برداشتن بیش از حد است که ممکن است منجر به از دست دادن بخش هایی از موی ابرو به صورت جزیی یا تمام آن شود.

همچنین زخم ها ، تصادفات ، درمان های منوط به سرطان پوست و یا جراحی های در ناحیه ابرو همگی از جمله دلایل ریزش موی ناحیه ابرو هستند. برخی افراد نیز با ابروهای نازک به دنیا می آیند و کاشت ابرو را انتخاب می کنند تا به ابروهایی ضخیم تر و پرتر دست یابند تا قاب مناسبی به چشمانشان بدهند و صورت و چشمانی جذاب تر داشته باشند . 

دوره ی نقاهت پس از کاشت ابرو:

عمدتا کمتر از 24 ساعت برای دوره ی نقاهت جراحی کاشت مو زمان لازم است. شما روز بعد از جراحی می توانید فعالیت های روزمره ی خود را داشته باشید البته توصیه می شود که فعالیت ها ی استرس زا را برای حدود یک هفته تعطیل کنید تا از صدمات احتمالی و ریسک خون ریزی پیشگیری شود. شما می توانید کار کردن را پس از جراحی آغاز کنید اما بسیاری از افراد ترجیح میدهند چند روز مرخصی داشته باشند و استراحت کنند.  

نتایج کاشت ابرو:

بدون در نظر گرفتن دلیل ریزش ابرو ، بهترین و موثرترین راه برای بازگشت موی ابرو جراحی و کاشت ابرو است. موهای کاشته شده از پشت سر بیمار به سرعت و از همان ابتدا شروع به رشد می کنند و پس از یک تا دو سال فرایند رشد کاهش پیدا میکند تا ابرو نمایی طبیعی تر به خود بگیرد و این مسئله به دلیل تاثیری است که پوست ابرو بر نواحی موی ابرو میگذارد و "تسلط دریافت کننده" نام دارد.

 

استفاده از دستگاه فوق پیشرفته اسکن پوست و مو برای تشخیص و طراحی رباتیک

 

 

كاشت ابرو در كلینیک تخصصی پوست و موی رویان با داشتن تیم تخصصی کاشت و با بهره گیری از علم روز دنیا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یك جلسه حدودا یك ساعته انجام می شود،یعنی تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می شود.
نکته مهم:  مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ پیام ارسال کنید

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید