کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

کاشت ابرو

نکات مهم در مورد کاشت ابروی طبیعی

کاشت ابرو امروزه در میان مردم با محبوبیت بالایی همراه است، زیرا آنها به دنبال راههایی می‌گردند تا موی ابرو خود را به صورت دائمی ترمیم یا تثبیت کنند.

مهم ترین موضوع در کاشت ابرو حفظ جهت رشد طبیعی موهای ابرو است و انجام این کار مستلزم این است که جراح به نحو ماهرانه ای زاویه کاشت هر مو را تعیین کند تا در نهایت شکل کمانی ابرو و همگرایی موهای بالا و پایین ابرو و سپس قرار گیری موهای سر ابرو به سمت بالا کاملا به طور طبیعی ترمیم و بازسازی شود.

دومین نکته مهم این است که در هنگام ایجاد حفره هایی در پوست برای کاشت مو باید از سوزن های بسیار ظریفی استفاده شود که با زاویه ای بسیار کم و در سطح پوست جای کاشت مو را در زاویه ای نزدیک به سطح پوست آماده می کند. بدین ترتیب موهای کاشته شده مانند موهای ابرو روی سطح پوست رشد خواهند کرد.

مجموعه رویان سلامت با هدف ارائه خدمات ،کاشت ابرو  با بالاترین کیفیت را به شما عزیزان متضمن می‌شود.برای دریافت وقت کاشت ابرو با بهترین تیم تخصصی کاشت ابرو کلینیک رویان سلامت با شماره 02141936 یا شماره 95-02122885890 تماس بگیرید.

کاشت ابرو

فهرست مطالب:
 1. چرا کاشت ابرو مهم است؟
 2. دلیل ریزش ابرو
 3. ویژگی ساختاری موی کاشته شده در کاشت ابرو
 4. نکاتی مهم در کاشت ابرو
 5. روش های کاشت ابرو
 6. جدیدترین و مناسبترین متد جهت کاشت ابرو
 7. مراحل کاشت ابرو به روش Super fue
 8. مزایای کاشت ابرو به دستگاه Super fue
 9. عوارض کاشت ابرو
 10. هرینه کاشت ابرو
 11. دوره ی نقاهت پس از کاشت ابرو
 12. نتایج کاشت ابرو
 13. آیا برای کاشت ابرو می توان از موهای بدن استفاده کرد؟
 14. آیا می توان روی تاتو کاشت ابرو انجام داد؟

 

تصاویر قبل و بعد از عمل

چرا کاشت ابرو مهم است؟

ابروهای ما نقش مهمی در زیبایی صورتمان و جلوه‌ ظاهری ما دارند. ابروهای یک فرد از نظر زیبایی حتی از موهای سر هم مهم‌ترند زیرا ابروها نسبت به موهای سر در ناحیه مهم‌تر و مرکزی‌تر صورت قرار گرفته‌اند و از طرفی تاثیر زیادی روی زیبایی چشم‌ها و چهره دارند. 

به همین دلیل است که امروزه کاشت ابرو در میان افرادی که ابروهای نازک و کم پشت دارند، طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

نکته مهم است که کم‌ پشتی موهای ابرو برخلاف موهای سر، فرآیند طبیعی نیست و می‌تواند دلایل زیادی داشته باشد:

 • کم پشت بودن و ریزش ابرو به صورت مادرزادی و ژنتیکی
 • سوختگی
 • برداشتن بیش از حد ابروها
 • تاتو و هاشور کردن ابرو
 • بیماری‌های تیروئیدی
 • بیماری‌های عمومی
 • آلوپسی: کسانی که از آلوپسی آره‌آتا، آلوپسی توتالیس یا یونیورسالیس رنج می‌برند، کاشت ابرو انتخاب مناسبی برایشان نیست، زیرا این اشکال طاسی ناشی از یک بیماری خود ایمنی است و حتی بعد از کاشت ابرو نیز گلبول‌های سفید به اشتباه به فولیکول‌های مو حمله کرده و به آن‌ها آسیب می‌زنند.
 • عفونت
 • مشکل در رشد ابروها به صورت مادرزادی

دلایل ریزش ابرو:

قابل ذکر است که در خانم‌ها، شایع‌ترین علت مراجعه برای کاشت ابرو ، نازک شدن ابروها ناشی از برداشتن بیش از حد آن‌ها است. در آقایان، شایع‌ترین علت مراجعه برای کاشت ابرو کاهش تراکم بخش‌های انتهایی ابرو در اثر افزایش سن است.

عوامل مختلفی در ریزش ابرو دخیل هستند که از جمله ی آنها کم کاری تیروئید است. عامل دیگر کندن بیش از حد ابرو توسط فرد و یا برداشتن بیش از حد است که ممکن است منجر به از دست دادن بخش هایی از موی ابرو به صورت جزیی یا تمام آن شود.

همچنین زخم ها ، تصادفات ، درمان های منوط به سرطان پوست و یا جراحی های در ناحیه ابرو همگی از جمله دلایل ریزش موی ناحیه ابرو هستند. برخی افراد نیز با ابروهای نازک به دنیا می آیند و کاشت ابرو را انتخاب می کنند تا به ابروهایی ضخیم تر و پرتر دست یابند تا قاب مناسبی به چشمانشان بدهند و صورت و چشمانی جذاب تر داشته باشند . 

به هر حال کم‌ پشتی ابروی شما به دلیل هر کدام از موارد بالا که باشد، بهترین راه برای داشتن ابروهای ضخیم، کاشت ابرو است. البته امروزه روش‌های مختلفی مانند تاتو، هاشور، استفاده از مداد ابرو و شیوه‌های مشابه دیگر برای پهن کردن ظاهر ابروی شما وجود دارند، اما نمی‌توانند ابروهای شما را به صورت طبیعی ، ضخیم کنند.

طبیعی بودن نتایج تکنیک‌های زیباسازی، برای همه‌ متقاضیان اهمیت دارد و این موضوعی است که در کاشت ابرو  به خوبی قابل دستیابی است. شما با کاشت ابرو به راحتی می‌توانید ابروهای پهن و طبیعی داشته باشید.

 

 

ویژگی‌های ساختاری موی کاشته شده در کاشت ابرو

قبل از این که راجع به کاشت ابرو صحبت کنیم، باید نگاه دقیق‌تری به فیزیولوژی ابروها بیندازیم تا به شما توضیح دهیم که موهایی که در ابرو کاشته می‌شوند، باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در کاشت ابرو اهمیت دارد، تعیین زاویه و جهت رشد ابروها است تا موهایی که در ابرو کاشته می‌شود، طبیعی به نظر برسد. موهای ابرو چند ويژگی‌ بسیار مهم دارند که در کاشت ابرو باید توجه زیادی به آن‌ها شود:

 • جهت رشد موهایی که در ابرو کاشته می‌شود، باید با جهت رشد موهای طبیعی ابرو یکسان باشد. به طور کلی ابرو سه بخش شامل سر، تنه و دم دارد و در هر بخش جهت رشد موها متفاوت است.
 • زاویه رشد موهای ابرو با موهای سر متفاوت است، فولیکول موی ابرو با زاویه‌ زیادی نسبت به پوست صورت رشد می‌کند که باعث می‌شود موهای ابرو روی پوست بخوابند و مثل موهای سر به سمت عمودی رشد نکنند. به همین دلیل برای اینکه زاویه موهای کاشته شده در کاشت ابرو‌ مشابه موهای ابرو باشند، در کاشت ابرو از تارهای موی پشت گوش استفاده می‌شود که با زاویه رشد می‌کنند. همچنین هنگام کاشت ابرو، فولیکول‌های مو با زاویه درون پوست قرار می‌گیرند که انجام این کار یکی از مهم‌ترین و دشوارترین مراحل کاشت ابرو است.
 • موهای ابرو برخلاف موهای سر ، تک تار هستند، در صورتی که موهای سر به صورت دسته‌های چند تایی (4-2 تایی) رشد می‌کنند. در واقع بیشتر واحدهای فولیکولی در موهای سر ما به شکل چند تار مویی هستند؛ برخلاف واحدهای فولیکولی موهای ابرو که اکثراً فقط یک تار مو دارند. به همین دلیل، برای کاشت ابرو اگر واحدهای فولیکولی بیش از ۱ تار مو داشته باشند، باید در زیر میکروسکوپ به بخش‌های تک تار مو تقسیم شوند. در هنگام برداشت فولیکول از موهای سر باید به این نکته توجه شود.
 • رشد موهای ابرو با موهای سر تفاوت زیادی دارد. به زبان ساده باید بگوییم که رشد موهای سر که ما فولیکول مو را برای کاشت ابرو از آن برمی‌داریم، بیشتر از رشد موهای ابرو است؛ به همین دلیل، رشد موهای کاشته شده بیشتر از موهای طبیعی ابرو است و باید زود به زود موهای کاشته شده را مرتب و کوتاه کنید.

نکاتی مهم در کاشت ابرو

 • ویژگی‌های ساختاری موهای ابرو که در بالا به آن‌ها اشاره شد، باعث می‌شود که کاشت ابرو نیاز به مهارت و تجربه بالایی داشته باشد.
 • طرح کاشت ابرو باید به نحوی باشد که طبیعی به نظر برسد و با دیگر اجزای صورت متناسب باشد و چهره فرد را زیباتر کند. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در کاشت ابرو به آن توجه شود، محل قرار گیری موهای جدید است. طرح کاشت ابرو باید طبیعی و زیبا باشد و طبیعی بودن ابرو بعد از کاشت به تجربه و مهارت تکنسین کاشت ابرو بستگی دارد.
 • تعیین زاویه و جهت رشد ابروها در کاشت ابرو بسیار مهم است و تکنسین کاشت ابرو باید به تمامی این نکات هنگام کاشت ابرو توجه نماید.
 • فقط تعداد خاصی از موهای برداشته شده از سر ، ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارند و فقط این موها برای باید کاشت ابرو انتخاب شوند. به عبارت دیگر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود زیرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها بعد از کاشت، زمخت و زشت می‌شوند. انتخاب قطر موی مناسب برای کاشت ابرو نیاز به تبحر و تجربهتکنسین کاشت ابرو دارد.
 • برای کاشت ابرو باید به تفاوت میان شکل ابروی آقایان و خانم‌ها توجه نمود. در آقایان، ابروها ضخیم‌تر، متراکم‌تر و فاقد قوس است. بخش‌ انتهایی ابروی آقایان برجسته ‌و پر است و ضخامت ابروی آقایان تقریباً در سرتاسر آن یکسان است. طول متوسط ابروی آقایان ۵.۵ و ضخامت متوسط آن ۱.۵ سانتی‌متر است. در صورتی که در خانم‌ها، دم ابرو کم‌تراکم و نازک‌تر است و معمولا خم زیبایی در ابروی خانم‌ها وجود دارد. بخش میانی ابروی خانم‌ها ضخیم‌تر و متراکم‌تر از دم ابرو است. طول متوسط ابروی خانم‌ها ۵ و صخامت متوسط آن ۱.۳ سانتی‌متر است.

 

روش‌های کاشت ابرو

قبلاً برای کاشت ابرو از روش‌های کاشت نواری (FUT ) و سایر روش‌های مشابه استفاده می‌شد اما کاشت ابرو با این روش‌های قدیمی چند مشکل اساسی داشت:

 • ابروها حالت شانه‌ای پیدا می‌کردند و جلوه‌ طبیعی نداشتند.
 • کاشت ابرو با این روش‌ها با خونریزی و زخم همراه بود و نیاز به بخیه داشت.
 • رشد موهای کاشته شده مطلوب نبود.
 • جهت رشد و زاویه‌ی موهای کاشته شده در ابرو مناسب نبود.

روش FUT یا برداشت نواری، اولین روش کاشت موی مدرن است. این روش هنوز هم برای کاشت مو به شکل رایجی استفاده شده و نتایج خوبی هم دارد. به مرور زمان به دلیل تهاجمی بودن این تکنیک، پژوهشگران، روش استخراج واحدهای فولیکولی را ابداع کردند که با نام FUE یا FIT معروف است.

در روش FUT، ابتدا روی پوست سر برشی ایجاد، نواری از پوست برداشت شده و جای زخم را بخیه می‌زنند. در روش FIT، واحدهای فولیکولی به شکل دانه دانه از سر خارج می‌شود و به این ترتیب کاشت مو برا روش FIT ، بدون زخم، خونریزی و بخیه است. کاشت مو با هر دوی این روش‌ها انجام می‌شود ولی کاشت ابرو، امروزه بیشتر با روش FIT و سایر روش‌های بر پایه‌ آن انجام می‌شود. روش‌های micro FIT، SUT  ، Super FUE  و Super FUE plus همه جزء زیر مجموعه‌های روش FIT هستند، با این تفاوت که جراحان در هر کدام از ابزار یا تکنیک‌های متفاوتی برای برداشت مو بهره می‌برند.

 

جدیدترین و مناسبترین متد جهت کاشت ابرو

متدsuper FUE پیشرفته ترین متد جهانی است ، این متد برای اولین بار در خاورمیانه به صورت انحصاری فقط در کلینیک رویان مو سلامت ارئه می شود . در این روش با یک اسکنر پیشرفته موهای سر آنالیز میشود و موهای نازک و مطابق خواب ابرو می باشد را شناسایی میکند و سپس توسط دستگاه برداشت می شود .

 

مراحل کاشت ابرو به روش super FUE :

در این روش در مرحله ی نخست از مراجعه کننده اسکن  و آنالیز با دستگاه های فوق پیشرفته گرفته می شود که با کیفیت ترین موها با ظرافت مخصوص ابرو و مطابق با خواب طبیعی ابرو مشخص می گردد سپس در مرحله ی آنالیز عمق ریشه ها مشخص می گردد که این کمک می کند که در مرحله ی برداشت هیچگونه آسیبی به گرافت برداشت شده وارد نگردد و تقریبا 100% گرافت های برداشت شده دارای ریشه ی سالم باشند و تمامأ پس از کاشت،رویش نمایند.

علاوه بر این موارد ،گزارش بسیار دقیقی در رابطه با حالت کشسانی پوست ،میزان خون رسانی و ... که اطلاعات بسیار کمک کننده جهت کاشت موفق ابروی می باشد حاصل می گردد و در پایان دستگاه بهترین و طبیعی ترین حالت کاشت ابرو جهت هر شخص و مختص به آن فرد ترسیم مینماید.

در مرحله ی بعد پس از انجام اسکن و آنالیز سر و مشخص شدن نتیجه ی آن بیمار جهت انجام کاشت ابرو به کلینیک مراجعه می نماید .

در این مرحله نخست قسمتی از پشت سر که  بهترین منطقه جهت برداشت مشخص شده است با دستگاهNeddel Less super FUE که فاقد هیچگونه سوزنی میباشد و کاملا بدون درد است بیحس می گردد و سپس با دستگاه super FUE برداشت مو انجام می گردد (شایان ذکر است در صورت نیاز و عدم خون رسانی مناسب مخصوصا اگر افراد دارای تاتو باشند ممکن است نیاز به برداشت فلپ بسیار کوچک هم باشد تواماٌ انجام می گردد )

 پس از برداشت ظریفترین موها با جهت خواب طبیعی ابرو، نوبت به مرحله ی کاشت ابرو می رسد که در این مرحله عمل کاشت مطابق خواب طبیعی ابرو با حداکثر تراکم انجام می گردد .قابل ذکر است که این دستگاه بهترین و موثرترین دستگاه جهت کاشت ابرو با تتو می باشد.

با توجه به اینکه در این دستگاه بدون نیاز به برش همزمان عمل کاشت ابرو انجام میگردد ،باعث می شود هیچگونه آسیبی به بافت ابرو نرسد و احتمال وجود گوشت اضافه و اسکار به حداقل ممکن می رسد.                                                                              

 در مرحله ی نهایی پس از عمل کاشت روز بعد با لیزر کم توان  superFUE ابروهای کاشته شده مقاوم می گردند و خونرسانی انجام می گردد که این لیزر باعث از بین رفتن التهاب و جوش خوردن بافت های کاشته شده نیز می گردد.

مزایای کاشت ابرو با دستگاه  super FUE :

 • تراکم 3 الی 5 برابر بیشتر
 • اسکن و آنالیز و طراحی دیجیتالی برای تشخیص سلامت فولیکول های موهای برداشت شده و انتخاب بهترین فولیکولها مطابق با خواب طبیعی ابرو
 • بیحسی بدون درد با دستگاه بدون سوزن Neddel Less super FUE
 • کاشت ابرو با حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت خواب ابرو
 • کاشت ابرو با موی طبیعی ،قابل رشد و دائمی
 • با کمترین برش و در بسیاری از موارد بدون نیاز به برش و جراحی
 • قابل اصلاح و رنگ کردن
 • با تضمین رویش بر روی خواب درست ابرو
 • طراحی بر اساس نظر بیمار قبل از کاشت حتی روی تاتو های قدیمی
 • با ارائه ضمانتنامه کتبی رویان کلینیک
 • مشاوره رایگان و مشاهده نمونه های کاشت شده
 • لیزر تراپی برای کوتاه شدن دوران نقاهت و بهبود در رشد موها

در کلینیک رویان سلامت از کاشت ابرو  طبیعی با دستگاه رباتیک super FUE plus استفاده می‌شود، این دستگاه به صورت انحصاری در اختیار این کلینیک است و پیشرفته‌ترین متد جهانی برای کاشت ابرو به حساب می‎آید.

عوارض کاشت ابرو

عوارض کاشت ابرو شامل مواردی نظیر:

 • عدم تقارن
 • جهت نامناسب رشد مو
 • عدم مطابقت رنگ موهای کاشته شده با ابرو
 • عدم رشد گرافت‌ها
 • عفونت
 • تورم
 • کبودی
 • التهاب فولیکول‌ها
 • ایجاد اسکار (به ندرت)

البته بیشتر این عوارض کاشت ابرو ناشی از کاشت در مراکز غیر معتبر و دستگاه‌های قدیمی است. خوشبختانه اکثر این عوارض در کاشت ابرو با دستگاه رباتیک super FUE دیده نمی‌شود زیرا تمام مراحل هوشمند، اتوماتیک، استریل و با طراحی قبلی انجام می‌شود.

 

قبل از کاشت ابرو بعد از کاشت ابرو
قبل از کاشت ابرو بعد از کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو:

هزینه ی جراحی کاشت ابرو بسته به عوامل مختلف برای هر بیمار  با توجه به شرایط منحصر به فرد آنها متفاوت است؛ به عنوان مثال محدوده ی پوشاننده ی کاشت ابرو ، ضخامت و تراکم ابرو و میزان گرفت های مورد نیاز برای ایجاد ابروهایی با نمای طبیعی و دلخواه و... هزینه ی جراحی کاشت ابرو در مشاوره ی اولیه با شما در میان گذاشته می شود.

اگر مایل به دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک رویان سلامت هستید، می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های 41936(021) , 95-22885890(021)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی royanmoobot @ و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس ابروی خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

دوره ی نقاهت پس از کاشت ابرو:

عمدتا کمتر از 24 ساعت برای دوره ی نقاهت جراحی کاشت مو زمان لازم است. شما روز بعد از جراحی می توانید فعالیت های روزمره ی خود را داشته باشید البته توصیه می شود که فعالیت ها ی استرس زا را برای حدود یک هفته تعطیل کنید تا از صدمات احتمالی و ریسک خون ریزی پیشگیری شود.

شما می توانید کار کردن را پس از جراحی آغاز کنید اما بسیاری از افراد ترجیح میدهند چند روز مرخصی داشته باشند و استراحت کنند.  

نتایج کاشت ابرو

بدون در نظر گرفتن دلیل ریزش ابرو ، بهترین و موثرترین راه برای بازگشت موی ابرو ، کاشت ابرو است. موهای برداشت شده از پشت سر بیمار بعد از کاشته شدن در ابرو به سرعت و از همان ابتدا شروع به رشد می‌کنند و پس از 2-1 سال فرایند رشد آن‌ها کاهش پیدا می‌کند (این مسئله به خاطر تاثیری است که پوست ابرو بر موی ابرو می‌گذارد و "تسلط دریافت کننده" نام دارد) و ابرو نمایی طبیعی‌تر به خود می‌گیرد.
كاشت ابرو در كلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت با داشتن تیم تخصصی کاشت و با بهره گیری از علم روز دنیا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یك جلسه حدودا یك ساعته و با دستگاه رباتیک انجام می‌شود. در کاشت ابرو تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می‌شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می‌شود.

تقریباً تمام موهای کاشته شده (حدود 80%) در ابرو بعد از مدتی می‌ریزند که این اتفاق در پروسه کاشت ابرو طبیعی است. نگران نباشید، طی 4-3 ماه آینده رشد ابروها دوباره شروع می‌شوند و ۶ ماه بعد از کاشت ابرو می‌توانید از ابروهای ضخیم و پرپشت خود لذت ببرید.

نتایج کاشت ابرو حدود یک سال بعد از کاشت، کاملاً قابل مشاهده خواهد بود. از آنجایی که واحدهای فولیکولی که کاشته می‌شوند، از لحاظ سلامت بررسی شده‌اند، موهایی که در ابرو رشد کرده‌اند، دچار ریزش مو نمی‌شوند.

 

استفاده از دستگاه فوق پیشرفته اسکن پوست و مو برای تشخیص و طراحی رباتیک

 

آیا برای کاشت ابرو می‌توان از موهای بدن استفاده کرد؟

اگرچه به صورت تئوری برداشت مو از نواحی دیگر بدن برای کاشت ابرو، مانعی ندارد؛ اما توصیه می‌شود که از موهای بدن برای کاشت ابروها استفاده نشود، زیرا به طور کلی درصد کمتری از گرافت‌هایی که از بدن استخراج می‌شوند در جای جدید رشد می‌کنند، همچنین امکان فر خوردن موهای بدن وجود دارد، به همین دلیل برای ابروها از موهای بدن استفاده نمی‌شود.

آیا می‌توان روی تاتو ، کاشت ابرو انجام داد؟

یکی از سوالات رایج متقاضیان کاشت ابرو، این است که آیا امکان کاشت ابرو روی تاتو وجود دارد یا خیر. بله، نه تنها این کار ممکن است، بلکه بسیاری از جراحان توصیه می‌کنند که قبل از کاشت، ابروهای خود را تاتو کنید یا هاشور بزنید.

از هاشور زدن که با انجام می‌شود، در سرتاسر دنیا از هاشور، تاتو و تکنیک میکرو پیگمنتیشن برای زیباتر کردن نتایج کاشت ابرو استفاده می‌شود. زیرا در کاشت ابرو تعداد زیادی گرافت کوچک به صورت فشرده در کنار هم کاشته می‌شوند اما گاهی خونرسانی در پوست ابرو به نحوی نیست که تمام گرافت‌ها زنده بمانند و تعدادی از آن‌ها از دست می‌روند، این اتفاق باعث می‌شود که فواصل کوچکی در بین موهای ابرو ایجاد گردد.

البته این فواصل معمولاً به حدی نیستند که نیاز به کاشت دوباره ابرو‌ باشد و می‌توان با استفاده از مدادهای ابرو این فواصل را پوشاند. اگر قبل از کاشت، ابروهای خود را تاتو کرده یا هاشور زده باشید، این فواصل به خوبی پوشیده شده و زیبایی کاشت ابروی شما دو چندان می‌شود.

كاشت ابرو در كلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت با داشتن تیم تخصصی کاشت و با بهره گیری از علم روز دنیا به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یك جلسه حدودا یك ساعته انجام می شود،یعنی تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می شود.
نکته مهم:  مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ پیام ارسال کنید

 

دیدگاه در"کاشت ابرو"

 1. سعید احمدی

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه ی کاشت ابرو با تراکم ۲ برابر چقدر میشه. ابروهام معمولی هست نه پر و نه کم تراکمه میخوام ۲ برابر بشه تراکمش

  • royanadmin

   با سلام و احترام
   لطفا جهت اطلاع از هزینه با مشاورین ما با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرین و یا از طریق واتساپ پیام ارسال نمایید

   • سجاد

    سلام من وسط ابروم یکم خالی مونداره چقدرمیگیری ابروبکاری ممنون راهنمایی کنیداینم شمارم

    • royanadmin

     با سلام
     لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد نحو ه ی کاشت و هزینه با مشاورین ما با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 2. محمد حسینی

  ابروم کم پشت است .ممنون اگر راهنمایی کنید.

  • royanadmin

   با سلام لطفا جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد نحو ه ی کاشت و هزینه با مشاورین ما با شماره ی ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

 3. یوسف

  هزینه کاشت ابرو به روش super fue چقدره؟

  • royanadmin

   با سلام و عرض ادب
   جهت دریافت هزینه ها و اطلاع در مورد روش کاشت با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید