کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

کاشت ابرو: خوب، بد و زشت

کاشت ابرو: خوب، بد و زشت

کاشت ابرو
کاشت ابرو: خوب، بد و زشت

اگر چه این حرف ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد، نشان دهندۀ اهمیت ابرو در زیبایی چهره است؛ تا جایی که دیدن یک فرد بدون موی سر بیشتر قابل پذیرش است تا یک فرد بدون ابرو و قطعا کسی که ابرو ندارد قطعاً نگاه های کنجکاوانه دیگران را به سمت خود جلب خواهد کرد. دلایل گوناگونی برای ازبین رفتن ابروها وجود دارد و گاهی دلیل این امر غفلت و بی توجهی افراد در حفظ ابروهاست و گاه نیز فرد هیچ نقشی در این امر ندارد.

در مورد افرادی که رشد مجدد ابروهای آنها بیشتر از حد معمول به طول می انجامد، کاشت ابرو گزینه مناسبی به نظر می رسد. من قصد دارم شما را در جریان آنچه که می بایست در ارتباط با نتایج خوب، بد و یا حتی زشتی که ممکن است در نتیجه عمل کاشت ابرو در انتظارتان باشد، قرار دهم.

روش کاشت ابرو

کاشت موی ابرو فرایندی است که در طی آن ابروی فرد به صورت دائمی ترمیم و بازسازی می شود. این عمل به منظور بهبود ظاهر و اصلاح مشکلات زیبایی مربوط به ابرو انجام می شود. اما باید به این نکته توجه داشت که همیشه رسیدن تمام و کمال به انچه که انتظار دارید میسر و تضمین شده نیست. به قول معروف ابروها خواهر هستند؛ اما دوقلو نیستند. بنابراین در عمل پیوند ابرو باید به دنبال کسب یک نتیجه واقع بینانه بود.

فرآیند کاشت ابرو 

در یک کاشت ابرو، موهای مورد نیاز برای عمل پیوند معمولا از پشت سر بیمار گرفته می شود. در صورت وجود مانع برای برداشت مو از سر، می توان از قسمت های دیگر بدن نیز استفاده کرد. نحوه رویش مو در سر و ابروها متفاوت است. موهای ابرو در مقایسه با واحدهای فولیکولی که از 1 تا 4 تار مو تشکیل شده اند، تک تک رشد می کنند؛  بنابراین موی جدا شده از ناحیه اهدا کننده باید با استفاده از یک میکروسکوپ با قدرت بالا، دو به دو تقسیم شود.

هر کدام از موهای جدا شده به وسیله میکروسکوپ در محلی که برای پیوند در نظر گرفته شده است، قرار می گیرند. از آنجایی که ابروها نسبت به موهای سایر سطوح پوست در زاویه تندتر رشد می کنند، این فرایند نیاز به مهارت و تخصص بالایی دارد. جراح نیز باید بتواند منحنی طبیعی مو را تعیین کند تا با منحنی ابرو هم راستا باشد. همچنین ابرو به ویژه در قسمت میانی آن باید به گونه ای تنظیم شود که به صورت مورب رشد کند تا ظاهر ابرو طبیعی به نظر برسد.

مزایا کاشت ابرو

این اصلاح ظاهر ابروهای نامرتب و تغییر شکل داده را تصحیح می کند. این روش به افرادی که به لحاظ ژنتیکی مستعد از دست دادن ابرو هستند، امکان می دهد ابروهایی سالم و بازیابی شده داشته باشند.

به افرادی که به دلایلی مانند تروما، صدمات، سوختگی، بالا رفتن سن، مشکلات تیروئید و... ابروهای خود را از دست داده اند کمک می کند که ظاهر طبیعی داشته باشند. در این روش برای طبیعی تر به نظر رسیدن حاصل کار، از موهای خود شما استفاده می شود.

این روش کاشت ابرو ، روشی ایمن و با حداقل عوارض محسوب می شود. نتایج حاصل از کاشت ابرو به این روش در مقایسه با روش هایی مانند تتو نشان می دهد که پیوند ابرو انتخاب بهتری است و ظاهر طبیعی تری را به افراد هدیه می کند. این روش نتایج طولانی مدتی دارد. این روش آسیب پوستی قابل رؤیتی در پی ندارد و زخم ها پس از چند روز بهبود می یابند بدون اینکه اثری بر روی پوست فرد به جا بگذارند. ابروهای جدید قادر خواهند بود چهره شما را بهتر کنند.

معایب کاشت ابرو

1.با وجود اینکه ناحیه کوچکی درگیر می شود و باید پوشانده شود، این روش دوره نقاهت نسبتاً طولانی دارد و زمان قابل توجهی را باید به مراقبت های بعد از عمل کاشت اختصاص داد.

2. بر خلاف کاشت مو، در کاشت ابرو به دلیل برداشت مو از پشت سر فرد و قرار دادن آن در ابروها از نظر ظاهری، بافت و حتی میزان رشد آن، مقداری غیر طبیعی است و مشخص است که در این ناحیه عمل کاشت ابرو انجام شده است. اگرچه با گذشت زمان، موهای جدید قادر به انطباق با محیط و ویژگی های جدید خود خواهند بود، اما هرگز موی پیوند داده شده با موی اصلی آن ناحیه کاملا مطابق نخواهد بود.

3.ممکن است تا چند ماه مجبور باشید موهای جدید را به طور منظم اصلاح کنید به این دلیل که چرخه رشد موی پوست سر نسبت به موی صورت که تنها چهار ماه طول می­کشد، طولانی تر است.

4. ممکن است در محلی که مو از آنجا برداشت شده است، اسکارهایی دیده شود و این امر در صورتی که مایل به داشتن موهای بسیار کوتاهی باشید، مشکل ساز خواهد بود.

5. در این روش هزینه های شما ممکن است به دلیل نیاز به صرف زمان و داشتن تخصص بیشتر، نسبت به روش های معمولی بالاتر باشد.

6. ممکن است در عرض دو هفته پس از عمل، ریزش مو را تجربه کنید. به همین دلیل این ممکن است به نظر برسد که به روزهای قبل از جراحی بازگشته اید، اما این پدیده کاملا طبیعی است و پس از آن موهای جدید قوی تر و سالم تر از پیش شروع به رشد می کنند.

حقیقت زشت

در برخی موارد، روش های کاشت مو، به ویژه مواردی که صرفا برای اهداف آرایشی و زیبایی انجام می شود، در سیاست های بیمه گنجانده نشده است. شما باید برای حل مشکل خود یک جراح واقعا خوب را پیدا کنید؛ در غیر این صورت، تنها پول خود را هدر داده اید، بی آنکه به نتیجه دلخواه رسیده باشید. برای انجام این روش، همیشه به دنبال فردی متخصص و مجرب باشید. برای این کار می توانید صورت خود را به دست متخصصین خبره کلینیک رویان سلامت کنید و با اطمینان خاطر این کار را انجام دهید.

هزینه های انجام این روش به دلیل صرف زمان بالا و تخصص ویژه ای که مورد نیاز است، بسیار بالا است و علی رغم نتایج موفقیت آمیز و ظاهری بسیار نزدیک به ظاهر طبیعی که این روش به دنبال دارد، بسیاری از افراد گزینه های دیگر را ترجیح می دهند.

شما نمی توانید بدواً و بدون تحقیق و بررسی به این کار اقدام کنید. ابروها در چهره نقشی مرکزی دارند؛ بنابراین لازم است اطمینان حاصل کنید که این روش را نزد افراد متخصص و جراحان معتبر انجام می دهید. هیچ اشتباهی در این رابطه قابل چشم پوشی نیست و در صورت بروز اشتباه، جبران مافات هزینه بیشتری برای شما در بر دارد.

مجموعه تخصصی کلینیک رویان سلامت توانسته با پزشکانی متخصص و کیفیت کاری تضمین شده خواسته های مشتریان خود را برآورده کند و تا به امروز اشخاص زیادی به این کلینیک برای انجام کارهای زبیایی خود مراجعه کرده اند. مجموعه کلینیک رویان سلامت با فراهم کردن شرایط آسان پرداخت هزینه ها  این امکان را برای تمامی افراد جامعه به وجود آورده که همه از داشتن چهره ای  زیبا لذت ببرند.

مشاوران رویان سلامت

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • کاشت مو و ابروی طبیعی
  • تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانت نامه رویش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران
  • ضمانت نامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ابرو
  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست
  • در صورت عدم رشد موهای کاشته شده کل هزینه دریافتی توسط بیمه ایران عودت می شود
  • در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و ... با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

02141936

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید