کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل با موی طبیعی یک روش درمانی است که معمولاً برای مردانی که از مقطعی بودن یا خالی بودن موی صورت خود شامل ریش و سبیل رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کم پشتی یا بی مویی صورت می تواند علل مختلفی داشته باشد دو منشا عمده کم مویی صورت یکی عدم فولیکول مو به علت سندروم ها مثل هیپوتریکوزیس ارثی و مادرزادی و دیگری کمبود هورمونهای مردانه (آندروژن) می باشد که شامل کم مویی یا تنک شدن در نواحی دیگر بدن مانند سینه ، زیر بغل و بالای شکم نیز می باشد . از بین رفتن موهای صورت در برخی از موارد ممکن است به دلیل جراحت های حاصل از انجام عمل جراحی،سوختگی یا سایر انواع تصادف ها ایجاد شده باشد. 

اصولا داشتن موهای صورت سالم و بدون نقص می تواند باعث ایجاد تناسب در ظاهر برای مردان شود و به همین خاطر وضعیت ریش و سبیل مردان برای اعتماد به نفس و نحوه نمایش وضعیت آنها به دیگران از اهمیت خاص برخوردار است. به هر حال، گاهی اوقات مردان دارای ریش و سبیل با تراکم مورد نظر خود نیستند.در این موارد میتوان با در نظر گرفت همه ی جوانب امر و انجام مشاوره و آزمایش اقدام به کاشت ریش و سبیل برای این افراد نمود.

 

کاشت موی ریش و سبیل برای مردان

کاشت سبیل و ریش یک روش درمان تخصصی است که نتایج حاصل از آن به شدت وابسته به تجربه و مهارت جراح انجام دهنده این درمان دارد. در این مرکز متخصصان کاشت موی صورت وجود دارند که دانش و تجربه کافی در انجام این کار برای همه بیماران دارای شرایط مختلف ظاهری و نژادی دارند.

در کلینیک های رویان مو سلامت ،به منظور هر چه طبیعی تر به نظر رسیدن نتایج، الگوی رشد موهای طبیعی بیمار بررسی می شود و پس از آن طرحی از الگوی کاشت ریش و سبیل وی تهیه می شود،بدین ترتیب نتایج حاصله بیشترین شباهت ممکن را خواهد داشت.

جدیدترین و بهترین روش کاشت ریش وسبیل

ترمیم موهای ریش و سبیل می تواند بر روی همه افرادی که دارای مشکل خاص در این حوزه هستند انجام شود. این روش درمانی با کاشتن ریشه های موی برداشته شده از ناحیه پشت گوش (ناحیه بالای گردن که دارای موهای نازک است) یا نواحی بالای گوش انجام می شود.

روش +superFUE یک تکنولوژی درمانی جدید است که در آن پیازهای مو از ناحیه اهدا کننده گرفته می شود و سپس از میکروسکوپ برای ایجاد صدها پیوند سالم بسیار کوچک و دارای ظاهر طبیعی برای کاشت در نواحی مورد نیاز استفاده می شود.

در روش های +superFUE زخم های ایجاد شده در ناحیه اهدا کننده کمترین مقدار ممکن می باشد و به این ترتیب امکان رشد مو از بافت دارای جراحت نیز وجود دارد و می توان مطمئن شد نواحی اهدا کننده با مشکل از دست دادن مو روبرو نخواهند شد.

مراحل کاشت مو به روش +superFUE 

در این روش در مرحله ی نخست قبل از انجام کار از سر بیمار اسکن و آنالیز با دستگاه های فوق پیشرفته +superFUE گرفته می شود که در این مرحله با کیفیت ترین و مناسب ترین موها جهت کاشت ریش مشخص می گردد و همچنین با اندازه گیری عمق ریشه های مو باعث می شود که در مرحله ی برداشت هیچگونه آسیبی به پیاز موها وارد نگردد.

 در مرحله ی آنالیز، پوست صورت مورد ارزیابی قرار می گیرد که کشسانی ،خون رسانی پوست و میزان دقیق تعداد موی مورد نیاز جهت کاشت ریش مشخص می گردد.

در مرحله ی بعدی که انجام کار می باشد پس از نشان دادن نتیجه ی اسکن و آنالیز به بیمار و تنظیم دستگاه +super FUE براساس گزارش های حاصل از مراحل قبلی کاشت ریش شروع می شود.

در این مرحله ابتدا با نظر خود مراجعه کننده بهترین خط رویش ترسیم می گردد سپس از منطقه ای که در اسکن گزارش شده است  و مناسب ترین موها جهت کاشت ریش را دارا می باشد شروع به بیحس نمودن منطقه ی مورد نظر با دستگاه جدید و بدون سوزن+Neddel Less superFUE که هیچگونه درد و آسیبی را ندارد می نمایم.

 پس از بیحس شدن، برداشت با دستگاه +superFUE انجام می گردد ( در این مرحله بر اساس گزارشات حاصل از اسکن و آنالیز و وسعت منطقه ی کاشت ممکن است همزمان نیاز به برش کوچکی نیز باشد) موهای برداشت شده دراین مرحله ابتدا با دستگاه کاشت Implant +superFUE بدون نیاز به تیغ و برش در قسمت خط اصلی ریش کاشته می شود و سپس تمامی بافت ها بدون هیچگونه نیازی به برش با تیغ و با نیدل های بسیار ریز به حالت خواب طبیعی ریش کاشته می شود.

در مرحله ی نهایی پس از عمل کاشت روز بعد با لیزر کم توان +superFUE موهای کاشته شده مقاوم می گردند و خونرسانی انجام می گردد که این لیزر باعث از بین رفتن التهاب و جوش خوردن بهترین بافت های کاشته شده نیز می گردد.

مزایای منحصر به فرد کاشت ریش به روش +superFUE

۱- بکارگیری دستگاه هوشمند +super FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت ریش می باشد را دارد و بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه موها،عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه ی کار با این دستگاه باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد.

2- استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه +superFUE

3-(جدید)کاشت خط رویش ریش با دستگاه +Implant superFUE  که باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش ریش با خواب طبیعی ،پس از عمل می گردد . کاشت ریش در این دستگاه بدون نیاز به برش انجام می گردد.

 4-(جدید) بیحسی با دستگاه بدون درد و بدون سوزن+Neddel Less superFUE صورت می گیرد که در این دستگاه هیچ گونه سوزنی بکار نرفته است و هیچگونه دردی ایجاد نمی گردد.

5-به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.

6- رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از ۶-۹ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته ۱۲-۱۴ ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .

7-ایجاد طبیعی ترین خط رویش ریش توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری +superFUE 

8-بکارگیری همزمان لیزر هوشمند +superFUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت ریش و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .

9- تمامی پروسه +superFUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .

نتایج درمان کاشت ریش

نتایج کاشت موی ریش و سبیل با استفاده از روش +superFUE دائمی است و ظاهری کاملاً طبیعی دارد. تفاوت ایجاد شده پس از کامل شدن درمان بلافاصله بطور قابل توجه برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود.

به هر حال مشاهده نتایج کامل حاصل از درمان به چند ماه حداقل 7-10 ماه زمان نیاز دارد. توجه داشته باشید پیازهای موی کاشته شده در نواحی مختلف صورت رشد خود را شروع کرده و در ادامه به رشد خود ادامه خواهند داد و کاملا قابل اصلاح کردن می باشد.

کاشت ریش به روش super fueقبل کاشت ریش به روش super fueبعد
کاشت ریش به روش super fueقبل کاشت ریش به روش super fueقبل

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

کاشت موی  و ریش و سیبیل طبیعی

تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانتنامه رويش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران 

شرایط اقساطی وانجام توسط جراح و متخصص پوست

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و استفاده از به روزترین متد کاشت

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

آخرین مقالات کاشت ریش و سبیل

دیدگاه در"کاشت ریش و سبیل"

 1. محمدنبی نظری

  سلام من محمد نبی نظری هستم و ۲۷ سالمه اصلان برام ریش نه برآمده می خوام ریش بکشم

  • royanadmin

   با سلام و عرض ادب
   جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد روش کاشت با شماره ۴۱۹۳۶-۰۲۱ تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید