کرایو‌لیپولیز چیست؟

cryolipolysis

کرایو‌لیپولیز چیست؟

کرایو لیپولیز، که عموما به عنوان یک روش کاهش وزن بدون جراحی توسط بیماران شناخته می شود، از دمای سرد برای تجزیه سلول های چربی استفاده می کند. سلول های چربی بر خلاف سایر انواع سلول ها، به ویژه مستعد اثرات سرما هستند. در حالی که سلول های چربی منجمد می شوند، پوست و دیگر ساختارها از آسیب مصون می مانند.

این امر یکی از رایج ترین روش های درمان چاقی به شمار می آید و بیش از ۴۵۰.۰۰۰ روش در سراسر جهان اجرا شده است.

دلايل که اشخاص می خواهند کرایو لیپولیز انجام دهندچیست؟

بیمارانی هستند که می خواهند یک برآمدگی موضعی را کاهش دهند . برآمدگی که با وجود رژیم غذایی و ورزش همچنان از آن کم نمی شود، ممکن است به کرایو‌لیپولیز علاقه داشته باشد.

چه کسی داوطلب کرایو لیپولیز نیست؟

بیماران مبتلا به بیماری های سرماخوردگی یا همان کسانی که گلبول های سفید ضعیفی دارند از این روش نباید استفاده کنند .مثل کریگوگلوبینمی، اريكاريس سرد و هموگلوبینوریوم سرد پراکسیسمال نباید کرایو لیپولیز داشته باشند همچنین . بیمارانی که مبتلا به پوسته پوسته شدن یا پوستی ضعیف دارند ممکن است نامزد مناسب برای این روش نباشند.

کرایو لیپولیز چیست؟

هدف از کرایو لیپولیز ، کاهش حجم چربی در ناحیه اي است كه انباشته شده است. بعضی از بیماران ممکن است انتخاب کنند که بیش از یک منطقه تحت درمان قرار داشته باشند یا یک منطقه را بیش از یک بار درمان كنند.

آیا کرایو لیپولیز نیاز به بیهوشی دارد؟

این روش بدون بی حسی انجام می شود.

روش  کرایو لیپولیز

پس از ارزیابی ابعاد و شکل لکه چربی که باید درمان شود، یک ابزاری برای اندازه و انحنای مناسب انتخاب می شود. ناحیه نگرانی مشخص شده است تا محل قراردادن آپلیکاتور را شناسایی کند. پد ژل برای محافظت از پوست قرار داده شده است. اپلیکاتور اعمال می شود و برآمدگی در فرورفتگی آپلیکاتور قرار می گیرد. بیماران بعضی اوقات ناراحتی از کشش خلاء روی بافت خود را احساس می کنند، اما بعد از آنکه ناحیه بی حس می شود، در عرض چند دقیقه حل می شود.

بیماران معمولا در طول درمان تلویزیون تماشا می کنند، از گوشی موبایل خود استفاده می کنند یا در طی مراحل جراحی مطالعه مي كنند. پس از درمان طولانی مدت، خلاء خاموش می شود، اپلیکاتور حذف می شود و منطقه ماساژ داده می شود، که باعث بهبود نتایج نهایی می شود.

بازیابی از کرایو لیپولیز

محدودیت برای کرایو لیپولیز وجود ندارد.  بیماران گاهی احساس ناراحتی می کنند، انگار که قبلا کار کرده بودند. بیماران به ندرت درد را تجربه می کنند. اگر این اتفاق بیفتد، بیمار باید با جراح پلاستیک خود تماس بگیرد، که ممکن است دارو را برای چند روز تجویز کند.

نتایج کرایو لیپولیز چیست؟

سلول های چربی آسیب دیده به تدریج توسط بدن در طول 4 تا 6 ماه حذف می شوند. در طول آن زمان برآمدگی چربی با کاهش اندازه، حدود ۲۰ درصد کاهش می یابد.

منبع خبر

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.💎

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام👇🏻👇🏻👇🏻

@royanmoobot

کرایو‌لیپولیز چیست؟
لطفا به این مطلب رای دهید

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map