کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936

کاشت مو به روش SuperFUE (سوپر اف یو ای)

19 اردیبهشت
کاشت مو به روش Super FUE

کاشت مو به روش Super FUE یکی از مدرن ترین و موثرترین روش های کاشت مو است. در این روش بسیاری از معایب تکنیک های کاشت مو سنتی برطرف شده است. اگر از بانک موی خوبی برخوردار نیستید یا دنبال آخرین روش های پیوند مو طبیعی هستید، مقاله ما را تا انتها دنبال کنید.

کاشت مو به روش سوپر اف یو ای، جدیدترین روش کاشت بر پایه fue می باشد که در آن فولیکول ها بصورت تک واحدی استخراج می شوند.بنابراین متقاضیانی که بانک موی ضعیفی دارند، می توانند از این روش استفاده کنند و از نتایج آن رضایت کامل را داشته باشند.

در روش SuperFUE آنالیز از سر شخص توسط دستگاه اسکنر پیشرفته انجام می شود، پوست و مو شخص از لحاظ چربی ، خون رسانی، ضخامت مو آنالیز می شود بعد از این مراحل ریشه های مناسب و چندتایی توسط دستگاه برداشته می شود ، این ریشه ها در سلول های بنیادی شخص تا زمانی که کاشت برای آن شخص انجام شود نگهداری می شود.

در این روش تراکم 3 تا 4 برابر بیش تر ، دوره نقاهت کم تر و خط رویش کاملا طبیعی است و همچنین در این روش بخیه و برش جراحی نداریم. اگر شما هم موهای کم پشتی دارید ، نگران نباشید زیرا با مراجعه به کلینیک‌های کاشت موی مجرب رویان سلامت با استفاده از جدیدترین روش‌ها می‌توانید کاشت مو انجام داده و  مشکل کم پشتی موی خود را برطرف کنید.

کاشت مو به روش Super FUE

دستگاه های مورد استفاده در این روش همگی کاملا هوشمند می باشند. بنابراین، نه تنها کیفیت موهای کاشته شده بالاتر می شود، بلکه عوارض احتمالی آن نیز به حداقل می رسد.

کلنیک رویان سلامت تنها کلینیک در سطح خاورمیانه است که توانسته با دراختیار داشتن دانش و تکنولوژی های پیشرفته ، بصورت انحصاری مجری این شیوه از کاشت مو باشد .

 

کاشت-مو-به-روش-Super-FUE

 

مهمترین مزیت های کاشت مو به روش Super FUE به شرح زیر میباشد :

1-تمامی پروسه SUPER FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .

2-استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه super FUE

3-بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار

4-به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.

5-امکان کامل کاشت مو فقط در 1 روز بدون نیاز به جلسات ترمیمی و مجدد

6-رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از 6-9ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته 12-14 ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .

7-ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری SUPER FUE

8-بکارگیری همزمان لیزر هوشمند SUPER FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت مو و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .

9-امکان برداشت مو از سایر مناطق بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش

10-شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش ، تنها شیوه مورد تایید بیمه ایران  می باشد که به تمامی عزیزانی که از این روش جهت کاشت مو استفاده نمایند ضمانت نامه کتبی بیمه ایران  تعلق می گیرد.

11-بکارگیری دستگاه هوشمند SUPER FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موههای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت مو می باشد را دارد و بدون هیچ کونه آسیبی به ریشه موها عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه کار با این دستگاه  باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان 3 – 4 برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد  .

کاندید مناسب کاشت مو به روش Super FUE

تقریبا تمام افرادی که متقاضی کاشت مو هستند، می تواند از این روش بهره مند شوند. با این وجود، تکنیک پیوند مو طبیعی به روش سوپر اف یو ای مناسب افرادی است که :

1-موهای کم پشتی دارند

2-الگوی طاسی شان مردانه است

3-به دلیل آسیب پوست سر مانند سوختگی بخشی از موهای خود را از دست داده اند.

4- اشخاصی که دارای پوست سر سفت هستند و امکان استفاده از کاشت مو به روش FUT در آن ها امکان پذیر نیست. سفتی پوست سر گاهی به دلایل ژنتیکی است. در برخی مواقع انجام ورزش های سنگین یا کاشت موهای قبلی عامل سفت شدن پوست سر هستند؛

توجه داشته باشید که اگر به دلایلی مانند شیمی درمانی دچار کم پشتی کلی مو شده اید، ممکن است کاندید خوبی برای کاشت مو به روش FUE نباشید. زیرا برای این نوع از کاشت موی طبیعی، شما به محل اهدا کننده با موهای پر پشت نیاز دارید تا پیوند را انجام دهید.

جدیدترین روش کاشت مو سوپر اف یو ای در کلینیک رویان مو

مراقبت‌های قبل از کاشت مو

برخی از مهم ترین مراقبت های قبل از کاشت مو عبارتند از:

 • جراح را از داروهایی که مصرف می کنید، مطلع سازید
 • حداقل دو هفته قبل از جراحی، مصرف داروهایی که ضد انعقاد هستند را متوقف کنید.
 • درصورتیکه حساسیت دارویی دارید، پزشکتان را مطلع سازید.
 • حداقل به مدت یکهفته قبل از عمل مصرف دخانیات و نوشیدنی های الکلی را متوقف کنید.
 • شب قبل از عمل، موها را کاملا شسته و تمیز کنید.

مراقبت های بعد از کاشت مو

رعایت دستورالعمل های پزشک بعد از کاشت مو برای به حداقل رساندن عوارض احتمالی جراحی، ضرروری است.

 • داروهای تجویز شده توسط پزشک را به طور منظم مصرف نمایید.
 • تا ده روز بعد از جراحی از قرر گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید بپرهیزید.
 • دوره نقاهت در این روش بسیار کوتاه است. شما می توانید از فردای روز عمل فعالیت های روزانه تان را انجام دهید. با این وجود، لازم است در اینباره طبق توصیه پزشک رفتار کنید.
 • از انجام ورزشهای سنگین در هفته اول بعد از عمل خودداری کنید.
 • در رابطه با شستشوی موها باید دقیقا طبق دستورالعمل پزشک رفتار شود.

نتایج کاشت مو به روش Super FUE

موهای کاشته شده در چند روز اول بعد از کاشت مو شروع به رشد کرده و بلند تر می شود. حدود یک ماه بعد موها وارد حالت استراحت شده و می ریزند.

رشد مجدد موهای کاشته شده به تدریج و آهسته آهسته در عرض 3 ماه بعد از کاشت مو شروع و این فرایند ممکن است ۶ تا ۸ ماه طول بکشد. بعد از اینکه موهای کاشته شده رشد کردند می توان آن ها را شست، کوتاه کرد، سشوار کشید و از این موها تا آخر عمر لذت برد.

بطور کلی ، در طول 5ماه انتظار می رود 50% رشد موهای پیوند شده ، در طول 8ماه 80% رشد و نتیجه نهایی در 12تا 24 ماه  دیده شود .

دوره نقاهت کاشت مو به روش Super FUE

در این روش به دلیل عدم استفاده از شیوه جراحی و روش ویژه برداشت مو از قسمت پشت سر متقاضی نیاز به استراحت پس از عمل ندارد و دارای کمترین دوره نقاهت پس از عمل نسبت به کلیه روش های گذشته می باشد.

عوارض کاشت مو به روش سوپر اف یو ای

پیوند مو طبیعی به روش Super FUE یکی از جراحی های ایمن است. اما ممکن ست مانند هر عمل دیگری ، ریسک اندکی داشته باشد :

 • خونریزی شدید
 • آلرژی یا واکنش به بیهوشی یا داروهای مسکن
 • علاوه بر این ، احتمال ضعیفی وجود دارد که پوست سر کاشت را قبول نکند ، یا زخم مشخصی بوجود بیآید.

هزینه کاشت مو به روش Super FUE

فاکتورهای مختلفی در تعیین هزینه کاشت مو دخیل هستند.بستگی دارد. مهم ترین عوامل مؤثر بر هزینه کاشت مو به عبارتند از:

 • روش کاشت مو: در روش های مختلف کاشت مو با توجه به دقت و کیفیت آن روش و تجهیزات مورد استفاده، هزینه کاشت مو متفاوت می شود؛
 • ویژگی های فردی: وسعت و نوع طاسی، وضعیت بانک موی فرد یکی از عوامل تعیین کننده در قیمت کاشت مو است.
 • امکانات و تجهیزات کلینیک زیبایی: در تکنیک سوپر اف یو تی از دستگاههای تمام هوشمند استفاده می شود. طبیعتا هزینه کاشت در این روش در مقایسه با روشهای سنتی بالاتر خواهد بود.
 • مهارت پزشک: تخصص و تجربه پزشک و به روز بودن دانش او در زمینه کاشت مو، از دیگر عوامل موثر بر هزینه کاشت مو است. برخی از روش های کاشت مو با توجه به پیچیدگی و استفاده از تجهیزات پیشرفته نیاز به مهارت و تبحر خاص پزشک دارند و در تمام کلینیک های زیبایی انجام نمی شوند.
 • تراکم مدنظر: هرچقدر تراکم  موردانتظار بیمار بیشتر باشد، هزینه کاشت مو نیز متناسب با آن بیشتر می شود.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه در"کاشت مو به روش SuperFUE (سوپر اف یو ای)"

 1. ...

  سلام تو اون روشی که نیاز به جراحی نداره دقیقا چطور مو کاشته میشه چون من از جراحی و خون خون ریزی دل خوشی ندارم خیلی دوست دارم روشی باشه که بدون آسیب به پوست سر ادم مو دربیاره از اینایی که تا چند ماه سرشون مثل منطقه جنگ زده میمونه خوشم نمیاد
  این هم اضافه کنم که سر من کاملا طاسه )البته موهای دور سرمو دارم( و موهای کمی به صورت پرزی روی سرم هست سنم ۳۵ از ۲۰ سالگی شروع به کچل شدن کرد موهام و دوست دارم اگه رفتم به سمت کاشت کمترین دردسر داشته باشه و بیشترین حجم مو
  ممنون از راهنماییتون

  • رویان سلامت

   با سلام و احترام
   بانک موی شما باید توسط پزشک بررسی بشه ،برای رسیدن به تراکم خوب نیازمند بانک موی خوب هستید .در روش پلاس گرافت مو بصورت تکی تکی از پشت سر شما برداشت میشود و فلپی از سر شما برداشت نمیشود برای دریافت اطلاعات کاملتر فایل صوتی پرشک در همین صفحه را گوش کنید.

 2. ...

  فایل صوتی پیدا نکردم! در کل روش بدون جراحی با تراکم بالا میخوام اسون ترین روش ممکن

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map