کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
کاشت-مو-اقساطی

کاشت مو اقساطی

کاشت موی اقساطی

وقتی افراد با ریزش مو مواجه می شوند یکی از معضلات و مشکلاتی که سد راه درمان دائمی ریزش موهای آنان می باشد هزینه های مربوط به کاشت مو می باشد. همانطور که گفته شد یکی از معضلات درمان دائمی ریزش مو ، قیمت و هزینه عمل کاشت مو در کلینیک پوست و مو فوق تخصصی زیر نظر پزشک متخصص کاشت مو و ترمیم مو است. بسیاری از افراد بدون اینکه آگاهی کاملی از انواع روش ها و تخفیف ها و همچنین شرایط پرداخت هزینه انجام عمل که کلینیک های مربوط در زمینه کاشت مو در اختیار مراجعه کنندگان خود قرار می دهند از انجام کاشت مو منصرف می شوند زیرا به عقیده خود قادر به پرداخت هزینه خود نیستند.  اما باید بدانید با توجه به شرایط سختی که امروزه به وجود آمده است امکان کاشت موی اقساطی برای افرادی که درآمد محدودی دارند ولی از مشکل ریزش مو رنج می برند و تمایل به درمان آن را دارند نیز به وجود آمده است.تا بدون نگرانی از شرایط پرداخت هزینه عمل و صرفاً با توجه به نتیجه عمل به درمان قطعی و همیشگی طاسی موی سر خود بپردازنید.

مراکز انجام کاشت موی اقساطی

مراکز معتبر و کلینیک های تخصصی پوست و مو که دارای مجوز رسمی می باشند، به دلیل تجربه بالا و تعداد زیاد متقاضیان مراجعه کننده به این کلینیک ها، امکانات بیشتری برای ارائه پیشنهادهای قیمتی و انواع شیوه های پرداخت به بیماران خود دارند. یکی از امکانات، انجام عمل کاشت مو اقساطی با شرایط پرداخت ویژه است که بی شک مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار می گیرد. بیماران می توانند با مراجعه به این کلینیک ها ضمن دریافت مشاوره رایگان از کلینیک، تقاضای عمل کاشت مو اقساطی را مطرح نموده و از مزایای آن بهره مند شوند.

مجموعه رویان مو سلامت یکی از بهترین مراکز کاشت مو است که در زمینه اقساطی کردن کاشت مو قدم بر می دارد زیرا شرایط اقساطی کردن کاشت مو را به گونه ای ایجاد نموده است که افراد توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند.

این طرح (کاشت مو اقساطی) که شرایط اقساطی بودن آن منحصر به فرد می باشد با استقبال گسترده از طرف مردم عزیز کشورمان مواجه شد. با توجه به هزینه های کاشت مو نیازمند است که برای پرداخت هزینه های آن نیز تدبیری اندیشیده شود که خوشبختانه این امر در مجموعه کلینیک های رویان محقق گردیده است. توجه داشته باشید که کاشت موی شما علاوه بر برخورداری از تسهیلات کاشت موی اقساطی،  توسط مجرب ترین کادر پزشکی در مجموعه کلینک های رویان مو سلامت انجام خواهد شد.

شرایط پرداخت اقساطی و تسهیلات قرض الحسنه ی کاشت مو در کلینیک های رویان

-اعطای تسهیلات قرض الحسنه بلند مدت با همکاری بانک رسالت

لازم به ذکر است مراجعین محترمی که تمایلی به دریافت تسهیلات بانکی ندارند، می توانند بدون ضامن با پرداخت 50% به صورت نقد و 50% به صورت چک اقدام به عمل نمایند که طی 2-3 فقره چک به صورت ماهانه دریافت میشود.

 

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

کاشت موی  و ابروی طبیعی

تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانتنامه رويش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران

ضمانتنامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت مو

شرایط اقساطی وانجام توسط جراح و متخصص پوست

در صورت عدم رشد موهاي كاشته شده كل هزينه دريافتي توسط بيمه ايران عودت مي شود

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و استفاده از به روزترین متد کاشت

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید