کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
کاشت مو ارزان

کاشت مو ارزان

اگر به دنبال استفاده از روش های کاشت مو باشید قطعا با آگهی های تبلیغاتی کاشت مو ارزان و تضمینی روبرو شده اید که در اکثر آن ها ادعاهایی خلاف واقعیت مطرح میشود. اگر سری به این مراکز بزنید حتما خواهید دید که در این مراکز کاشت مو با روش های منحصر به فرد انجام میشود و این ادعا وجود دارد که میتوانید با کاشت مو به تراکم بالای مو دست پیدا کنید.

باید به این نکته توجه داشته باشید که با کاشت مو نمیتوان تراکم بیش از حد مجاز ایجاد کرد چون باعث عوارض خطرناک خواهد شد.

این در حالی است که اکثر این مراکز به صورت غیر مجاز مشغول به فعالیت هستند و با انتشار چنین آگهی هایی سعی میکنند به سودجویی خود از بیماران بپردازند چون امروزه افراد زیادی وجود دارند که به دنبال کاشت مو ارزان در مراکز مختلف هستند.

زیرا مطمئن باشید که هر چقدر از قیمت کاشت مو کم شود از کیفیت کار هم کاسته می شود، ممکن است کاشت مو ارزان با تراکم پایین برای شما انجام شود.

در ابتدا باید عنوان کرد که کاشت مو ارزان را به چه قیمت قبول می کنید ، مراقب کلینیک های متخلف باشید زیرا که به راحتی هر چقدر که می شود از قیمت کاشت مو کم کرد می توان از کیفیت آن هم کم کرد ، پس به قیمت کاشت مو ناموفق با تراکم پایین به دنبال کاشت مو ارزان نروید.

در کاشت مو ارزان  به این نکات توجه داشته باشید

-روشی که می خواهید عمل کاشت مو را با انجام دهید.

-هزینه کاشت مو

-مدت زمان و تعداد جلسات لازم برای کاشت مو

-قبل از انجام هر اقدامی بهتر است چند نمونه کار کلینیک را مشاهده کنید.

-کاشت مو خود را نزد پزشک متخصص انجام دهید.

قیمت کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت کاشت مو به المان های زیادی بستگی دارد مثلا روشی که برای شما انتخاب می شود.زیرا جدیدترین روش کاشت مو گران ترین روش نیز می باشد در حال حاضر روش کاشت موی superFUE یکی از جدیدترین روش ها و  در واقع موثر ترین روش هم می باشد.

از آن‌جایی که کاشت مو در نواحی مختلفی از جمله، سر، ابرو و ریش صورت می‌گیرد و متخصصان و پزشکان زیبایی مجموعه رویان مو سلامت متناسب با شرایط هر شخصی از روش‌های متعددی برای رسیدن به نتیجه مثبت در زمینه موهای پرپشت استفاده می‌کنند هزینه‌ها متغیر هستند و معمولا براساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:

  1. تعیین هزینه بر اساس تعداد تار مو
  2. تعیین هزینه بر اساس تعداد گرفت مو
  3. تعیین هزینه بر اساس نوع تکنیک برداشت و کاشت مو
  4. تعیین هزینه بر اساس وسعت طاسی

ما در ابتدا برای فرد مراجع کننده کاشت مو معاینه کامل را انجام می دهیم اندازه گیری های وسعت طاسی و وسعت و تراکم بانک مو را مشخص مینمایم و برای بیمار تعیین می کنیم کدام روش بهتر است و اگر روش های دیگر انجام شود چقدر از سر پوشش داده می شود و بر این اساس قیمت کاشت مو تعیین می شود و قیمت پیشنهادی اعلام می شود.

برای دریافت قیمت تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ID : @royanmoobot ، واتسآپ  به شماره 09190125460 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید