کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

کاشت مو زنان

کاشت مو زنان

بسیاری از مردم بعد از مدتی، از ریزش مو و کم پشتی موهای خود خسته می‌شوند و به دنبال راهی برای ترمیم دائمی موی خود هستند. به همین خاطر است که امروزه کاشت مو در میان مردم ، محبوبیت و طرفداران زیادی پیدا کرده است.

از آنجایی که زنان اهمیت بیشتری به زیبایی خود می‌دهند و موی زنان تاثیر زیادی بر زیبایی شان می‌گذارد، کاشت موی زنان اهمیت و طرفداران بیشتری دارد. در ادامه مطلب اطلاعات کاملی راجع به کاشت موی زنان با دستگاه تمام الکترونیک super FUE plus در اختیار شما می‌گذاریم.

اگر از ریزش مو یا کچلی موهای خود خسته شده‌اید و به فکر کاشت مو هستید ، حتما این مطلب را بخوانید تا این کار را با استفاده از دستگاه و روش مناسبی انجام دهید.

فهرست مطالب:

 1. کاشت مو چیست؟
 2. علت ریزش مو در زنان
 3. چرا کاشت موی زنان مهم است؟
 4. کاندیدای مناسب کاشت مو
 5. نکاتی مهم در کاشت موی زنان
 6. روش‌های کاشت موی زنان
 7. مراقبت‌های بعد از کاشت موی زنان
 8. مزایای کاشت موی زنان
 9. عوارض کاشت موی زنان
 10. نتایج کاشت موی زنان
 11. آیا برای کاشت موی زنان می‌توان از موهای بدن استفاده کرد؟
 12. هزینه کاشت موی زنان چقدر است؟

کاشت مو چیست؟

پرپشت بودن مو یکی از فاکتورهای مهمی است که بر زیبایی به خصوص زیبایی زنان تاثیر می‌گذارد. برخی از افراد به دلایل مختلفی مانند وراثت، هورمون و یا افزایش سن ، ریزش موی شدید دارند و از کم پشتی موهایشان رنج می‌کشند.

معمولا زنانی که موهای پرپشتی ندارند، به دنبال روشی برای رفع مشکل خود هستند، به همین خاطر است که کاشت مو زنان بسیار رایج شده است.

کاشت موی زنان روش درمانی است که در آن فولیکول موهای قسمتی از سر برداشته شده و به قسمت دیگری از سر منتقل می‌شوند. موهای کاشته شده مانند موهای طبیعی شما رشد می‌کنند و نیاز به کوتاه کردن و مرتب کردن خواهند داشت.

علاقه‌ عموم مردم به داشتن موهای پر پشت و پیشرفت‌های تکنیکی و علمی در زمینه کاشت مو موجب شده است که روز به روز متقاضیان کاشت مو در کلینیک‌های زیبایی زیاد شود و این افراد نتایج فوق ‌العاده‌ا‌ی از کاشت مو بگیرند.

کلینیک رویان سلامت با استفاده از کاشت مو با دستگاه تمام الکترونیک super FUE plus که متد جهانی پیشرفته‌‌ای است ، بهترین خدمات را به مشتریان متقاضی ارائه می‌دهد. این تکنیک برای اولین بار در خاور میانه و به صورت انحصاری فقط در کلینیک رویان سلامت ارئه می‌شود .

 

کاشت موی زنان

 

علت ریزش مو در زنان

 • کم پشت بودن و ریزش مو به صورت مادرزادی و ژنتیکی
 • مشکل در رشد موها به صورت مادرزادی
 • سوختگی
 • بیماری‌های تیروئیدی
 • بیماری‌های عمومی
 • آلوپسی: کسانی که از آلوپسی آره‌آتا، آلوپسی توتالیس یا یونیورسالیس رنج می‌برند، کاشت مو انتخاب مناسبی برایشان نیست، زیرا این اشکال طاسی ناشی از یک بیماری خود ایمنی است و حتی بعد از کاشت موی زنان نیز گلبول‌های سفید به اشتباه به فولیکول‌های مو حمله کرده و به آن‌ها آسیب می‌زنند.

به هر حال کم‌ پشتی موی زنان به هر دلیل که باشد، بهترین راه برای داشتن موهایی پر پشت، کاشت موی زنان است. البته امروزه روش‌های مختلفی مانند استفاده از داروها برای برطرف کردن کم پشتی موهای زنان وجود دارد، اما نمی‌توانند نتیجه خوب و ماندگاری داشته باشند.

از طرفی طبیعی بودن نتایج تکنیک‌های زیباسازی، برای همه‌ متقاضیان اهمیت دارد و این موضوعی است که در کاشت موی زنان به خوبی قابل دستیابی است. شما با کاشت موی زنان به راحتی می‌توانید از پر پشت شدن طبیعی موهایتان لذت ببرید.

 

چرا کاشت موی زنان مهم است؟

موهای زنان نقش مهمی در زیبایی صورت و جلوه‌ ظاهری آن‌ها دارند، از طرفی دیگر پر پشت بودن موها، اعتماد به نفس زنان را بالا برده و زیبایی موهایشان حس خوبی به آن‌ها می‌دهد. به همین دلیل است که امروزه کاشت موی زنان در میان افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند، طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

 

کاندیدای مناسب کاشت مو

 • افرادی که به صورت مادرزادی و ژنتیکی موهای نازک یا کم‌پشتی دارند.
 • اگر به خاطر بیماری زمینه‌ای (مانند بیماری غده‌ تیروئید) یا بیماری‌های پوستی، موهای شما دچار ریزش مو شده‌اند؛ بعد از درمان بیماری خود می‌توانید برای کاشت مو اقدام کنید.
 • اگر به خاطر آسیب، سوختگی، بخیه، جراحی و … قسمتی از موهای خود را از دست داده‌اید.

 

نکاتی مهم در کاشت موی زنان

 1. کاشت موی زنان نیاز به مهارت و تجربه بالایی داشته باشد.
 2. طرح کاشت موی زنان باید به نحوی باشد که طبیعی به نظر برسد و چهره فرد را زیباتر کند. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در کاشت موی زنان به آن توجه شود، محل قرار گیری موهای جدید است. طرح کاشت موی زنان باید طبیعی و زیبا باشد .
 3. برای کاشت موی زنان باید به تفاوت میان شکل موهای آقایان و خانم‌ها توجه نمود و تکنسین کاشت مو، طوری این کار را انجام دهد که نتیجه کاشت مو و تراکم موها طبیعی باشد.

کاشت موی زنان

روش‌های کاشت موی زنان

در تمام دنیا کاشت مو به روش‌های بسیار متنوعی در حال انجام است،. تفاوت روش‌های مختلف کاشت مو عمدتا در نوع دستگاه و روش برداشت فولیکول مو از بانک مو است، در ادامه مطلب رایج‌ترین و بهترین روش‌های کاشت مو را به شما معرفی می‌کنیم:

 •  كاشت مو به روش  HRT

کاشت مو گاهی برای برخی از بیماران قابل انجام نیست، زیرا برخی از بیماران بانک موی مناسبی ندارند که بتوان از موی آن قسمت برداشت و به ناحیه دیگری از سر پیوند زد.

در روش HRT نیاز به بانک موی بیمار نخواهد بود و پزشک بانک موی 100 % طبیعی که با جنس و رنگ موی بیمار شباهت زیادی دارد را به او معرفی می‎کند. موهای طبیعی دریافتی در کاشت مو به روش HRT  به سه روش زیر پوست، روی پوست و لا به لای موهای کم پشت کاشته می‎شود.

اگر فرد طاسی داشته باشد کاشت مو در این روش، زیر پوست یا روی پوست انجام می‌شود، اما اگر بخواهیم موی طبیعی را در ناحیه کم پشت مو بکاریم، باید آن را لا به لای موهای کم پشت بکاریم.

 •  کاشت مو به روش  DHI

در کاشت مو به روش DHI، برداشت مو با دستگاه میکروموتور انجام می‌شود و به همین خاطر برداشت مو بدون خونریزی و اسکار می‌باشد و کاشت مو با کمک مدادی به نام ایمپلنتر (قلم مخصوص DHI ) انجام می‌شود. ایمپلنتر به طور همزمان شکافی روی پوست ایجاد می‌کند و همزمان موها را نیز در آن قرار می‌دهد.

 •  كاشت مو به روش سلول‌هاي بنيادي

هر فولیکول مو شامل مناطق مختلفی از جمله سلول‌های بنیادی مو هستند که در وسط فولیکول قرار دارند. نیازی به استخراج کل فولیکول مو برای کاشت مو نیست، تنها کافی است یک قسمت کوچکی از فولیکول یعنی سلول بنیادی را از فولیکول مو استخراج کرد تا موهای جدید تولید کند.

کاشت مو با سلول‌های بنیادی روشی غیر جراحی برای تحریک رشد فولیکول‌های مو می‌باشد که بسیار موثر است. در کاشت مو با سلول‌های بنیادی از یک سوزن تو خالی (با قطر ۰٫۵ میلی متر) برای استخراج سلول‌های بنیادی از فولیکول مو استفاده می‌شود، سپس سلول‌های بنیادی استخراج شده به ناحیه کم پشت مو تزریق شده تا رشد مجدد مو در آن ناحیه تحریک شود.

 •  كاشت مو به روش  FUT

روش FUT روش غیر جراحی برای کاشت مو است که برداشت فولیکول‌های مو در این روش به صورت انجام می‌شود. در روش FUT نوارهایی از موی پس سر برداشته می‌شود و سپس زیر میکروسکوپ به واحدهای فولیکول مو تبدیل شده و با ایجاد شکاف‌های ظریف در ناحیه مورد نیاز ، کاشته می‌شوند. این روش از روش‌های ارزان کاشت مو به شمار می‌آید.

 •  كاشت مو به روش FIT

روش FIT روشی غیر جراحی برای کاشت مو می‌باشد و موها به صورت واحدهای فولیکولی و با وسیله‌ای به نام پانچ برای کاشت در ناحیه دیگری از سر برداشته می‌شود. برای برداشت مو در این روش باید موهای پشت سر کاملاً کوتاه شوند، در مرحله بعد فولیکول‌های مو زیر میکروسکوپ از یکدیگر جدا شده و در نهایت با ایجاد شکاف ظریفی در پوست سر، گرافت‌های برداشت شده در محل مورد نظر کاشته می‌شوند.

قبلاً برای کاشت موی زنان از روش‌های کاشت نواری (FUT ) و سایر روش‌های مشابه استفاده می‌شد اما کاشت موی زنان با این روش‌های قدیمی چند مشکل اساسی داشت. روش FUT یا برداشت نواری، اولین روش کاشت موی مدرن است. به مرور زمان به دلیل تهاجمی بودن این تکنیک (برجا ماندن جای زخم و برش در ناحیه برداشت مو) ، پژوهشگران، روش استخراج واحدهای فولیکولی را ابداع کردند که با نام FUE یا FIT معروف است.

 •  كاشت مو به روش SUT

روش SUT  نسبت به دو روش FUT و FUE مدرن‌تر است. برداشت مو در روش FUE و FUT به صورت دستی بود، کاشت مو در این روش با دستگاه انجام می‌شود. این دستگاه سرعت عمل بیشتری نسبت به روش برداشت فولیکولی دستی دارد.

 •  كاشت مو به روش  super FUE plus

در حال حاضر این روش بهترین راه برای بازگردانی موهای از دست رفته می‌باشد. در این روش، دستگاه هوشمند super FUE plus موهای ضخیم و گرافت‌های چند ریشه‌ای را شناسایی می‌کند و با اسکن و آنالیز هوشمند بدون هیچ آسیبی به ریشه موها و بدون درد و برش عمل برداشت گرافت‌ها را انجام می‌دهد؛ به همین خاطر تراکم کاشت مو با این دستگاه 4-3 برابر نسبت به روش‌های دیگر، بیشتر است.

برای کاشت مو به روش super FUE plus تمام مراحل با دستگاه انجام می‌شود و نیاز است که موهای منطقه تراشیده شوند تا پیاز مو در محل تعیین شده قرار داده شود .

کاشت موی زنان، امروزه بیشتر با روش FIT و سایر روش‌های بر پایه‌ آن انجام می‌شود. روش‌های  (FUT،FIT)ترکیبی ، SUT ،Super FUE و Super FUE plus 

شایان ذکر است که فقط چند مرکز معتبر در امریکا و اروپا مجهز به تکنولوژی کاشت موی تمام الکترونیک Super FUE plus می‌باشند و کلینیک رویان سلامت مفتخر است که به صورت انحصاری مجری کاشت موی زنان با دستگاه تمام اتوماتیک در ایران و خاورمیانه می‌باشد و با دستیابی به این تکنولوژی جزء چند کلینیک برتر دنیا قرار گرفته است.

 

کاشت موی زنان با دستگاه  super FUE plus

 کاشت مو زنان با دستگاه  Super FUE plus جدیدترین تکنولوژی روز دنیا است و کلینیک رویان سلامت با کمک برترین پزشکان ایرانی برای نخستین بار در خاور میانه، موفق به دستیابی به این تکنولوژی عظیم کاشت مو و ابرو شده است .

دستگاه super FUE plus شامل 23 دستگاه تمام اتوماتیک می‌باشد و تحول عظیمی در کاشت مو  ایجاد کرده است.به کمک این دستگاه تمامی فولیکول‌های برداشته شده به صورت اتوماتیک و با حداکثر تراکم و سرعت کاشته می‌شود.

با کمک این دستگاه در بازه زمانی بسیار کوتاه‌تر با تراکمی بیش‌تر از 5 برابر ، کاشت مو صورت می‌گیرد و نتایج کاشت ، بسیار طبیعی ، در یک جهت مناسب و با تراکم یکنواخت انجام می‌شود. در ادامه مطلب مراحل کاشت موی زنان با دستگاه super FUE plus را برای شما توضیح می‌دهیم.

کاشت موی زنان

مراحل کاشت موی زنان با دستگاه super FUE

 •  آنالیز کامپیوتری  پوست سر و مو 

در روز کاشت مو ، متخصصین پوست با اسکن پوست سر و آنالیزر کامل موهای منطقه برداشت  با دستگاه اسکن نقشه کلی کاشت موی زنانی فرد، به صورت مرحله به مرحله ترسیم می‌شود و با استفاده از این دستگاه در این مرحله می‌توان خدمات زیر را به مشتری ارائه داد:

 1. طراحی کامپیوتری خط رویش مو: در این مرحله خط رویش مو با دستگاه لیزری (laser hair line) با دقت میلی متری طراحی می‌گردد .
 2. اندازه گیری وسعت منطقه کاشت (ترسیم الگوی کاشت مو )
 3. تعیین تعداد کل فولیکول‌های قابل برداشت موی سر
 4. تعیین رطوبت و چربی پوست و
 5. تعیین بهترین منطقه برداشت مو
 6. اندازه گیری عمق ریشه مو و شناسایی گرافت‌های چند ریشه و مناسب کاشت: باعث می‌شود تمامی فولیکول‌های برداشت شده رویش نمایند و هیچ گونه فولیکول بدون ریشه‌ای کاشت نشود . در روش super FUE   plus  به این دلیل است که تقریبا 100% گرافت‌های برداشت شده رویش می‌نمایند.
 7. تعیین درصد موهای سفید و سیاه منطقه برداشت برای برداشت حداکثر موهای سیاه
 8. تعیین خون رسانی زیر پوستی برای جلوگیری از نکروز پوستی
 9. معاینه کامل پوستی برای رد هرگونه بیماری پوستی ، قارچی و…

پس از گذراندن کلیه مراحل فوق، اسکن تخصصی اطلاعات در سایت مرکزی super FUE انجام می‌شود تا با استفاده از داده‌های بالا، آنالیز نهایی انجام شده و شیوه کاشت موی زنان مشخص گردد. سپس مراحل اصلی کاشت مو آغاز می‌شود.

 • آماده سازی برای استخراج فولیکولی مو
 1. استریل کردن کف سر با دستگاه DBD Plasma : ابتدا تمام محیط کاشت و برداشت کاملاً از عوامل پاتوژن قوی (باکتری و …) استریل می‌گردد و از سوی دیگر این دستگاه باعث افزایش خونرسانی در سطح پوست و بهبودی سریع زخم محل کاشت می‌گردد .
 2. بی حسی بدون درد و خونریزی با دستگاه بدون سوزن Needle Less super FUE plus : این دستگاه هیچ گونه سوزنی ندارد و بنابراین بدون درد ناحیه برداشت مو را بی حس می‌کند و فرد آماده برداشت واحدهای فولیکولی مو می‌شود.
 • استخراج فولیکول مو از مناطق اهدا کننده

اولین مرحله برای کاشت مو ، برداشت فولیکول از بانک مو است. همانطور که گفتیم برای برداشت مو، ابتدا مناطق اهداکننده به صورت موضعی با دستگاه جدید بی حسیNeedle Less super FUE plus  بی حس می‌شود، سپس برداشت با دستگاه تمام اتوماتیک و هوشمند  Harvest Graf tieom  انجام می‌شود که این دستگاه نسل جدید دستگاه برداشت فولیکول می‌باشد و قابلیت‌های متمایزی دارد:

 • قابلیت تنظیم سرعت
 • کمترین خونریزی و آسیب به فولیکول
 • طراحی ویژه و منحصر به فرد
 • افزایش سرعت و دقت برداشت
 • برداشت غیر تهاجمی فولیکول مو
 • قابلیت انتقال به محفظه کاشت
 • یکبار مصرف بودن و منحصر به فرد بودن قلم و پانچ دستگاه

 

 • ذخیره واحدهای فولیکولی در ماده HGP و در دمای مناسب با دستگاه  HGPLS

با استفاده از دستگاه HGPLS و محلول HGP در محیطی استریل و با حفظ شرایطی کاملاً مطلوب ، فولیکول‌های برداشت شده کاشته می‌شوند. استفاده از این محلول و دستگاه موجب می‌شود میزان آسیب وارده به فولیکول‌ها به زیر 5 % کاهش یابد و در نتیجه رشد گرافت‌های کاشته شده، در مدت زمان کمتر انجام می‌شود.

 • ایجاد میکروشکاف‌های هوشمند با دستگاه تمام اتوماتیک  sp pneumatic

در گذشته برای کاشت موی زنان یا مو ابتدا با تیغ، برش‌هایی جلوی سر زده می‌شد که گاهی این برش‌ها بزرگ یا کوچک، عمیق یا کم عمق، متراکم یا پراکنده با جهت مناسب یا نا مناسب و ... بودند و این مسئله باعث می‌شد که نمای کاشت مو در هر منطقه متفاوت باشد و حتی اسکار و زخم ایجاد گردد.

با کمک این دستگاه  و حذف خطای انسانی ، در زمانی کمتر با تراکمی بیشتر و بسیار یکنواخت میکروشکاف‌هایی هوشمند و یکنواخت برای کاشت مو زده می‌شود و به این ترتیب در کاشت موی زنان با دستگاه رباتیک ، خطر اسکار، آسیب به پوست و عفونت از بین رفته است .

 •  کاشت با دستگاه تمام الکترونیک و اتوماتیک  IMP GE

در این مرحله از کاشت موی زنان با دستگاه اتوماتیک ، کاشت فولیکول Implant hanpiece انجام می‌گردد. کاشت موی زنان با این دستگاه، بدون وارد نمودن هیچ گونه آسیب به فولیکول‌ها و با حداکثر تراکم (3-4 برابر بیشتر) انجام می‌پذیرد.

 • استفاده از دستگاه  DBD Plasma

در این روش کاشت مو، برای رفع آلودگی و ترمیم زخم‌های محل کاشت، از دستگاه DBD Plasma استفاده می‌شود.

 • لیزر درمانی ویژه کاشت مو

به خاطر به کارگیری لیزرتراپی در این روش ، التهاب منطقه کاشت موی زنان و منطقه برداشت مو سریع‌تر ترمیم می‌شود. همچنین موهای کاشته شده سریع‌تر رشد می‌کنند و دوره نقاهت کاشت موی زنان با دستگاه رباتیک ، کوتاه‌تر از روش‌های سنتی است.

شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش، کاشت موی زنان با دستگاه  Super FUE plus، تنها روش مورد تایید بیمه ایران است و به افرادی که از این روش برای کاشت مو استفاده نمایند، ضمانت نامه کتبی بیمه ایران تعلق می‌گیرد تا در صورتی که فرد از کاشت مو ، نتیجه مناسب را نگرفت،  با استفاده از این بیمه نامه، بدون قید شرطی، هزینه او عودت داده می‌شود و یا ترمیم کاشت به صورت کاملاً رایگان برای او انجام می‌شود .

مراقبت‌های بعد از کاشت موی زنان

 • عمدتا نقاهت جراحی کاشت مو کمتر از 24 ساعت است.
 • شما می‌توانید کار کردن را پس ازکاشت موی زنان آغاز کنید اما بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند چند روز مرخصی داشته باشند و استراحت کنند.
 • ممکن است در چند روز اول بعد از کاشت موی زنان، پوست سر شما دچار کبودی و تورم شوند که از عوارض طبیعی و موقت کاشت موی زنان هستند.
 • بعد از کاشت موی زنان باید هر 3-2 ساعت یک بار، مایع مخصوصی که در اختیار شما قرار داده می‌شود را روی پوست سر اسپری کنید.
 • بعد از کاشت، نواحی کاشت پانسمان نمی‌شوند، ولی نواحی دهنده (بانک مو) باید به مدت ۲ روز پانسمان داشته باشند.
 • روز سوم بعد از عمل، بعد از باز کردن پانسمان سر، باید سر خود را بشویید.
 • شما روز بعد از جراحی می‌توانید فعالیت روزمره خود را داشته باشید.
 • توصیه می‌شود که تا یک هفته بعد از کاشت موی زنان، از انجام فعالیت‌های استرس زا اجتناب کنید تا از صدمات احتمالی و خونریزی پیشگیری شود.

مزایای کاشت موی زنان با دستگاه  Super FUE plus

انجام کاشت موی زنان در کلینیک رویان سلامت و با استفاده از دستگاه اتوماتیک مزایای منحصر به فرد زیر را دارد:

 • مشاوره رایگان
 • امکان برداشت مو از سایر مناطق بدن، بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش
 • بدون نیاز به برش و جراحی (در بسیاری از موارد)
 • کاشت موی زنان با موی طبیعی ، قابل رشد و دائمی
 • قابل اصلاح و رنگ کردن
 • طراحی بر اساس نظر بیمار قبل از کاشت موی زنان
 • ارائه ضمانتنامه کتبی رویان کلینیک
 • در این روش از دستگاه surge camera , smart TV استفاده می‌شود که با کمک این تکنولوژی تمامی مراحل کاشت مو با بزرگ نمایی نشان داده می‌شود و این کار باعث افزایش 10 برابری دقت کاشت و افزایش حداکثر تراکم ، در هنگام کاشت موی زنان می‌شود.
 • اسکن و آنالیز و طراحی دیجیتالی برای تشخیص سلامت فولیکول موهای برداشت شده و انتخاب فولیکول‌های سالم و مناسب
 • بی حسی بدون درد با دستگاه بدون سوزن Neddel Less super FUE
 • در کاشت مو با دستگاه ، از VR برای افزایش آرامش و کاهش استرس حین عمل استفاده می‌شود. با کمک استفاده از دستگاه VR ، مراجعه کننده کل مدت عمل می‌تواند در آسایش کامل به تماشای فیلم خود به صورت سه بعدی مشغول گردد که باعث کاهش استرس بیمار در حین عمل می‌گردد.
 • دستگاه یون منفی در کاشت موی زنان با دستگاه super FUE plus استفاده می‌شود که موجب جلوگیری از نفوذ و گسترش آلودگی به محیط کاشت و محیط درون اتاق عمل می‌گردد ، در نتیجه احتمال عفونت با دستگاه  بسیار پایین است.
 • این دستگاه تخت آرو دینامیک و تشک ماساژور دارد که باعث افزایش راحتی بیمار بدون هیچ گونه خستگی و کمر درد در حین کاشت موی زنان می‌شود.
 • از سه دستگاه بسیار پیشرفته استرلاسیون ازونیت+ التراسونیک+ استریل پلاسما در دستگاه super FUE plus استفاده شده است و با استفاده از این سه دستگاه ، در کاشت موی زنان با دستگاه super FUE plus، استرلاسیون با کیفیت بسیار بالایی انجام می‌شود تا هیچ گونه ویروس و باکتری و … باقی نماند.
 • روشی ایمن برای کاشت موی زنان است و هیچ گونه آسیبی به فولیکول مو وارد نمی‌شود. به همین دلیل به این مدل کاشت، کاشت بی خطر گفته می‌شود.
 • کاشت موی زنان با تراکم 3 تا 4 برابر بیشتر
 • رویش سریع‌تر موهای کاشته شده نسبت به روش‌های گذشته
 • لیزر تراپی برای کوتاه شدن دوران نقاهت و بهبود رشد موهای کاشته شده

عوارض کاشت موی زنان

عوارض کاشت موی زنان شامل مواردی نظیر:

 • عدم مطابقت رنگ موهای کاشته شده
 • عدم رشد گرافت‌ها
 • عفونت
 • تورم
 • کبودی
 • التهاب فولیکول‌ها
 • ایجاد اسکار (به ندرت)

البته بیشتر این عوارض کاشت موی زنان ناشی از کاشت در مراکز غیر معتبر و دستگاه‌های قدیمی است. خوشبختانه اکثر این عوارض در کاشت موی زنان با دستگاه  super FUE دیده نمی‌شود زیرا تمام مراحل هوشمند، اتوماتیک، استریل و با طراحی قبلی انجام می‌شود

نتایج کاشت موی زنان

بهترین و موثرترین راه برای برطرف کردن مشکل کم پشتی موی زنان ، کاشت موی زنان است. موهای برداشت شده از پشت سر بیمار بعد از کاشته شدن به سرعت و از همان ابتدا شروع به رشد می‌کنند.

كاشت مو در كلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت با داشتن تیم تخصصی کاشت و با بهره گیری از علم روز دنیا با دستگاه تمام الکترونیک انجام می‌شود.

در حال حاضر کاشت موی زنان با دستگاه super FUE plus بهترین راه برای بازگردانی موهای از دست رفته می‌باشد. در این روش، دستگاه هوشمند super FUE plus موهای ضخیم و گرافت‌های چند ریشه‌ای را شناسایی می‌کند و با اسکن و آنالیز هوشمند بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه موها و بدون درد و برش و خونریزی عمل برداشت گرافت‌ها را انجام می‌دهد؛ به همین خاطر تراکم کاشت مو با این دستگاه 4-3 برابر بیشتر از روش‌های دیگر است.

حدود 80 درصد موهای کاشته شده بین 6-3 هفته بعد از کاشت مو می‌ریزند، سپس بین 18-10 ماه بعد از کاشت مو، از ریشه فولیکول‌های کاشته شده موهای جدیدی رشد می‌کنند.

از آنجایی که واحدهای فولیکولی از لحاظ سلامت بررسی شده‌اند، این موهایی که رشد کرده‌اند، دچار ریزش مو نمی‌شوند. نتایج کاشت موی زنان حدود یک سال بعد از کاشت، کاملاً قابل مشاهده خواهد بود.

 

آیا برای کاشت موی زنان می‌توان از موهای بدن استفاده کرد؟

اگرچه به صورت تئوری برداشت مو از نواحی دیگر بدن برای کاشت موی زنان، امکان پذیر است؛ اما توصیه می‌شود که از موهای بدن برای کاشت موی زنان استفاده نشود، زیرا به طور کلی درصد کمتری از گرافت‌هایی که از بدن استخراج می‌شوند در جای جدید رشد می‌کنند.

 

هزینه کاشت موی زنان چقدر است؟

مبنای اصلی تعیین هزینه کاشت موی زنان بر اساس نوع روش برداشت و کاشت و تعداد گرافت موی کاشته شده است و بیمه هزینه آن را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

برای دریافت هزینه تقریبی کاشت موی زنان می‌توانید با کلینیک‌ رویان  سلامت تماس بگیرید. پزشکان زیبایی مجموعه رویان مو سلامت در ابتدا برای فرد مراجع کننده معاینه کامل را انجام می‌دهند و با در نظر گرفتن وضعیت موی متقاضی ، قیمت کاشت موی زنان با دستگاه super FUE plus را اعلام می‌کنند.

اگر مایل به دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک رویان سلامت هستید، می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های 41936(021) , 95-22885890(021)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی @royanmoobot  و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس موی خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی ، مشاوران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید