کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936

پاکسازی پوست

18 بهمن
پاکسازی-پوست

 3 مزیت پاکسازی پوست

تمیز کردن یک قسمت حیاتی از هر روشی برای مراقبت از پوست است؛ زیرا باعث حذف ناخالصی ها، سلول های مرده و چربی بیش از حد پوست می شود. این گام کلیدی برای درخشان شدن و بازسازی پوست است. اما بسیاری از ما نمی دانیم که چگونه پوستمان را به درستی پاک کنیم یا از چه محصولاتی که باید استفاده کنیم.

یک پاک کننده مناسب برای همه نوع پوست کاربرد دارد. اگر از آکنه رنج می برید، هدف آن تمیز کردن الودگی ها است. در مورد رنگ پوست، پاکسازی به خوبی روشن و شفاف ماندن پوست را تضمین می کند. برای جلوگیری از پیر شدن پوست، ما به دنبال فعال کردن عناصر مفید تشکیل دهنده پوست هستیم و پاکسازی مناسب می تواند باعث نفوذ هرچه بیشتر محصولات مقابله با عوارض ناشی از بالا رفتن سن در پوست شود. در مورد پوست های خشک نیز می توان اطمینان داشت که آب رسانی به پوست با پاکسازی تسهیل می شود.  

 

پاکسازی پوست

 

اما استفاده از پاک کننده اشتباه می تواند واقعا به پوست آسیب برساند و شفافیت و تازگی پوست را از بین می برد. بنابراین، درست همانطور که اغلب ما خانه ها و کمد هایمان را با تغییر فصل تغییر پاکسازی می کنیم، بهارزمان مناسبی برای تمیز کردن پوست و بهبود کیفیت آن است. در ادامه به سه مزیت پاکسازی پوست اشاره می کنیم:

  1. حذف رسوبات پوستی

در طول روز، پوست روی صورت شما در معرض باکتری ها، آلاینده ها، خاک و سلول های قدیمی (مرده) قرار می گیرد. پاک کردن روزانه این ناخالصی ها را حذف می کند و باعث می شود پوست تمیز و سالم شده و شاداب تر و تازه تر به نظر برسد. ه پوست نگاه تازه، تمیز و سالم می دهد.

  1. حفظ تمیزی پوست

غدد کوچک زیر پوست ما نوعی چربی به نام سبوم تولید می کنند، که پوست را از آسیب های بیرونی محافظت می کند. این غده ها از فولیکول های مو در داخل پوست به عنوان مسیری برای خروج استفاده می کنند و همین امر باعث می شود که چربی به سطح پوست برسد به صورت مانعی در برابر نفوذ باکتری ها و یا دیگر عوامل مضر عمل کند.

الودگی های محیطی بیش از حد انباشته شده شده در سطح پوست می تواند باعث انسداد فولیکول ها، چربی، عرق و سلول های مرده پوست شود. بنابراین تمیز کردن روزانه پوست عملی ضروری است تا اطمینان حاصل شود که از انسداد جلوگیری شده و پوست تازه و درخشان باقی بماند.

  1. افزایش آبرسانی به پوست

یک دلیل اصلی این که عنوان می شود باید در روز دو لیتر اب خود، حفظ سلامت پوست است. هیدراتاسیون به همان اندازه که برای پوست ما مفید است، در  سلامت عمومی ما نیز اهمیت دارد. آبرسانی به پوست نه تنها پوست را مرطوب می کند؛ بلکه باعث حفظ رطوبت پوست در دراز مدت نیز می شود. در غیر این صورت پوست خشک شده و خشن، پر چین و چروک و پیر به نظر می رسد. پاکسازی سطح  PH پوست را کنترل می کند و آب کافی برای هیدراته کردن پوست را فراهم می سازد.

?برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.?
☎۰۲۱-۴۱۹۳۶
☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵
⭕شعب تهران بزرگ
♦شهرک غرب بلوار دادمان
♦قیطریه_اندرزگو
مشاورین تلگرام??????
@royanmoobot
اشتراک گذاری :

قسمت دیدگاه بسته شده است.

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map