کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
هزینه-تزریق-ژل-لب

هزینه تزریق ژل لب چقدر است؟

چکیده مطلب

یکی از روش‌های رایجی که امروزه برای حجیم کردن لب بسیار متداول است ، تزریق ژل به لب است. ژل تزریقی به لب ، از مواد مشابه هیالورونیک اسید که یک ماده طبیعی در بدن است ، تشکیل شده است .

تزریق ژل ، نسبت به روش‌های دیگر ایمن‌تر بوده ، عوارض جانبی کم‌تری دارد و مدت ماندگاری آن بیش‌تر است ، البته قابل ذکر است که قیمت تزریق ژل لب نیز ، نسبت به روش‌های دیگر حجم دهنده لب کمتر است و در ادامه مطلب به طور مفصل راجع به قیمت ژل لب و عوامل تعیین کننده هزینه تزریق ژل لب ، بحث می‌کنیم.

 

 ژل یا فیلر چیست؟

فیلرها در دسته پرطرفدارترین اعمال زیبایی هستند چرا که نتایج استفاده از آن‌ها فوری مشخص می‌شود، خطرات کمی دارند و دوره نقاهت و بهبودی بسیار سریع است و همچنین قیمت تزریق ژل و قیمت ژل لب که یکی از رایج‌ترین نوع تزریق ژل است، بسیار مناسب می‌باشد. به همین دلیل است که امروزه موضوع تزریق ژل به عنوان فیلر و حجم دهنده بسیار پر طرفدار شده است.

ژل ها نوعی فیلر یا پر کننده هستند که به صورت مصنوعی تولید می‌شوند البته در ترکیب ژل‌ها از هیالورونیک اسید استفاده شده است که یکی از مواد طبیعی موجود در پوست انسان است و ناسازگاری بسیار کمی با بافت‌های بدن دارد. همانطور که گفتیم، از ژل‌ها برای اضافه کردن حجم ، تغییر زاویه فک و صورت و از بین بردن چین و چروک‌ها استفاده می‌شوند.

 

ژل‌ها به چه نواحی تزریق می‌شوند؟

ژل‌ها یا دیگر فیلرها به نواحی معمولی مانند لب ، گردن ، صورت و دست‌ها تزریق می‌شوند که باعث ایجاد ظاهر حجیم‌ تر، صاف تر و جوان تر در فرد می‌شوند.

تزریق ژل برای پر کردن گودی صورت ، شیار بینی و گونه‌ها ، اطراف لب ، خط خنده و حجیم کردن لب‌ها و همچنین از بین بردن چروک خط پیشانی و چانه انجام می‌شود و همچنین تزریق هیالورونیک اسید در بهبود جوانی پوست و پر کردن فرورفتگی‌های آن نیز موثر است .

امروزه یکی از رایج‌ترین کارهایی که برای حجیم کردن لب انجام می‌شود، تزریق ژل است، اگر سوالی راجع به قیمت ژل لب دارید، با کلینیک رویان سلامت تماس بگیرید تا همکاران ما وقت مشاوره‌ای با متخصصان ما رزرو کنند و شما با مراجعه به کلینیک پاسخ تمامی سوالات خود را بگیرید و درباره قیمت تزریق ژل نیز اطلاعاتی بدست بیاورید.

تزریق ژل لب در کلینیک رویان سلامت
                                               تصاویر تزریق ژل لب

کاربرد تزریق ژل

  • رفع چین و چروک عمیق دور چشم ها، ابروها یا دهان
  • از بین بردن خط خنده اطراف دهان (پرکردن یا کاهش عمق خطوط خنده)
  • تغییر در برجستگی وحجم لب با تزریق ژل به لب
  • جوانسازی پوست و صورت بدون انجام جراحی و اعمال تهاجمی

 

هزینه تزریق ژل لب

قیمت تزریق ژل به نوع محصول ژل مورد استفاده و میزان ژل مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب بستگی دارد. بنابراین هزینه و قیمت ژل لب برای هر فرد متفاوت خواهد بود؛ عوامل متعددی بر هزینه تزریق ژل لب‌ تاثیر می‌گذارند:

  • کلینیک زیبایی یا مطب: شرایط اقتصادی مردمی که در یک منطقه زندگی می‌کنند یکی از عوامل مهم متغیر بودن قیمت محسوب می‌شود به عنوان مثال قیمت تزریق یک نوع ژل اگر در بالای شهر به ازای هر سی سی ۱,۱۰۰،۰۰۰ تومان باشد ، ممکن است در سایر نقاط به دلیل پایین‌تر بودن هزینه‌ها ، کمتر بودن درآمد مردم و پایین‌تر بودن دستمزد پزشک و تقاضای کمتر، با نرخ ۱,۰۰۰،۰۰۰ تومان تزریق شود . در کل قدرت اقتصادی منطقه و میزان تقاضای یک منطقه، یکی از تعیین کننده‌های قیمت تزریق ژل لب است.
  • مقدار ژل مورد نیاز برای فرم دهی و برجسته کردن لب: در خیلی از موارد یک سی سی کافی است ولی بسته به سلیقه افراد و فرم لبی که مورد نظر آن‌ها است ممکن است مقدار بیشتری ژل برای تزریق به لب نیاز باشد. میزان قیمت ژل لب، عموما مضربی از هزینه یک سی سی ژل است .
  • مارک ژل مورد استفاده: قیمت ژل‌ها بسته به شرکت و کشور تولید کننده آن متفاوت است و امروزه قیمت ژل بسیار گران شده است و باید موقع تزریق از این موضوع اطمینان حاصل کنید که مارک ژل تریق شده معتبر است . کمترین قیمت تزریق ژل لب ، مربوط به ژل کره‌ای مثل رووفیل و نئورامیس است؛ ژل‌های معروف آمریکایی و فرانسوی مثلژوویدرم ، ژل‌های با کیفیت آلمانی مثل آلاینا، ژل‌های ایتالیایی مثل آیدیا و ژل فرانسوی مثل پرفکتا نیز در کلینیک‌های مختلف تزریق می‌شوند . قیمت هر سی سی از این ژل‌ها متفاوت است . قیمت تزریق هر سی سی ژل لب معمولا 2-1 میلیون تومان است، البته هزینه ژل لب وابسته به نرخ ارز است و با نوسان آن ، تغییر می‌کنند.
  • تجربه و تخصص پزشک معالج: معمولا پزشکان با تجربه و با سابقه در زمینه زیبایی، دستمزد بالایی برای تزریق ژل می‌گیرند و از آنجایی که اینجور تزریق‌ها اگر به درستی انجام نشود ، موجب نامتقارن شدن لب و یا زشت شدن چهره می‌شود، بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که با تجربه باشد، حتی اگر هزینه تزریق ژل لب توسط آن پزشک بالا باشد.
تزریق ژل لب در کلینیک رویان سلامت
                                    تصاویر تزریق ژل لب

 

یکی از مهم ترین مسائل در تزریق ژل به لب ، انتخاب کلینیک تزریق ژل لب و پزشکی است که علاوه بر اینکه مهارت کافی را در این زمینه داشته باشند، هزینه تزریق ژل لب در این کلینیک یا مطب پزشک نیز منصفانه باشد.

باید کلینیک زیبایی را برای تزریق ژل به لب انتخاب کرد که با استفاده از متخصصین پوست و زیبایی با تجربه و ماهر ، بهترین نتیجه را برای متقاضیان ارائه دهند.

گول تبلیغات کلینیک‌های زیبایی را نخورید، هیچ ارزانی بی دلیل نیست، برای تزریق ژل لب به کلینیک زیبایی مراجعه کنید که پیشینه درخشانی در این زمینه داشته باشد و نمونه کارهای قبلی آن مورد پسند شما قرار بگیرد ، از طرف دیگر قیمت ژل لب آن کلینیک معقول باشد.

معمولا بهترین نوع تزریق ژل با اسید هیالورونیک می‌باشد که بهترین مارک این دارو در کلینیک رویان سلامت استفاده می‌شود ، به طور کلی متخصص ماهر با معاینه فرد بهترین نوع و استانداردترین مقدار تزریق ژل لب و محل تزریق ژل را با توجه به ظاهر شخص و شرایط فرد تعیین و اقدام به اجرا می‌کند، زیرا مقدار تزریق ژل در ظاهر لب نقش بسیاری دارد.

خوشبختانه در کلینیک تخصصی پوست و موی رویان سلامت نوع و مقدار تزریق ژل کاملا استاندارد و اصولی خواهد بود، از موارد دیگر در این کلینیک می‌توان به مجهز و استاندارد بودن این کلینیک زیبایی و همچنین معتبر بودن مواد مصرفی در این کلینیک اشاره کرد که همگی دارای تاییدیه وزارت بهداشت می‌باشند .

همانطور که می‌دانید تزریق ژل برای ماندگاری و دائمی شدن نیاز به ترمیم‌های سالانه دارد که این ترمیم‌ها نیز در کلینیک رویان سلامت به صورت استاندارد برای متقاضیان انجام می‌شود.

جهت مشاوره و تعیین وقت تماس بگیرید.

021-41936

22885890-95(021)

 

جهت مشاهده نمونه های بیشتر به صفحه اینستاگرام مراجعه نمایید.

royan.clinics.group@

آدرس:

♦قیطریه_اندرزگو
♦شهرک غرب_ بلوار دادمان

مشاورین تلگرام

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید