کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
هزینه عمل لیپوماتیک چگونه مشخص می شود؟

هزینه عمل لیپوماتیک چگونه مشخص می شود؟

چکیده مطلب

لیپوماتیک نوعی لیپوساکشن است که در آن چربی اضافی از قسمت چاق بدن خارج شده و یا از منطقه‌ای از بدن برداشته می‌شود و به منطقه مورد نظر (ممکن است برای تزریق چربی به گونه ،سینه و یا لب مورد استفاده قرار گیرد) منتقل می‌شود که باعث لاغری و تغییر شکل بدن می شود.

قبل از انجام هر عمل لاغری یا زیبایی باید اطلاعات کاملی راجع به نحوه انجام ،عوارض و یا هزینه انجام آن‌ها به دست بیاورید. در این مطلب ما می‌خواهیم راجع به هزینه عمل  لیپوماتیک در کلینیک رویان سلامت ، صحبت کنیم.

 

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک در واقع نوعی دستگاه ساکشن برای خارج کردن چربی‌های موضعی زیر پوست در نواحی چاق بدن است که بسیار دقیق عمل می‌کند. تکنیک لیپوماتیک جدید‌ترین تکنیک لیپوساکشن چربی و لاغری می‌باشد.

در لیپوماتیک با بی حس کردن و ایجاد برش‌های ریزی (در حدود ۳ الی ۵ میلی‌متر) ،میله‌هایی به نام کانولا وارد نواحی چاق بدن مانند ران، بازو و شکم می‌شود و از فرکانس ارتعاشی خاصی برای شکستن و جدا کردن چربی‌ها استفاده می‌شود، سپس با ساکشن (مکش) این چربی‌ها از بدن خارج می‌شوند و به این ترتیب است که تکنیک لیپوماتیک از لیپوساکشن که در آن فقط از ساکشن استفاده می‌شود، علمی‌تر و کم خطرتر است.

ممکن است به نظر برسد که لیپوماتیک مانند لیپوساکشن است اما فناوری مورد استفاده در لیپوماتیک برای شکستن و مکش چربی بسیار متفاوت از لیپوساکشن است. به همین دلیل لیپوماتیک منجر به آسیب کمتر بافت ، یکنواختی چربی در زیر پوست ، زیبایی ظاهری پوست و میزان برگشت پذیری کمتر می شود.

لیپوماتیک برای لاغری چگونه عمل می‌کند؟

در روش لیپوماتیک با شکستن و ذوب کردن بافت چربی و سپس ساکشن کردن آن با دستگاه ، شاهد لاغری موضعی در نواحی تحت درمان مانند شکم، بازو ، غبغب و … هستیم.  

لیپوماتیک را می‌توان فقط در یک جلسه انجام داد و نتیجه مورد نظر را گرفت؛ البته تعداد جلسات مورد نیاز برای شما به میزان چاقی موضعی شما بستگی دارد، باید دقت داشته باشید که در هر جلسه لیپوماتیک نمی‌توان بیش از 12 لیتر چربی خارج کرد ولی در صورت نیاز می‌توان در جلسات بعدی لیپوماتیک، چربی‌های باقی مانده را تخلیه کرد.

در نتیجه برای لاغری برخی از نواحی چاق بدنتان ، ممکن است به بیش از یک جلسه لیپوماتیک نیاز داشته باشید.

همانطور که گفتیم ،اگرچه میزان خارج کردن چربی به وزن و درصد چربی هر فرد بستگی دارد، اما به طور کلی بعد از لیپوماتیک 4-2 سایز کم خواهید کرد.

هزینه عمل لیپوماتیک

هزینه عمل لیپوماتیک چقدر است؟

هزینه عمل لیپوماتیک برای هر فرد متفاوت خواهد بود؛ عوامل متعددی بر هزینه عمل لیپوماتیک تاثیر می‌گذارند:

  • کلینیک لاغری یا مطب: شرایط اقتصادی مردمی که در یک منطقه زندگی می‌کنند یکی از عوامل مهم متغیر بودن قیمت محسوب می‌شود به عنوان مثال هزینه هر جلسه عمل لیپوماتیک ممکن است در بالای شهر گرانتر از پایین شهر باشد، ممکن است در پایین شهر به دلیل پکمتر بودن درآمد مردم و پایین‌تر بودن دستمزد پزشک و تقاضای کمتر، با نرخ کمتری انجام شود . در کل قدرت اقتصادی منطقه و میزان تقاضای یک منطقه، یکی از تعیین کننده‌های هزینه  عمل لیپوماتیک است.
  • مقدار چاقی و چربی موضعی: در خیلی از موارد میزان چربی موضعی کم است و در یک جلسه لیپوماتیک آن چربی خارج می‌شود، در صورتی که گاهی فرد به حدی در شکم، ران و … خود چربی دارد که نیاز است چند جلسه لیپوماتیک انجام دهد، به همین دلیل هزینه عمل لیپوماتیک برای آن فرد بالاتر خواهد بود.
  • تجربه و تخصص پزشک معالج: معمولا پزشکان با تجربه و با سابقه در زمینه عمل‌های لاغری، دستمزد بالایی برای انجام لیپوماتیک می‌گیرند و از آنجایی که اینجور عمل‌ها اگر به درستی انجام نشود ،موجب نامتقارن شدن بدن و یا خطرات دیگر می‌شود، بهتر است به پزشکی مراجعه کنید که با تجربه باشد، حتی اگر هزینه عمل لیپوماتیک توسط آن پزشک بالا باشد.
  • نوع بیهوشی
  • تعداد مناطق هدف
  • وضعیت سلامتی بیمار

هزینه عمل لیپوماتیک

یکی از مهم ترین مسائل در انجام لیپوماتیک ، انتخاب کلینیک لاغری و پزشکی است که علاوه بر اینکه مهارت کافی را در این زمینه داشته باشند، هزینه عمل لیپوماتیک در این کلینیک نیز منصفانه باشد.

باید کلینیک لاغری را برای لیپوماتیک انتخاب کرد که با استفاده از متخصصین با تجربه و ماهر ،بهترین نتیجه را برای متقاضیان ارائه دهند.

به تبلیغات کلینیک‌های لاغری اکتفا نکنید، هیچ ارزانی بی دلیل نیست، برای عمل لیپوماتیک به کلینیک لاغری مراجعه کنید که پیشینه درخشانی در این زمینه داشته باشد و نمونه کارهای قبلی آن مورد قبول شما قرار بگیرد ،از طرف دیگر هزینه عمل لیپوماتیک آن کلینیک معقول باشد.

خوشبختانه در کلینیک تخصصی رویان سلامت میزان تخلیه چربی در هر جلسه لیپوماتیک کاملا استاندارد و اصولی خواهد بود، از موارد دیگر در این کلینیک می‌توان به مجهز و استاندارد بودن این کلینیک و همچنین معتبر بودن مواد مصرفی و استریل بودن شرایط در حین انجام عمل لیپوماتیک در این کلینیک اشاره کرد.

اگر مایل به دریافت مشاوره از متخصصان کلینیک رویان سلامت هستید، می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های 41936(021) , 95-22885890(021)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی @royanmoobot  و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس نواحی چاق بدن خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید