کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
هزینه-زاویه-سازی-صورت

هزینه زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

برخی از افراد به صورت ارثی فک برجسته و زاویه دار دارند و اسکلت فک و صورتشان به این شکل فرم گرفته است، در حالی که در برخی دیگر از افراد، فک و صورت لاغر دارند و استخوان فکشان به خوبی رشد نکرده است.

به این ترتیب برخی از افرادی که استخوان فک برجسته ای ندارند، برای زیبایی و زاویه سازی فک خود به انجام جراحی های زیبایی و روش‌هایی مانند تزریق ژل و چربی برای زاویه سازی فک و صورت روی می‎آورند.

البته باید در نظر داشته باشید که زاویه سازی صورت  و زیبایی كه با تزریق ژل انجام می گیرد، برای فرد هزینه دارد، در این مطلب راجع به هزینه زاویه سازی صورت صحبت خواهیم کرد.

زاویه دارکردن صورت چیست؟

برجسته بودن استخوان گونه یا چانه، صورت افراد را جذاب نشان داده و اکثریت افراد جامعه، صورت های زاویه دار را می‌پسندند.

به این ترتیب است که بسیاری از افراد از فرم لاغر گونه و یا چانه خود راضی نیستند و عمل زاويه دار کردن صورت را با روش های موجود و جدید انجام می دهند.

زاویه سازی صورت

روش‌های مختلف زاویه سازی صورت

روش‌های مختلف زاویه سازی صورت به تغییر شکل ظاهری استخوان بندی چانه و گونه می‌انجامد.

امروزه روش های مختلف جراحی و غیر جراحی برای زاویه سازی صورت وجود دارند که هر فردی با توجه به نیاز خود می‌تواند یکی از این روش‌ها را برای زاویه سازی صورت انتخاب کند، البته نظر پزشک در این انتخاب بسیار مهم است.

دو روش کلی برای زاویه دار کردن صورت به کار می رود که عبارت اند از:

  1. زاویه دار کردن صورت با عمل های جراحی مانند کوچک سازی فک، پروتز چانه، جراحی غبغب و …
  2. زاویه دار کردن صورت بدون هیچ گونه اعمال جراحی مانند 
  3. تکنیک های موجود برای زاویه دار کردن صورت مانند بوتاکس ،تزریق ژل ، تزریق چربی و لیفت با نخ

زاویه دار کردن صورت بدون جراحی

روش های از این دست به دلیل این که بدون جراحی انجام می شوند و از میزان تهاجم کم تری بر خوردار هستند و هم چنین بالطبع آن عوارض جانبی چندانی به همراه ندارد، یکی از ساده ترین و پر طرفدارترین روش های زاویه دار کردن صورت به شمار می روند.

به این صورت که با تزریق ژل یا تزریق چربی در گونه، چانه و… به نواحی مورد نیاز می توان به رفع نواقص دست یافت.

 زاویه سازی صورت با تزریق ژل 

برای زاویه سازی صورت ، از ژل هیالورنیک استفاده می شود. پزشک برای تزریق ژل ، ناحیه مورد نظر را به صورت موضعی بی حس می‌کند. عمل تزریق ژل برای زاویه سازی فک یا صورت به صورت سرپایی انجام شده و کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

فرد بعد از تزریق ژل می تواند به راحتی فعالیت روزانه خود را داشته باشد. البته باید در دوران نقاهت بعد از تزریق ژل به توصیه‌های پزشک مانند استفاده از کمپرس یخ و عدم فعالیت شدید ورزشی، عمل کند تا نتایج بعد از عمل تزریق ژل، رضایت بخش باشد.

زاویه سازی صورت با ژل

زاویه سازی صورت با تزریق چربی

تزریق چربی می‌تواند تغییر موثری در خط فک داشته باشد و موجب متناسب شدن فک با سایر اجزای صورت گردد.

چربی و سلول‌های بنیادی مشتق شده از بافت چربی از بخشی از بدن برداشته می‌شود و در قسمت هایی از صورت که با گذشت زمان چربی خود را از دست داده‌اند تزریق می‌شود.

تزریق چربی و سلول‌های بنیادی بصورت سرپایی تحت آرام بخش داخل وریدی و بدون بیهوشی عمومی انجام می‌گیرد.

ممکن است نواحی تحت درمان به مدت چند هفته پس از عمل متورم باشند و نتیجه نهایی با گذشت چند هفته قابل مشاهده خواهد بود. ت

تزریق چربی همچنین برای پروتز چانه به منظور بزرگ و برجسته کردن چانه نیز کاربرد دارد.

زاویه سازی با تزریق چزبی

هزینه زاویه سازی صورت

اگر به دنبال زیبایی هستید و می‌خواهید با زاویه سازی صورت شما زیباتر جلوه کند، پس به سراغ ارزانی نروید و قبل از هر اقدامی راجع به آن تحقیق کنید.

کلینیک یا مطب‌هایی که زاویه سازی صورت را با قیمت‌های پایین انجام می‌دهند، از ژل‌هاي بي كيفيت و ارزان قيمت، كه فاقد استاندارد و تاييديه از مراكز معتبر هستند، استفاده می‌کنند و تزريق این ژل های نامناسب مي‌تواند عواقب و عوارض جبران ناپذیری در پي داشته باشد.

همچنین اگر تزریق ژل  و چربی توسط فرد مجربی انجام نشود، ممکن است زاویه صورت شما بعد از تزریق ، تقارن و زیبایی لازم را نداشته باشد. 

پس قبل از زاویه سازی صورت و فکر کردن به هزینه آن، اول از همه سعي کنید به مراكز و کلینیک‌های زیبایی معتبر مراجعه كنيد و نمونه کارهای قبلی آن مراکز را ببینید.

ضمنا اگر پزشک یا کلینیکی را برای زاویه سازی صورت خود انتخاب کردید، به او اعتماد کنید، زیرا اعتماد شما به پزشك مي تواند در نتیجه بهتر و رضايت بخش بودن هر چه بیشتر تزريق  كمك شاياني کند.

برای زاویه سازی صورت، از پیشنهادات پزشک خود استفاده کنید تا نتایج تزریق ژل برای زاویه سازی صورت رضایت بخش باشد.

هزينه زاویه سازی صورت با ژل به عوامل متعددي بستگي دارد، مهم ترين عوامل تعيين كننده ، ميزان و نوع ژل تزریق شده، دستمزد پزشک و میزان تجربه او در تزریق هستند.

ژل مورد نياز براي قسمت‌هاي مختلف صورت فرق دارد و تعيين ميزان ژل مورد نياز بر عهده پزشك متخخص و با تجربه است و این موارد در جلسه مشاوره اولیه شما بررسی می‌شوند و پزشک بر اساس نیاز شما هزینه زاویه سازی صورت را به شما خواهد گفت.

پس هزینه تزریق ژل برای زاویه سازی فک و صورت را باید بعد از یک جلسه مشاوره در کلینیک مورد نظر خود، استعلام کنید.

هزینه زاویه سازی صورت در کلینیک رویان سلامت نسبت به خدمات ویژه ای که به متقاضیان ارائه می‌دهیم و ژل مرغوبی که استفاده می‌کنیم بسیار معقول است.

برای مشاوره وتعیین وقت قبلی در رابطه با زاویه سازی صورت و تزریق فیلر می توانید با کلینیک زویان سلامت کلینیک زیبایی در تهران به شماره های ۴۱۹۳۶(۰۲۱) , ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱) تماس حاصل نمائید. برای ارتباط بیشتر نیز می توانید پیج ایستاگرام ما را نیز دنبال کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید