کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه تقریبی کاشت مو

هزینه تقریبی کاشت مو چقدر است؟

از آنجایی که کاشت مو در نواحی مختلفی از جمله، سر، ابرو و ریش صورت می‌گیرد و متخصصان و پزشکان زیبایی مجموعه رویان مو سلامت متناسب با شرایط هر شخصی از روش‌های متعددی برای رسیدن به نتیجه مثبت در زمینه موهای پرپشت استفاده می‌کنند هزینه‌ها متغیر هستند و معمولا براساس فاکتورهای زیر تعیین میشود:

  1. تعیین هزینه بر اساس نوع تکنیک برداشت و کاشت مو
  2. تعیین هزینه بر اساس وسعت طاسی

ما در ابتدا برای فرد مراجع کننده کاشت مو معاینه کامل را انجام می دهیم اندازه گیری های وسعت طاسی و وسعت و تراکم بانک مو را مشخص می نمایم و برای بیمار تعیین می کنیم کدام روش بهتر است و اگر روش های دیگر انجام شود چقدر از سر پوشش داده می شود و بر این اساس قیمت کاشت مو تعیین می شود و قیمت پیشنهادی اعلام می شود. برای دریافت هزینه تقریبی کاشت مو خود می توانید در ساعات کاری کلینیک رویان مو سلامت با شماره های 41936(021) ، 95-22885890(021 تماس حاصل فرمایید و نوبت مشاوره حضوری رایگان دریافت کنید. اما اگر امکان حضور ندارید می توانید از طریق پیام رسان های تلگرام به ای دی @royanmoobot ، واتسآپ  به شماره 09190125460 پیام ارسال کنید و عکس سه ناحیه روبرو، بالا و پشت سر خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی پزشک متخصص هزینه تقریبی کاشت مو شما را اعلام نماید.

 

هزینه کاشت مو در سایر کشورها

اکثر جراحی های زیبایی  به علت تقاضای بالا و همچنین تعداد بیشمار جراحان و متخصصین زیبایی در ایران نسبت به سایر کشورهای جهان هزینه پایین تری دارند. به عنوان مثال در کشور ترکیه که به مهد جراحی های پزشکی اروپا تبدیل شده است، هزینه تقریبی کاشت مو حدود 2500 دلار می باشد. سایر جراحی های زیبایی نیز در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی ارزان تر می باشد. در واقع یکی از جنبه های جذب توریسم در کشور ترکیه توریسم پزشکی می باشد

در سال های اخیر و به دنبال کاهش ارزش ریال در کشور و قیمت بالای دلار در ایران تعداد متقاضیان کاشت مو از سایر کشورهای دنیا بیشتر شده است. دلیل تخصص بالای جراحان کشور میزان زیاد انجام این عمل در طی این سال هاست، این امر سبب شده تجربه آن ها بسیار بیشتر از جراحان کشورهای دیگر دنیا باشد و افراد بیشتری از کشورهای اروپایی، آمریکا و همسایگان حوزه خلیج فارس  برای انجام عمل کاشت مو و سایر عمل های زیبایی به ایران سفر کنند.

 

 هزینه کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT که یکی از معروترین روشهای کاشت مو میباشد هزینه بسیار متعادلی دارد. در این روش به دلیل استفاده از دستگاه برای برداشت گرافت‌های مو سرعت انجام کاشت بیشتر شده و در نتیجه هزینه نهایی را کاهش می‌دهد.

هزینه کاشت مو به روش SUT حدود ۴.۵ تا ۶ میلیون تومان می‌باشد؛ اما اکثر مواقع هزینه بین ۵ تا ۶ می باشد. انجام آزمایش‌ها قبل از کاشت مو و داروهای تقویتی بعد از کاشت مو هم به هزینه نهایی اضافه می‌شود که موجب افزایش ۵۰۰ هزارتومانی قیمت نهایی خواهد شد.

 

هزینه کاشت مو به روش superFUE

کاشت مو به روش  سوپر FUE در حال حاضر بهترین و تضمینی ترین راه برای ترمیم و بازگردانی موهای از دست رفته می باشد و این فرایند در نواحی بسیاری قابل انجام می باشد. روش کاشت سوپر FUE ،روش خارق العاده و شگفت انگیز و غیر متعارفی نیست فقط به دانش و تکنولوژی توانسته نقایص روشهای متداول را بر طرف و به نتایج درخشان در زمینه کاشت دست یابد.

در روشهای قدیمی برداشت مو همراه با آسیب به فولیکول مو انجام میشد و پیازهای مو دچار مخاطره شده و شناسایی پیازهای با چند شاخه موی بدرستی امکانپذیر نبود؛ هوشمند بودن دستگاه سوپر fue منجر به شناسایی پیازهای سلامت و برداشت کاملا موفق بدون آسیب به آنها خواهد بود.

گرافت های برداشته شده در پی آر پی خون شخص تا زمان کاشت نگهداری و تغذیه میشوند و در طی مراحل کاشت به موهای برداشته شده هیچ آسیبی وارد نمیشود و ابن یکی از دلایل عمده در به وجود آمدن تراکم بالا در این روش کاشت است.

یکی دیگر از مزایای هوشمند بودن دستگاه برداشت موی سوپر fue ،شناسایی موهای حاوی رنگدانه و اولویت برداشت آنهاست به همین سبب در افرادی که موهای با تارهای سفید دارند گرافت ها از موهای تیره و حاوی رنگدانه برداشته شده و همین امر باعث زیبا و حجیم تر بنظر رسیدن کاشت خواهد بود.

هزینه تقریبی کاشت مو در روش superFUE بین 8 تا 12 میلیون تومان در کلینیک رویان مو سلامت می باشد.

 

هزینه کاشت مو براساس نوع روش‌های جراحی

روش‌های کاشت مو به دو دسته جراحی و غیرجراحی تقسیم می‌شوند.

در روش‌های جراحی برداشت نواری گرافت‌ها از ناحیه بانک مو و خونریزی شدید و درد بسیاری را شاهد هستیم. این روش‌ها به دلیل عدم استقبال متقاضیان کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، در نتیجه هزینه کمتری هم برای آن پرداخت می‌کنید.

در روش‌های غیرجراحی برداشت گرافت‌های مو به صورت تک‌تک از ناحیه بانک مو انجام می‌شود. این روش‌ها عارضه بسیار کمتر و دوره بهبودی سریع‌تری دارند. در نتیجه گران‌تر می‌باشند.

 

کمترین هزینه کاشت مو چقدر میباشد؟

عده‌ای بنا به شرایط اقتصادی خود می‌خواهند که کمترین هزینه‌ی ممکن را پرداخت کنند و عده‌ای هم این تصور را دارند که هرچه بیشتر هزینه کنند نتیجه‌ی بهتری می‌گیرند.
هر دو طرز فکر ناشی از افراط‌  و تفریط و رعایت نکردن اعتدال است.
مراجعه به کلینیک و متخصصی که هزینه‌ای کمتر از عرف دریافت می‌کنند برای صرفه‌جویی در مخارج ممکن است عوارض بسیار ناخوشایند و جبران‌ ناپذیری را ایجاد کنند که ده‌ها برابر به‌ اصطلاح سودی که از ارزان بودن برده‌اید به شما خسارت وارد کند. خساراتی مانند عفونت، از بین رفتن بانک مو، ماندن زخم‌های دائمی بر روی سر شما و…
همچنین اگر فکر می‌کنید که چون هزینه‌ی زیادی قرار است پرداخت کنید پس لزوماً ‌کاشت موی خوبی خواهید داشت، شما هم سخت در اشتباهید. در هیچ کجای دنیا و در هیچ زمینه‌‌ای تضمینی وجود ندارد که در صورت پرداخت وجه بیشتر خدمات یا محصولات بهتری دریافت ‌کنید.
حتی ممکن است با وجود هزینه‌ی بیشتر از عرف بازار خدماتی با کمترین کیفیت و غیر استاندارد به شما ارائه شود. 
هیچ ارزانی‌ای بی‌دلیل نیست و هیچ گرانی‌ای تضمین‌کننده‌ی کیفیت مناسب نیست.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید