کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟

هزینه مزوتراپی مو چقدر است؟

مزوتراپی مو چیست؟

عموما ریزش مو و طاسی آلوپسی نامیده می شود؛ به این صورت که بخشی از پوست سر و بدن موی خود را از دست می دهد. بسیاری از مردم جهان این پدیده را تجربه کرده اند.این مشکل در هر دو جنس (زنان و مردان) دیده می شود؛ اما شدت و الگوی ریزش مو در هریک متفاوت است.

کلمه طاسی عموماً برای الگوی ریزش موی مردانه به کار می رود و به معنی ریزش موی جزیی یا کلی پوست سر است؛ تا جایی که دیگر مویی بر روی پوست مشاهده نمی شود یا موهای باقی مانده بسیار کم حجم هستند.

دلایل ریزش موی سر چیست؟

معمولا شیوه نادرست زندگی، دلیل عمده ریزش موی سر است. علاوه بر این مواردی مانند برهم خوردن تعادل هورمونی، بالا رفتن سن، عوامل ژنتیکی، مصرف استروئیدها و سایر اشکال دارویی قوی، بیماری، بارداری، ضعف مراقبت های پزشکی، استرس و فشار روانی و فیزیولوژیک، شوک، تریوتیلیومومیا یا اختلال کشیدن غیر ارادی مو و … می توانند عوامل ریزش موی فرد باشند.

برای حل این مشکل می توان اقداماتی از قبیل درمان های پزشکی، درمان های بالینی، کاشت مو و ترمیم مو استفاده کرد. علاوه بر این پیش گرفتن درمان طبیعی و یک رژیم سالم غذایی می تواند وضعیت ریزش موی افراد را بهبود ببخشد.

مزوتراپی برای رشد مو به چه شکل کار می کند؟

مزوتراپی برای رشد مو به چه معناست؟

مزوتراپی موی سر یک روش درمان طاسی در هر دو جنس است  که به کاهش روند ریزش مو کمک کرده و باعث تحریک رشد مو و کند شدن فرآیند طاسی الگوی مردانه می شود.

مزوتراپی باعث افزایش سوخت و ساز سلولی شده و با حذف عوامل عفونت زا، باعث تحریک و تسریع روند رشد مو می شود.  همچنین سبب بهبود گردش خون در پوست سر شده و باعث تقویت و احیای فولیکول های مو می شود و در نهایت مویی حجیم، قوی و سالم را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

این درمان نسبتاً زودتر از سایر درمان های مشابه عمل می کند؛ زیرا با خنثی سازی اثرات هورمون DHT باعث رشد سریع رشته های مو می شود.

تکنیک مزوتراپی برای رشد مو:

در  فرآیند مزوتراپی برای رشد مو، مایعی غنی شده با مواد مغذی به لایه مزودرم( لایه زیرین اپیدرم که به عنوان پیوند دهنده لایه چربی و بافت پوست عمل می کند) پوست تزریق می شود.

در این روش با تزریق منظم پروتئین، ویتامین ها و سایر مواد مغذی و فاکتورهای رشد به پوست سر بیمار ،از ابتلای وی به طاسی جلوگیری به عمل می آید.

از آنجایی که تزریق این مواد به پوست سر بیمار ممکن است دردناک باشد، عمل تزریق با استفاده از تفنگ مخصوص مزوتراپی صورت می گیرد و به این وسیله مواد مغذی و آبرسان به پوست سر فرد تزریق می شود.

مدت زمان اثر بخشی نتایج مزوتراپی مو

مزوتراپی به وسیله تفنگ مخصوصی انجام می شود که در آن سوزن های استریل برای تزریق مواد به پوست سر تعبیه شده است. این درمان معمولاً در هشت جلسه نیم ساعته و هر هفته یک بار تکرار می شود.

اگر این درمان را برای حل مشکل خود انتخاب کرده اید، باید صبور باشید؛ زیرا نتایج قابل مشاهده در درمان ریزش مو به وسیله مزوتراپی پس از پنجمین جلسه خود را نشان می دهد. نحوه پاسخ گویی بیمار به تزریقات تا حدود زیادی به علت و میزان ریزش موی وی دارد.

مزوتراپی مو چیست

مزوتراپی مو برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

با توجه به اینکه این درمان مبتنی بر تزریق ویتامین ها و مواد مغذی به پوست است، معمولا روشی امن شناخته می شود و عوارض جانبی یا واکنش های آلرژی در این روش مشاهده نمی شود. مزوتراپی درمانی با حداقل درد و ناراحتی برای افرادی است که از مشکل ریزش مو رنج می برند.

یکی دیگر از بیماری هایی که به خوبی می تواند با مزوتراپی درمان شود، شوره سر است. این روش مناسب افرادی است که با مشکل شوره شدید دست به گریبان هستند.

چنین افرادی پس از معاینه توسط یک پزشک متخصص و روشن شدن علل به وجود آمدن شوره سر و با صلاح دید پزشک می توانند از این درمان برای حل مشکل خود استفاده کنند.

مراقبت و نگهداری بعد از مزوتراپی مو

این درمان شگفت انگیز می تواند بدون نیاز به جراحی کاشت مو و سایر گزینه های گران قیمت و دردناک، مشکل ریزش موی شما را حل کند.

برای اینکه نتایج بهتری کسب کنید، بهتر است رژیم غذایی سالمی را برای خود تنظیم کرده و از مصرف مواد غذایی ناسالم که سمومی را ناخواسته وارد بدن می کنند، دوری کنید. علاوه بر آن یک برنامه ورزشی منظم را سرلوحه کار خود قرار دهید.

هزینه مزوتراپی مو

به طور کلی هزینه مزوتراپی مو به شرایط بدنی فرد مانند میزان ریزش مو، مقدار دارو‌های مورد استفاده و نیز تعداد جلسات و … بستگی دارد.

اما جهت برآورد دقیق هزینه میتوانید از طریق تلگرام یا واتساپ در ارتباط بوده و یا جهت مشاوره تکمیلی با شماره های 02141936 تماس حاصل کرده تا مشاورین ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند

 

شماره های تماس:

021-41936

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید