کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
مراحل-کاشت-مو

مراحل کاشت مو

مراحل کاشت مو و مدت زمان رشد موهای کاشته شده:

1-استخراج فولیکول مو از مناطق اهداکننده

بعد از آماده سازی مناطق اهداکننده بی حسی موضعی انجام می شود. منطقه یا محدوده اهداکننده ناحیه ای است که موهایش برای کاشت مناطق بدون مو استفاده می شود.

استخراج مو برای جراحی با پانچ انجام می شود. آن ها لبه های استوانه ای تیزی دارند. بعد از برش توسط پانچ واحدهای فولیکولی از پوست سر به کمک انبر جراحی استخراج می شوند.

واحدهای فولیکولی که در یک روز استخراج می شوند از 1000 تا 2000 تا گرافت از میان 4000الی 5000 گرافت هستند. این عدد در بین افراد مختلف متفاوت است. بستگی به حجم تراکم ناحیه اهداکننده دارند.

در آخر مرحله استخراج تعدادی از واحدهای فولیکولی مو را بدست می آوریم که وقتی تعداد موهای موجود در هر واحد فولیکولی ضرب می شود تعداد دقیق موهای پیوند شده بدست می آید.

2-آماده سازی واحدهای فولیکولی مو

بلافاصله بعد از استخراج، واحدهای فولیکولی مو در محلول مخصوصی قرار می گیرند. برای این که از سلامت آن ها مطمئن شویم. یک نفر از اعضای تیم شروع به آماده سازی با بزرگ نمایی استریوسکوپی با میکروسکوپ می کند.آماده سازی دقیق و نگهداری واحدهای فولیکولی برای موفقیت کاشت ضروری است.

3-ذخیره واحدهای فولیکولی مو

حفظ و نگهداری مناسب واحدهای فولیکولی مو ضروری است برای بقا در طی دوره ای که خارج از بدن است.

واحدهای فولیکولی مو باید هیدراته شده باقی بمانند و در دمای ایده آل در حین تمام پروسه تا زمان کاشت باشند.

4-وقت ناهار

چون کاشت مو حدودا 5 تا 8 ساعت با بی حسی موضعی زمان می برد یک وقفه بین آن تا تمام شدن فاز استخراج و شروع کاشت وجود دارد.

این وقفه کوتاه بین 30 دقیقه است، به بیمار اجازه داده می شود که وعده غذایی سبکی داشته باشد.

5-کاشت واحدهای فولیکولی مو

در این فاز روند کار بی حسی موضعی برای درخواست کننده انجام می شود و سوراخ هایی در حد میکرو جایی که قرار است کاشت انجام شود ایجاد می شود که بعدا کاشت انجام شود.

بعد واحدهای فولیکولی مو یک به یک در منطقه گیرنده کاشته می شوند. زمانی که هیچ مویی وجود ندارد ما از الگو طبیعی برای موها در منطقه خاصی تقلید می کنیم.

اگرچه حتی در این مناطق با موهای کم هم همیشه موهای نازکی وجود دارد که می تواند به ما بگوید که قبلا چطور بوده اند.

6-بعد از عمل کاشت مو

حدود 80 درصد موهای کاشته شده بین 3 تا 6 هفته بعد از عمل می ریزند، از آن ریشه ها موهای جدید رشد می کنند. رشد مو بین 10 تا 18 ماه بعد از عمل خواهد بود. بخاطر این که موهای پیوند شده حاوی طاسی به صورت ژنتیکی نیستند نتایج طولانی مدت بدست می آید و آن ها علاقه ای به ریزش ندارند.

 

?در روشهای قدیمی برداشت مو همراه با آسیب به فولیکول مو انجام میشد و پیازهای مو دچار مخاطره شده و شناسایی پیازهای با چند شاخه موی رسته امکانپذیر نبود؛ هوشمند بودن دستگاه سوپر fue منجر به شناسایی پیازهای سلامت و برداشت کاملا موفق بدون آسیب به آنها خواهد بود.
?گرافت های برداشته شده در پی آر پی خون شخص تا زمان کاشت نگهداری و تغذیه میشوند و در طی مراحل کاشت به موهای بر داشته شده هیچ آسیبی وارد نمیشود و ابن یکی از دلایل عمده در به وجود آمدن تراکم بالا در این روش کاشت است
?یکی دیگر از مزایای هوشمند بودن دستگاه برداشت موی سوپر fue ،شناسایی موهای حاوی رنگدانه و اولویت برداشت آنهاست به همین سبب در افرادی که موهای با تارهای سفید دارند گرافت ها از موهای تیره و حاوی رنگدانه برداشته شده و همین امر باعث زیبا و حجیم تر له نظر رسیدن کاشت خواهد بود
?روش کاشت سوپر fue ،روش خارق العاده و شگفت انگیز و غیر متعارفی نیست فقط با دانش و تکنولوژی توانسته نقایص روشهای متداول را بر طرف و به نتایج درخشان در زمینه کاشت دست یابد.

 

مراحل کاشت مو به روش superfue مراحل کاشت مو به روش superfue مراحل کاشت مو به روش superfue

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید