کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95

لیپوست

بهترین مرکز پیکرتراشی درتهران چه ویژگی هایی دارد؟

هدف اصلی مرکز پیکرتراشی و زیبایی رویان سلامت تهران بهبود وضع ظاهری شما است. شما با مراجعه به مرکز پیکرتراشی رویان سلامت قطعا گامی بلند در راستای زیباتر شدن و تناسب اندام خود بر می دارید.

این عمل در بیمارستان توسط حرفه اي ترين و مجرب ترين پزشكان فوق تخصص و با جديدترين و پيشرفته ترين متدها و تجهيزات روز دنيا انجام می پذیرد.این اتفاق باعث شده تا مشتریان رضایت بالایی از خدمات کلینیک داشته باشند.

تغییراتی که مطب پیکرتراشی رویان سلامت به شما تضمین خواهد داد شامل به حداقل رساندن علائم چاقی مانند شلی پوست، چین و چروک و تجمع چربی ها است. علاوه بر آن ما به شما در درمان چربی های اضافی، سلولیت و چاقی کمک خواهیم کرد.

به طور کلی می توان موارد زیر رو برای انتخاب بهترین مرکز پیکرتراشی بر شمرد:

 • پزشکان و متخصصین مرکز
 • کادر اداری و پرستاری کلینیک
 • تنوع تجهیزات و میزان مدرن بودن آن
 • استفاده از تجهیزات اورجینال پزشکی ساخت شرکت های معتبر
 • قیمت مناسب
 • قابل اعتماد بودن
 • دسترسی مناسب

 

برای دریافت تخفیف  و کسب مشاوره رایگان همین حالا با شماره های 41936(021) - 95-22885890(021) تماس بگیرید.
پیکرتراشی به روش لیپوست
پیکرتراشی به روش لیپوست
پیکرتراشی لیپوست

مزايای استفاده از لیپوست :

 • بدون هیچگونه درد و آسیب و احتمال آمبولی
 • 2-3 برابر توان بیشتر برداشت چربی
 • کمترین دوره ی نقاهت پس از عمل 
 • حداکثر ظرافت ناحیه برداشت
 • بهترین کیفیت چربی جهت تزریق
 • فقط در 1 جلسه بدون بازگشت
 • توسط  برترین جراحان در بیمارستان فوق تخصصی

مکانیسم عملکرد دستگاه لیپوست به چه صورت می باشد ؟

برای لاغری لیپوست از تکنیکی خاص و منحصر بفرد پیروی می کند .

تکنیک T.L.A در زمان تزریق و تکنیک وایبرشن با کمک حرکات رفت و برگشت میکروسکوپی سبب تخلیه چربی از ناحیه تحت درمان می شود .

این مکانیسم سبب می شود چربی ها به صورت همگن از ناحیه مورد نظر جدا شود و از گلوله شدن چربی ها در منطقه تحت درمان جلوگیری می شود .این تکنیک همانند روش لیپوماتیک می تواند چربی ها را به صورت زنده از بدن استخراج کرده و امکان تزریق مجدد چربی به سایر نقاط بدنتان بدون نیاز به شست و شو و سانتریفیوژ جهت حجیم سازی را برایتان میسر سازد .

عوارض لیپوست چیست؟

شما با مشاهده فیلم لیپوست متوجه می شوید که لاغری با این روش بدون بیهوشی انجام گرفته است و عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد .احتمال آمبولی پس از انجام این روش بسیار پایین بوده و ظرف مدت ۴۸ ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .

این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهبودی عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد و ظرف مدت ۴۸ ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهترین راه نوین جهت لاغری عنوان می شود.

از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

سینه
ران
شکم
پهلو
بازو
باسن

پیکرتراشی به روش لیپوست
پیکرتراشی به روش لیپوست
پیکرتراشی به روش لیپوست

استفاده از لیپوست جهت تخلیه چربی ها چه مزایایی را به همراه دارد؟

 1. برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
 2. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 3. عدم نیاز به بیهوشی
 4. کارایی آسان و مفید
 5. تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
 6. استفاده همزمان از تکنولوژی فشار آب
 7. امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
 8. تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
 9. کاملا ایمن و بدون عارضه
 10. دارای درد بسیار کم

معرفی کامل ساختمان دستگاه لیپوست:

بدنه اصلی دستگاه لیپوست دارای یک پمپ آسپیراسیون قوی Vacusat با دو ظروف مکش ۳ لیتر و متغیر برای بیشترین مقدار می باشد . این پمپ می تواند توسط پدال پایه یا سوئیچ  روشن ،خاموش در آن واحد کنترل شود.

پمپ نفوذ پذیری لیپوست برای تزریق سریع مایعات tumescent قبل از لیپوساکشن طراحی شده است. سرعت جریان سیال می تواند از ۰ تا ۳۰۰ میلی لیتر در دقیقه تنظیم شود و میزان مایع پیش تنظیم شده را می توان در کنترل پنل برنامه ریزی کرد، که اجازه می دهد اپراتور مقدار سیال تزریق شده برای هر منطقه بدن را کنترل کند.

صفحات گرمایش مایع اختیاری را می توان به سیستم لیپوساکشن متصل کرد و قدرت لیپوست را می توان با پدال پایه برای کنترل جراح بیشتر کنترل کرد.سیستم Vibrasat Power Aesisted Liposuction (PAL) که در سمت راست بالای تصویر زیر نشان داده شده است از ۳۰۰۰-۵۰۰۰ دور در دقیقه قابل تنظیم می باشد . کانول لیپوساکشن با کمک به حرکت کانول ها در شکستگی بافت های چربی و فیبرینی نقش موثری دارد.

کانول لیپوساکشن با کشش دستی بر روی دستگیره (همانطور که در زیر نشان داده شده است) نصب شده است. در این دستگاه طیف وسیعی از کانول ها با انواع سبک نوک، عرض و طول در دسترس است.

دستگاه لیپوست

سوالات متداول:

١.چه افرادي مناسب پيكرتراشي وتخليه چربيهاي موضعي هستند؟
افرادي كه از چربيهاي اضافه در ناحيه شكم و پهلوها و رانها و پشت سوتين و بازوها رنج ميبرند ميتوانند از اين روشها استفاده كنند.
٢.اين روشها تا چه ميزان امنيت دارد؟چه خطراتي دارد؟
روشهاي بادي جت و ليپوست هيچگونه خطر و عارضه اي ندارد.البته روشهاي قديميتر ( كه بعضا هنوز انجام ميشود)مانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها بعضا با خطراتي همراه بود ولي در روشهاي جديد هيچگونه خطري بيماررا تهديد نميكند البته توجه داشته باشيد كه تمامي اين عملها بايد در اتاق عمل مجهز واستريل مركز جراحي يا بيمارستان انجام شود.و در مطبها و كلينيكها ممنوع است.
٣.آيا اين عملها احتياج به بيهوشي دارد؟
خير عملها توسط بي حسي موضعي و در بعضي موارد مقداري خواب آوري و آراميخشي انجام ميگيرد.البته هنگام عمل متخصص بيهوشي بر بالين بيمار حضور دارد ودر صورت درخواست خود بيمار(برخي زيبا جويان ترجيح ميدهند كاملا بيهوش باشند)امكانات وشرايط بيهوشي كاملا مهيا است.
٤.تقسيم بندي نواحي به چه صورت است؟
الف:شكم و پهلوها(با يا بدون پشت سوتين)(با يا بدون بازوها)
ب.پشت سوتين و بازوها
ج.رانها
در هر جلسه ميتوان هركدام از نواحي الف تا ج را انجام داد(در يك جلسه)يعني شكم وپهلوها در يك جاسه،پشت سوتين و بازوها در يك جلسه،رانها هم در يك جلسه انجام خواهد شد.مگرنواحي مورد نظر چربي زيادي نداشته باشد كه ميتوان در يك جلسه نواحي بيشتري انجام داد مثلا شكم پهلوها پشت سوتين.
٥.تفاوت ليپوماتيك اولترازد و بادي جت و ليپوست در چيست؟
بادي جت و ليپوست در حال حاضر جديد ترين روشها هستند و مزايا به نسبت روشهاي قبلي شامل:
قدرت بيشتر چربي زدايي(ليپوست قدرتمندترين جدا كننده چربيها در دنياست)، درد ورو كبودي كمتر، ليفت پوست بهتر،عدم ايجاد چاله و پستي بلندي،عدم احتياج به ماساژهاي تخلیه دردناک

برای دیدن نمونه های بیشتر پیج جراحی رویان را دنبال کنید
@royan.surgery

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید