کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936

لیپوست

بهترین مرکز پیکرتراشی در ایران

هدف اصلی مرکز پیکرتراشی و زیبایی رویان سلامت تهران بهبود وضع ظاهری شما است. شما با مراجعه به مرکز پیکرتراشی رویان سلامت قطعا گامی بلند در راستای زیباتر شدن و تناسب اندام خود بر می دارید.

کلیه جراحی های پیکرتراشی بدن از جمله  لیپوست و  ابدومینوپلاستی و ... در محیط استریل و کاملا ایمن در بهترین بیمارستان ایران توسط حرفه اي ترين و مجرب ترين پزشكان فوق تخصص و با جديدترين و پيشرفته ترين متدها و تجهيزات روز دنيا انجام می پذیرد.این اتفاق باعث شده تا مشتریان رضایت بالایی از خدمات کلینیک داشته باشند.

تغییراتی که مطب پیکرتراشی رویان سلامت به شما تضمین خواهد داد شامل به حداقل رساندن علائم چاقی مانند شلی پوست، چین و چروک و تجمع چربی ها است. علاوه بر آن ما به شما در درمان چربی های اضافی، سلولیت و چاقی کمک خواهیم کرد.

به طور کلی می توان موارد زیر رو برای انتخاب بهترین مرکز پیکرتراشی بر شمرد:

 • پزشکان و متخصصین مرکز
 • کادر اداری و پرستاری کلینیک
 • تنوع تجهیزات و میزان مدرن بودن آن
 • استفاده از تجهیزات اورجینال پزشکی ساخت شرکت های معتبر
 • قیمت مناسب
 • قابل اعتماد بودن
 • دسترسی مناسب

 

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی وابسته به رویان سلامت با متخصصین مجرب این کلینیک در مورد پیکرتراشی و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید

برای دیدن نمونه های بیشتر پیج جراحی رویان را دنبال کنید.

 royan.jarahi@

راه های ارتباطی برای دریافت مشاوره رایگان پیکرتراشی بدن
تماس از طریق تلفن با شماره های 41936-021 و یا 22885890 – 021 الی 95
مشاوره از طریق واتس اپ :
سرکار خانم شاهی
سرکار خانم موسوی

مکانیسم عملکرد دستگاه لیپوست به چه صورت می باشد ؟

برای لاغری لیپوست از تکنیکی خاص و منحصر بفرد پیروی می کند .همان‌طور که گفته شد این دستگاه ورژن پیشرفته‌ای از لیپوماتیک است. برای لاغری با لیپوست این دستگاه از  تکنیک T.L.A در زمان تزریق و تکنیک وایبرشن با کمک حرکات رفت و برگشت میکروسکوپی سبب تخلیه چربی از ناحیه تحت درمان می شود .

این مکانیسم سبب می شود چربی ها به صورت همگن از ناحیه مورد نظر جدا شود و از گلوله شدن چربی ها در منطقه تحت درمان جلوگیری می شود .این تکنیک همانند روش لیپوماتیک می تواند چربی ها را به صورت زنده از بدن استخراج کرده و امکان تزریق مجدد چربی به سایر نقاط بدنتان بدون نیاز به شست و شو و سانتریفیوژ جهت حجیم سازی را برایتان میسر سازد .

استفاده از لیپوست جهت تخلیه چربی ها چه مزایایی را به همراه دارد؟

 1. برداشت چربی ها به صورت زنده و استفاده مجدد از چربی ها جهت فرم دهی و حجیم ساختن سایر اندام های بدن
 2. عدم نیاز به دستگاه های جانبی دیگر مانند کمـپرسور هوا ، پمپ تزریق و ساکشن
 3. عدم نیاز به بیهوشی
 4. کارایی آسان و مفید
 5. تخلیه یکنواخت چربی از منطقه تحت درمان
 6. استفاده همزمان از تکنولوژی فشار آب
 7. امکان تنظیم دمای محلول تامونست با دمای بدن بیمار
 8. تزریق یکنواخت با بهره مندی از infiltration
 9. کاملا ایمن و بدون عارضه
 10. بدون هیچگونه درد و آسیب و احتمال آمبولی
 11. 2-3 برابر توان بیشتر برداشت چربی
 12. کمترین دوره ی نقاهت پس از عمل 
 13. حداکثر ظرافت ناحیه برداشت
 14. فقط در 1 جلسه بدون بازگشت

عوارض لیپوست چیست؟

شما با مشاهده فیلم لیپوست متوجه می شوید که لاغری با این روش بدون بیهوشی انجام گرفته است و عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد .احتمال آمبولی پس از انجام این روش بسیار پایین بوده و ظرف مدت ۴۸ ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .

این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهبودی عوارض لیپوست در نتیجه بسیار ناچیز می باشد و ظرف مدت ۴۸ ساعت می توانید فعالیت های عادی زندگی خود را از سر گیرید .این روش با ایجاد درد ،کبودی و تورم بسیار کم بهترین راه نوین جهت لاغری عنوان می شود.

از این دستگاه می توان برای تخلیه چربی از چه مناطقی استفاده کرد؟

 • سینه
 • ران
 • شکم
 • پهلو
 • بازو
 • باسن
پیکرتراشی لیپوست

پیکرتراشی لیپوست

جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)

شاید جراحی ابدومینوپلاستی را نیز شنیده باشید این جراحی نیز برای کوچک کردن شکم مناسب است ، تفاوتی که میان این دو روش وجود دارد تفاوت در عملکرد و افراد مناسب برای این جراحی هستند.

باید توجه داشته باشید که ابدومینوپلاستی برای افرادی مناسب است که شکم آنها دچار افتادگی و شل شدگی شده است و پوست آنها بسیار چروک و آویزان شده است. معمولا لاغر شدن بسیار زیاد و حاملگی های متعدد باعث بروز چنین عارضه ای در شکم می شود.

بنابراین فردی که شکم سفت و بزرگی دارد کاندید مناسبی برای ابدومینوپلاستی نیست . بلکه در ابتدا باید شکم وی لیپوست شود و بعد از تخلیه چربی ها زمانی که شکم او آویزان شد عمل جراحی ابدومینوپلاستی را انجام دهد.

لیپوست برای افرادی مناسب است که چربی شکم آنها تا میزان مشخصی زیاد باشد،هرچند که لیپوست قدرت لیفت کنندگی بسیار بالایی دارد ولی در صورتی که بیمار دارای شکم بسیار بزرگی باشد پوست کش آمده ی قبل از لاغری او آویزان می شود و نیاز است که با جراحی ابدومینوپلاستی بافت آن اصلاح شود و یک شکم صاف و زیبا داشته باشد.

سوالات متداول پیکرتراشی به روش لیپوست:

١.چه افرادي مناسب پيكرتراشي و تخليه چربيهاي موضعي هستند؟

افرادي كه از چربيهاي اضافه در ناحيه شكم و پهلوها و رانها و پشت سوتين و بازوها رنج ميبرند ميتوانند از اين روشها استفاده كنند.

٢.اين روشها تا چه ميزان امنيت دارد؟چه خطراتي دارد؟

روشهاي واتر جت و ليپوست هيچگونه خطر و عارضه اي ندارد.البته روشهاي قديميتر ( كه بعضا هنوز انجام ميشود)مانند ليپوساكشن سنتي يا ليزر ليپوليزها بعضا با خطراتي همراه بود ولي در روشهاي جديد هيچگونه خطري بيمار را تهديد نميكند البته توجه داشته باشيد كه تمامي اين عملها بايد در اتاق عمل مجهز واستريل مركز جراحي يا بيمارستان انجام شود.و در مطبها و كلينيكها ممنوع است.

٣.آيا اين عملها احتياج به بيهوشي دارد؟

خير عملها توسط بي حسي موضعي و در بعضي موارد مقداري خواب آوري و آراميخشي انجام ميگيرد.البته هنگام عمل متخصص بيهوشي بر بالين بيمار حضور دارد و در صورت درخواست خود بيمار(برخي زيبا جويان ترجيح ميدهند كاملا بيهوش باشند)امكانات و شرايط بيهوشي كاملا مهيا است.

٤.تقسيم بندي نواحي به چه صورت است؟

الف:شكم و پهلوها(با يا بدون پشت سوتين)(با يا بدون بازوها)
ب.پشت سوتين و بازوها
ج.رانها
در هر جلسه ميتوان هركدام از نواحي الف تا ج را انجام داد(در يك جلسه)يعني شكم وپهلوها در يك جاسه،پشت سوتين و بازوها در يك جلسه،رانها هم در يك جلسه انجام خواهد شد.مگرنواحي مورد نظر چربي زيادي نداشته باشد كه ميتوان در يك جلسه نواحي بيشتري انجام داد مثلا شكم پهلوها پشت سوتين.

٥.تفاوت ليپوماتيك اولترازد و بادي جت و ليپوست در چيست؟

بادي جت و ليپوست در حال حاضر جديد ترين روشها هستند و مزايا به نسبت روشهاي قبلي شامل:
قدرت بيشتر چربي زدايي(ليپوست قدرتمندترين جدا كننده چربيها در دنياست)، درد ورم و كبودي كمتر، ليفت پوست بهتر،عدم ايجاد چاله و پستي بلندي،عدم احتياج به ماساژهاي تخلیه دردناک

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map