کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

لیفت لثه

روش گینویوکتومی ، که رایج ترین روش انجام شده با لیزرهای دندانی است، معمولا به عنوان یک روش ليفت لثه شناخته می شود، بافت ناهموار یا مفرط لثه دندانی را در بالای دندان، سریع و بدون درد تغییر می دهد.

تعدادی از راه ها و دلایل برای تصحیح خط لبخند وجود دارد. فرم دهي به لثه به عنوان یک درمان دندانپزشکی زیبایی برای بهبود ظاهر به طور مرتب انجام می شود. ليف لثه همچنین می تواند به عنوان یک درمان دندانپزشکی ترمیمی برای کمک به حذف و کاهش اثرات بیماری های مزمن لثه دندانی توصیه می شود.

درباره ليفت لثه

ليفت لثه، همچنین به عنوان یک ژنژیوکتومی شناخته شده است، یک روش زیبایی برای تغییر لثه فرد برای یک لبخند جذاب است. این قضيه برش لثه و تغییر شکل خط دندان در اطراف دندان های قابل مشاهده است را شامل مي شود.

چرا ليفت لثه را انتخاب مي كنيد?

اين كه لثه خود را كم تر يا بيشتر نشان مي دهيد، برخي از مردم از نشان دادن لثه خود به ناراحت هستند. 

گاهی اوقات یک نقص لثه ممکن است ناشی از بیماری لثه باشد یا فقط به این دلیل است که لثه در طی سالها تشکیل شده است. پس از رشد دندان های دائمی، ممکن است لثه ها به اندازه کافی کاسته نشوند. در عوض، ممکن است در طول سال ها لثه ها بیش از حد کاهش یافته، بیشتر دندان ها را در معرض خطر قرار داده و ناخوشایند به نظر برسند. این ممکن است نیاز به یک پیوند لثه برای بازگرداندن خط لثه کاهش یافته است.

هر دلیل ناخوشایندی که برای لثه ها وجود داشته باشد، یک لیفت لثه می تواند آن ها را اصلاح کند و لبخند جدیدی به شما هدیه دهد.

 

لیفت لثه
لیفت لثه

عمل جراحی

با توجه به معرفی لیزرها، گینویوکتومی دیگر دیگر چنین درمانی دردناک را که شامل بخیه و بازیابی طولانی است، ندارد. در حال حاضر، کل عملیات می تواند به راحتی تحت یک بی حسی موضعی رخ دهد.

از آنجا که لیزرها به طور خودکار رگ های خونی را باز می کنند، تقریبا هیچ خونریزی وجود ندارد.این بدان معنی است که دندانپزشک می تواند در هر دندان حدود دو دقیقه برسد و تغییر شکل دهد، که فوق العاده سریع است.

دستورالعمل های پس از عمل

به عنوان یک ژنژیوکتومی مدرن، سریع، بدون درد و خونریزی کم و یا بدون خونريزي، پس از عمل بهبود بسیار آسان تر است. اکثر بیماران قادر به خوردن و نوشیدن به طور معمول در طول 24 ساعت زخم هستند. درمان لثه ها باید چند روز طول بکشد.

با این حال، ليفت لثه اغلب در همان زمان به عنوان سایر کارهای زیبایی دندانپزشکی مانند استفاده از ونیر یا تاج انجام می شود. بنابراین هر بازیابی باید هر دستورالعمل اضافی دندانپزشک خود را در نظر بگیرد.

همیشه، ناحیه آسیب دیده را تمیز نگه دارید تا از عفونت جلوگیری کنید و قرار ملاقات با دندان پزشک خود را دنبال کنید تا همه چیز آنطور که باید باشد را بررسی کنید.

هرگونه عمل جراحی خطراتی را به همراه دارد. قبل از اینکه با یک روش عمل جراحی پیش بروید، باید به دنبال یک نظر دوم از یک پزشک واجد شرایط مناسب باشید.

برای مشاوره، با یکی از متخصصین حرفه ای ما در کلینیک رویان سلامت ملاقات كنيد.

اولین قدم را به سوی یک لبخند جدید برداريد و قرار ملاقات خود را امروز رزرو کنید.

یک دندانپزشک قادر خواهد بود که به شما بهترین راه حل دندانپزشکی را طبق وضعیتتان مشاوره دهد.

منابع

 

 

 

آخرین مقالات منتشر شده دندانپزشکی

قسمت دیدگاه بسته شده است.

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید