کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
لیفت ابرو و پیشانی برای بیماران

لیفت ابرو و پیشانی برای بیماران

لیفت ابرو و پیشانی برای بیماران

ليفت ابرو یک راه حل برای ابروهاي تيره وآويزان است. این روش پوست اضافی را در پیشانی برطرف می کند و عضلات و بافت های زیرین را به صورت نرم و صاف در لايه سوم صورت شكل مي دهد. كلينيك رويان مركز جراحي زيبايي و جراحي پلاستيك است كه علاقمندان زيبايي مي توانند، زيبايي گذشته خود را دوباره بدست بياورند.

لیفت ابرو و پیشانی
لیفت ابرو و پیشانی

مزایای ليفت ابرو و پیشانی

ليفت ابرو و پیشانی براي ابرو و پوست چروكيده پيشاني و بافت زيرين به كار مي رود. هر کسی که مایل به ليفت ابرو و پیشانی باشد بايد ليفت ابرو را مدنظر قرار دهد، كه چروك را كاهش داده، خطوط چروكيدگي را از بين مي برد و براي جوان تر كردن، ابروها را به حالت اول به بالا برمي گرداند. پس از یک دوره بهبودی کوتاه، چشمان بیماران روشن تر و طبيعي تر مي شود و به علاوه اعتماد به نفس آن ها هم افزايش پيدا مي كند.

افراد مناسب ليفت ابرو و پيشاني

کاندید ایده آل ليفت ابرو كسي است که به سبب جذابيت وكاهش چربي ابروي خود را تغيير داده است. ابروها و پیشانی ها مختلف هستند. نوع پوست شما و محل ابروي شما مي تواند در جذابيت شما تاثيرگذار باشد.

انواع جراحی

لنز آندوسکوپی پیشانی

ليفت آندوسکوپی ابرو یا پیشانی بسیار محبوب است. این نیازمند پنج برش کوچک پنهان در مو است و زخم هاي آن براحتي مشاهده نخواهند شد. با این روش می توان از موی سر تا ابرو را ليفت داد . در حالی كل پيشاني را سفت و صاف كرده ، ليفت ابرو چهره را زيباتر مي كند. شكل ابرو و بي تقارني مي تواند متناسب با نوع ليفت مي توان شكل ابرو را تغيير داده و از بي تقارني استفاده كرد.

مشاوره

هر کسی که علاقه مند به ليفت ابر و وپيشاني علاقمند شده باشد مي تواند به كلينيك رويان مراجعه كند.پزشكان كلينيك رويان در زمينه ليفت ابرو و پيشاني تخصص و تجربه دارند و شما از خدمات آن ها راضي خواهيد بود.

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • کاشت مو و ابروی طبیعی
  • تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانت نامه رویش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران
  • ضمانت نامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ابرو
  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست
  • در صورت عدم رشد موهای کاشته شده کل هزینه دریافتی توسط بیمه ایران عودت می شود

در کلینیک های مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و … با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

41936-021

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

منبع

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید