کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936

لیزر مو GHRS

دستگاه لیزر اسکلپتیون لیزر موهای زائد

یکی از سخترین کارهایی که شاید مجبور باشیم هر روز انجام دهیم این است که از خواب صبحگاهی بیدار شویم و مشغول شیو کردن موهای زائد بدن شویم.این درحالی است که ممکن است چند روز از آخرین شیو بدنمان گذشته باشد ولی مجددا موهای زائد رشد کرده و نمای بدی در ظاهر ما ایجاد کند.همچنین سوزش بعد از شیو کردن و برگشت برخی موها در پوست از عوارض شایع این عمل سخت می باشد.از اپیلاسیون و وکس و شیوه های مشابه هم بگذریم که بعد از پرداخت هزینه های زیاد و تحمل درد بسیار بعد از مدتی با صحنه ناامید کننده گذشته مواجه می شویم.

یکبار برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید!

بهترین روش برای اینکار استفاده از لیزر درمانی که مجموعه رویان سلامت  با داشتن بهترین دستگاه ها و جدیدترین تکنولوژی روز دنیا (GHRS) و استفاده از کادر مجرب پزشکی بهترین خدمات را به شما زیباجویان عزیز ارائه میدهد.

یک ضرب المثل انگلیسی می گوید "ما آنقدر پولدار نيستيم كه کار ارزان انجام دهیم"

در این مقاله می خواهیم به علت تفاوت قیمت لیزر موهای زائد در کلینیک های مختلف پوست بپردازیم.معمولا کلینیک ها یک نوع دستگاه لیزر دارند و مزیت های دستگاه خود را تبلیغ می کنند ولی مجموعه رویان سلامت با داشتن بهترین لیزرهای 2020 روز دنیا و استفاده از تکنولوژی هوشمند GHRS بهترین و مناسبترین لیزر را برای هر فرد با توجه به اندکس های پوستی استفاده می کند.  

چرا من 10 جلسه لیزر الکس 2018 انجام داده ام و جواب نگرفتم؟

این پرسش از پایه اشتباه است! علت را توضیح خواهیم داد.

فهرست موضوعات:

فیلم های لیزر موهای زائد

تکنولوژی GHRSبرای موهای زائد

لیزر موهای زائد با تکنولوژی GHRS چه مزیت های دارد؟

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

نکات اساسی که حتما قبل از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

نکات اساسی که حتما بعد از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

هزینه انجام لیزر موهای زائد بانوان

هزینه انجام لیزر موهای زائد آقایان

 

برای دریافت تعیین وقت مشاوره رایگان شما میتوانید در ساعات 8 الی 20 با شماره های 41936(021) ، 95-22885890(021) تماس حاصل فرمایید.
فیلم لیزر موهای زائد با دستگاه GHRS

تکنولوژی GHRS برای موهای زائد چیست؟

(Genius Hair Removal System)
آیا می دانستید برای هر تایپ پوستی نوع خاصی از لیزر موهای زائد مناسب است؟

تایپ های پوستی به 6 دسته طبقه بندی می شود که از نوع 1 که کاملا بدون رنگدانه است(زال یا آلبینیسم) تا نوع 6 که کاملا سیاه هستند، تقسیم می شود. سفید پوست های اروپایی معمولا تایپ پوستی 2-3 هستند و مردم خاورمیانه و آمریکای لاتین 3-4 و سیاه پوست های آفریقایی 5-6 می باشند.

انواع لیزرهای موهای زائد که در بازار هستند معمولا برای تایپ های پوستی خاصی کاربرد دارند و از جهت اثربخشی و عوارض احتمالی مانند سوختگی در افراد مختلف متفاوت می باشد.

در تکنولوژی GHRS قبل از انجام لیزر از 5 نقطه ی بدن اسکن پوستی انجام می شود و تایپ پوستی برای هر نقطه مشخص می شود.

مزیت این تکنولوژی در تعیین نوع تایپ پوستی باعث می شود بهترین نوع لیزر برای هر فرد مشخص شود و حتی در مواردی که تایپ پوستی در نقاط مختلف بدن متفاوت باشد،هر نقطه از بدن با مناسبترین دستگاه لیزر شود.

(مثال: صورت با تایپ پوستی 3 با لیزر الکساندرایت و بیکینی با تایپ پوستی 5 با دیود)

دستگاه لیزر ghrs

آیا می دانستید نقاط مختلف بدن از جهت رنگدانه های پوستی با هم تفاوت دارند و انرژی لیزر برای هر نقطه باید متفاوت باشد؟

حتما شنیده اید که بعضی از افراد 10 جلسه با بهترین لیزر کار انجام داده اند ولی نتیجه نگرفته اند و یا بعضی افراد دچار سوختگی در ناحیه ای از بدن به علت لیزر موهای زائد شده اند.

علت اصلی این مشکلات به خاطر عدم استفاده از انرژی مناسب لیزر برای هر قسمت از بدن است.خیلی از افراد رنگدانه های پوستی بیشتری در ناحیه بیکینی و زیربغل دارند و این باعث می شود تایپ پوستی در همه ی نقاط بدن یکسان نباشد.(مثال: تایپ پوستی صورت 3 ولی تایپ پوستی زیر بغل در همان فرد 4)

در نتیجه اگر انرژی لیزر کم باشد اثربخشی روی موهای زائد ندارد و اگر انرژی زیاد باشد موجب سوختگی می شود.

تکنولوژی GHRS با آنالیز اختصاصی پوست در پنج نقطه از بدن (صورت،زیربغل،شکم،بیکینی و پاها) و تعیین میزان رنگدانه ها در هر قسمت طول موج و انرژی اختصاصی هر نقطه را مشخص می نماید و با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا بهترین تنیجه را در 4-5 جلسه می دهد و ریسک سوختگی را به صفر می رساند.

آیا می دانستید میزان چربی،رطوبت و الاستیسیته پوست در هر فرد و حتی در هر نقطه از بدن متفاوت است و میزان نفوذ انرژی لیزر به این عوامل بستگی دارد؟

اندکس های پوستی نقش مهمی در درمان موهای زائد دارد.هرچه میزان رطوبت و چربی پوست در فرد بیشتر باشد میزان انتقال انرژی لیزر بیشتر می شود و در نتیجه باید قدرت لیزر را کمتر کرد تا موجب سوختگی نشود. همچنین کسانی که پوست های خیلی خشک دارند لیزرهایی مثل الکس برایشان مناسب نیست و بهتر است از لیزرهای کانتکت مثل اسکلپیون آلمان استفاده کنند.

الاستیسیته یا مقاومت پوست هم یکی از فاکتورهای مهم در لیزر موهای زائد می باشد و در میزان انتقال انرژی لیزر نقش مهمی دارد.

در سایر کلینیک ها به صورت تجربی و غیر علمی میزان انرژی و طول موج لیزر مشخص می شود و این کار ریسک سوختگی را زیاد می کند و در مواردی که انرژی لیزر کم باشد اثربخشی آنرا می کاهد.

تکنولوژی GHRS با اسکن و آنالیز اختصاصی میزان چربی،رطوبت و الاستیسیته پوست در 5 نقطه از بدن را مشخص کرده و طول موج و انرژی اختصاصی برای هر نقطه را مشخص می کند و با این سیستم ریسک سوختگی به صفر رسیده و اثر بخشی لیزر به حداکثر می رسد.

مثال: در بعضی از افراد میزان ترشح عرق در ناحیه زیربغل بیشتر از نواحی دیگر بدن می باشد و چون آب میزان انتقال انرژی لیزر را بیشتر می کند،در این افراد باید میزان انرژی لیزر در ناحیه زیر بغل کمتر از نواحی دیگر باشد که موجب سوختگی نشود.در سیستم GHRS این انرژی به صورت اختصاصی و موثر قبل از انجام لیزر با استفاده از اسکن پوستی هوشمند انتخاب می شود.

آیا می دانستید میزان تراکم،ضخامت و عمق موها در نقاط مختلف بدن متفاوت است و انتخاب بهترین طول موج و انرژی برای لیزر آنها ضرورت دارد؟

میزان تراکم،ضخامت و عمق ریشه های مو در نقاط مختلف بدن متفاوت است و برای هر فردی این اندکس ها اختصاصی می باشد.برای این موضوع می توان موهای زائد دست و زیر بغل را مثال زد که معمولا ضخامت و عمق ریشه ها در قسمت زیر بغل بیشتر از ناحیه ساعد می باشد.

تکنولوژی GHRS با اسکن اختصاصی از هر نقطه ی بدن میزان تراکم،ضخامت و عمق ریشه ها را به صورت اختصاصی مشخص کرده و طول موج و انرژی اختصاصی هر نقطه را مشخص می کند و دقیقترین اطلاعات را به لیزر جهت انجام کار می دهد.

حتی سیستم GHRS به حدی پیشرفته است که برای هر نقطه از بدن نوع لیزر را با توجه به عمق ریشه ها مشخص میکند. برای مثال لیزر الکساندرایت عمق نفوذ بیشتری نسبت به سایر لیزرها دارد و برای مناطقی از بدن که ضخامت و عمق ریشه ها بیشتر است سیستم GHRS لیزر الکس را برای تعدادی از جلسات پیشنهاد می دهد.

آیا می دانستید جلسات ترمیمی بعد از جلسه اصلی لیزر با سیستم GHRS رفع کامل موهای زائد را تضمین می کند؟

یکی از مشکلاتی که بعد از انجام لیزر وجود دارد این است که ناحیه های کوچکی از قسمت لیزر شده ممکن است انرژی موثر را دریافت نکند و بعد از دو هفته رشد موها در نقاط کوچکی بیشتر از سایر مناطق باشد.

برای رفع این مشکل در سیستم GHRS یک جلسه لکه گیری یا ترمیمی دو هفته بعد برای زیباجو گذاشته شده است که این نقاط مجددا لیزر شود. مجموعه رویان سلامت این جلسه ی لکه گیری بعد از دو هفته را برای هموطنان عزیز رایگان گذاشته است تا حداکثر رضایتمندی شما عزیزان حاصل شود.

آیا می دانستید با تکنولوژی GHRS لیزر موهای زائد برای افرادی که سولار رفته اند و پوست برنزه دارند قابل انجام است؟

 یکی از مشکلات لیزر موهای زائد عدم توانایی انجام آن در افرادی است که سولار رفته اند هم دارند. در تکنولوژی GHRS با استفاده از بروزترین دستگاه های لیزر 2020 توانایی انجام آنرا در افراد برنزه هم دارد.

در این تکنیک با آنالیز پوستی بهترین طول موج و انرژی انتخاب شده و با استفاده از مد پروفشنال/مولتی پالس دستگاه این کار بدون هیچ عارضه ای انجام می شود.

برای مثال در کسی که پوست برنزه دارد انرژی پیشنهادی 10 ژول انتخاب شده و با وارد کردن این عدد در مد مولتی پالس دستگاه انرژی را به 5 شات 2 ژولی تقسیم می کند و با تعداد شات بیشتر و انرژی کمتر ریسک سوختگی را در افراد برنزه به صفر می رساند.فقط در این افراد شاید تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری کامل نیاز باشد.

 

لیزر موهای زائد با تکنولوژی GHRS چه مزیت های دارد؟

 • در تکنولوژی GHRS ابتدا اسکن و آنالیز پوستی از 5 نقطه بدن (صورت،زیربغل،شکم،بیکینی و پاها) انجام شده و میزان رطوبت،چربی،الاستیسیته پوست و هچنین تراکم،ضخامت و عمق ریشه ها مشخص می شود.
 • بعد از ورود اطلاعات آنالیز به نرم افزار هوشمند GHRS، بهترین دستگاه و تعداد جلسات آن مشخص می شود.
 • سپس انرژی و طول موج اختصاصی برای هر نقطه از بدن با توجه به اندکس های پوستی در پرونده دیجیتالی زیباجو ثبت می شود.
 • بعد از این مراحل لیزر موهای زائد توسط پزشک انجام می شود و بعد از اتمام کار مراقبت های بعد از لیزر به زیباجو کاملا توضیح داده می شود.
 • سپس یک نسخه از پرونده دیجیتالی GHRS پرینت رنگی شده و به زیباجو تقدیم می شود. بعد از دو هفته ویزیت مجدد توسط پزشک انجام شده و در صورت نیاز لیزر لکه گیری یا ترمیمی برای زیباجو به صورت رایگان انجام می شود.
 • تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزر کامل موهای زائد در 90% موارد بین 4-5 جلسه است و در بعضی موارد(مشکلات هورمونی یا پوست های برنزه) تعداد جلسات بیشتر می شود. این تکنولوژی بهترین جواب دهی را نسبت به سایر دستگاه های لیزر داشته و زیباجو در 4-5 جلسه که به صورت ماهانه انجام می شود تا 90% موهای زائد خود را از دست می دهد.

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

 • افرادی که داروی ماینوکسیدیل برای پرپشتی مو استفاده می کنند.
 • افرادی که داروی آکوتان برای درمان جوش های صورت استفاده می کنند.
 • افرادی که داروهای دارای ترکیبات طلا استفاده می کنند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی پسوریازیس، لوپوس، لیکن پلان، لیکن پلانوس ویتلیگو می باشند.
 • افرادی که سابقه کلوئید یا زخم های گوشتی در بدن خود دارند.
 • افرادی که بیماری های غددی کنترل نشده مثل سندروم کوشینگ یا اختلال غده فوق کلیوی موروثی دارند.
 • افرادی که به بیماری عصبی یا دچار عفونت فعال و زخم هستند
 • افرادی که تبخال فعال در محل لیزر دارند.
 • افرادی که موهای سفید یا کرکی روشن دارند.
 • افرادی که تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر دارند.
 • افراد زیر 18 سال و زنان باردار

نکات اساسی که حتما قبل از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

 • حتما ۲۴ ساعت قبل ناحیه مورد نظر برای لیزر را با تیغ اصلاح شیو کنید
 • از داروهای رقیق کننده خون و ضدالتهاب استفاده نکنید
 • قبل از لیزر و در طول درمان هرگز از اپیلاسیون‌ یا وکس و روش های مشابه استفاده نکنید
 • قبل از لیزر و در طول درمان هرگز از اسکراب پوست و روش های مشابه استفاده نکنید
 • اگر قصد انجام لیزر برای ناحیه زیر بغل دارید از مصرف دئودورانت و یا عطر یک روز قیل لیزر بپرهیزید
 • اگر قصد لیزرموهای صورت را دارید از مصرف کرم های ضد جوش از یک ماه قبل لیزر پرهیزید
 • در روز انجام لیزر از لباس های گشاد استفاده کنید چون لباس های تنگ ممکن است باعث افزایش التهاب پوست ناحیه لیزر شود
 • خانم ها در طول عادت ماهانه لیزر نمی توانند انجام دهند

نکات اساسی که حتما بعد از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

 • بعد از انجام لیزر از نور آفتاب و سولاریوم دوری کنید
 • بعد از لیزر موهای صورت حتما از ضد آفتاب به صورت مرتب استفاده کنید
 • ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از لیزر موهای زائد خود از اسپری، لوازم آرایشی و دوش گرفتن با آب داغ خودداری کنید
 • در مدت انجام لیزر از اپیلاسیون، اپی لیدی وکس به منظور حذف موها اجتناب کنید.
 • از درمان های تهاجمی پوست مثل تاتو، روش‌های جوانسازی مختلف مانند هایفوتراپی، اندولیفت، میکرونیدلینگ و... خودداری کنید
 • تا 48 ساعت بعد لیزر از کرم های لایه بردار و مواد آرایشی معطر استفاده نکنید
 • بعد از انجام لیزر استفاده از لوسیون یا ژل مخصوص بعد از لیزر(مثل ژل آلوئه ورا) توصیه می‌شود.
 • نوشیدن آب فراوان بعد از انجام لیزر توصیه می شود تا رطوبت پوست افزایش یابد
 • تا 48 ساعت بعد از لیزر از استخر و جکوزی به علت داشتن کلر پرهیز کنید.(پوست را خشک می کند)
 • در پوست های چرب و مستعد آکنه ممکن است جوش های التهابی ایجاد شود که در این موارد به پزشک معالج جهت ویزیت مراجعه کنید
 • جون برخی از موهای زائد بعد از لیزر رشد می کنند جهت از اصلاح آنها 72 ساعت بعد از لیزر می توانید از شیو کردن با تیغ استفاده کنید
 • تا 48 ساعت از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید چون گرمای زیاد بعد از ورزش می تواند باعث التهاب در پوست ناحیه لیزر شود
 • تا یک هفته از مواد شوینده ملایم جهت استحمام استفاده شود و از مواردی مثل لیف بدن و سفید آب و ... پرهیز شود

 کسانی که پوست های خشک دارند در طول مدت درمان از لوشین های مرطوب کننده بدن استفاده کنند

عکس های قبل و بعد از لیزر موهای های زائد

هزینه لیزر موهای زائد ویژه بانوان

قیمت لیزر ویژه بانوان

هزینه لیزر موهای زائد ویژه آقایان

قیمت لیزر ویژه آقایان

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
contact us
map