لیزر موهای زائد

فیلم لیزر موهای زائد با دستگاه مدیواستار

یکبار برای همیشه از شر موهای زائد خلاص شوید!

یکی از سخترین کارهایی که شاید مجبور باشیم هر روز انجام دهیم این است که از خواب صبحگاهی بیدار شده و مشغول شیو کردن موهای زائد بدن شویم.این درحالی است که ممکن است چند روز از آخرین شیو بدنمان گذشته باشد ولی مجددا موهای زائد رشد کرده و نمای بدی در ظاهر ما ایجاد کند.

همچنین سوزش بعد از شیو کردن و برگشت برخی موها در پوست از عوارض شایع این عمل سخت می باشد.از اپیلاسیون و وکس و شیوه های مشابه هم بگذریم که بعد از پرداخت هزینه های زیاد و تحمل درد بسیار بعد از مدتی با صحنه ناامید کننده گذشته مواجه می شویم.

مدیواستار بنز آلمانی لیزرها

لیزر مدیواستار آلمان جدیدترین تکنولوژی برای رفع موهای زائد می باشد که از دیار ژرمن ها با اتکاء به توان بالای مهندسی شرکت Asclepion و پشتوانه شرکت ZEISS دارای بیشترین سطح کیفیت و عملکرد در بین لیزرهای دنیا می باشد.

شرکت Asclepionدر سال 1977 تاسیس شده و جزء اولین شرکت ها در  تولید لیزر های پوستی در دنیا می باشد.

این شرکت از زیر مجموعه های شرکت ZEISS آلمان می باشد که از سال 1846 به تولید  لنز های اپتیک مشغول است و در لیزرهای پیشرفته وجود لنز با تکنولوژی بالا ضرورت دارد.

شرکت رویان سلامت اولین مجموعه ای در ایران است که با تهیه لیزر مدیواستار از این شرکت و فرستادن تیم پزشکی به آلمان برای آموزش اختصاصی جهت کار با این لیزر، خدمت دیگری را برای هموطنان عزیز فراهم کرده است.

 

فهرست موضوعات:

انواع لیزرهای موهای زائد

ویژگی های تخصصی لیزر مدیواستار آلمان

مزایای لیزر موهای زائد مدیواستار در پوست های تیره و برنزه

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

نکات اساسی که حتما قبل از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

نکات اساسی که حتما بعد از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

عکس قبل و بعد لیزر موهای زائد

هزینه انجام لیزر موهای زائد بانوان

هزینه انجام لیزر موهای زائد آقایان

 

انواع لیزرهای موهای زائد

لیزر مطابق تایپ پوستی

آیا می دانستید برای هر تایپ پوستی نوع خاصی از لیزر موهای زائد مناسب است؟

تایپ های پوستی به 6 دسته طبقه بندی می شود که از نوع 1 که کاملا بدون رنگدانه است(زال یا آلبینیسم) تا نوع 6 که کاملا سیاه هستند، تقسیم می شود. سفید پوست های اروپایی معمولا تایپ پوستی 2-3 هستند و مردم خاورمیانه و آمریکای لاتین 3-4 و سیاه پوست های آفریقایی 5-6 می باشند.

انواع لیزرهای موهای زائد که در بازار هستند معمولا برای تایپ های پوستی خاصی کاربرد دارند و از جهت اثربخشی و عوارض احتمالی مانند سوختگی در افراد مختلف متفاوت می باشد.

در لیزر اسکلپوین آلمان قبل از انجام لیزر تایپ پوستی توسط پزشک برای هر ناحیه مشخص می شود.

مزیت این تکنولوژی بعد از تعیین نوع تایپ پوستی باعث می شود بهترین طول موج برای هر فرد مشخص شده و حتی در مواردی که تایپ پوستی در نقاط مختلف بدن متفاوت باشد،هر نقطه از بدن با مناسبترین انرژی و طول موج لیزر شود.

(مثال: صورت با تایپ پوستی 3 با طول موج 755(الکس) و بیکینی با تایپ پوستی 5 با طول موج ترکیبی 810 و 940)

آیا می دانستید نقاط مختلف بدن از جهت رنگدانه های پوستی با هم تفاوت دارند و انرژی لیزر برای هر نقطه باید متفاوت باشد؟

حتما شنیده اید که بعضی از افراد 10 جلسه با بهترین لیزر کار انجام داده اند ولی نتیجه نگرفته اند و یا بعضی افراد دچار سوختگی در ناحیه ای از بدن به علت لیزر موهای زائد شده اند.

علت اصلی این مشکلات به خاطر عدم استفاده از انرژی مناسب لیزر برای هر قسمت از بدن است.خیلی از افراد رنگدانه های پوستی بیشتری در ناحیه بیکینی و زیربغل دارند و این باعث می شود تایپ پوستی در همه ی نقاط بدن یکسان نباشد.(مثال: تایپ پوستی صورت 3 ولی تایپ پوستی زیر بغل در همان فرد 4)

در نتیجه اگر انرژی لیزر کم باشد اثر بخشی روی موهای زائد ندارد و اگر انرژی زیاد باشد موجب سوختگی می شود.

لیزر اسکلپیون آلمان این قابلیت را دارد که در طول موج و انرژی های مختلف تنظیم شود. تایپ پوستی نقاط مختلف بدن توسط پزشک تعیین شده و با وارد کردن اطلاعات آن به قسمت پروفشنال دستگاه تخصصی ترین تنظیمات برای هر فرد مشخص می شود و با استفاده از این لیزر بهترین نتیجه را در 4-5 جلسه حاصل شده و ریسک سوختگی به صفر می رسد.

 

آیا می دانستید میزان تراکم،ضخامت و عمق موها در نقاط مختلف بدن متفاوت است و انتخاب بهترین طول موج و انرژی برای لیزر آنها ضرورت دارد؟

میزان تراکم،ضخامت و عمق ریشه های مو در نقاط مختلف بدن متفاوت است و برای هر فردی این اندکس ها اختصاصی می باشد.برای این موضوع می توان موهای زائد دست و زیر بغل را مثال زد که معمولا ضخامت و عمق ریشه ها در قسمت زیر بغل بیشتر از ناحیه ساعد می باشد.

پزشک دوره دیده میزان تراکم و ضخامت موها را به صورت اختصاصی مشخص کرده و طول موج، انرژی اختصاصی و عمق نفوذ لیزر هر نقطه را تعیین می نماید و دقیقترین اطلاعات را به لیزر جهت انجام کار می دهد.

لیزر اسکلپیون تنها لیزری در دنیا می باشد که می تواند طول موج و عمق نفوذهای متفاوتی را ایجاد کند که این تنظیمات دستگاه باید توسط پزشک دوره دیده به صورت تخصصی انجام شود.

حتی لیزر اسکلپیون به حدی پیشرفته است که برای هر نقطه از بدن نوع تابش لیزر را با توجه به عمق ریشه ها تعیین می نماید. برای مثال طول موج 755 الکساندرایت عمق نفوذ بیشتری نسبت به سایر طول موج ها دارد و برای مناطقی از بدن که ضخامت و عمق ریشه ها بیشتر است لیزر اسکلپیون با طول موج الکس را برای تعدادی از جلسات انجام می شود.

 

آیا می دانستید جلسات ترمیمی بعد از جلسه اصلی لیزر رفع کامل موهای زائد را تضمین می کند؟

یکی از مشکلاتی که بعد از انجام لیزر وجود دارد این است که ناحیه های کوچکی از قسمت لیزر شده ممکن است انرژی موثر را دریافت نکند و بعد از دو هفته رشد موها در نقاط کوچکی بیشتر از سایر مناطق باشد.

برای رفع این مشکل مجموعه رویان سلامت یک جلسه لکه گیری یا ترمیمی دو هفته بعد برای زیباجو گذاشته شده است که این نقاط مجددا لیزر شود. این جلسه ی لکه گیری بعد از دو هفته را برای هموطنان عزیز رایگان گذاشته است تا حداکثر رضایتمندی شما عزیزان حاصل شود.

 

آیا می دانستید با دستگاه اسکلپیون آلمان لیزر موهای زائد برای افرادی که سولار رفته اند و پوست برنزه دارند قابل انجام است؟

یکی از مشکلات لیزر موهای زائد بدن  عدم توانایی انجام آن در افرادی است که سولار رفته اند یا پوست های تیره و برنزه دارند.ولی دستگاه اسکلپیون با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مولتی پالس قابلیت لیزر در این افراد را بدون هیچ عارضه ای دارد.در لیزر اسکلپیون آلمان بهترین طول موج و انرژی انتخاب شده و با استفاده از مد پروفشنال/مولتی پالس دستگاه این کار بدون هیچ عارضه ای انجام می شود.

برای مثال در کسی که پوست برنزه دارد انرژی پیشنهادی 10 ژول انتخاب شده و با وارد کردن این عدد در مد مولتی پالس دستگاه انرژی را به 5 شات 2 ژولی تقسیم می کند و با تعداد شات بیشتر و انرژی کمتر ریسک سوختگی را در افراد برنزه به صفر می رساند.فقط در این افراد شاید تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری کامل نیاز باشد.

ویژگی های تخصصی  لیزر مدیواستار آلمان

لیزر مدیواستار دارای بزرگترین  Spot Size (9.1CM2) در بین لیزرهای دنیا می‌باشد و با بالاترین سرعت(12 Hz) سهولت و سرعت عمل بالایی را فراهم می آورد.
Medio Star
 با تکنولوژی انحصاری شرکت Asclepion قادر به خروج دو طول موج (810nm) جهت تاثیر تخریبی بر روی فولیکول مو و طول موج ( 940nm) برای منعقد نمودن عروق تغذیه کننده فولیکول ها به طور همزمان است که نتایج شگرفی را در از بین بردن موهای زائد ایجاد می نماید.
این نوع لیزر از نوع نیمه هادی می باشد و در محدوده مادون قرمز است. از کریستال مواد نیمه هادی با ابعاد بسیار کوچک به عنوان ماده فعال استفاده می شود. مهمترین و معروف ترین مواد مورد استفاده در ساخت این نوع لیزر، گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می باشند که به صورت کریستال رشد داده می شوند.

با این لیزر می توان انواع طول موج های مختلف تولید نمود که هر طول موج با توجه به کروموفور هدف دارای کاربرد خاص می باشد.
طول موج 810 و 940 نانومتر: با توجه به جذب بالای ملانین در این طول موج، بهترین اثر در برداشت موهای زائد را دارد. همچنین از این طول موج در درمان آکنه و جوانسازی استفاده می شود.

دستگاه لیزر اسکلپیون

لیزر MedioStar Next Pro ساخت کمپانی Asclepion آلمان دارای تاییدیه FDA  آمریکا و CE اروپا می باشد.

قابلیت اتصال 3 هندپیس به دستگاه:
 • هندپیسXLL: این هندپیس با spot size=9cm² بزرگترین هندپیس ساخته شده برای لیزر تا به امروز می باشد. این هندپیس همزمان دو طول موج 940nm  و 810nm را تولید می نماید.
 • هندپیسXLL:  دارای دو طول موج 940nm  و 810nm  به صورت همزمان و spot size=3cm² و ما کزیمم فلوئنس 60j/cm² می باشد
 • هندپیس Alex: دارای طول موج 755nm با تکنولوژی لانگ پالس و spot size=1.4cm² و قابلیت افزایش فلوئنس تا 35j/cm²  می باشد.

 قابلیت افزایش فرکانس تا  12HZ  در هندپیس های XLS و Alex و  XLL جهت لیزر موهای زائد با سرعت بسیار بالا که در 20 تا 30 دقیقه لیزر کل بدن با بهترین کیفیت قابل انجام است.
- مجهز به سیستم کولینگ تماسی با دمای 4 درجه سانتیگراد که ریسک سوختگی را به صفر رسانده و با قابلیت کولینگ 360 درجه در هندپیس های XLL  و XLS تمام مراحل لیزر را بدون درد می نماید. همچنین امکان تنظیم دمای کولینگ تماسی در سه حالت cold , medium , warm و کنترل اتوماتیک دمای کولینگ توسط دستگاه با استفاده از سنسور دمای تعبیه شده در هندپیس های این دستگاه انجام لیزر را برای فرد کاملا مطلوب می نمایید.
در لیزر مدیواستار آلمان ابتدا تایپ پوستی نقاط مختلف بدن و میزان تراکم و عمق ریشه ی موها مشخص می شود. سپس اطلاعات اختصاصی هر فرد توسط پزشک دوره دیده در مد پروفشنال دستگاه وارد شده و انرژی،طول موج و عمق نفوذ اختصاصی برای هر نقطه از بدن با توجه به اندکس های پوستی وارد می شود. بعد از این مراحل لیزر موهای زائد انجام شده و بعد از اتمام کار مراقبت های بعد از لیزر به زیباجو کاملا توضیح داده می شود. بعد از دو هفته ویزیت مجدد توسط پزشک انجام شده و در صورت نیاز لیزر لکه گیری یا ترمیمی برای زیباجو به صورت رایگان انجام می شود. تعداد جلسات مورد نیاز جهت لیزر کامل موهای زائد در 90% موارد بین 4-5 جلسه است و در بعضی موارد(مشکلات هورمونی یا پوست های برنزه) تعداد جلسات بیشتر می شود.

این تکنولوژی بهترین جواب دهی را نسبت به سایر دستگاه های لیزر داشته و زیباجو در 4-5 جلسه که به صورت ماهانه انجام می شود، تا 90% موهای زائد خود را از دست می دهد.

مزایای لیزر موهای زائد مدیواستار در پوست های تیره و برنزه

یکی از مشکلات لیزر موهای زائد عدم توانایی انجام آن در افرادی است که سولار رفته اند یا پوست های تیره و برنزه دارند.ولی دستگاه مدیواستار با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مولتی پالس قابلیت لیزر در این افراد را بدون هیچ عارضه ای دارد.در لیزر مدیواستار آلمان بهترین طول موج و انرژی انتخاب شده و با استفاده از مد پروفشنال/مولتی پالس دستگاه این کار بدون هیچ عارضه ای انجام می شود.

برای مثال در کسی که پوست برنزه دارد انرژی پیشنهادی 10 ژول انتخاب شده و با وارد کردن این عدد در مد مولتی پالس، دستگاه انرژی را به 5 شات 2 ژولی تقسیم می کند و با تعداد شات بیشتر و انرژی کمتر ریسک سوختگی را در افراد برنزه به صفر می رساند.فقط در این افراد شاید تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری کامل نیاز باشد.

ترکیب دو طول موج 810nm  و 940nm  در هندپیس های این دستگاه امکان انجام لیزر در انواع تایپ های پوستی از جمله پوست های تیره و برنزه را فراهم می نماید و تنها دستگاهی در دنیا می باشد که قابلیت لیزر در پوست های برنزه را بدون هیچ گونه عارضه ای دارد.

 

عکس های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

چه افرادی برای انجام لیزر مناسب نیستند؟

 • افرادی که داروی ماینوکسیدیل برای پرپشتی مو استفاده می کنند.
 • افرادی که داروی آکوتان برای درمان جوش های صورت استفاده می کنند.
 • افرادی که داروهای دارای ترکیبات طلا استفاده می کنند.
 • افرادی که مبتلا به بیماری های پوستی پسوریازیس، لوپوس، لیکن پلان، لیکن پلانوس ویتلیگو می باشند.
 • افرادی که سابقه کلوئید یا زخم های گوشتی در بدن خود دارند.
 • افرادی که بیماری های غددی کنترل نشده مثل سندروم کوشینگ یا اختلال غده فوق کلیوی موروثی دارند.
 • افرادی که به بیماری عصبی یا دچار عفونت فعال و زخم هستند
 • افرادی که تبخال فعال در محل لیزر دارند.
 • افرادی که موهای سفید یا کرکی روشن دارند.
 • افرادی که تاتو یا خال یا کک و مک در محل لیزر دارند.
 • افراد زیر 18 سال و زنان باردار

نکات اساسی که حتما قبل از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

 • حتما ۲۴ ساعت قبل ناحیه مورد نظر برای لیزر را با تیغ اصلاح شیو کنید
 • از داروهای رقیق کننده خون و ضدالتهاب استفاده نکنید
 • قبل از لیزر و در طول درمان هرگز از اپیلاسیون‌ یا وکس و روش های مشابه استفاده نکنید
 • قبل از لیزر و در طول درمان هرگز از اسکراب پوست و روش های مشابه استفاده نکنید
 • اگر قصد انجام لیزر برای ناحیه زیر بغل دارید از مصرف دئودورانت و یا عطر یک روز قیل لیزر بپرهیزید
 • اگر قصد لیزرموهای صورت را دارید از مصرف کرم های ضد جوش از یک ماه قبل لیزر پرهیزید
 • در روز انجام لیزر از لباس های گشاد استفاده کنید چون لباس های تنگ ممکن است باعث افزایش التهاب پوست ناحیه لیزر شود
 • خانم ها در طول عادت ماهانه لیزر نمی توانند انجام دهند

نکات اساسی که حتما بعد از لیزر موهای زائد باید رعایت کنید

 • بعد از انجام لیزر از نور آفتاب و سولاریوم دوری کنید
 • بعد از لیزر موهای صورت حتما از ضد آفتاب به صورت مرتب استفاده کنید
 • ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از لیزر موهای زائد خود از اسپری، لوازم آرایشی و دوش گرفتن با آب داغ خودداری کنید
 • در مدت انجام لیزر از اپیلاسیون، اپی لیدی وکس به منظور حذف موها اجتناب کنید.
 • از درمان های تهاجمی پوست مثل تاتو، روش‌های جوانسازی مختلف مانند هایفوتراپی، اندولیفت، میکرونیدلینگ و… خودداری کنید
 • تا 48 ساعت بعد لیزر از کرم های لایه بردار و مواد آرایشی معطر استفاده نکنید
 • بعد از انجام لیزر استفاده از لوسیون یا ژل مخصوص بعد از لیزر(مثل ژل آلوئه ورا) توصیه می‌شود.
 • نوشیدن آب فراوان بعد از انجام لیزر توصیه می شود تا رطوبت پوست افزایش یابد
 • تا 48 ساعت بعد از لیزر از استخر و جکوزی به علت داشتن کلر پرهیز کنید.(پوست را خشک می کند)
 • در پوست های چرب و مستعد آکنه ممکن است جوش های التهابی ایجاد شود که در این موارد به پزشک معالج جهت ویزیت مراجعه کنید
 • جون برخی از موهای زائد بعد از لیزر رشد می کنند جهت از اصلاح آنها 72 ساعت بعد از لیزر می توانید از شیو کردن با تیغ استفاده کنید
 • تا 48 ساعت از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید چون گرمای زیاد بعد از ورزش می تواند باعث التهاب در پوست ناحیه لیزر شود
 • تا یک هفته از مواد شوینده ملایم جهت استحمام استفاده شود و از مواردی مثل لیف بدن و سفید آب و … پرهیز شود

 کسانی که پوست های خشک دارند در طول مدت درمان از لوشین های مرطوب کننده بدن استفاده کنند.

 

هزینه لیزر موهای زائد خانم ها

قیمت لیزر بانوان

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

قیمت لیزر اقایان

جهت مشاوره و تعیین وقت تماس بگیرید.
021-41936
22885890-95(021)
آدرس:
♦قیطریه_اندرزگو
♦شهرک غرب_ بلوار دادمان
مشاورین تلگرام
royanmoobot@

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید