کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
ليفت صورت / ایمپلنت پروتز ملاری را بیشتر بشناسید

ليفت صورت / ایمپلنت پروتز ملاری را بیشتر بشناسید

ليفت صورت یا  ایمپلنت پروتز ملاری

لیفت صورت یا ایمپلنت پروتز ملاری عملی است که با یک برش اندوبوکل به سمت بالا و در دو طرف قوس بالای دندان انجام می گيرد. پروتز به استخوان مالار (استخوان گونه) وصل شده و با بخیه های قابل انعطاف بسته می شود.قرار گرفتن پروتز در ناحیه گونه، زوایای صورت را افزایش داده و اثر چهره هموار را در بیماران جوان اصلاح می کند.

قرار گرفتن پروتز در ناحیه گونه، صورت را زيباتر كرده وچهره اشخاص را جوان تر نشان مي دهد. استفاده از پروتز نیز چهره هایی را بهبود می بخشد که با گذشت زمان باعث جذب بافت نرم در ناحیه صورت شده و گونه زاویه خود را از دست می دهد.

پروتز گونه چیست

پروتز چانه (مینوپلاستی)

مینوپلاستی شامل قرار دادن پروتز سفت و سخت در سطح چانه است تاچانه تغییر شکل داده و چهره شخص را بهتر نشان دهد و به اصطلاح نمای صورت شخص را اصلاح می کند.

پروتز در اندام فوقانی صورت نيز استفاده مي شود،طوري كه شكل صورت در بخش پاييني نيز زيبا به نظر مي رسد. در روش IML، مسیر اندوبوكال، راه دسترسی مطلوب برای وارد كردن ایمپلنت است.یک شکاف در لثه پایین در مقابل خط کاشت دندان ایجاد شده است. در حدود 48 ساعت مي توان ، فشرده سازي  كرد.

از آنجایی که پرکننده های دائمي صورت مانند آکوامید (آکوامید یک پرکننده غیرقابل جذب برای مقاصد زیبایی و ترمیمی است که حاوی ۹۷٫۵٪ آب و ۲٫۵٪ ژل پلی اکریل آمید است. ژل آکوامید برای پر کردن خطوط صورت و حجم دادن به لب و بالا کشیدن بینی مورد استفاده قرار می‌گیرد) و Bio-Alcamid (بر خلاف بسیاری دیگر از پرکننده های تزریقی، یک کپسول کلاژن بسیار نازک (0.02 میلی متر) که به طور کامل آن را احاطه کرده است، آن را از بافت های میزبان جدا می کند و آن را یک پروتز اندوخته واقعی می کند) به بازار وارد شده اند، روش معمول (بر اساس ايمپلنت پروتزهای سفت و سخت در گونه و ناحیه چانه) با پروتزهای دائمی تزریقی جدید که باعث جلوگیری از ضربه و جراحی شده انجام می گیردو به یک تغییر شکل واقعی از ساختارهای صورت، با رضایت کامل بیمار و  بوسیله جراح انجام می شود.

یکی از جراحان ما به شما مشاوره متناسب با درمان ارائه می دهد که به بهترین وجه، مناسب صورت شما می باشد.

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • کاشت مو و ابروی طبیعی
  • تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانت نامه رویش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران
  • ضمانت نامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ابرو
  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست
  • در صورت عدم رشد موهای کاشته شده کل هزینه دریافتی توسط بیمه ایران عودت می شود

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و … با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

41936-021

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

منبع

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید