کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95
لاغری با دستگاه کول تک

لاغری سریع با دستگاه فوق پیشرفته کول تک Cooltech

 چکیده مطلب

اگر به دنبال روشی ایمن ، آسان، بدون جراحی و درد برای لاغری هستید، استفاده از دستگاه کول تک را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

دستگاه کول تک شامل فناوری است که سلول های چربی را در زیر پوست منجمد می‌کند. سپس چربی منجمد به طور طبیعی از بدن خارج می‌شود.

در ادامه این مطلب راجع به این دستگاه لاغری توضیح خواهیم داد پس ادامه مطلب را بخوانید.

لاغری با دستگاه کول تک

دستگاه کول تک چیست؟

دستگاه کول تک از روش‌های سریع برای لاغری موضعی است که نیازی به جراحی ندارد و می‌تواند نواحی از بدن که چاقی موضعی دارند را به شکل دلخواه شما درآورد.

در این روش به وسیله فرایندی انجمادی و بدون آسیب به بافت های اطراف ، سلول های چربی از بین رفته و سپس به صورت طبیعی از بدن خارج می‌شوند. به این ترتیب است که به کمک این دستگاه لاغری افراد می‌توانند سایز خود را به میزان مناسبی کاهش دهند.

هدف از استفاده از دستگاه لاغری کول تک پیکرتراشی و فرم دهی به بدن است و این روش بر مبنای مرگ سلول‌های چربی در سرما کار می‌کند.

همه قطعات دستگاه بالاتر از دمای ۸- درجه کار می‌کنند و به این ترتیب کاهش دما در قسمت تحت درمان به نحو کنترل شده‌ای ایجاد می‌شودکه موجب مرگ سلول های چربی و از بین رفتن آن‌ها می‌شود.

هندپیس‌های (سری) مختلف دستگاه کول تک ، در شکل و اندازه‌های مختلف برای تمام نواحی چاق بدن قابل استفاده هستند. به طور کلی دستگاه کول تک هندپیس های تکی و دوتایی دارد.

در اغلب موارد چاقی در بدن فرد به صورت قرینه است و در این صورت از هندپیس دو تایی دستگاه کول تک برای لاغری استفاده می‌شود و درمان با هندپیس دوتایی رایج‌ترین نوع درمان است؛ اما در برخی موارد است که چاقی به صورت یک طرفه است و یا برای ناحیه‌ای مانند غبغب در اکثر موارد از هندپیس تکی استفاده می‌شود.

لاغری با دستگاه کول تک

چگونگی عملکرد دستگاه کول تک برای لاغری

دستگاه کول تک باعث تجمع سلول‌های چربی در زیر پوست شده و سپس این سلول‌های چربی را منجمد کرده و به وسیله سرما موجب مرگ سلول‌های چربی می‌شود، سپس این سلول‌های چربی مرده توسط متابولیسم طبیعی بدن به مرور زمان از بدن فرد خارج می‌شوند.

زمانی که شما فقط رژیم غذایی دارید، سلول‌های چربی بدن شما کوچک می‌شوند و اگر رژیم غذایی خود را رها کنید، مجددا سلول‌های چربی بزرگ شده و چاق می‌شوید، اما اگر به همراه رژیم غذایی از دستگاه کول تک استفاده کنید، این دستگاه نیز موجب از بین رفتن سلول های چربی شده و به این ترتیب تاثیر مکملی بر یکدیگر می‌گذارند و لاغری اتفاق خواهد افتاد.

کاندیدای مناسب برای لاغری با دستگاه کول تک

 • افرادی که وزن ایده آلی دارند اما برخی از نواحی بدنشان با هیچ رژیم غذایی و یا ورزشی لاغر نمی‌شود و به اصطلاح در برخی از نواحی بدنشان چاقی موضعی دارند، می‌توانند با استفاده از دستگاه کول تک به صورت موضعی لاغر شوند.
 • زنانی که پس از زایمان در ناحیه شکم و یا نواحی دیگر بدنشان چربی انباشته شده است، استفاده از دستگاه کول تک برای آن‌ها بسیار مناسب است.
 • باید به این نکته توجه داشت که اگر اضافه وزن زیاد دارید نباید از دستگاه کول تک برای کاهش وزن استفاده نمایید.

لاغری با دستگاه کول تک

 نواحی قابل درمان با کول تک

دستگاه کول تک را می‌توان برای مناطق مختلف بدن استفاده کرد ، تا چربی های ناخواسته نواحی مختلف بدن از بین برود:

 • چربی شکم (شکم فوقانی و تحتانی)
 • ران های داخلی و خارجی
 • بازوها (بازوهای تاشو)
 • پهلو
 • کمر در ناحیه سینه بند
 • کمر
 • غبغب

مزایای استفاده از دستگاه کول تک

لاغری با دستگاه کول تک مزایای زیر را دارد:

 • مقرون و به صرفه
 • غیر تهاجمی
 • بدون برش و خونریزی
 • بدون درد و ناراحتی
 • بدون بیهوشی

لاغری با دستگاه کول تک

عوارض دستگاه کول تک

اگر از ما راجع به عوارض استفاده از دستگاه کول تک بپرسید، پاسخ دادن به سوال شما خیلی سخت نیست و خیلی سریع به شما می‌گوییم که استفاده از دستگاه کول تک هیچ عارضه‌ای را برای شما به همراه ندارد و خیلی آسان، بدون درد و برش به هیکل دلخواه خود می‌رسید.  

 مراقبت‌های بعد از استفاده از دستگاه کول تک

این روش لاغری ، آسان ، سریع و بدون عارضه بوده و به همین دلیل است که افراد پس از آن می‌توانند به سرعت فعالیت های خود را آغاز نمایند و نیاز به مراقبت و استراحت خاصی ندارند.

آیا نتایج استفاده از دستگاه کول تک رضایت بخش است؟

اکثر (بیشتر از ۹۵ درصد) افرادی که از دستگاه کول تک برای لاغری استفاده نموده‌اند، از نتایجی که بعد از گذشت ۲ هفته از درمان، مشاهده می‌کنند، راضی هستند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری با دستگاه کول تک

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری با دستگاه کول تک بستگی به میزان و نواحی چاقی بدن شما دارد اما معمولا می توانید در ۳-۲ جلسه استفاده از دستگاه کول تک به اندام دلخواه خود برسید. زمان هر جلسه استفاده از دستگاه کول تک حدود یک ساعت است.

افراد متخصص متعددی لاغری با دستگاه کول تک را در کلینیک زیبایی رویان سلامت ، برای متقاضیان انجام می‌دهند، شما می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های ۴۱۹۳۶(۰۲۱) , ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی @royanmoobot  و واتس آپ پیام ارسال کنید و عکس نواحی چاق خود را ارسال نمایید تا بعد از بررسی ، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید