کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936

قیمت کاشت مو

21 اردیبهشت
قیمت-کاشت-مو

اگر درحال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد قصد کاشت موی طبیعی را دارید و می خواهید از قیمت آن مطلع شوید به شما تبریک می گوییم. شما جای درستی را برای تحقیق در این زمینه انتخاب کرده اید.

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی تک‌تک عوامل تعیین کننده کاشت مو پرداخته و درصد تاثیرگذاری هریک در هزینه نهایی را بررسی کنیم.

عوامل موثر در تعیین قیمت کاشت مو

عوامل مختلفی در هزینه کاشت مو موثر است. مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار عبارت است از:

  • وسعت طاسی و بانک مو

داشتن بانک موی خوب وغنی یکی از مواردی است که در میزان موفقیت نتایج جراحی کاشت مو بسیار اهمیت دارد. بانک مو قسمتی از بدن است که به دلایل مختلف موهای مقاومتر و ضخیم تری دارد. در اکثر تکنیک های کاشت مو، ناحیه پشت سر معمولا بعنوان بانک مو یا ناحیه اهدا کننده مورد استفاده قرار می گیرد.

از سوی دیگر، نوع طاسی ، وسعت آن نیز از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین کننده هزینه کاشت مو هستند. همچنین این مورد در تعیین اینکه شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چه تعداد جلساتی نیاز دارید، بسیار اهمیت دارد.

  • تعداد گرافت های موردنیاز

به طور متوسط در یک جلسه کاشت مو می توان بین 3000 تا 4000 فولیکول مو کاشت. البته در برخی موارد، در صورتیکه بنا به تشخیص پزشک فرد به بیش از 5000گرافت نیاز داشته باشد، کاشت مو در دو جلسه انجام خواهد شد که طبیعتا قیمت بیشتری خواهد داشت. از سوی دیگر، از آنجاییکه که ایجاد تراکم بالا در پیوند مو دشوارتر است، هزینه بیشتری نیز بایت پیوند مو دریافت می شود.

  • روش کاشت مو

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده هزینه کاشت مو؛ روش کاشت مو است. در کلینیک تخصصی مو رویان سلامت، بطور کلی از روشهای نوین کاشت مو superFUE استفاده می شود. اما کاشت مو با درنظرگرفتن عوامل متعددی با روش های مختلف انجام می شود. مسلما روش‌های جدید کاشت مو مانند  SuperFUE که تماما با دستگاه های هوشمند الکترونیکی انجام می شود، قیمت بالاتری دارند. با این وجود، تصمیم گیری درباره انتخاب روش کاشت مو مناسب توسط جراح و با درنظر گرفتن عواملی مانند نوع مو، نوع طاسی، وضعیت بانک مو صورت می گیرد.

  • کلینیک کاشت مو

امروزه کلینیک و مراکز درمانی زیادی بمنظور کاشت مو طبیعی درحال فعالیت هستند. هر کدام از این مراکز زیبایی از روشهای معین و خاصی برای انجام عمل پیوند مو استفاده می کنند. برخی از این کلینیک ها تخصص و مهارت زیادی در انجام عمل زیبایی کاشت مو دارند و به دلیل داشتن سوابق درخشان و خوبی که دارند و نیز تضمین هایی که به بیماران می دهند، هزینه بیشتری دریافت می کنند.

این مطلب هم میتونه مفید باشه:
بررسی مهمترین علل شایع ریزش مو در زنان و راه های درمان آن

معمولا این دسته از مراکز زیبایی از پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا برای پیوند فولیکول مو استفاده می کنند. به این ترتیب، کیفیت خدماتشان از سایر کلینیکها بالاتر است. درنتیجه تعرفه کاشت موی خود را بالا می برند. البته در این میان، کلینیک های معتبری هم وجود دارند که عمل زیبایی کاشت مو را با کیفیت مطلوب و قیمت های مقرون بصرفه انجام م دهند.

  • موقعیت جغرافیایی

عامل دیگری که در هزینه کاشت موی طبیعی نقش دارد، موقعیت جغرافیایی است. قیمت کاشت مو در برخی از شهرها یا کشورها در مقایسه با مناطق دیگر کمتر است. خوشبختانه مهارت و تخصص پزشکان کاشت مو در ایران و نیز قیمت پایین هزینه های درمانی باعث شده تا کشور ایران یکی از ایده آل ترین کشورهای آسیایی برای انجام عمل کاشت مو باشد. بطوریکه هر ساله میلیون ها گردشگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس و حتی اروپا برای عمل پیوند مو به این کشور سفر می کنند.

علاوه بر این، بدلیل رقابت زیادی که در ایران وجود دارد، اکثر کلینیک های معتبر تلاش می کنند تا آخرین تکنیک ها و مجهزترین و مدرن ترین دستگاه ها را مورد استفاده قرار دهند. بعنوان مثال تکنیک کاشت موی Super FUE که یکی از بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو در دنیا است و تاییدیه FDA آمریکا نیز دارد، در سطح خاورمیانه بصورت انحصاری در ایران و آن هم در یکی از معتبرترین کلینیک های پایتخت ( کلینیک رویان سلامت ) انجام می شود.

از سوی دیگر، هزینه خدمات درمانی و سفر به ایران  و اقامت نیز بسیار قابل قبول و مناسب است. مجموع این عوامل سبب شده است تا بسیاری از افراد از خارج از کشور، برای انجام عمل های زیبایی به ویژه پیوند موی طبیعی راهی ایران شوند.

این مطلب هم میتونه مفید باشه:
چگونه می توانم از موی خود پس از عمل کاشت مو مراقبت کنم؟

هزینه کاشت مو معیار مناسبی برای تصمیم گیری نیست

امروزه مراکز زیبایی فراوانی در کشور در زمینه انجام عمل زیبایی کاشت مو فعالیت می کنند. همین موضوع باعث شده تا رقابت سنگینی بین این مراکز بوجود بیاید. این رقابت تاثیر مستقیمی بر هزینه و کیفیت خدمات ارائه شده توسط مراکز گذاشته است.

قیمت کاشت مو در برخی مراکز کمتر و در برخی دیگر به دلیل ارائه کیفیت بالاتر بیشتر است. متاسفانه برخی از کلینیک هایی که هزینه جراحی خود را پایین آورده اند، با ارائه خدمات کیفیت پایین بدنبال کسب سود بیشتر هستند.

درنهایت، می توان اینطور استنباط کرد که هزینه تعیین شده برای کاشت مو معیار مناسبی برای انتخاب کلینیک و پزشک نیست. زیرا برخی مراکز زیبایی تنها به سود خود فکر می کنند و اهمیتی به رضایت مشتری نمی دهند. شما می توانید با بررسی سابقه کاری و رضایت مراجعه کنندگان، از کیفیت خدمات و میزان موفقیت نتایج کاشت موی کلینیک و پزشک موردنظرتان آگاه شوید.

بنابراین هیچگاه قیمت اعلام شده برای کاشت مو را ملاکی برای تصمیم گیری تان قرار ندهید. بالابودن خدمات لزوما به معنای ارائه بهترین خدمات و بهترین نتایج نیست. همانطور که قیمت پایین نیز به معنای کیفیت پایین کار نمی باشد.

جراحی کاشت مو به دقت بالا نیاز دارد. بنابراین، قبل از هر اقدامی به خوبی درباره کلینیک و پزشک موردنظرتان تحقیق کنید. سعی کنید مرکز درمانی انتخاب کنید که نه تنها از سابقه خوب و کیفیت مطلوب خدمات برخوردار است، بلکه هزینه منطقی نیز دریافت می کند.

آیا می‌توان از بیمه برای هزینه‌های پیوند مو استفاده کرد؟

به دلیل اینکه کاشت مو یک عمل زیبایی حساب می‌شود به طور معمول هیچ بیمه‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد.اما خوشبختانه، در کلینیک رویان مو سلامت به بیمار بیمه مسئولیت کیفیت خدمات کاشت مو داده می شود . به این معنی که اگر بیمه گذار بدلیل عیب و نقص کیفی محصولات مورد کاشت و خدمات صورت گرفته ، در قبال عدم رشد 80% از موهای کاشته شده در تیپهای یک تا شش در طول مدت حداکثر یکسال مسئول است و بایستی تا حدود تعهدات مندرج در قرار داد نسبت به پرداخت خسارت اقدام نماید .

این مطلب هم میتونه مفید باشه:
پروتز مو چیست؟

شرایط اقساطی کاشت مو در کلینیک تخصصی مو رویان سلامت

کلنیک رویان سلامت یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران است که امکان پرداخت هزینه بصورت اقساطی را برای شما عزیزان ممکن ساخته است . مهمتر اینکه شرایط اقساطی کردن کاشت مو به گونه ای است که افراد توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند

شرایط پرداخت اقساطی کاشت مو را می توانید از “اینجا” مشاهده کرده و از خدمات مجموعه کلینیک های رویان سلامت بهره ببرید.

اگر می خواهید کاشت موی طبیعی و با قیمت مناسب داشته باشید می توانید با مشاوران ما تماس حاصل کرده و از مشاوره ای رایگان استفاده نمایید. برای مشاوره می توانید با شماره 41936-021 تماس حاصل نمایید.

همچنین می توانید برای دیدن قیمت تخمینی کاشت موی خود از نرم افزار موبایل رویان مو سلامت، که در پلتفرم های مختلف: IOS، Android، ویندوز و… استفاده کنید. بدین منظور می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

به این مقاله چه امتیازی می دین؟
[تعداد رای ها: 5 میانگین رضایت کاربران: 3]
دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید