• 02141936
دندانپزشکی-کودکان

دندانپزشكي كودكان

دندانپزشکی کودکان یک تخصص دندانپزشکی است که بر پیشگیری، تشخیص و درمان مشکلات بهداشت دهان در کودکان تمرکز دارد. دندانپزشکان اطفال دارای آموزش تخصصی هستند که آنها را برای مراقبت از دندان ها و لثه های کودکان در طول دوران کودکی تغذیه می کند. دندانپزشکان اطفال مراقبت های جامع از درمان های پیشگیرانه مانند تمیز کردن، درمان لاکشن فلوراید و سیلانت ها را به درمان بیماری های دهان و جراحات ارائه می دهند. دندانپزشک کودکان نیز والدین را درمورد عادات تغذیه ای و بهداشتی کودک راهنمایی خواهد کرد.

دندانپزشکی کودکان

آیا می دانید …

پوسیدگی زودرس کودکی شایع ترین بیماری مزمن در کودکان در ایالات متحده است؟ این بیماری به مراتب شایعتر از سایر بیماریهای متداول دوران کودکی مانند آسم است. علاوه بر این پوسیدگی دندان و بیماری های لثه که در اوایل زندگی آغاز می شوند به احتمال زیاد در طول زمان پیشرفت می کنند و به طور بالقوه منجر به یک عمر عوارض دهانی می شوند.

سوالات متداول

كودكان با چه سني به دندانپزشكي كودكان مراجعه مي كنند؟

دندانپزشک کودکان اطفال از تولد تا نوجوانی را درمان می کند.. کودکان در طول دوران کودکی به طور دوره ای به دندانپزشک مراجعه می کنند تا از پوسیدگی دندان و بیماری لثه جلوگیری کنند.

دندانپزشك كودكان چه نوع آموزش هايي دارند؟

یک دندانپزشک کودکان مشابه همانند یک دندانپزشک خانوادگی با 2-3 سال آموزش بیشتر، مخصوصاً در درمان بیماری های دهانی نوزادان، کودکان، نوجوانان نیازهای ویژه دارد. آنها آموزش داده شده اند تا نه تنها نیازهای دندان کودک، بلکه همچنین نیازهای روحی و عاطفی را نیز درک کنند.

دندانپزشکی کودکان

چگونه می توانم با يك متخصص دندانپزشكي كودكان ملاقات كنم؟

کارکنان کلینیک رویان سلامت از اين كه به شما براي اولين ملاقات با دندانپزشك كودكان كمك كنند خوشحال مي شوند. با کلینیک رویان سلامت تماس بگیرید تا با یکی از اعضای کادر ما صحبت کنید و برنامه ویزیت فرزند خود را با متخصصین بنام این کلینیک در نظر بگیرید. هدف ما این است که تجربه فرزندتان را راحت تر کنیم.

منابع

 

 

?برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.?

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام??????

@royanmoobot

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید