دستگاه اسکلپیون مدیو استار: بهترین دستگاه لیزر جهان برای رفع موهای زائد

دستگاه لیزر موهای زائد

چکیده مطلب

مطمئنا اگر به دنبال رفع موهای زائد با لیزر باشید، می‌خواهید این کار را بهترین دستگاه لیزر برای رفع انواع موهای زائد انجام دهید.

در ادامه مطلب بهترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد را به شما معرفی می‌کنیم و جزئیات کاملی را راجع به آن در اختیارتان قرار می‌دهیم.

دستگاه لیزر اسکلپیون

فهرست موضوعات:

 1. بهترین دستگاه لیزر مناسب انواع موهای زائد
 2. ویژگی‌های تخصصی  لیزر مدیواستار آلمان
 3. مزایای دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون
 4. مراحل کار با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون
 5. دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون برای پوست‌های برنزه
 6. تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل موهای زائد با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون
 1. بهترین دستگاه لیزر مناسب انواع موهای زائد

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون که یک دستگاه لیزر آلمانی است که جدیدترین و بهترین تکنولوژی را برای رفع موهای زائد انواع پوست و موها دارد.

این دستگاه لیزر زیر نظر مهندسین آلمانی مجرب شرکت اسکلپیون طراحی شده است و به خاطر این طراحی مناسب است که بهترین دستگاه لیزر مناسب انواع موهای زائد می‌باشد.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون بهترین سطح کیفیت و عملکرد را در بین لیزرهای جهان دارد.

به طور کلی دستگاه لیزر مدیواستار اسکلپیون روشی ایمن برای از بین بردن موهای زائد در رنگ‌ها (پوست تیره) و تیپ‌های پوستی مختلف در نواحی مختلف بدن است. زیرا دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون در طول موج و انرژی‌های مختلف تنظیم می‌شود و به همین دلیل قابلیت لیزر موهای زائد برای تایپ‌های پوستی مختلف نواحی بدن را دارد.

همچنین دستگاه لیزر لیزر مدیو استار اسکلپیون سه سری مختلف دارد تا اپراتور بتواند با استفاده از این سری‌ها، موهای زائد نواحی مختلف بدن را از بین ببرد.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون تنها لیزری در دنیا است که طول موج و عمق نفوذهای متفاوتی را تولید کند، البته این تنظیمات دستگاه لیزر باید توسط پزشک به صورت تخصصی انجام شود.

حتی دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون به حدی پیشرفته است که نوع تابش لیزر را با توجه به عمق ریشه‌های مو تعیین می‌نماید.

دستگاه لیزر اسکلپیون

 1. ویژگی‌های تخصصی لیزر مدیواستار آلمان

 دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون (Medio Star) توسط تکنولوژی انحصاری شرکت اسکلیپون ساخته شده است و قادر به تولید لیزر در طول موج 940-755 و 810 نانومتر است.

این نوع لیزر در محدوده مادون قرمز است. معروف‌ترین مواد مورد استفاده در ساخت این لیزر، مواد نیمه هادی مانند گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم می‌باشند که به صورت کریستال با سایز بسیار کوچک به عنوان دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون استفاده می‌شود.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون با طول موج 940-755 و 810 نانومتر کار می‌کند. به خاطر جذب بالای ملانین در طول موج 810 و 940 نانومتر ، این دستگاه لیزر بهترین تاثیر را در رفع موهای زائد دارد.

همچنین از این طول موج در درمان آکنه و جوانسازی استفاده می‌شود. با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون می‌توان طول موج‌های مختلف تولید نمود و هر طول موج با توجه به کروموفور هدف (رنگ پوست مختلف)، کاربرد خاصی دارد.

طول موج 940 نانومتر برای منعقد کردن عروق تغذیه کننده فولیکول‌های مو  است که نتایج فوق العاده‌ای را در از بین بردن موهای زائد ایجاد می‌کند.

طول موج 810 نانومتر نیز تاثیر تخریبی بر روی فلولیکول‌های مو دارد و به همین خاطر است که این دستگاه بهترین کارایی را برای رفع موهای زائد دارد.
دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون بالاترین سرعت (12 هرتز) را در میان لیزرهای جهان دارد و همین ویژگی ، موجب سهولت و سرعت عمل بالای این دستگاه در رفع موهای زائد می‌شود.

 

 1. مزایای دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون

در حال حاضر دستگاه لیزر مدیو استار مکس پرو بهترین دستگاه لیزر مناسب همه نوع پوست و مو می‌باشد که توسط کشور آلمان ساخته شده است.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون به خاطر مزایای زیر، بهترین دستگاه لیزر موهای زائد جهان است که ذر خال حاضر در کلینیک زیبایی رویان سلامت از آن استفاده می‌شود:

دستگاه لیزر اسکلپیون

3.1. دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون مناسب تیپ‌های مختلف پوست:

همانطور که می‌دانید ، هر نوع لیزر ، مناسب رنگ پوست‌های خاصی است و یک نوع لیزر ممکن است برای برخی از رنگ‌های پوست موثر نباشد.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد ، دستگاهی است که مناسب همه نوع رنگ پوستی قابل تنظیم باشد زیرا نواحی مختلف بدن ممکن است تیپ پوستی مختلفی داشته باشد. دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون این قابلیت را دارد که در طول موج و انرژی‌های مختلف تنظیم شود.

ناحیه بیکینی و زیر بغل خیلی از افراد، رنگدانه‌های پوستی بیشتری دارند و به همین دلیل تیپ پوستی در همه نقاط بدن یکسان نیست، تیپ پوستی نقاط مختلف بدن توسط پزشک تعیین شده و پزشک با وارد کردن اطلاعات به قسمت پروفشنال دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ، دستگاه را به صورت تخصصی برای هر فرد تنظیم می‌کند.

به این ترتیب اثر بخشی این دستگاه لیزر برای تیپ‌های مختلف پوست در نواحی مختلف بدن به حداکثر می‌رسد و از طرفی زیرا دستگاه به صورت تخصصی تنظیم شده است، خطر سوختگی در نواحی مختل هم به صفر می‌رسد.

 

3.2. دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون مناسب انواع مو

میزان تراکم، ضخامت و عمق موها در نواحی مختلف بدن متفاوت است و انتخاب بهترین طول موج و انرژی برای لیزر این موها ضرورت دارد.

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون تنها لیزری در جهان است که می‌تواند طول موج، انرژی و عمق نفوذهای متفاوتی را تولید کند. البته این تنظیمات تخصصی طول موج و انرژی دستگاه را باید توسط پزشک دوره دیده به صورت تخصصی انجام دهد.

پزشک ابتدا با معاینه پوست و موی شما، میزان تراکم و ضخامت موها را در نواحی مختلف بدن مشخص کرده و بر اساس آن طول موج، انرژی و عمق نفوذ دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون را در نواحی مختلف بدن تنظیم می‌کند، در نتیجه برای انجام کار دقیق‌ترین اطلاعات را به دستگاه لیزر می‌دهد.

 

3.3. انرژی مناسب دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون

برخی از افراد بعد از 10 جلسه درمان با بهترین لیزرها ، باز هم نتیجه مطلوبی نمی‌گیرند و موهای زائد بدنشان به طور کامل از بین نمی‌رود. از طرفی برخی از افراد نیز ممکن است بعد از استفاده از برخی دستگاه‌های لیزر پوستشان دچار سوختگی شود.

علت این بروز این مشکلات ، عدم استفاده از انرژی مناسب لیزر برای نواحی مختلف بدن است. زمانی که انرژی لیزر کم باشد، تاثیر مناسبی روی رفع موهای زائد ندارد و اگر انرژی لیزر زیادتر از حد مجاز باشد، پوست فرد دچار سوختگی می‌شود.

 

3.4. سری‌های مختلف دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون

دستگاه‌ لیزر مدیو استار اسکلپیون سه هنپیس مختلف دارد که هر کدام از این سری‌ها برای استفاده در یک طول موج خاص است و میزان عمق نفوذ آن‌ها نیز متفاوت می‌باشد.

به همین دلیل است که از هر یک از این هندپیس‌ها در طول موج‌های خاص، برای نواحی خاصی از بدن و همچنین برای رفع موهای زائد خاصی استفاده می‌شود.

 

3.5. هزینه مناسب انجام لیزر با دستگاه مدیو استار اسکلپیون

با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب مردم، هزینه لیزر نقش مهمی در انتخاب دستگاه لیزر دارد. اگر به کلینیک‌ زیبایی برای رفع موهای زائد خود مراجعه می‌کنید، تعداد جلسات درمانی مورد نیاز و هزینه هر جلسه استفاده از دستگاه‌ لیزر ، در هزینه کلی لیزر شما اهمیت دارد.

5-4 جلسه استفاده از دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون برای خلاص شدن کامل از شر موهای زائد شما کافی است و به همین خاطر است که این روش برای از بین بردن موهای زائد به صرفه است.

 1. مراحل کار با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون

 برای کار با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ، ابتدا تیپ پوستی و میزان تراکم و عمق ریشه مو در نقاط مختلف بدن توسط پزشک مشخص می‌شود.

سپس اطلاعات اختصاصی هر فرد توسط پزشک در مد پروفشنال دستگاه وارد شده و انرژی، طول موج و عمق نفوذ اختصاصی برای هر نقطه از بدن با توجه به مشخصات پوستی وارد می‌شود.

بعد از این مراحل لیزر موهای زائد انجام شده و بعد از اتمام کار مراقبت‌های بعد از لیزر کاملا توضیح داده می شود. بعد از گذشت دو هفته از لیزر اولیه، ویزیت مجدد توسط پزشک انجام شده و در صورت نیاز لیزر ترمیمی برای فرد انجام می‌شود.

 1. دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون برای پوست‌های برنزه

همانطور که در مطلب “قبل از لیزر موهای زائد حتما بخوانید” گفته شد، یکی از مشکلات لیزر موهای زائد عدم توانایی انجام آن در افرادی است که سولار رفته‌اند و پوستشان تیره و برنزه شده است.

اکثر دستگاه‌های لیزر را نمی‌توان برای پوست‌های برنزه استفاده کرد، ولی دستگاه مدیواستار با استفاده از تکنولوژی پیشرفته مولتی پالس قابلیت انجام لیزر را در افرادی با پوست تیره دارد و این کار را بدون هیچ عارضه‌ای انجام می‌دهد.

در دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون آلمان با استفاده از مد پروفشنال/مولتی پالس بهترین طول موج و انرژی برای رفع موهای زائد در نواحی مختلف بدن انتخاب می‌شود و این دستگاه بدون هیچ عارضه‌ای موهای زائد نواحی مختلف بدن را از بین می‌برد.

ترکیب دو طول موج 810  و 940 نانومتر در هندپیس‌های مختلف این دستگاه امکان انجام لیزر در انواع تیپ‌های پوستی مانند پوست‌های تیره و برنزه را فراهم می‌کند و تنها دستگاهی در جهان است که قابلیت لیزر پوست‌ها برنزه را بدون ایجاد هیچ گونه عارضه جانبی دارد.

برای افرادی که پوست برنزه دارند انرژی دستگاه معمولا 10 ژول در نظر گرفته می‌شود و با وارد کردن عدد 10 در مد مولتی پالس دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون ، دستگاه این انرژی 10 ژولی را به 5 شات 2 ژولی تقسیم می‌کند و با تعداد شات بیشتر و انرژی کم‌تر ریسک سوختگی پوست را در افراد برنزه به صفر می‌رساند.

اما به خاطر این انرژی کم ممکن است این افراد برای رفع کامل موهای زائدشان به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشند. تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر کامل موهای زائد در اکثر مواقع، بین 5-4 جلسه است و در بعضی موارد مانند مشکلات هورمونی یا پوست‌های برنزه تعداد جلسات بیشتر می‌شود.

 1. تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع کامل موهای زائد با دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون

دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون بهترین جواب دهی را نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر دارد و فردی که از این دستگاه استفاده نماید، در 5-4 جلسه بیشتر موهای زائد خود را از دست می‌دهد.

یکی از مشکلاتی که بعد از انجام لیزر وجود دارد این است که ناحیه‌های کوچکی از ریشه موهای زائد شما باقی مانده‌اند و انرژی موثر را دریافت نکرده‌اند.

به همین دلیل است که رشد موهای زائد در این نقاط بعد از دو هفته ، بیشتر از سایر مناطق می‌باشد. برای رفع این مشکل کلینیک زیبایی رویان سلامت یک جلسه ترمیم رایگان را برای دو هفته بعد از لیزر اولیه برای زیباجو در نظر گرفته است تا این نقاط مجددا لیزر شود.

 

جهت مشاوره و تعیین وقت تماس بگیرید.
021-41936
22885890-95(021)
آدرس:
♦قیطریه_اندرزگو
♦شهرک غرب_ بلوار دادمان
مشاورین تلگرام
@royanmoobot

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید