کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95

مزونیدلینگ

Meso Needling
Meso Needling

تحریک پوست به منظور بازسازی سریع

مزونیدلینگ یک درمان پیشرفته پوستی است که برای تحریک تولید و تجدید سریع کلاژن انجام می شود و به دنبال آن پوست نرم تر و جوان تر می شود. مزونیدلینگ درمانی مناسب برای مشکلات پوستی مانند چین و چروک ها، زخم های آکنه، مشکلات بافت پوست و به طور کلی جوان سازی پوست به شمار می آید.

مزونیدلینگ چطور عمل می کند؟

مزونیدلینگ با نفوذ به پوست، باعث ایجاد منافذ بسیار ریزی در پوست می شود بدون این که به لایه بالایی پوست آسیب وارد کند. ایجاد این منافذ ریز در پوست، تولید کلاژن را تحریک می کند، منافذ را کوچک تر کرده، مشکلات پوستی را بهبود بخشیده و به پوست آرامش می دهد.

این درمان برای چه افرادی مناسب است؟

مزونیدلینگ برای انواع پوست و برای افرادی که می خواهند ظاهر اسکارهای آکنه را از بین ببرند و بهبود ببخشند مناسب است. این درمان همچنین برای از بین بردن نشانه های قابل رویت پیری و جوان سازی پوست شما استفاده می شود.

مزونیدلینگ چگونه عمل می کند؟

مزونیدلینگ به راحتی با استفاده از تکنیک پزشکی سوزن های دیجیتالی انجام می شود. سیستم سوزن های دیجیتال از یک سری سوزن های میکروسکوپی استفاده می شود که توسط یک موتور ویژه کنترل می شود تا هزاران کانال دقیق را در قسمت های پوستی و اپیدرمی ایجاد کند.

این سوزن ها باعث ایجاد چندین منفذ کوچک در پوست می شود. این منافذ بسیار کوچک فاکتورهای رشد را در پوست تحریک می کنند و واکنش پس از آسیب دیدگی باعث تولید کلاژن و الاستین می شود که دو عنصر عمده و کلیدی در پوست ما هستند. همانطور که ساختار پوست تا حد زیادی دست نخورده باقی می ماند، پوست در طی 4-7 روز پس از درمان بهبود می یابد.

پس از اتمام درمان چه اتفاقی می افتد؟

پس از درمان با روش مزونیدلینگ ممکن است تا حدودی قرمزی و تورم در پوست مشاهده شود که بسته به شدت درمان، حدودا بعد از 7 تا 10 روز بعد از درمان برطرف می شود. به طور کلی، پوست شما طی 3-5 روز بهبود می یابد و شما می توانید فعالیت های طبیعی خود را از سر بگیرید. برای به دست آوردن بهترین نتایج، باید توصیه های پزشک در زمینه مراقبت های پس از درمان را به دقت انجام دهید.

چند جلسه درمانی توصیه می شود؟
برای دستیابی به بهترین نتایج توصیه می شود درمان حداقل تا 6 ادامه یابد. جلسات هر 4 هفته یک بار انجام می شوند.

 مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت
برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و ... با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.
41936-021
02122885290-95
شعب تهران بزرگ
شهرک غرب بلوار دادمان
قیطریه-اندرزگو
مشاورین تلگرام
royanmoobot@

آخرین مقالات جوانسازی پوست

قسمت دیدگاه بسته شده است.

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید