کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
درمان جای جوش با سابسیژن

درمان جای جوش با سابسیژن

درمان جای جوش با سابسیژن

 سابسیژن روشی است که برای درمان زخم های آکنه، مخصوصا آکنه های فرو رفته استفاده می شود. زخم های آکنه فرو رفته زمانی ایجاد می شوند که رشته های فیبروتیک پوست به سمت پایین بکشند و باعث ایجاد فرورفتگی در سطح پوست شوند. در درمان با روش سابسیژن، سابسیژن یک سوزن کوچک این رشته های فیبروتیک را برش داده و در نتیجه با آزاد شدن پوست، ظاهرآن بهتر می شود.

درمان جای جوش با سابسیژن
درمان جای جوش با سابسیژن

درباره این روش درمانی

سابسیژن بر روی جوشگاه های فرو رفته ناشی از آکنه ها تأثیر می گذارد. بر خلاف هیدرودرم ابریژن که با خراشیدن اسکارها، به پوست آسیب می رساند، سابسیژن با ایجاد زخم های زیر پوستی باعث بهبود اسکارها می شود. از جمله دیگر روش ها که برای درمان جوشگاه های ناشی از آکنه به کار برده می شود، استفاده از فیلرها یا پرکننده های پوستی است؛ اما مشکل اینجاست که اثرات این روش موقت هستند.

فرآیند درمان به روش سابسیژن به این صورت است که پزشک متخصص پوست با استفاده از یک سوزن که به پوست بیمار وارد می کند، به درمان اسکارها می پردازد. سوزن به عقب و جلو حرکت می کند سپس از لبه تیز سوزن برای برش بافت اسکار فیبروتیک استفاده می شود. این برش ها به طور مؤثری اسکار را از بافت پوست جدا می کند. این امر باعث آزاد شدن پوست و بهبود ظاهر اسکار فرو رفته می شود و علاوه بر آن منجر به کلاژن سازی نیز می شود. پزشک باید در حین انجام عمل سابسیژن در مناطق حساس پوست مانند اطراف چشم و دهان برای جلوگیری از آسیب به اعصاب و عروق صورت بسیار احتیاط کند. برای تکمیل درمان و گرفتن نتایج هرچه بهتر، نیاز است که درمان چند جلسه تکرار شود.

هدف از انجام روش سابسیژن، بهبود ظاهر اسکار کنه فرورفته است.

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست

در کلینیک های مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و … با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

41936-021

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید