کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
 • 02141936
 • 02122885890-95
درمان افتادگی پلک با پلکسر پلاسماجت

درمان افتادگی پلک با پلکسر پلاسماجت

پلاسما تراپی چیست؟

 برای بلفاروپلاستی غیرجراحی ، از دستگاه پلکسر پلاسماجت که یک نوآوری انقلابی و ثبت شده است ، استفاده می‌شود و این دستگاه مرز جدید و مهیجی را در زمینه‌های زیبایی شناسی پزشکی باز کرده است.

ما بسیار خوشحالیم که می توانیم به عنوان بهترین کلینیک در ایران این فناوری را توسط پزشکان متخصص و مجرب ، به متقاضیان ارائه دهیم. بلفاروپلاستی غیرجراحی بدون برش ، بدون از بین بردن پوست یا چربی اضافی و بدون اصلاح عضله پلک‌ها توسط دستگاه پلکسر پلاسماجت برای رفع خطوط و افتادگی پلک انجام می‌شود و این امر به جلوگیری از خطرات و عوارض جراحی سنتی بلفاروپلاستی کمک می کند.

در این مطلب اطلاعات کاملی راجع به دستگاه پلکسر برای رفع خطوط و افتادگی پلک در اختیار شما قرار می‌دهیم.

عمل زیبایی پلک بدون جراحی

دستگاه پلکسر پلاسماجت چیست؟

پلکسر جایگزین مناسب و موثری برای جراحی‌های زیبایی مانند جراحی افتادگی پلک (بلفاروپلاستی) ،جراحی لیفت ابرو و گردن است. دستگاهی است که با تولید پلاسما ، پوست اضافی ناحیه افتاده و شل پلک و چین و چروک‌ها را از بین می‌برد.

پلاسمای تولید شده توسط دستگاه پلکسر تنها بر روی سلول‌های سطحی پوست (بدون اینکه روی بافت‌های عمیق‌تر تأثیر بگذارد) ، اثر می‌کند ، بنابراین بلافاصله بعد از درمان ، پلک‌ها به طور کامل قابلیت انعطاف و حرکت را دارند و این روش بدون خونریزی و التهاب است.

 روش انجام پلکسر پلاسماجت

دستگاه پلکسر با تولید ریز پرتوهای کنترل شده‌ای از پلاسما (گاز یونیزه ای است که در فضای بین سوزن دستگاه و پوست بیمار تولید می‌شود) را تولید کرده و با تصعید این گاز روی پوست، موجب انقباض ناحیه تحت درمان پوست، تحریک کلاژن سازی و به این ترتیب لیفت پوست ناحیه درمان می‌شود.

به این ترتیب است که با استفاده از این دستگاه در ناحیه پلک ، برای رفع افتادگی آن استفاده می‌شود

این روش عمل بلفاروپلاستی با استفاده از دستگاه پلکسر به عنوان روشی “پویا” تعریف شده است زیرا پزشک را قادر می‌سازد از بیمار بخواهد در طول درمان چشم خود را باز و بسته کند و پزشک بدون خونریزی ، برش و التهاب با استفاده از دستگاه پلکسر و تولید پلاسما روی سطح پوست، افتادگی پلک شما را از بین می‌برد.

عمل زیبایی پلک بدون جراحی

تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع افتادگی پلک با دستگاه پلکسر پلاسماجت

یک جلسه معمولی درمان افتادگی پلک با دستگاه پلکسر ، بیش از ۳۰ دقیقه طول نمی‌کشد و بسته به میزان افتادگی پلک و یا خطور دور چشم ، ممکن است شما نیاز به ۳-۱ جلسه درمان به فاصله ۶-۴ هفته داشته باشید.

مزایا و نتایج استفاده از دستگاه پلکسر پلاسماجت

نتیجه استفاده از پلکسر پلاسماجت به عنوان یک روش غیر تهاجمی ، کاهش فوری پوست اضافی روی پلک فوقانی یا تحتانی و همچنین کوچک شدن پوست اضافی در ناحیه خارجی اطراف چشم است ، مزایای آن نیز بهبود خطوط و چروک در گوشه چشم و گونه ، تحریک کلاژن سازی بیشتر و رفع افتادگی پلک و چروک‌های پوستی بدون خونریزی و التهاب است و به همین دلیل است که امروزه این روش بسیار پر طرفدار شده است و در بسیاری از کلینیک‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های بسیار مفید روش پلکسر این است که در طی این روش ، شما خودتان می‌توانید تعیین کنید که آیا می‌خواهید مناطق خاصی از صورت یا پلکتان کمی بیشتر صاف شوند ، یا خیر. در این روش، بسیار مستقیم نتیجه طبیعی کار را می‌بینید.

پزشکان متخصص متعددی در کلینیک زیبایی رویان سلامت با استفاده از دستگاه پلکسر، افتادگی پلک را برای متقاضیان درمان می‌کنند، شما می‌توانید در ساعات کاری کلینیک با شماره‌های ۴۱۹۳۶(۰۲۱) , ۹۵-۲۲۸۸۵۸۹۰(۰۲۱)  تماس حاصل فرمایید ، اما اگر امکان حضور ندارید می‌توانید از طریق  فرم  ویزیت آنلاین  و یا پیام رسان‌های تلگرام  به آی دی @royanmoobot  و واتس آپ پیام ارسال کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

عمل زیبایی پلک بدون جراحی

عوارض بعد از استفاده از دستگاه پلکسرپلاسماجت

 • پوسته پوسته شدن : ممکن است بعد از استفاده از دستگاه پلکسر پوست شما پوسته پوسته شده و پوسته اضافی در ناحیه درمان ایجاد شود، این پوسته‌های اضافی معمولا ۷-۳ روز بعد از درمان از بین می‌روند.
 • درد و تورم: ممکن است بیماران پس از درمان با پلکسر ، مقداری تورم و درد در ناحیه تحت درمان داشته باشند. این عوارض طی ۷ روز از بین می‌رود ولی اگر درد یا تورم ماندگار شد، باید با پزشک خود در مورد آن صحبت کنند.
 • زخم و قرمزی پوست: در طی هفته اول بعد از استفاده از دستگاه پلکسر روی پوست تحت درمان، زخم تشکیل می‌شود و به وضوح قابل مشاهده خواهد بود که شما تحت معالجه قرار گرفته‌اید. این زخم های پوستی ، ممکن است تا مدتی باقی مانده و قرمزی پوست شما تا چندین هفته بر روی پوستتان ماندگار باشد، البته در موارد بسیار نادر این قرمزی به مدت طولانی تری ماندگار می‌شود که باید با پزشک خود راجع به آن مشورت نمایید.

اقدامات قبل از انجام پلکسرپلاسماجت

 • قبل از استفاده از دستگاه پلکسرپلاسماجت ، مرسوم است که ابتدا یک جلسه مشاوره با پزشک داشته باشید و سپس بعد از مشاوره با پزشک ، تصمیم نهایی برای مناسب بودن و یا نبودن روش پلکسر برای شما گرفته می‌شود.
 • ۳۰ دقیقه قبل از جلسه پلکسر خود ، در کلینیک یا مطب پزشک حاضر شوید تا پزشک مربوطه بتواند منطقه مربوطه را با یک کرم بی حس کننده آماده کند.
 • لطفاً قبل از انجام پلکسر از مصرف هرگونه داروی رقیق کننده خون مانند ناپروکسن ، ایبوپروفن خودداری کنید، اگر این مسئله برای شما مشکل دارد با پزشک خود مشورت کنید.
 • برای بهبودی سریع‌تر ، مصرف قطره های آرنیکا را از پنج روز قبل از درمان شروع کنید.

عمل زیبایی پلک بدون جراحی

مراقبت‌های بعد از انجام پلکسرپلاسماجت

 • در هفته اول بعد از استفاده از دستگاه پلکسر ، زیر نور آفتاب قرار نگیرید و حداقل شش هفته پس از آن نیز از معرض مستقیم نور آفتاب بودن پرهیز کنید و چشم و پلک خود را با عینک آفتابی بپوشانید.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از استفاده از دستگاه پلکسر ، محل تحت درمان قرار گرفته را خیس و مرطوب نکنید.
 • بعد از استفاده از دستگاه پلکسر برای رفع افتادگی و خطوط پلک ، از دست زدن به به ناحیه درمان شده، خودداری کنید.
 • تا بهبود محل درمان و از بین رفتن زخم و قرمزی ، آرایش نکنید.
 • به پوسته‌های اضافی که بعد از استفاده از دستگاه پلکسر روی پوست شما ایجاد می‌شوند، دست نزنید و آن‌ها را نکنید، اگر پزشک ماده یا کرمی برای شما تحویز کرده است، فقط آن را به ناحیه مورد نظر بزنید.

 

ماندگاری درمان با دستگاه پلکسرپلاسماجت

تا زمانی که روند پیری طبیعی موجب شل شدن پوست و ایجاد افتادگی مجدد پلک نشود، نتایج استفاده از دستگاه پلکسر دائمی هستند. البته در برخی موارد ممکن است نیاز به تجدید درمان باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید