جوانسازی پوست با پی ار پی

جوانسازی پوست با پی ار پی

جوان سازی پوست برای هر دو جنس مردان و زنان وارد عصر جدیدی شده است که با روش پیشرفته پلاسمای غنی از پلاکت (PRP)، با استفاده از سلول های بدن خود فرد برای کاهش یا حتی حذف چین و چروک و اسکارها استفاده می شود.

استفاده از سلول های بنیادی برای تحریک تولید سلول های جدید، در زمینه های زیبایی شناختی در سال های گذشته رشد چشمگیری داشته است. اخیرا توسعه تکنولوژی به جایی رسیده است که با استفاده از سلول های بنیادی خود انسان، بازسازی و رشد سلول های پوستی افزایش یافته و همین امر باعث جوان سازی و بهبود کیفیت پوست می شود.

تزریق PRP به صورت

تزریق پلاسمای غنی شده از پلاکت یا PRP روشی است که در آن ترکیبی از پلاسمای غنی از پلاکت که از خون شما به دست می آید برای تحریک سلول های بنیادی به پوستتان تزریق می شود. این روش اغلب به همراه میکرونیدلینگ  انجام شده و با افزایش رشد میزان کلاژن و الاستین به شما پوست صاف و جوان تر هدیه می کند.

PRP یک راه عالی برای حفظ سلامت پوست شماست تا بتوانید با چین و چروک و حتی اسکارهای آکنه بر روی بافت پوست مقابله کنید. از آنجا که PRP  از خون شما برداشت می شود، خطر واکنش های آلرژیک یا حساسیت پوست را بسیار نادر است.

در این روش پلاسمای غنی از پلاکت که از خون خودتان گرفته شده است، مجددا به پوست شما تزریق می شود تا بتواند پوست طبیعی شما را بدون استفاده از پرکننده ها و یا بوتاکس جوان و شاداب کند.

تزریق PRP به سینه

این روش شامل استفاده از پلاسمای غنی از پلاکتی است که از خون خود فرد به طور مستقیم گرفته شده و به پوست اطراف سینه تزریق می شود تا کیفیت پوست اطراف سینه را بهبود بخشد. این روش برای دکلته یا منطقه در معرض دید ناحیه سینه مناسب است.

چه انتظاراتی می توان از این روش درمانی داشت؟

فقط چند هفته کوتاه بعد از این روش، کلاژن تازه تشکیل شده در حال رشد بوده و سلول های بیشتری را در زیر پوست ایجاد می کند. که این امر باعث بهبود رنگ و بافت پوست فرد می شود.

با ایجاد کلاژن تازه تشکیل شده و سلول های بنیادی، سلول های سالم پوستی تولید می شود. با استفاده از درمان PRP ظاهر شاداب تر، جوان تر و با کیفیت بهتر پوست را در طول زمان تجربه خواهید کرد.

در طول درمان به روش PRP متوجه نکات زیر خواهید شد:

  • رنگ پوست درخشان و جوانتر می شد و این اتفاق به علت تشکیل عروق خونی جدید می افتد.
  • پوست نرمال به علت تشکیل جدید کلاژن و بازسازی پوست ایجاد می شود.
  • تر و تازه شدن و جوان سازی طبیعی پوست بعد از PRP قابل مشاهده و چشمگیر خواهد بود.

نیاز به استراحت در این روش درمانی چه مدت است؟

بهتر است زمانی برای بهبودی خود در نظر بگیریم. با استفاده از PRP درمانی، اگر بدون همراهی با میکرونیدلینگ انجام شود، ممکن است قرمزی خفیف، کبودی و یا تورم در محل تزریق مشاهده شود. تورم در 24-48 ساعت برطرف می شود، اما ممکن است کبودی برای برخی افراد تا 2 هفته طول بکشد. فعالیت های معمول روزانه را می توان در روز بعد ادامه داد. لطفا برای دست یابی به نتایج مطلوب و برای به حداقل رساندن عوارض جانبی، توصیه های لازم را به دقت اجرا کنید.

PRP درمانی چه تفاوتی با جراحی زیبایی دارد؟

بیماران با اصلاحات گسترده تر می توانند جراحی زیبایی سنتی را انتخاب کنند.لیفت صورت همراه با پی ار پی پوست طبیعی تر است و نتایج آن کمتر قابل توجه است و در طول زمان متوجه می شوند. با این حال، می توان آن را با چهره سازی سنتی جراحی برای بهبود کیفیت پوست، بافت و کشش برای پوست جوان تر به نظر می رسد استفاده می شود.

PRP ممکن است چه عوارضی داشته باشد؟

از آنجا که این روش شامل تزریق برداشت از خون شما و استفاده از آن در بدن خود بیمار است، احتمال عوارض جانبی و واکنش های آلرژیک بعد از عمل بسیار کاهش می یابد. بعضی از عوارض جانبی معمولی که ممکن است تجربه کنید، عبارتند از:

  • تحریک خفیف و خارش (بسته به میزان حساسیت پوست شما)
  • تورم ملایم یا ادم
  • کبودی (ناشی از واکنش پوست شما به تزریق فیزیکی)

پی ار پی صورت

فرآیند درمان چه مدت ادامه خواهد داشت؟

اگرچه اغلب پس از جلسه اول درمان متوجه تغییر خواهید شد؛ اما به طور متوسط ​​به منظور کسب نتایج بهتر، به 2-3 جلسه درمانی در طول 6-8 هفته نیاز دارید. برخی از بیماران ممکن است تنها به یک درمان نیاز داشته باشند. معمولا نتایج اغلب 6 تا 9 ماه طول دوام دارد و این امر به روند بروز و پیشرفت علائم افزایش سن بستگی دارد. توصیه می شود این روش درمانی یک بار در سال برای حفظ نتیجه و جوان سازی سالانه تکرار شود.

چه انتظاری باید از روند درمان داشته باشیم؟

پیش از آغاز درمان، پزشک سابقه شما را بررسی خواهد کرد و شما فرصت دارید که سوالات خود را از وی بپرسید. کرم بی حسی موضعی در محل درمان اعمال می شود. سپس خون شما بر اساس پروتکل مشخص آماده می شود. هنگامی کهPRP  شما آماده شد، پزشک آن را به محل مورد نیاز تزریق می کند.

چطور باید خود را برای درمان آماده کنیم؟

در روز درمان پوست باید هرگونه  لوسیون، روغن، آرایش، دئودورانت، پودر، عطر و یا کرم های ضد آفتاب را از روی پوست پاک کرد.

  • لوسیون ها، کرم ها، آرایش و یا دئودورانت را از منطقه مورد درمان پاک کنید
  • با پوست تمیز شسته شده وارد شوید
  • هر گونه تغییر در تاریخچه پزشکی و تمام داروهایی که مصرف می کنید، به پزشک اطلاع دهید.

?برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.?

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام??????

@royanmoobot

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید