کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
بهترین-کلینیک-کاشت-مو

بهترین کلینیک کاشت مو

تبلیغات گسترده ی بعضی از مراکز کاشت مو بعضا باعث انتخاب غلط مرکز کاشت مو می شود لذا بایستی به اینکه نکته اذعان داشت که تبلیغات گسترده دلیلی بر معتبر بودن آن مرکز ندارد. برای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو می توان معیارهای زیر را در نظر گرفت

مواردی که باید در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در نظر بگیرید:

مجوز رسمی کلینیک پوست و مو از وزارت بهداشت

مهمترین ویژگی در انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی می باشد. در همه کلینیک های معتبر ایران معمولا این مجوز در وب سایت رسمی قابل مشاهده می باشد. همچنین اصل یا تصویر این مجوز در کلینیک نیز باید در معرض دید همه مراجعین قرار گرفته باشد.

کادر پزشکی کاشت مو

یکی دیگر از ویژگی های یک کلینیک معتبر کاشت مو وجود پزشک متخصص پوست و مو با تجربه کافی در زمینه کاشت مو می باشد. بعد از پیدا کردن یک کلینیک دارای مجوز و معتبر، وظیفه بعدی شما یافتن پزشک متخصص و با تجربه است. یک پزشک متخصص می تواند بهترین روش کاشت موی مناسب شما را به راحتی تشخیص بدهد.

تیم پیوندی مورد نظر شما بایستی مجموعه ای از افراد با تجربه و با اطلاع باشند تا عوارض بسیار نادر این جراحی گریبان گیر شما نشود و با رعایت نکات و تکنیک های جدید موهای کاشته شده با درصد بالایی بتوانند رشد کنند.

 داشتن حسن سابقه در بین بیماران قبلی

 اکثر وب سایت‌ها دارای یک بخش نتایج هستند که نتایج انواع کاشت مو و سایر روش‌های ترمیم مو را به شما نشان می‌دهد. این به شما این امکان را می‌دهد تا ببینید چه نوع نتایجی را می‌توانید از کلینیک انتخاب شده، انتظار داشته باشید. اگر نتوانید مطالعات موردی کلینیک خود را به صورت آنلاین پیدا کنید، همواره می‌توانید در طول مشاوره خود درخواست کنید.

مشاوره کاشت مو در کلینیک رویان مو سلامت

بدون مشاوره هیچ عمل زیبایی را انجام ندهید! یکی از مزایای کاشت مو در کلینیک رویان مو سلامت بهره گیری از جلسه مشاوره پیش از عمل به منظور بررسی سوابق بیماری های مراجع و شرایط جسمانی وی برای انتخاب بهترین روش کاشت مو و کاشت ابرو است. حتی در مواردی که فرد به دلیل عدم به داشتن بانک موی مناسب کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نباشد، روش های جایگزین ترمیم مو به وی پیشنهاد می گردد.

ارائه ضمانت نامه کاشت مو 

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو ارائه بهترین و منصفانه ترین قیمت ها و امکان پرداخت اقساطی نسبت به کلینیک های سطح بالا و پیشرفته پوست و مو و همچنین ارائه ضمانت نامه کتبی برای هر بیمار می باشد که کلینیک کاشت موی رویان سلامت ضمانت نامه کتبی بیمه ایران را به مراجعه کنندگان کاشت مو تقدیم می نماید.

 

جدیدترین روشهای کاشت مو

یکی دیگر از فاکتورهای انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو می باشد که باید به آن توجه کرد.استفاده از بهترین و برترین تکنیک های کاشت مو که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا می باشند.

بهترین کلینیک کاشت مو

با در نظر گرفتن موارد بالا می توان بهترین مرکز کاشت مو را انتخاب نمود. رویان مو سلامت یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در ایران و خارج از ایران می باشد. اگر می خواهید که در یک مرکز مناسب و با امکان پیشرفته کاشت موی تضمینی انجام دهید می توانید به پزشکان متخصص و مجرب رویان مو سلامت اعتماد کرده و بهترین کاشت مو را تجربه کنید.با توجه با نظر سنجی در بین مشتریان مرکز کاشت موی رویان بیش از 91درصد مشتریان رضایت کامل  از خدمات ارائه شده، دارند. از این رو ما هم به شما کاشت مو در رویان مو سلامت را پیشنهاد می کنیم

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید