کلینیک های تخصصی وابسته به رویان سلامت
  • 02141936

برای کاشت مو چه شرایطی لازم است؟

8 فروردین
برای کاشت مو چه شرایطی لازم است؟

برای کاشت مو چه شرایطی لازم است؟

کاشت موی طبیعی یک عمل زیبایی است که برای انجام آن نیاز است که موی سر شما دارای شرایط خاصی باشد. متخصصین پیوند موی طبیعی، قبل از هر اقدامی ابتدا در جلسه مشاوره  شرایطی را که در انجام این عمل دخیل هستند را بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند که انجام این عمل زیبایی برای فرد متقاضی نتیجه بخش خواهد بود یا خیر.

کاشت مو نیازمند شرایط خاصی است که در زیر برخی از این شرایط آورده شده است:

1-داشتن بانک موی خوب: یکی از مهم ترین و اصلی ترین  نکته مهم در عمل  کاشت مو است، کسانی که موهای پشت سر آنها بلند، ضخیم، تیره و پر پشت است در کاشت مو موفق‌ترند چرا که موهای پشت سر به هورمونها کمتر حساس است و نمی‌ریزد.

اما نگران نباشید. خوشبختانه امروزه، افرادی که بانک موی ضعیفی دارند نیز می توانند با استفاده از روشهای نوین پیوند مو از مزیت های کاشت موی طبیعی بهره مند شوند. مناسب ترین تکنیک های کاشت مو برای این دسته از افراد عبارت است از:

  • کاشت مو BHT
  • کاشت مو به روش ترکیبی ( FUT+FIT)
  • روش سوپر ترکیبی (FUT، FIT و BHT)
  • ترمیم مو

کاشت مو

2- برخوداری از سلامت جسمی مناسب: افرادی که دچار بیماریهای چون قند خون، کم خونی و اختلال ایمنی بدن هستند گزینه مناسبی برای پیوند نیستند.بیماران دیابتی که سطح گلوکز بالاتری با نوع 1 و 2 دارند، جراحان بایستی خیلی در ارائه درمان ریزش مو، محتاط باشند.

قبل از ورود به جزئیات ریسک‌های کاشت برای بیمار دیابتی، مهم است تا دو نوع دیابت را درک کرد.

3-الگوی طاسی مناسب: کاشت مو عمدتا برای افرادی به کار برده می‌شود که به هر دلیلی دچار تاسی درجه 4و5 شده‌اند و امکان رشد مجدد موها وجود ندارد. 

 اگر سه ناحیه جلوی سر، بالای سر و فرق سر همزمان طاس باشند، طاسی کامل و درجه هفت محسوب می شود. این افراد معمولا بانک موی کافی هم ندارند و پشت سرشان یک نوار نازک شبیه نعل اسیب مو دارند و نمی توانند کاندید مناسب برای کاشت مو محسوب شوند. برای چنین افرادی کلاه گیس توصیه می شود. 

4-رعایت بهداشت مو: موی کاشته شده نیازمند صرف وقت و مراقبت بهداشتی است تا از عفونت جلوگیری شود همچنین مصرف داروهای رقیق کننده خون که باعث خونریزی در ناحیه کاشت می‌شود از دیگر عوامل عفونت است پس یکی دیگر از شرایط مهم داشتن بهداشت فردی و سطح اجتماعی بالا میباشد

5- زمان مناسب کاشت مو: افرادی که سن آن ها زیر 25 سال است بهتر است صبر کنند تا سن آن ها از 25 سالگی بگزرد زیرا در این سن روند ریزش مو کند شده است و تاثیر کاشت مو افزایش میابد. طبق مطالعات متخصصان کاشت مو، سن پیشنهادی برای کاشت مو در نزدیکی 30 سال است. دهه 30 سالگی بهترین زمان برای درمان الگو طاسی می باشد و بیماران می توانند پیوند مناسب را برای نواحی طاس و کم مو سر دریافت کنند. به خاطر داشته باشید که این زمان نباید بیشتر به تأخیر بیفتد زیرا فولیکول های مو اهدا کننده نیز باید قوی و سالم باشند

 

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

به این مقاله چه امتیازی می دین؟
[تعداد رای ها: 1 میانگین رضایت کاربران: 5]
اشتراک گذاری :
دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید