کلینیک تخصصی رویان سلامت
  • 02141936
  • 02122885890-95
از بین بردن پف ها و سیاهی دور چشم

از بین بردن پف ها و سیاهی دور چشم

تزريقات هیالورونیک اسيد براي برطرف کردن دواير سياه زير چشم است که ظاهر شما را فقط در يك جلسه احيا كرده و جوان مي كند چگونه انجام می شود؟

منشاهاي اين دواير سياه  

سلول هاي پوستي به طور بدي سیاه شده و فرم صورت را ، به خصوص در اطراف لب ها و استخوان چانه بزرگ نشان می دهد. بنابراين صورت به مرور زمان شل مي شود، چربي زيرپوستي بين استخوان از بین رفته و این در حاليست كه پوست مي افتد. ازبين رفتن حجم، پوست صورت را شل كرده و به خصوص پايين پلك چشم ها را تحت تاثير قرار مي دهد، كه صورت شما را شل و خسته نشان مي دهد. براي جوان سازي ظاهرتان، اسيد تركيبي هیالورونیک مي تواند زير پوست تزريق شود.  

مزاياي اسيد هیالورونیک

محصولات پركردن از آن جايي كه آن ها به طور طبيعي در بدن وجود دارند، نسبت به عمل جراحي براي حجم دادن زیر پوست صورت مناسب تر هستند. بنابراين درمان ايمن تر است.

اسيد هیالورونیک ماده ايده الي ست و بخاطر اين كه بشدت هيدروفيليك است، مي تواند هزاران بار بيشتر وزن آن را جذب كند. با جذب آب، بنابراين مي تواند آب پوست را نگه دارد. در زمان تزريق به ناحيه مشخص شده زير چشم ها، به ويژه مولكول ضعيف شده كه براي نتيجه طبيعي انتخاب می شود. گاهي اوقات با ويتامين ها و مواد معدني غني شده، تركيب آن به تغذيه پوست كمك كرده و اندكي ظاهر دواير سياه زيرچشم ها را بهبود مي بخشد.

نحوه تزريقات هیالورونیک اسيد

از آن جايي كه پوست قيافه ، به خصوص اطراف چشم ها شكننده است، فقط متخصصان پزشكي مجرب براي نظارت به اين درمان مجاز هستند. به علاوه، كوچكترين اشتباه در مقدار تزریق مي تواند زير چشم ها تورمي را شكل دهد.

اين مقدار هميشه بر مبناي اشخاص مشخص شده و طبق شرایط بیمار لازم است که متفاوت باشد. چند ملاك مانند سن، ژنتيك و ماهيت پوست ممكن است براي محاسبه نزديك ترين يك دهم ميلي متر، مقدار توليد لازم براي نتايج بهينه مدنظر گرفته مي شود.

در طي جلسه چه اتفاقي مي افتد؟

تزريق اسيد هیالورونیک به دواير سياه زير چشم ها به لحاظ عملي دردي ندارد و جلسه فقط سي دقيقه به طول مي كشد. اول، ما از چهره شما به عنوان منبع پرونده شما عكسي تهيه مي كنيم تا تغييرات را مقايسه كرده و ايده نواحي مشخص با تزريق ها را مشخص كنيم.

براي شروع، ما آرايش چشم هاي شما را پاك كرده و پلك ها را ضد عفوني كرديم. بعد از آن ژل بي حس كننده ليدوكائين را براي بي حس كردن تزريقات پوستي استفاده كرديم. قبل از درمان، به شما اطلاع رساني مي كنيم، برخي اشخاص هميشه اين را انجام نمي دهند.

بعد از آن، پزشك ، مواد جحم دهنده را بين پوست و استخوان با استفاده از كانول هاي ريزي با نوك هاي مدور يا سوزن هاي كوچك تزريق مي كند، كه به روش مورد علاقه پزشك بستگي داشته، به تدريج در اطراف ناحيه بزرگ مي شود. تزريق بايد براي جلوگيري از پركردن اضافي كنترل شود. نتايج قابل مشاهده هستند.

نتایج بعد از آن چگونه است؟

اكثر بيماران فورا فعاليت هاي عادي خود را بعد از جلسه درماني شروع مي كنند. بعد از چند روز، قرمزي، اندكي تورم يا كوفتگي هاي كوچكي ممكن است ظاهر شود، ولي خوشان ناپديد مي شوند. درمان هاي بعدي مي تواند بعد از يك ماه در صورت لزوم براي كنترل نياز به عمل شروع شود.

منبع خبر

?برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.?

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام??????

@royanmoobot

دیدگاه خود را بنویسید

شماره تماس

41936(021), 22885890-95(021)

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس

تهران ،قیطریه،بلوار اندرزگو
error: Content is protected !!
contact us
map
سوالی دارین؟ با ما چت کنید